Thursday, December 03 2020  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Z aktivit KSM
KSM hostil mladé komunisty Evropy a Severní Ameriky Tisk E-mail
Úterý, 07 prosinec 2004

3. - 5. 12. se v Praze konalo zasedání evropských a severoamerických členů Světové federace demokratické mládeže a poté i schůzka národních přípravných výborů z Evropy pro XVI. Světový festival mládeže a studentstva. Na akci dorazili delegáti z 19 organizací, další poslaly své materiály písemně a 2 se přicestovat na poslední chvíli nepodařilo.

Celý článek...
 
Praha místem příprav Světového festivalu Tisk E-mail
Pondělí, 29 listopad 2004

Počátkem prosince se v Praze, poprvé od roku 1989, uskuteční mezinárodní porada komunistických, pokrokových a demokratických organizací mládeže. Světová federace demokratické mládeže (WFDY), sdružující desítky miliónů pokrokových mladých lidí celého světa, si vybrala naše hlavní město k schůzi svých evropských a severoamerických členských organizací. Zároveň se zde bude konat i Evropský přípravný mítink XVI. Světového festivalu mládeže a studentstva, který bude WFDY pořádat v srpnu příštího roku ve venezuelském Caracasu.

Celý článek...
 
V médiích vyvolal jeden projev vlnu nenávisti. Zde je! Tisk E-mail
Pátek, 26 listopad 2004

23. 11., před 108 lety se narodil Klement Gottwald. Pražští komunisté si přišli tuto historickou postavu připomenout k jeho hrobu a hlavním řečníkem se stal místopředseda Pražské rady KSČM Josef Gottwald. Jeho projev se stal terčem kritiky řady médií. Protože však nikde nevyšel, můžete si ho přečíst právě zde a sami vidět, jak média dnes vytvářejí černou propagandu...

Celý článek...
 
Žádný prostor pro antikomunismus! Tisk E-mail
Středa, 17 listopad 2004

Když jsme se zamýšleli před několika dny nad letošním 17. listopadem, bylo jasné, že se musíme vyjádřit k třem akcím, které tento den proběhly. V prvé řadě bylo třeba ukázat, že antikomunismus nemá na zemi místo a že jestli je spojen s fašismem, terorem a terorismem, dokážeme se mu jednoznačně postavit.

Celý článek...
 
KSM spolupořádal mezinárodní konferenci 15 let poté Tisk E-mail
Sobota, 13 listopad 2004

Komunistické organizace z 10 zemí byly zastoupeny na další mezinárodní teoreticko-politické konferenci, která byla tentokrát na téma 15 let poté aneb o důsledcích kontrarevolučního zvratu. Zcela zaplněným sálem zněly analýzy ekonomických, sociálních, politických, domácích i mezinárodních dopadů 17. listopadu 1989. Mezi skvělé řečníky patřil i předseda Komunistické strany Velké Británie (marxisticko-leninské) Harpal Brar.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 111 112 113 114 115 116 Následující > Konec >>

Výsledky 576 - 580 z 580
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://davdva.sk/
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2020 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.