Úvodní stránka arrow Z aktivit KSM Thursday, November 21 2019  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Z aktivit KSM
Pohádka o rebelské kultuře hip-hopu 1 Tisk E-mail
Pondělí, 03 leden 2005

Hiphop se jako jeden z kulturních proudů rozšířil v posledních několika málo letech po celém světě. Jeho tři základní složky tvoří grafitti, breakdance a rapová muzika. Na téměř každé hiphopové akci se můžeme setkat s požíváním omamných a psychotropních látek.

Celý článek...
 
Podpora slovenských dělníků Tisk E-mail
Pondělí, 13 prosinec 2004

Třináct lidí se v pátek zúčastnilo solidární akce v Praze na podporu protestujících zaměstnanců papíren společnosti Mondi ve slovenském Ružomberku. O hodinovou nenásilnou blokádu prodejny nedaleko náměstí Míru, která od slovenské papírny odebírá zboží, se pokusilo jak několik aktivistů pořadatelské Socialistické alternativy Budoucnost a Iniciativy pracujících a mládeže, tak členové Komunistického svazu mládeže a KSČM.

Celý článek...
 
Proběhla Ústřední rada KSM i besídka pro děti Tisk E-mail
Sobota, 11 prosinec 2004

20 účastníků nejvyššího orgánu KSM mezi sjezdy se zabývalo především aktivitami pro další rok.Byla odstartována např. kampaň za bezplatnou městskou dopravu v Praze a Brně. Byla zahájena také příprava sjezdu KSM, který bude v listopadu 2005. Na ÚR navázala i schůzka Českého přípravného výboru pro XVI. Světový festival mládeže a studentstva. V neděli pak proběhla ve spolupráci s OV KSČM Praha Východ vánoční besídka pro děti z našeho letního tábora.

Celý článek...
 
KSM hostil mladé komunisty Evropy a Severní Ameriky Tisk E-mail
Úterý, 07 prosinec 2004

3. - 5. 12. se v Praze konalo zasedání evropských a severoamerických členů Světové federace demokratické mládeže a poté i schůzka národních přípravných výborů z Evropy pro XVI. Světový festival mládeže a studentstva. Na akci dorazili delegáti z 19 organizací, další poslaly své materiály písemně a 2 se přicestovat na poslední chvíli nepodařilo.

Celý článek...
 
Praha místem příprav Světového festivalu Tisk E-mail
Pondělí, 29 listopad 2004

Počátkem prosince se v Praze, poprvé od roku 1989, uskuteční mezinárodní porada komunistických, pokrokových a demokratických organizací mládeže. Světová federace demokratické mládeže (WFDY), sdružující desítky miliónů pokrokových mladých lidí celého světa, si vybrala naše hlavní město k schůzi svých evropských a severoamerických členských organizací. Zároveň se zde bude konat i Evropský přípravný mítink XVI. Světového festivalu mládeže a studentstva, který bude WFDY pořádat v srpnu příštího roku ve venezuelském Caracasu.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 111 112 113 114 Následující > Konec >>

Výsledky 561 - 565 z 568
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://davdva.sk/
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2019 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.