Úvodní stránka arrow Z domova Wednesday, March 20 2019  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Z domova
22.3.: Seminář o současné situaci na Donbasu Tisk E-mail
Pátek, 16 březen 2018

Seminář "Současná situace na Donbasu a Činnost Společnosti přátel LLR a DLR" za účasti předsedy Společnosti Jaromíra Vaška proběhne ve čtvrtek 22. 3. od 17:00 v Domě odborových svazů (nám. Winstona Churchilla 1800/2).

Seminář pořádá SPaS.

 
Vzor angažovaného studenta Tisk E-mail
Čtvrtek, 15 březen 2018

Miroslav Kalousek jako mladý pionýr přednáší před budovou KSČ. Vzor pro dnešní angažované studenty?

 

 
Komunisté proti nové vojenské struktuře Evropské unie Tisk E-mail
Středa, 21 únor 2018

Za účasti České republiky vzniká v těchto dnech nová vojenská struktura Evropské unie pod názvem Permanent Structured Cooperation (PESCO).Podle svých zakládajících dokumentů se má PESCO v blízké době stát novou platformou pro výcvik armád, společné sdílení nákladů na vojenské operace Evropské unie, společné investice pro nákup vojenských kapacit a modernizaci vojenské infrastruktury. Má tak, dle svých tvrzení, doplnit Severoatlantický pakt NATO novým rozměrem, a to o spoluprací, která zajistí rychlejší a efektivnější vojenskou reakci Evropské unie na různé události v zahraničí.

Celý článek...
 
Prohlášení Levé perspektivy k znevažování romských obětí nacismu Tisk E-mail
Neděle, 11 únor 2018

Levá perspektiva vnímá negativně opakované snahy některých představitelů politické reprezentace České republiky šířit zavádějící a lživá tvrzení ohledně koncentračního tábora v Letech u Písku a v obecné rovině kolem celé problematiky nacistické perzekuce a genocidy Romů za 2. světové války.

Celý článek...
 
Kohout mezi čísly Tisk E-mail
Středa, 07 únor 2018

V souvislosti se snahou vymazat vzpomínky lidí na socialismus produkují se jak na běžícím pásu články pomlouvající socialismus. Jedním z takových je starší článek ekonoma Pavla Kohouta "Náš účet za komunismus" (1). Reagujeme na něj, protože je ukázkou ideologického zatížení při snaze dokázat převahu kapitalismu.

S ekonomy jako poradci a odborníky je to složité. Jejich názor je brán stejně vážně jako názor fyziků na jaderný reaktor nebo geologů na doutnající sopku. Ovšem víc než jiné případy připomíná článek vtip, kde se ptají ekonoma na otázku, kolik je jedna a jedna - ekonom se rozhlédne, zavře dveře, zamrká a zeptá se: "Kolik chcete, aby to vyšlo?"

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 41 - 45 z 483
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://davdva.sk/
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2019 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.