Úvodní stránka arrow Z aktivit KSM Saturday, August 02 2014  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Z aktivit KSM
Setkání v Karviné Tisk E-mail
Pondělí, 12 září 2005

Na setkání mladých v Karviné jsme vyráželi poprvé. Za Komunistický svaz mládeže byly přítomny zástupci obou brněnských klubů (Pro Brno, Jiskra) a soudruh tajemník Jakub Holas za PÚR KSM. Vše začalo výletem po pamětihodnostech Karvinska, který nás zavedl i na pro mladé komunisty velmi netradiční místa, jako byl přes 200 let starý kostel, , zachráněný, když se pod ním začala propadat poddolovaná zem a on se naklonil nakřivo, jako celá církev.

Celý článek...
 
Hrdinové dnešní doby Tisk E-mail
Sobota, 10 září 2005

Ve středu 31. 8. v jednu hodinu se David a Jakub prodírali pražskými ulicemi směrem k hotelu Legie, kde jsou i prostory československé obce legionářské. Měla tam totiž probíhat konference hrdinů naší doby. Lidí, kteří proti bolševikům neváhají vzít do ruky i zbraň.

Celý článek...
 
8. září v Příbrami odstartovala petice proti zdražování Tisk E-mail
Čtvrtek, 08 září 2005

My, níže podepsaní občané, vyjadřujeme hluboký nesouhlas s probíhající spirálou zdražování základních životních potřeb. Zdražení plynu o 17,4%, pohonných hmot a s tím související zdražení dalších služeb, potravin a zboží, bude znamenat další hluboký zásah do našich peněženek. Zejména rodiny, používající tento ekologický zdroj energie na topení, ohřev vody, vaření, bude tento krok stát ročně až o deset tisíc korun více...

Celý článek...
 
Setkání na Kunětické hoře Tisk E-mail
Neděle, 04 září 2005

Již tradiční setkání občanů pod Kunětickou horou se uskutečnilo v sobotu 3. září. Čas před zahájením oficiální části vyplňoval různorodý kulturní program – dechová hudba Podkověnka, country kapela DOKLOBOUKU a Saturn a také vystoupení imitátora Václav Faltyse.

Celý článek...
 
Zdražení MHD v Praze potvrzeno Tisk E-mail
Pátek, 02 září 2005

1. září projednával Magistrát hl. m. Prahy na základě petice občanů a na základě návrhu zastupitelů za KSČM zpětné vrácení ceny jízdného na úroveň před 1. červencem. Na magistrát dorazili i zástupci KSM, kteří zastupují stovky či tisíce lidí, kteří podepsali petici proti zdražování MHD, aby svojí účastí a svým vystoupením jasně prezentovali názory veřejnosti.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Následující > Konec >>

Výsledky 436 - 440 z 483
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2014 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.