Úvodní stránka arrow Z aktivit KSM Monday, February 20 2017  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Z aktivit KSM
O nových stránkách klubu KSM Brno Jiskra Tisk E-mail
Neděle, 21 květen 2006

Klub KSM v Brně Jiskra má nové stránky a tak jsme se zeptali na několik otázek místopředsedy klubu, s. Ševčíka. Jelikož stránky jsou trochu netypické, směřovaly otázky nejen na design, ale i na obsah, který je místy i provokující. Víte např. proč je na nich ve znaku sova? Víte, co se na stránkách všechno plánuje do budoucnosti?

Celý článek...
 
I jízda rádiovozem může být nebezpečná Tisk E-mail
Čtvrtek, 18 květen 2006

V pátek, 12. května byla v brněnských městských částech zahájena další část předvolební kampaně KSČM – jízdy rádiovými vozy. První městskou částí, která slyšela volební program a cíle KSČM spolu s pozvánkou na veřejné předvolební shromáždění byly Maloměřice-Obřany. Mnozí lidé si se zájmem brali materiály KSČM, ptali se na způsob řešení konkrétních problémů, souvisejících např. s bydlením či zdravotní péčí.

Celý článek...
 
Koleje studentům Tisk E-mail
Středa, 17 květen 2006

Dne 17.5. v 15:00 se v Praze uskuteční demonstrace "Koleje studentům", sraz před průčelím hlavního nádraží. Prohlášení organizátorů naleznete na stránkách http://vysokeskoly.czweb.org: "Domníváme se, že postavení studentů v Česků republice se trvale zhoršuje. Hlavní příčinu nevidíme v nedostatku prostředků, ale v neefektivitě využívání těchto prostředků ze strany univerzit. Podle našeho názoru problům nespočívá jen v konkrétních selhání, ale v selhání systému vytvořeného liberální reformou vysokého školství.

Celý článek...
 
Beseda nejen o nájemném Tisk E-mail
Neděle, 14 květen 2006

Dne 10. května se v Brně, v prostorách Domu odborových služeb na Malinovského náměstí uskutečnila předvolební beseda s kandidátem do Poslanecké sněmovny za KSČM, Ing. Pavlem Březou. V úvodu zdůraznil důležitost diskuse s občany o jejich potřebách a problémech a zahrnutí jejich názorů do volebního programu KSČM. Ing. Březa si jako své volební heslo zvolil slogan „Lidský život není zboží“, čímž zdůrazňuje, že se jeho úspěšnost nedá omezit pouze na finanční a materiální stránku vlastní existence, ale jde především úsilí vést důstojný život a nebýt lhostejný k důstojnosti životů ostatních.

Celý článek...
 
Atény ve víru levice Tisk E-mail
Čtvrtek, 11 květen 2006

Možná až 50 000 demonstrantů proti válce a globalizaci v sobotu svým pochodem v centru řecké metropole vítězně završilo IV. evropské sociální fórum (ESF). Proud demonstrantů, jejichž protest začal v sobotu v 15 hodin místního času (ve 14 hodin SELČ), se vinul městem jako obrovský červený had, nad kterým burácela hudba a mnozí účastníci při něm provolávali hanbu americkému vůdci Georgi W. Bushovi a jiným představitelům západního zlořádu, stejně jako mamutím organizacím symbolizujícím vykořisťování pracujících a sociální nespravedlnost v kapitalismu.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Následující > Konec >>

Výsledky 436 - 440 z 517
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2017 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.