Úvodní stránka arrow Z aktivit KSM Monday, September 25 2017  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Z aktivit KSM
Čas předvolební Tisk E-mail
Čtvrtek, 01 červen 2006

Čas předvolební je časem akcí, kdy komsomolci soustřeďují činnost na podporu našeho hlavního partnera – KSČM. Někdy se agitace odehrává ve velmi nepřátelském prostředí. Dnes jsme svědky eskalace nenávisti, kterou částečně kvůli volbám rozdmychávají jednotlivé antikomunistické skupiny. Říkám schválně částečně, protože ona další kulminace antikomunistické vlny, kterou tu dnes můžeme pozorovat, je totiž pouze nenávistné divadlo před těmi jedinými, na které toto divadlo, nezadající si s různými reality – show, ještě působí, tj. na apatickou mládež, jejíž politická volba byla nahrazena volbou konzumní.

Celý článek...
 
Společně - i s těmi nejmenšími Tisk E-mail
Středa, 31 květen 2006

Ke komunistickému hnutí patří neodmyslitelně usměvavé tváře šťastných dětí. Vždyť přece o jejich budoucnost nám jde především. A proto ke dni dětí pro ně KSČM spolu s KSM pořádá nejrůznější akce po celé republice. Jeden z dětských dnů proběhl 20. května ve Dvoře Králové. Pod záštitou komunistů zde má již dlouhou tradici. Na děti zde čekal bohatý program, spousta her, při kterých mohli změřit své síly a prokázat své schopnosti.

Celý článek...
 
O soudobém kapitalismu a jeho útocích na politická a sociální práva... Tisk E-mail
Sobota, 27 květen 2006

Dne 20. května 2006 se uskutečnila jubilejní XX. Pražská teoreticko-politická konference, jejímiž pořadateli byly OV KSČM Praha 1, 6 a 7, Praha-východ a Mladá Boleslav spolu s ÚR KSM. Konference byla pojata jako příspěvek ke kampani před červnovými volbami do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR. Do široké a otevřené diskuse k aktuálním otázkám, souvisejícím s charakterem soudobého kapitalismu a jeho útoky na politická a sociální práva a životní jistoty lidí, se aktivně zapojili nejen tuzemští, ale také zahraniční účastníci z Belgie, Dánska, Itálie, Kuby, Maďarska, Německa, Polska, Rakouska, Řecka. Slovenska, Švédska, Ukrajiny a Velké Británie.

Celý článek...
 
O nových stránkách klubu KSM Brno Jiskra Tisk E-mail
Neděle, 21 květen 2006

Klub KSM v Brně Jiskra má nové stránky a tak jsme se zeptali na několik otázek místopředsedy klubu, s. Ševčíka. Jelikož stránky jsou trochu netypické, směřovaly otázky nejen na design, ale i na obsah, který je místy i provokující. Víte např. proč je na nich ve znaku sova? Víte, co se na stránkách všechno plánuje do budoucnosti?

Celý článek...
 
I jízda rádiovozem může být nebezpečná Tisk E-mail
Čtvrtek, 18 květen 2006

V pátek, 12. května byla v brněnských městských částech zahájena další část předvolební kampaně KSČM – jízdy rádiovými vozy. První městskou částí, která slyšela volební program a cíle KSČM spolu s pozvánkou na veřejné předvolební shromáždění byly Maloměřice-Obřany. Mnozí lidé si se zájmem brali materiály KSČM, ptali se na způsob řešení konkrétních problémů, souvisejících např. s bydlením či zdravotní péčí.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Následující > Konec >>

Výsledky 436 - 440 z 520
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2017 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.