Úvodní stránka arrow Z aktivit KSM Saturday, May 25 2019  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Z aktivit KSM
Odvrácená tvář východního Slovenska Tisk E-mail
Úterý, 01 březen 2005

Ve dnech 23. 2. 2005 – 26. 2. 2005 jsme měli díky pomoci KSČM možnost zúčastnit se ve východoslovenském městě Moldava nad Bodvou protestních akcí proti tzv. Dzurindovým reformám, které pořádala známá slovenská aktivistka Zuzana Cingelová. Celkem nás z Prahy vyrazilo (mimo řidiče) pět, delegace z Komunistického svazu mládeže (KSM) a Iniciativy pracujících a mládeže (IPM).

Celý článek...
 
Zklamání - poslanci zamítli registrované partnerství Tisk E-mail
Středa, 16 únor 2005

V pátek 11. 2. zažili gayové a lesbičky, v organizacích typu Gay iniciativa, ale i neorganizovaní a s nimi všichni zastánci jejich práv opět zklamání. Zákon o registrovaném partnerství opět v Poslanecké sněmovně neprošel, tentokrát i bohužel zásluhou hlasů KSČM. Zákon měl legalizovat svazky gayů a lesbiček, který měl partnerům a partnerkám zaručit nárok na informace o zdravotním stavu protějšku či šanci dědit v první dědické skupině. Návrh zákona jim také ukládal vzájemnou vyživovací povinnost a zakazoval pro mnohé sporné adopce (čímž měl získat podporu některých váhavců). Zákon nakonec neprošel o jediný hlas. Pro zákon hlasovalo 54% poslanců ČSSD, pouze 59% poslanců KSČM a 60% poslanců klubu US-DEU.

Celý článek...
 
Kampaň za bezplatnou městskou dopravu je v rozjezdu Tisk E-mail
Čtvrtek, 10 únor 2005

Co je to za nesmysl? Doprava v městě zdarma? Tak podobně bude jistě reagovat řada lidí, kteří se dozví o nové kampani KSM. Na základě diskuse na poslední prosincové Ústřední radě, v reakci na fakta o rostoucím znečištění ovzduší nejen města, ale i planety, v reakci na trend stále sílícího automobilismu a připravované zdražování městské dopravy, připravujeme kampaň za bezplatnou hromadnou dopravu, pro Prahu a Brno. Je samozřejmé, že v rámci této kampaně se postavíme i proti všem pokusům o zdražování jízdenek MHD.

Celý článek...
 
Den akcí proti válce se blíží Tisk E-mail
Neděle, 06 únor 2005

29. ledna se konalo v prostorách pražského magistrátu tzv. fórum sociálních iniciativ, které se mimo jiné bavilo i přípravách Mezinárodního dne akcí proti válce 20. března 2005. Na oficiálním plakát s programem nechybí mimo demonstrace a pochodu ani zajímavá konference či promítání filmu. Nebuďte lhsotejní! Přidejte se k akci, kterou připravuje Iniciativa za sociální fóra a Mezinárodní mírové fórum! Přidejte se do kontingentu KSM!

Celý článek...
 
KSM se účastnil LLL demonstrace v Berlíně Tisk E-mail
Neděle, 09 leden 2005

8. a 9. ledna se uskutečnil v hlavním městě Německa tradiční levicový víkend plný seminářů, konferencí, workshopů, výstav, koncertů a dalších kulturních aktivit, který byl v neděli zakončen několikahodinovým masovým pochodem k památníku socialistů.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 Následující > Konec >>

Výsledky 546 - 550 z 558
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://davdva.sk/
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2019 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.