Úvodní stránka arrow Z aktivit KSM Saturday, August 01 2015  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Z aktivit KSM
Současná Čína ? náš vzor? Tisk E-mail
Sobota, 25 únor 2006

Diskusní čtvrtek, který se konal 16.2. na Městském výboru KSČM v Brně, byl zásluhou tématu skutečně diskusním. Tématem totiž byla Čínská lidová republika a přednášejícím byl soudruh Schwarz, který pro své teze dostává pravidelně velký prostor v Haló Novinách. Úvodem svého vystoupení zmínil genezi politických událostí do vzniku Čínské lidové republiky, přičemž velmi obhajoval Sunjatsena, vedoucího představitele, dle něj socialistického, Kuomintangu.

Celý článek...
 
Seminář k bytové politice KSČM Tisk E-mail
Čtvrtek, 27 říjen 2005

15. října 2005 se zástupci KSM zúčastnili pražského semináře o bytové politice, pořádaného oddělením odborného zázemí a oddělením regionální a komunální politiky ÚV KSČM a komisí sociální strategie ÚV KSČM.

Celý článek...
 
Za bezplatnou městskou hromadnou dopravu v Brně Tisk E-mail
Středa, 26 říjen 2005

Už přes 1000 lidí, zejména studentů, ale i starších lidí, podepsalo v Brně petiční archy Komunistického svazu mládeže za čisté, zdravé a zelené město zavedením bezplatného užívání městské hromadné dopravy. KSM navrhuje představitelům Brna preferenci MHD, a to jejím bezplatným užíváním, které musí perspektivně posílit větší počet linek a vyšší frekvence spojů.

Celý článek...
 
Fórum evropských levicových stran Tisk E-mail
Pondělí, 24 říjen 2005

Ve dnech 14. – 16. října 2005 se v krásném prostředí hotelu Marias u Martina na Slovensku uskutečnilo Fórum levicových stran Evropy. Setkání se zúčastnilo přes 50 delegátů z KSČM, PDS, DKP (Německá komunistická strana), KSS a KS Polska. Taktéž dvě mládežnické organizace Mládež PDS a KSM.

Celý článek...
 
Vzpomínka k 38. výročí zavraždění Che Tisk E-mail
Středa, 19 říjen 2005

Vlakem jsme se vraceli z dalšího podařeného semináře KSČM pro mladé v Ostravě (viz článek Opět seminář v Ostravě). Díky poruše lokomotivy a toho, že jsme tím pádem byli do Brna dotlačeni, byl začátek rockotéky poznamenám hektickou organizací, která se rozplynula s počátečními slovy už po příjezdu posledních z těch, kterým je nejenom blízká rocková muzika, ale i odkaz Ernesta Che Guevary jim cosi říká.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Následující > Konec >>

Výsledky 436 - 440 z 497
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2015 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.