Úvodní stránka arrow Z aktivit KSM Friday, November 27 2015  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Z aktivit KSM
Jak to dopadlo s Parlamentem mládeže Tisk E-mail
Sobota, 01 duben 2006

1. dubna se měl konat parlament mládeže. Zástupci mládežnických organizací politických stran měly ve stejném početním složení jako mateřské strany rokovat o tak zajímavých otázkách, jako jsou platy a imunita poslanců, školné, legalizace marihuany či lustrační zákon. Myšlenka podobné akce visí ve vzduchu již řadu let a oživení dostala na prosincové schůzce zástupců Mladých konzervativců a KSM. Proč se neuskutečnila?

Celý článek...
 
Rozhovor s předsedou KSM Milanem Krajčou Tisk E-mail
Čtvrtek, 23 březen 2006

Přinášíme rozhovor Jana Hrobaře s předsedou Komunistického svazu mládeže Milanem Krajčou o posledním sjezdu komunistické mládeže, současných aktivitách organizace, předvolební kampani Komunistické strany Čech a Moravy i útoku Ministerstva vnitra na mladé komunisty, který pod názvem "Mladí komunisté musí být aktivní silou mezi mládeží" vyšel ve společensko - politickém týdeniku KSČM Naše pravda.

Celý článek...
 
Diskusní čtvrtek k Straně evropské levice Tisk E-mail
Pondělí, 20 březen 2006

Mezi současná velmi aktuální témata patří i otázka Strany evropské levice a její postavení v mezinárodním komunistickém hnutí. Právě této problematice byl věnován diskusní čtvrtek, který se uskutečnil 16. 3. na MěV KSČM v Brně. Přednášejícím byl vedoucí Oddělení mezinárodních vztahů ÚV KSČM s. Hassan Charfo, člověk, který je nejen v této oblasti skutečným odborníkem.

Celý článek...
 
Praha protestovala proti americké okupaci Iráku Tisk E-mail
Neděle, 19 březen 2006

Více než stovka lidí včera v centru Prahy demonstrovala proti okupaci Iráku a hrozbám dalších agresí USA. Protestující skandovali především hesla odsuzující samotný útok, k němuž došlo před třemi lety, ale i trvalou okupaci Iráku. Tváří k dalším možným vojenským konfliktům, zejm. v Iránu či např. ve Venezuele se připojili k milionům mírumilovných lidí celého světa, které v těchto dnech v rámci Mezinárodního dne proti válce a okupaci vyšly do ulic.

Celý článek...
 
Pietní akt v Kounicových kolejích Tisk E-mail
Pátek, 17 březen 2006

Mnichovský diktát byl předzvěstí blížícího se konce mladého Československa. Aby prodloužili mír, právě v Mnichově jako kost předhodili západní evropské mocnosti, naši údajní spojenci, Hitlerovu Německu československé území obývané německými spoluobčany. Vznikla tak 2. republika. „Malá, ale naše!“, říkalo se. 14. března 1939 klerofašisté pod vedením katolického duchovního J. Tisa odtrhli Slovensko a přestala tedy existovat už tak okleštěná společná republika.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Následující > Konec >>

Výsledky 436 - 440 z 502
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2015 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.