Úvodní stránka arrow Přehled článků arrow Z aktivit KSM arrow Mírová pozorovatelská mise v Sýrii s českou účastí Tuesday, June 19 2018  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Mírová pozorovatelská mise v Sýrii s českou účastí Tisk E-mail
Pondělí, 23 duben 2012

Mírová pozorovatelská mise v Sýrii s českou účastíNepokoje probíhající v Syrské arabské republice jsou již několik měsíců tématem zahraničního zpravodajství řady médií. Co je pravda a co lež a manipulace, má mimo jiné za úkol v Sýrii zjistit právě probíhající mezinárodní mírová pozorovatelská mise. Ta se koná z iniciativy Syrského mírového výboru, Národního svazu syrských studentů a Všeobecného svazu arabských studentů. Záštitu nad pozorovatelskou misí převzala Světová rada míru společně se Světovou federací demokratické mládeže, které je Komunistický svaz mládeže členem.

Během těchto dnů mají desítky pozorovatelů z celého světa navštívit řadu syrských provincií a měst, včetně těch postihnutých nepokoji. Přímo na místě mají zahraniční účastníci na vlastní oči vidět, jaká je skutečně aktuální situace v této důležité blízkovýchodní zemi. Z České republiky se mezinárodní pozorovatelské mise účastní člen KSM Milan Krajča. O mezinárodní misi i výsledcích jejího pozorování bude KSM dále informovat.

 
< Předch.   Další >
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2018 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.