Úvodní stránka arrow Z aktivit KSM Thursday, November 23 2017  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Z aktivit KSM
Jak dál po volbách? Tisk E-mail
Pátek, 30 červen 2006

Diskusní setkání členů KSČM a KSM s názvem „Jak dál po volbách“, které pořádala základní organizace KSČM č. 310 a Klub KSM Litoměřice, proběhlo v pátek 23.června na ÚV KSČM v Praze. Účast byla lepší, než pořadatelé zprvu čekali, pozitivní je skutečnost, že kromě členů KSM přišli i jiní mladí a dokonce i zástupce starší generace. V tom je dobrý příslib do budoucna, že se současné problémy budou skutečně řešit.

Celý článek...
 
Již přes 2000 občanů odmítlo umístění vojenských základen USA v ČR Tisk E-mail
Čtvrtek, 29 červen 2006

Několika informačními stánky pokračovala včera petiční akce Komunistického svazu mládeže proti umístění americké raketové základny v ČR. Petice požaduje zveřejnění dosavadních jednání o této základně a odmítnutí umístění této základny v ČR Poslaneckou sněmovnou. Nejbouřlivější atmosféra byla na Náměstí I. P. Pavlova, kde během hodiny a půl petici podepsalo okolo 100 lidí, mezi nimiž byli studenti, důchodci, ženy i muži, zaměstnanci dopravního podniku, dokonce bývalý disident, který podpis doprovodil slovy, že „dnes je to ještě horší než to bývalo“.

Celý článek...
 
Krajský sněm KČP Tisk E-mail
Úterý, 13 červen 2006

Ve čtvrtek, 8. června se v prostorách Městského výboru KSČM v Brně uskutečnil krajský sněm Klubu českého pohraničí, věnovaný aktuálním otázkám. Přítomni byli zástupci krajské rady Klubu českého pohraničí, Vlasteneckého sdružení antifašistů, Kruhu občanů vyhnaných z pohraničí v roce 1938, Společnosti přátel Ruska, Levicového klubu žen, Komunistického svazu mládeže i Sdružení bojovníků za svobodu. Přítel Bršlica, člen Národní rady, ve svém úvodním projevu zdůraznil statut KČP jako nezávislého, demokratického sdružení, které bylo založeno s cílem chránit a hájit zájmy občanů ČR před hrozbou novodobé germanizace.

Celý článek...
 
Pochodem do Lidic Tisk E-mail
Pondělí, 12 červen 2006

10. červen si připomínáme vyhlazení obce Lidice fašisty v roce 1942. Před 11 lety zahájil KSM obnovenou tradici pochodů Praha - Lidice, věnovaných boji proti fašismu, nacismu, proti rasismu a diskriminaci či proti válce. Zhruba 18 km trasu z pražské Divoké Šárky si zvolilo i letos několik desítek aktivistů, mezi kterými nechyběl jako každý rok i místopředseda ÚV KSČM Václav Exner. V cíli - u lidického památníku pak na pochod navazoval pietní akt.

Celý článek...
 
Z Eurocampu 2006 Tisk E-mail
Pondělí, 05 červen 2006

Boj proti antikomunismu a vzájemné sjednocování celosvětového komunistického hnutí jsou zásadní úkoly dnešní doby. A především o těchto úkolech se jednalo na letošním Eurocampu, který se uskutečnil 25. - 28. května 2006 v Německu poblíž Postupimi. Tato několikadenní akce, do níž byla zahrnuta mj. konference o antikomunismu, podepsání smlouvy o vzájemné spolupráci, výstava Hanse Modrowa, ale i bohatý kulturní program, byla vlastně přímým pokračováním konference v Martině, které se členové KSM rovněž aktivně zúčastnili.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Následující > Konec >>

Výsledky 436 - 440 z 526
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2017 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.