Úvodní stránka arrow Z aktivit KSM Tuesday, July 16 2019  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Z aktivit KSM
Předseda KSM podává trestní oznámení na J. Š. Tisk E-mail
Pátek, 15 duben 2005

 V pátek v 11 hodin bude podáno trestní oznámení na senátora Jaromíra Štětinu pro podezření ze spáchání trestných činů hanobení národa, etnické skupiny, rasy a přesvědčení a podněcování k nenávisti vůči skupině osob nebo k omezování jejich práv a svobod. Trestní oznámení si můžete stáhnout zde, portrét J. Štětiny zveřejněný v Obrysu-kmeni níže.

Celý článek...
 
Dlouhodobá kampaň za bezplatnou MHD startuje Tisk E-mail
Středa, 06 duben 2005

Navrhujeme v rámci této kampaně účinnou preferenci městské hromadné dopravy, a to ve strategickém horizontu v podobě bezplatného užívání prostředků MHD. MHD zdarma musí být doprovázena samozřejmě zvýšením počtu linek a jejich četnosti, rozšířením metra... A také účinnou regulaci automobilového provozu v širším centru Prahy... V rámci kampaně budou podpořeny samozřejmě aktuální požadavky nezdražovat jízdné aj.

Celý článek...
 
Den akcí proti válce a okupaci s aktivní účastí KSM Tisk E-mail
Pondělí, 21 březen 2005

Zhruba 300 lidí se v Praze vydalo na mírový pochod na protest proti americké politice v Iráku. Nepřehlédnutelnou část pochodu tvořil rudý kontingent KSM. Od Václavského náměstí se šlo k americkému velvyslanectví, kde byla předána petice určenou americkému prezidentovi a vládě s výzvou k ukončení okupace Iráku. Na magistrátu Prahy pak proběhla panelová diskuse Jak globální korporace ovlivňují ČR. Aktivita KSM vyvolala reakci MMF.

Celý článek...
 
Mladí hovořili o možnostech spolupráce Tisk E-mail
Pátek, 04 březen 2005

Bez nějakých okázalostí či velkých slov se poslední únorový víkend v Uničově na Olomoucku sešli mladí lidé levicového smýšlení. Nejen o tom, co bylo hlavním cílem akce, jsme hovořili s jedním z organizátorů a zároveň s nejmladším členem klubu komunistických zastupitelů v Zastupitelstvu Olomouckého kraje Vladimírem Urbánkem (28 let).

Celý článek...
 
Odvrácená tvář východního Slovenska Tisk E-mail
Úterý, 01 březen 2005

Ve dnech 23. 2. 2005 – 26. 2. 2005 jsme měli díky pomoci KSČM možnost zúčastnit se ve východoslovenském městě Moldava nad Bodvou protestních akcí proti tzv. Dzurindovým reformám, které pořádala známá slovenská aktivistka Zuzana Cingelová. Celkem nás z Prahy vyrazilo (mimo řidiče) pět, delegace z Komunistického svazu mládeže (KSM) a Iniciativy pracujících a mládeže (IPM).

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 Následující > Konec >>

Výsledky 546 - 550 z 562
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://davdva.sk/
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2019 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.