Úvodní stránka arrow Z aktivit KSM Wednesday, October 17 2018  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Z aktivit KSM
Kampaň za bezplatnou městskou dopravu je v rozjezdu Tisk E-mail
Čtvrtek, 10 únor 2005

Co je to za nesmysl? Doprava v městě zdarma? Tak podobně bude jistě reagovat řada lidí, kteří se dozví o nové kampani KSM. Na základě diskuse na poslední prosincové Ústřední radě, v reakci na fakta o rostoucím znečištění ovzduší nejen města, ale i planety, v reakci na trend stále sílícího automobilismu a připravované zdražování městské dopravy, připravujeme kampaň za bezplatnou hromadnou dopravu, pro Prahu a Brno. Je samozřejmé, že v rámci této kampaně se postavíme i proti všem pokusům o zdražování jízdenek MHD.

Celý článek...
 
Den akcí proti válce se blíží Tisk E-mail
Neděle, 06 únor 2005

29. ledna se konalo v prostorách pražského magistrátu tzv. fórum sociálních iniciativ, které se mimo jiné bavilo i přípravách Mezinárodního dne akcí proti válce 20. března 2005. Na oficiálním plakát s programem nechybí mimo demonstrace a pochodu ani zajímavá konference či promítání filmu. Nebuďte lhsotejní! Přidejte se k akci, kterou připravuje Iniciativa za sociální fóra a Mezinárodní mírové fórum! Přidejte se do kontingentu KSM!

Celý článek...
 
KSM se účastnil LLL demonstrace v Berlíně Tisk E-mail
Neděle, 09 leden 2005

8. a 9. ledna se uskutečnil v hlavním městě Německa tradiční levicový víkend plný seminářů, konferencí, workshopů, výstav, koncertů a dalších kulturních aktivit, který byl v neděli zakončen několikahodinovým masovým pochodem k památníku socialistů.

Celý článek...
 
Pohádka o rebelské kultuře hip-hopu 1 Tisk E-mail
Pondělí, 03 leden 2005

Hiphop se jako jeden z kulturních proudů rozšířil v posledních několika málo letech po celém světě. Jeho tři základní složky tvoří grafitti, breakdance a rapová muzika. Na téměř každé hiphopové akci se můžeme setkat s požíváním omamných a psychotropních látek.

Celý článek...
 
Podpora slovenských dělníků Tisk E-mail
Pondělí, 13 prosinec 2004

Třináct lidí se v pátek zúčastnilo solidární akce v Praze na podporu protestujících zaměstnanců papíren společnosti Mondi ve slovenském Ružomberku. O hodinovou nenásilnou blokádu prodejny nedaleko náměstí Míru, která od slovenské papírny odebírá zboží, se pokusilo jak několik aktivistů pořadatelské Socialistické alternativy Budoucnost a Iniciativy pracujících a mládeže, tak členové Komunistického svazu mládeže a KSČM.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 Následující > Konec >>

Výsledky 536 - 540 z 546
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://davdva.sk/
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2018 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.