Úvodní stránka arrow Z domova Wednesday, March 21 2018  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Z domova
Politika jako dojná kráva Tisk E-mail
Pátek, 21 říjen 2005

Někteří politici vidí parlament jako rodinnou firmu. Hájí se, že to myslí dobře: dokonalejší asistentku než vlastní manželku nesehnali. A jako nejlepší státem placená kancelář se ukázal vlastní byt. Senátor Jiří Žák z ODS byl před pár dny na policii, aby podal vysvětlení svého hospodaření s penězi, které dostává od Parlamentu.

Celý článek...
 
CzechTek ? Analýza s odstupem Tisk E-mail
Úterý, 18 říjen 2005

Veřejné mínění v létě rozbouřila technopárty na Tachovsku. Diskuse kolem CzechTeku se čím dál tím více vyostřovala a názory ve společnosti i na politické scéně se polarizovaly. Bohužel politici, policie a zejména masmédia dělaly vše pro to, aby kauza nemohla být střízlivě posouzena a zhodnocena...

Celý článek...
 
Každý měsíc týdenní absence v práci? Tisk E-mail
Pondělí, 17 říjen 2005

Je to přesně deset let, co byl přijatý zákon, podle kterého by se mohl parlamentním absentérům, kteří se předem z jednání neomluví krátit mzdu až o polovinu. Prakticky však takový postih na sebe „páni kolegové“ přivolat nemohou. zákonodárci totiž „jakoby náhodou“ zapomněli stanovit, kdo má o potrestání těch kdo se neomluveně neúčastní zasedání Sněmovny či Senátu, rozhodnout.

Celý článek...
 
Meinl a spol. Tisk E-mail
Pátek, 14 říjen 2005

Již poněkolikáté odhalila Státní zemědělská a potravinářská inspekce neuvěřitelné chování obchodního řetězce Julius Meinl. Například prodavačky v lahůdkářském úseku Meinlu v Českých Budějovických byly svými nadřízenými, včetně vedoucího prodejny, nuceny vybírat z boxu, do kterého se vyhazují prošlé a závadné, např. plesnivé, potraviny určené k likvidaci, plesnivé a jinak závadné sýry a uzeniny.

Celý článek...
 
Odmítáme převody nemocnic na akciové společnosti Tisk E-mail
Pátek, 14 říjen 2005

Pravicová koalice zastupitelstva Jihomoravského kraje předložila a schválila na zářijovém zasedání převody sedmi nemocnic na akciové společnosti, Konkrétně se jedná o tyto nemocnice: nemocnice Znojmo, Kyjov, Vyškov, Břeclav, Tišnov, Ivančice, Hodonín. Klub jihomoravských zastupitelů za KSČM se postavil zásadně proti této transformaci, stejně jako předseda odborového svazu zdravotnictví a sociální péče.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 81 82 83 84 85 86 87 88 89 Následující > Konec >>

Výsledky 406 - 410 z 443
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2018 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.