Úvodní stránka arrow Z aktivit KSM Saturday, June 23 2018  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Z aktivit KSM
NE americkým základnám a imperialistickým válkám! Tisk E-mail
Středa, 09 srpen 2006

Příjemným překvapením pro pořadatele i pro čestné hosty bylo, že ani krajní nepřízeň počasí v sobotu neodradila lidi od návštěvy vrcholu kopce Lázku na českomoravském pomezí. V chladu, mlze a dešti jich přišlo mezi osmi až devíti sty, aby se zúčastnili již XVI. přátelského setkání Čechů, Moravanů a Slováků. Dopoledne úspěšně pozvedala náladu country skupina Makadam, děti pilně soupeřily ve sportovních soutěžích, ani početní stánkaři nepřišli zkrátka.

Celý článek...
 
Hnutí odporu proti americkým základnám se rozšiřuje! Tisk E-mail
Středa, 02 srpen 2006

I v těchto týdnech pokračuje petiční akce KSM proti umístění americké základny v ČR. Na petičních stáncích získáváme další stovky podpisů, celé archy chodí poštou, každý den docela slušná hromádka, jak je vidět na fotografii. Počet podpisů přesáhl již 5000. Na základě iniciativy řady organizací a jednotlivců také vznikla širší iniciativa, která chce proti základnám vystupovat.

Celý článek...
 
Venceremos! Tisk E-mail
Pondělí, 31 červenec 2006

Přes 200 lidí se zúčastnilo slavnostního matimé věnovaného 80. narozeninám Fidela Castra a výročí útoku na kasárna Moncada, které spolupořádala UR KSM. Mimo zajímavých vystoupení lidí, kteří se s Fidelem setkali, se přítomní dozvěděli nejen něco i historii Kuby, ale i nejnovější zprávy a fakta o Ostrově svobody. Pokřtěna byla též kniha Dějiny mi daly za pravdu - sbírka několika Fidelových projevů včetně památné obhajoby "Dějiny mi dají za pravdu", která zmizela z veřejných knihoven, byť v češtině již vyšla...

Celý článek...
 
Solidaritu s lidem Libanonu a Palestiny! Tisk E-mail
Čtvrtek, 27 červenec 2006

Na pražské náměstí Míru včera vpodvečer přišlo na tři sta lidí, aby dali najevo svůj nesouhlas s násilím, ke kterému dochází na Blízkém východě s izraelskými vojenskými akcemi v Libanonu a vyjádřili podporu a solidaritu libanonskému a palestinskému lidu. Apelujeme tímto na českou vládu, aby zaujala jasné stanovisko vůči agresi izraelské vlády a poskytla humanitární pomoc poškozenému Libanonu a Palestině, stojí v oficiálním prohlášení pořádajících organizací.

Celý článek...
 
Shromáždění proti násilí a pro mír na Blízkém východě Tisk E-mail
Středa, 26 červenec 2006

V pondělí večer se sešli zástupci organizací a jednotlivců, kteří podepsali následující prohlášení: "Praha, 24. července 2006 – Ve středu 26.července 2006 v 18h. na Náměstí Míru nejrůznější organizace, sdružení, strany a jednotlivci uskuteční shromáždění, kterým chtějí vyjádřit nesouhlas s násilím na Blízkém východě.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Následující > Konec >>

Výsledky 436 - 440 z 537
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2018 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.