Úvodní stránka arrow Z aktivit KSM Friday, July 21 2017  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Z aktivit KSM
Společně - i s těmi nejmenšími Tisk E-mail
Středa, 31 květen 2006

Ke komunistickému hnutí patří neodmyslitelně usměvavé tváře šťastných dětí. Vždyť přece o jejich budoucnost nám jde především. A proto ke dni dětí pro ně KSČM spolu s KSM pořádá nejrůznější akce po celé republice. Jeden z dětských dnů proběhl 20. května ve Dvoře Králové. Pod záštitou komunistů zde má již dlouhou tradici. Na děti zde čekal bohatý program, spousta her, při kterých mohli změřit své síly a prokázat své schopnosti.

Celý článek...
 
O soudobém kapitalismu a jeho útocích na politická a sociální práva... Tisk E-mail
Sobota, 27 květen 2006

Dne 20. května 2006 se uskutečnila jubilejní XX. Pražská teoreticko-politická konference, jejímiž pořadateli byly OV KSČM Praha 1, 6 a 7, Praha-východ a Mladá Boleslav spolu s ÚR KSM. Konference byla pojata jako příspěvek ke kampani před červnovými volbami do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR. Do široké a otevřené diskuse k aktuálním otázkám, souvisejícím s charakterem soudobého kapitalismu a jeho útoky na politická a sociální práva a životní jistoty lidí, se aktivně zapojili nejen tuzemští, ale také zahraniční účastníci z Belgie, Dánska, Itálie, Kuby, Maďarska, Německa, Polska, Rakouska, Řecka. Slovenska, Švédska, Ukrajiny a Velké Británie.

Celý článek...
 
O nových stránkách klubu KSM Brno Jiskra Tisk E-mail
Neděle, 21 květen 2006

Klub KSM v Brně Jiskra má nové stránky a tak jsme se zeptali na několik otázek místopředsedy klubu, s. Ševčíka. Jelikož stránky jsou trochu netypické, směřovaly otázky nejen na design, ale i na obsah, který je místy i provokující. Víte např. proč je na nich ve znaku sova? Víte, co se na stránkách všechno plánuje do budoucnosti?

Celý článek...
 
I jízda rádiovozem může být nebezpečná Tisk E-mail
Čtvrtek, 18 květen 2006

V pátek, 12. května byla v brněnských městských částech zahájena další část předvolební kampaně KSČM – jízdy rádiovými vozy. První městskou částí, která slyšela volební program a cíle KSČM spolu s pozvánkou na veřejné předvolební shromáždění byly Maloměřice-Obřany. Mnozí lidé si se zájmem brali materiály KSČM, ptali se na způsob řešení konkrétních problémů, souvisejících např. s bydlením či zdravotní péčí.

Celý článek...
 
Koleje studentům Tisk E-mail
Středa, 17 květen 2006

Dne 17.5. v 15:00 se v Praze uskuteční demonstrace "Koleje studentům", sraz před průčelím hlavního nádraží. Prohlášení organizátorů naleznete na stránkách http://vysokeskoly.czweb.org: "Domníváme se, že postavení studentů v Česků republice se trvale zhoršuje. Hlavní příčinu nevidíme v nedostatku prostředků, ale v neefektivitě využívání těchto prostředků ze strany univerzit. Podle našeho názoru problům nespočívá jen v konkrétních selhání, ale v selhání systému vytvořeného liberální reformou vysokého školství.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Následující > Konec >>

Výsledky 436 - 440 z 519
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2017 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.