Úvodní stránka arrow Z aktivit KSM Thursday, March 21 2019  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Z aktivit KSM
KSM v ulicích Prahy proti zdražování MHD Tisk E-mail
Středa, 18 květen 2005

Také ve středu se v ulicích Prahy objevily stolky KSM s peticemi proti zvyšování cen MHD. Podle některých návrhů má stát současný 12korunový lístek až 60Kč. Během několika hodin bylo např. na pražském Kačerově nasbíráno přes 350 podpisů. Další akce budou probíhat i ve čtvrtek (od 17h na Palackého nám.) a v pátek (od 10h opět na Kačerově a od 14h na Florenci). Petice je součástí dlouhodobé kampaně KSM "Za čisté, zdravé a zelené hlavní město - za bezplatnou městskou hromadnou dopravu."

Celý článek...
 
Ze setkání mladých komunistů Tisk E-mail
Pondělí, 16 květen 2005

13. - 15. května se v Prostřední Bečvě uskutečnilo setkání levicové mládeže, kterého se zúčastnilo přes 90 mladých komunistů a které již podruhé pořádala Odborná skupina pro mládež při ÚV KSČM. Diskuse na témata Proč selhaly dosavadní snahy o nastolení socialismu?, Jak bránit sebe i jiné před rasismem, sexismem a politickou diskriminací?, Co přinese evropská integrace?

Celý článek...
 
60. let od vítězství nad fašismem si připomněl i KSM Tisk E-mail
Pondělí, 09 květen 2005

Na řadě míst republiky si členové KSM aktivně připomněli vítězství spojenců nad fašistickým Německem. Při této příležitosti, v Terezíně, Slivici, na pražském pohřebišti rudoarmějců i na desítkách dalších akcí, uctili památku i odkaz všech, kteří za naši svobodu položili své životy. Protestovali také proti současnému překrucování dějin a znevažování či přímo zamlčování podílu rudé armády na osvobození naší země i na celkovém vítězství. Upozornili také na současný rostoucí fašismus a fašizaci společnosti, nové války a zbrojení.

Celý článek...
 
Milan Krajča: Bezplatná MHD je v Praze reálným cílem Tisk E-mail
Pátek, 06 květen 2005

V minulých dnech vyrazili do pražský ulic členové Komunistického svazu mládeže, aby sbírali podpisy pod petici proti plánovanému zdražování MHD v Praze. Ve svých požadavcích jdou však ještě dále. Požadují, aby byla doprava v metropoli zcela zdarma. O kampani a uskutečnitelnosti jejího cíle je následující rozhovor s místopředsedou KSM Milanem Krajčou...

Celý článek...
 
Předseda KSM podává trestní oznámení na J. Š. Tisk E-mail
Pátek, 15 duben 2005

 V pátek v 11 hodin bude podáno trestní oznámení na senátora Jaromíra Štětinu pro podezření ze spáchání trestných činů hanobení národa, etnické skupiny, rasy a přesvědčení a podněcování k nenávisti vůči skupině osob nebo k omezování jejich práv a svobod. Trestní oznámení si můžete stáhnout zde, portrét J. Štětiny zveřejněný v Obrysu-kmeni níže.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 Následující > Konec >>

Výsledky 536 - 540 z 556
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://davdva.sk/
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2019 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.