Úvodní stránka arrow Z aktivit KSM Monday, July 25 2016  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Z aktivit KSM
1.máj se slavil na stovkách míst republiky Tisk E-mail
Úterý, 02 květen 2006

Svátek práce, jara a lásky si připomněli desetitisíce komunistů po celé republice. Největší mítink se uskutečnil na pražském Výstavišti, kde vystoupil i předseda UV KSČM Vojtěch Filip a také předseda KSM Milan Krajča. Informační stánky KSM přitahovaly pozornost kolemjdoucích nejen zde, ale v dalších městech země.

Celý článek...
 
Koordinační setkání v Brně Tisk E-mail
Pátek, 28 duben 2006

V sobotu 22. dubna se v prostorách Městského výboru KSČM v Brně uskutečnilo koordinační setkání, snažící se sladit činnost mladých komunistů s orgány KSČM a vlasteneckých, solidárních či levicových občanských sdružení. V této době jde především o maximální podporu kandidátů KSČM do voleb, ale do budoucna by mělo jít o organizování např. již větších kulturních akcí mládežníků či koordinaci aktivit nově vzniklých a vznikajících klubů KSM.

Celý článek...
 
15. dubna se uskutečnila Ústřední rada KSM Tisk E-mail
Neděle, 16 duben 2006

Na sobotním zasedání Ústřední rady Komunistického svazu mládeže (KSM) bylo oficiálně zahájeno zapojení komunistické mládeže do předvolební kampaně. Mladí komunisté hodlají vedle své účasti na kampani KSČM přijít s vlastními předvolebními aktivitami oslovujícími mladé lidi. V nich chtějí zdůraznit hlavní komunistické požadavky týkající se mládeže jako bezplatné školství, právo na první zaměstnání nebo dostatek dostupného a důstojného bydlení pro mladé.

Celý článek...
 
Beseda s Vladimirem Yabarem Dezou Tisk E-mail
Sobota, 15 duben 2006

Dne 10. dubna se na Pedagogické fakultě, katedře geografie Masarykovy univerzity v Brně uskutečnila beseda s Vladimirem Yabarem Dezou, horským vůdcem a politickým aktivistou, absolventem Universidad Andina Cusco, Peru. Beseda byla zaměřena na problematiku vzdělávání a sociální situace dětí a mládeže v Peru. V úvodu své přednášky zdůraznil rozdílnost jednotlivých oblastí a provincií v Peru, především v závislosti na tom, zda jde o oblasti horské, pobřežní či nížinné.

Celý článek...
 
Víkendová pomoc KSM domu Agapé Tisk E-mail
Čtvrtek, 13 duben 2006

Křesťanskou levicovou organizaci Hnutí za spravedlivou společnost a lásku k bližnímu asi mnozí znají. Mimo jiné tato organizace pomáhá lidem bez přístřeší pomocí azylového domu Agapé, kde lidé bez domova naleznou jak ubytování či stravu, tak – a to je nejdůležitější – možnost výdělku, sociálního poradenství i rekvalifikace. Projekt azylového domu se teprve rozjíždí a začátky jsou vždycky nejtěžší. Objekt, kde Agapé sídlí, je pronajatý, a protože zatím nejsou žádné finance z činnosti a ještě nestihly dojít finance z grantů (i když už jsou schválené), dostala se organizace do finanční tísně. Majitel objektu navíc v pátek telefonicky sdělil, že chce v pondělí na ruku první splátku.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Následující > Konec >>

Výsledky 436 - 440 z 509
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2016 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.