Úvodní stránka arrow Z aktivit KSM Monday, February 19 2018  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Z aktivit KSM
Je pan Šinágl primitiv? Tisk E-mail
Sobota, 22 červenec 2006

V pondělí 10. července jsme jako členové brněnského komsomolu navštívili jedno z dalších divadelních představení pana Šinágla. Ve Švýcarsku mu asi chyběli pořádní bolševici, tak se rozhodl, že spolu s hrdinným bojovníkem za svobodu panem Hučínem zamete s českými komunisty. Žaluje soudruha Miroslava Grebeníčka za to, že na Letenské pláni 1. máje 2005 nazval člověka hrubě narušujícího průběh řádně nahlášené poklidné manifestace neadresně primitivem. Toho, že proti němu zasáhla policie, se pan Šinágl rozhodl řádně mediálně využít.

Celý článek...
 
Tisíce lidí se staví proti americkým základnám v ČR Tisk E-mail
Pátek, 14 červenec 2006

I v posledních týdnech pokračuje kampaň proti americkým vojenským základnám v ČR, kterou odstartoval před několika týdny Komunistický svaz mládeže. Petici požadující zveřejnění dosavadních informací o jednáních okolo základny a odmítnutí jakékoliv vojenské cizí základny na našem území Parlamentem České republiky podpořilo již více než 3000 občanů a také řada občanských sdružení a spolků, např. Vojáci proti válce. Desítky petičních akcí po celé republice doplňují i kontaktní místa, kam byly petiční archy zaslány – na Okresní výbory KSČM a organizační jednotky KSM, arch je možné také stáhnout na webovských stránkách KSM www.ksm.cz.

Celý článek...
 
Mezinárodně o budoucnosti Tisk E-mail
Neděle, 09 červenec 2006

Když už se takové tábořiště zřídí, je třeba ho řádně využít. To je např. jedním z bodů smlouvy, kterou uzavřel OV KSCM v České Lípě s PS Ralsko v Mimoni. Jedním z bodů úmluvy o spolupráci a vzájemné pomoci na akcích, včetně finanční podpory. Jednou, využívající zbudovaného tábořiště těsně před zahájením táborů je setkání mládeže. Konalo se v přírodním prostředí podruhé. Oč méně se na prvé zdání dostalo pozornosti této akci od stranických či poslaneckých špiček, o to větší byla jeho kvalita.

Celý článek...
 
Kuba a lidská práva Tisk E-mail
Středa, 05 červenec 2006

27. června se v kavárně Práh (v brněnské galerii Vaňkovka) uskutečnil podvečer zaměřený na téma „Kuba a lidská práva“, pořádaný organizací šesté skupiny Amnesty International, ve spolupráci s Člověkem v tísni a Nesehnutím. Již podle jmenovaných organizací bylo jasné, že můžeme očekávat výpady proti současným představitelům Kuby, proti režimu, proti kubánské revoluci či proti historickým osobnostem revoluce. Vypravili jsme se proto na tuto akci s cílem, postavit se případným nepravdám a snažit se ukázat skutečnou pravdu o situaci na Kubě.

Celý článek...
 
Přerovská oáza Tisk E-mail
Pondělí, 03 červenec 2006

S akcemi pro děti, do nichž jsme se zapojili, se poslední dobou roztrhl pytel. A to je dobře! V záplavě špíny a agresivity, které rozpoutala ODS svými pučistickými metodami a projevy kolem voleb je to něco, co člověku zase dodá energii tomu všemu čelit.9. června se park za Okresním výborem KSČM v Přerově stal oázou smíchu nejmenších a bezstarostnosti těch starších.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Následující > Konec >>

Výsledky 436 - 440 z 531
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2018 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.