Úvodní stránka arrow Z aktivit KSM Sunday, February 25 2018  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Z aktivit KSM
17.-23. listopad - Týden akcí WFDY Tisk E-mail
Pondělí, 17 listopad 2014
 
K Mezinárodnímu dni studentstva Tisk E-mail
Pondělí, 17 listopad 2014

Prohlášení Komise Evropy a Severní Ameriky Světové federace demokratické mládeže

17. listopad je dnem, jenž označuje trvající zápas studentského hnutí na celém světě ze demokracii, svobodu a sociální spravedlnost, za právo na vzdělání. Připomíná odpor studentů v Praze proti fašismu v roce 1939 stejně jako hrdinskou oběť studentů během antiimperialistického lidového povstání na athénské polytechnice roku 1973. 

Celý článek...
 
Společné stanovisko Společnosti česko-kubánského přátelství a Komunistického svazu mládeže Tisk E-mail
Úterý, 12 srpen 2014

Společné stanovisko Společnosti česko-kubánského přátelství a Komunistického svazu mládeže k nenovějším provokacím Spojených států amerických vůči Kubánské republice 

Společnost česko-kubánského přátelství a Komunistický svaz mládeže důrazně odsuzují nejnovější provokace ze strany Spojených států amerických vůči Kubánské republice. Poté, co zpravodajská agentura Associated Press (AP) odhalila na začátku dubna tajný projekt "ZunZuneo", přinesla nyní informace o dalším z plánů financovaných Agenturou Spojených států amerických pro mezinárodní rozvoj (USAID). Spojené státy americké naverbovaly v zemích Latinské Ameriky nezkušené a nezaměstnané mladé lidi, kteří za patřičný finanční obnos měli na Kubě pod různými záminkami, např. osvětovými programy (včetně falešných přednášek pod pláštíkem boje proti viru HIV) ovlivňovat mladé Kubánce s cílem organizovaně působit proti kubánské vládě.  

Celý článek...
 
Co zaznělo na besedách s A. Batovem o Ukrajině a Rusku Tisk E-mail
Sobota, 05 červenec 2014

O současné situaci na Ukrajině a jejích příčinách se v současné době dozvídáme prakticky výhradně z proněmeckých potažmo euroamerických médií. Jen občas pronikne na české území zpráva ruského původu, ovšem opět poplatná mocným vrstvám, tentokrát ruské federace. Komunistický svaz mládeže pozval do České republiky hosta, který se pokusil vysvětlit situaci na Ukrajině s použitím informací, které západní ani východní propaganda nezveřejňuje, nebo je nepřehledným způsobem mlží. Člen ústředního výboru Ruské komunistické dělnické strany, tajemník pro práci s mládeží a bývalý předseda Revolučního komunistického svazu mládeže Alexandr Batov v Praze, na Svitavsku a v Olomouci hovořil o otázkách Ukrajinského konfliktu na veřejných besedách. Přinášíme přepis informací, které na setkáních zazněly. 

Celý článek...
 
Mezinárodní deklarace k výročí osvobození od fašismu a války Tisk E-mail
Pátek, 09 květen 2014

Imperialismus opět ohrožuje světový mír. Nejnověji se stala hračkou v rukách imperialistických zlodějů Ukrajina. Imperialistické mocnosti ve spojenectví s kontrarevolucí mezi sebou zápasí o rozdělení zbytků bývalého lidového majetku. Ve svém boji o znovurozdělení někdejších socialistických zemí nebudou váhat uvrhnout svět potřetí za 100 let do války.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 46 - 50 z 531
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2018 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.