Úvodní stránka arrow Z aktivit KSM Thursday, April 26 2018  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Z aktivit KSM
Solidaritu s lidem Libanonu a Palestiny! Tisk E-mail
Čtvrtek, 27 červenec 2006

Na pražské náměstí Míru včera vpodvečer přišlo na tři sta lidí, aby dali najevo svůj nesouhlas s násilím, ke kterému dochází na Blízkém východě s izraelskými vojenskými akcemi v Libanonu a vyjádřili podporu a solidaritu libanonskému a palestinskému lidu. Apelujeme tímto na českou vládu, aby zaujala jasné stanovisko vůči agresi izraelské vlády a poskytla humanitární pomoc poškozenému Libanonu a Palestině, stojí v oficiálním prohlášení pořádajících organizací.

Celý článek...
 
Shromáždění proti násilí a pro mír na Blízkém východě Tisk E-mail
Středa, 26 červenec 2006

V pondělí večer se sešli zástupci organizací a jednotlivců, kteří podepsali následující prohlášení: "Praha, 24. července 2006 – Ve středu 26.července 2006 v 18h. na Náměstí Míru nejrůznější organizace, sdružení, strany a jednotlivci uskuteční shromáždění, kterým chtějí vyjádřit nesouhlas s násilím na Blízkém východě.

Celý článek...
 
Aktivní účast KSM na 8. sjezdu JCP Tisk E-mail
Neděle, 23 červenec 2006

Zástupce KSM se 19. května 2006 zúčastnil mezinárodního semináře „Boj mládeže za svobodu a na obranu demokratických práv“, organizovaného naší sesterskou organizací JCP. Účastníci semináře svém hovořili o boji proti snahám pravice omezovat demokratická práva a o antikomunistických útocích ve svých zemích. Reprezentant KSM přednesl referát o boji KSM proti snaze MV ČR ilegalizovat naši mládežnickou organizaci. Přítomní delegáti byli díky velmi rozsáhlé a intenzivní mezinárodní kampani solidarity s KSM o případu dobře informováni a s velkým zájmem poslouchali a v následných osobních rozhovorech si upřesňovali informace o posledním vývoji případu. V deklaraci, kterou na závěr mezinárodního semináře účastnické organizace přijaly, byla výslovně odsouzena snaha MV ČR ilegalizovat KSM v ČR.

Celý článek...
 
Je pan Šinágl primitiv? Tisk E-mail
Sobota, 22 červenec 2006

V pondělí 10. července jsme jako členové brněnského komsomolu navštívili jedno z dalších divadelních představení pana Šinágla. Ve Švýcarsku mu asi chyběli pořádní bolševici, tak se rozhodl, že spolu s hrdinným bojovníkem za svobodu panem Hučínem zamete s českými komunisty. Žaluje soudruha Miroslava Grebeníčka za to, že na Letenské pláni 1. máje 2005 nazval člověka hrubě narušujícího průběh řádně nahlášené poklidné manifestace neadresně primitivem. Toho, že proti němu zasáhla policie, se pan Šinágl rozhodl řádně mediálně využít.

Celý článek...
 
Tisíce lidí se staví proti americkým základnám v ČR Tisk E-mail
Pátek, 14 červenec 2006

I v posledních týdnech pokračuje kampaň proti americkým vojenským základnám v ČR, kterou odstartoval před několika týdny Komunistický svaz mládeže. Petici požadující zveřejnění dosavadních informací o jednáních okolo základny a odmítnutí jakékoliv vojenské cizí základny na našem území Parlamentem České republiky podpořilo již více než 3000 občanů a také řada občanských sdružení a spolků, např. Vojáci proti válce. Desítky petičních akcí po celé republice doplňují i kontaktní místa, kam byly petiční archy zaslány – na Okresní výbory KSČM a organizační jednotky KSM, arch je možné také stáhnout na webovských stránkách KSM www.ksm.cz.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Následující > Konec >>

Výsledky 436 - 440 z 534
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2018 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.