Úvodní stránka arrow Z aktivit KSM Sunday, April 26 2015  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Z aktivit KSM
Vzpomínka k 38. výročí zavraždění Che Tisk E-mail
Středa, 19 říjen 2005

Vlakem jsme se vraceli z dalšího podařeného semináře KSČM pro mladé v Ostravě (viz článek Opět seminář v Ostravě). Díky poruše lokomotivy a toho, že jsme tím pádem byli do Brna dotlačeni, byl začátek rockotéky poznamenám hektickou organizací, která se rozplynula s počátečními slovy už po příjezdu posledních z těch, kterým je nejenom blízká rocková muzika, ale i odkaz Ernesta Che Guevary jim cosi říká.

Celý článek...
 
Opět seminář v Ostravě Tisk E-mail
Úterý, 18 říjen 2005

Minulá sobota (8. 10.) byla opět jedním z těch hektických dní, které ukazují, že komunistická myšlenka nejenže mezi dnešní mládeží nezemřela (jak nám lžimédia servírují), ale naopak, je jasné, že díky realitě světa potvrzuje svou životaschopnost a naléhavost jejího uskutečnění. Den pro nás začal prakticky již tradiční cestou za soudruhy z Komise mládeže při OV KSČM v Ostravě, kterou velmi energicky vede soudružka Alena Klepšová, které chci tímto vyjádřit díky.

Celý článek...
 
Zdražení MHD je prý vlastně v pohodě... Tisk E-mail
Čtvrtek, 13 říjen 2005

Na dotazy KSM vyslovené ve vystoupení k bodu Zdražování MHD zasedání zastupitelstva HM Prahy 1. 9. 2005 odpověděl radní Šteiner. Úsudek si udělejte sami, dlouhodobá kampaň KSM samozřejmě touto výměnou korespondence nekončí...

Celý článek...
 
Vzácná návštěva Tisk E-mail
Pondělí, 10 říjen 2005

Je sice pravidlem, že náš Městský výbor KSČM v Brně navštěvují soudruzi z Kuby, ale ve čtvrtek 6. 10. nás navštívily společně 2 dámy: Chargée d´Affaires a.i. jak Venezuelské bolívarské republiky tak Republiky Kuba, naše soudružky Marie José Baéz Loreto a Aymée Hernández Quesada.

Celý článek...
 
Úspěšná beseda o Venezuele Tisk E-mail
Pondělí, 26 září 2005

V pondělí 26. září uspořádal v Praze Komunistický svaz mládeže společně s Českým národním přípravným výborem XVI. Světového festivalu mládeže a studentstva besedu na téma "Venezuela a socialismus". S rozsáhlým úvodním referátem o současné Venezuele, především o tzv. Bolívarovské revoluci, vedené prezidentem Hugo Chavezem vystoupil I. místopředseda KSM Milan Krajča.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Následující > Konec >>

Výsledky 436 - 440 z 493
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2015 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.