Úvodní stránka arrow Z aktivit KSM Thursday, November 27 2014  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Z aktivit KSM
Prohlášení KSM k současné situaci v KSČM Tisk E-mail
Čtvrtek, 22 září 2005

Komunistický svaz mládeže (KSM) pozorně a s velkým zájmem neustále sleduje situaci uvnitř Komunistické strany Čech a Moravy (KSČM), svého nejbližšího politického partnera. Poslední události ve straně, které byly způsobeny oznámením předsedy Ústředního výboru KSČM M. Grebeníčka o jeho záměru odejít z funkce a následné reakce některých funkcionářů KSČM včetně vynášení informací ze zasedání nejvyšších orgánů strany vyvolaly v řadách KSM vážné znepokojení.

Celý článek...
 
Podpořte Den bez aut, akce proti zdražování MHD Tisk E-mail
Čtvrtek, 22 září 2005

Nechme 22. září auto doma! Praha sice udělala celý týden mobility - podpory alternativní dopravy, ale na rozdíl od desítek jiných měst nepřistoupila ani na jeden den s dopravou zdarma. Podpořte kampaně proti zdražování MHD,  hlídky proti revizorům (Můstek, Muzeum atd.)! Zapojte se do sms varovného systému proti revizorům, vyfoťte si revizora!

Celý článek...
 
Setkání mladých komunistů Prahy a SČ kraje Tisk E-mail
Pondělí, 19 září 2005

Pro nás mladé členy strany a členy KSM měla letošní slavnost Haló novin zvláštní význam, neboť při této příležitosti uspořádala Pražská rada KSČM ve spolupráci se Středočeskou krajskou radou setkání mladých v prostorách Ústředního výboru. Proti loňskému roku, kdy se podobné setkání uskutečnilo prvně, byla podstatným úspěchem bezmála dvojnásobná účast...

Celý článek...
 
Rozhovor se zástupcem klubu KSM pro Brno Tisk E-mail
Sobota, 17 září 2005

David Pazdera z KSM pro Brno poskytl redakci rozhovor: "Začali jsme vydávat regionální komsomolský měsíčník „Revoluce pro Dnešek“, vznikly již čtyři čísla časopisu „Lidé proti modré šanci“ (v internetové podobě přístupny jak na www.ksm.cz, tak i na www.kscmbrno.cz), na kterém se podílí bezmála 10 mladých komunistů v Brně a který by se vždy po schválení ÚR měl stát základem kampaně celého svazu."

Celý článek...
 
Setkání v Karviné Tisk E-mail
Pondělí, 12 září 2005

Na setkání mladých v Karviné jsme vyráželi poprvé. Za Komunistický svaz mládeže byly přítomny zástupci obou brněnských klubů (Pro Brno, Jiskra) a soudruh tajemník Jakub Holas za PÚR KSM. Vše začalo výletem po pamětihodnostech Karvinska, který nás zavedl i na pro mladé komunisty velmi netradiční místa, jako byl přes 200 let starý kostel, , zachráněný, když se pod ním začala propadat poddolovaná zem a on se naklonil nakřivo, jako celá církev.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Následující > Konec >>

Výsledky 436 - 440 z 487
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2014 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.