Úvodní stránka arrow Z aktivit KSM Saturday, June 06 2020  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Z aktivit KSM
Ze setkání mladých komunistů Tisk E-mail
Pondělí, 16 květen 2005

13. - 15. května se v Prostřední Bečvě uskutečnilo setkání levicové mládeže, kterého se zúčastnilo přes 90 mladých komunistů a které již podruhé pořádala Odborná skupina pro mládež při ÚV KSČM. Diskuse na témata Proč selhaly dosavadní snahy o nastolení socialismu?, Jak bránit sebe i jiné před rasismem, sexismem a politickou diskriminací?, Co přinese evropská integrace?

Celý článek...
 
60. let od vítězství nad fašismem si připomněl i KSM Tisk E-mail
Pondělí, 09 květen 2005

Na řadě míst republiky si členové KSM aktivně připomněli vítězství spojenců nad fašistickým Německem. Při této příležitosti, v Terezíně, Slivici, na pražském pohřebišti rudoarmějců i na desítkách dalších akcí, uctili památku i odkaz všech, kteří za naši svobodu položili své životy. Protestovali také proti současnému překrucování dějin a znevažování či přímo zamlčování podílu rudé armády na osvobození naší země i na celkovém vítězství. Upozornili také na současný rostoucí fašismus a fašizaci společnosti, nové války a zbrojení.

Celý článek...
 
Milan Krajča: Bezplatná MHD je v Praze reálným cílem Tisk E-mail
Pátek, 06 květen 2005

V minulých dnech vyrazili do pražský ulic členové Komunistického svazu mládeže, aby sbírali podpisy pod petici proti plánovanému zdražování MHD v Praze. Ve svých požadavcích jdou však ještě dále. Požadují, aby byla doprava v metropoli zcela zdarma. O kampani a uskutečnitelnosti jejího cíle je následující rozhovor s místopředsedou KSM Milanem Krajčou...

Celý článek...
 
Předseda KSM podává trestní oznámení na J. Š. Tisk E-mail
Pátek, 15 duben 2005

 V pátek v 11 hodin bude podáno trestní oznámení na senátora Jaromíra Štětinu pro podezření ze spáchání trestných činů hanobení národa, etnické skupiny, rasy a přesvědčení a podněcování k nenávisti vůči skupině osob nebo k omezování jejich práv a svobod. Trestní oznámení si můžete stáhnout zde, portrét J. Štětiny zveřejněný v Obrysu-kmeni níže.

Celý článek...
 
Dlouhodobá kampaň za bezplatnou MHD startuje Tisk E-mail
Středa, 06 duben 2005

Navrhujeme v rámci této kampaně účinnou preferenci městské hromadné dopravy, a to ve strategickém horizontu v podobě bezplatného užívání prostředků MHD. MHD zdarma musí být doprovázena samozřejmě zvýšením počtu linek a jejich četnosti, rozšířením metra... A také účinnou regulaci automobilového provozu v širším centru Prahy... V rámci kampaně budou podpořeny samozřejmě aktuální požadavky nezdražovat jízdné aj.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 111 112 113 114 115 Následující > Konec >>

Výsledky 556 - 560 z 575
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://davdva.sk/
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2020 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.