Úvodní stránka arrow Z aktivit KSM Friday, October 28 2016  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Z aktivit KSM
Beseda nejen o nájemném Tisk E-mail
Neděle, 14 květen 2006

Dne 10. května se v Brně, v prostorách Domu odborových služeb na Malinovského náměstí uskutečnila předvolební beseda s kandidátem do Poslanecké sněmovny za KSČM, Ing. Pavlem Březou. V úvodu zdůraznil důležitost diskuse s občany o jejich potřebách a problémech a zahrnutí jejich názorů do volebního programu KSČM. Ing. Březa si jako své volební heslo zvolil slogan „Lidský život není zboží“, čímž zdůrazňuje, že se jeho úspěšnost nedá omezit pouze na finanční a materiální stránku vlastní existence, ale jde především úsilí vést důstojný život a nebýt lhostejný k důstojnosti životů ostatních.

Celý článek...
 
Atény ve víru levice Tisk E-mail
Čtvrtek, 11 květen 2006

Možná až 50 000 demonstrantů proti válce a globalizaci v sobotu svým pochodem v centru řecké metropole vítězně završilo IV. evropské sociální fórum (ESF). Proud demonstrantů, jejichž protest začal v sobotu v 15 hodin místního času (ve 14 hodin SELČ), se vinul městem jako obrovský červený had, nad kterým burácela hudba a mnozí účastníci při něm provolávali hanbu americkému vůdci Georgi W. Bushovi a jiným představitelům západního zlořádu, stejně jako mamutím organizacím symbolizujícím vykořisťování pracujících a sociální nespravedlnost v kapitalismu.

Celý článek...
 
Terezín nebude zapomenut Tisk E-mail
Středa, 10 květen 2006

Stovky lidí přišly v sobotu 6. května vzát hold obětem nacismu. Na pietní akt do terezínské Malé pevnosti se sjeli lidé z celé republiky a nechyběli ani komsomolci z Litoměřic, Brna či Chomutova.Za přítomnosti zahraničních delegací Ruska, Běloruska, Kuby, Venezuely, ČLR, KLDR a VSR přednesl projev vedoucí ústecké kandidátky s. Ing. Šenfeld. Mezi vystupujícími byla i Květa Čelišová, nesměla chybět ani nár. umělkyně Jiřina Švorcová.

Celý článek...
 
Rockeři zahnali kapitalismus Tisk E-mail
Úterý, 09 květen 2006

Rocková hudba, symbolizující protiválečné hnutí, rozezněla v noci na 5. květen řeckou metropoli, kde včera pokračovalo už třetím dnem Evropské sociální fórum (ESF). Desítka členů KSM, kteří v Aténách reprezentují skutečnou českou levici, se včera již naplno zapojila do programu protiválečných a protikapitalistických seminářů -poté, co mladí čeští komunisté po svém čtvrtečním příjezdu nejdřív monitorovali akci a navazovali kontakty s ostatními zástupci pokrokových stran a hnutí, kterých se sem sjely tisíce ze všech evropských a částí afrických a asijských zemí.

Celý článek...
 
Čeští komunisté na Evropském sociálním fóru Tisk E-mail
Pondělí, 08 květen 2006

Desítka členů českého KSM dorazila před několika dny na v pořadí již IV. evropské sociální fórum (ESF), které se tentokrát koná v řeckém hlavním městě. Do Atén se jako už tradičně sjeli především zástupci evropských pokrokových hnutí a levicových stran. Levicoví aktivisté ze starého kontinentu i ti hostující, např. ze zemí Blízkého východu, zaplnili hned ráno rozsáhlý komplex budov na pobřeží Středozemního moře. Mladí čeští komunisté se ihned zapojili do víru diskuse, přestože první den hodlali zaměřit zatím převážně na mapování terénu a navazování kontaktů s účastníky z jiných zemí.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Následující > Konec >>

Výsledky 436 - 440 z 514
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2016 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.