Úvodní stránka arrow Z aktivit KSM Thursday, November 23 2017  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Z aktivit KSM
V Krkonoších proti zbrojení a válkám Tisk E-mail
Úterý, 29 srpen 2006

Po několika škaredých letech se na účastníky sobotního internacionálního setkání na Pomezních boudách opět smálo slunce. Pod jeho paprsky si na 250 příznivců levice z Německa a ČR připomnělo aktuální odkaz předválečných Proletářských srazů v Krkonoších. Podpořit dobrou náladu pomáhala slunci Městská dechová hudba z České Skalice, nicméně na pořadu byla závažná témata, zejména eskalace válek v zájmu a režii USA a postoje levice k ohrožování míru tímto světovým četníkem.

Celý článek...
 
Sedem dní pod komunistickou vlajkou Tisk E-mail
Neděle, 27 srpen 2006

V dňoch 24 až 30 júla sa neďaleko Brna konal športový tábor pod záštitou komsomolcov z Komunistického svazu mládeže Brno JISKRA. Tábor sa nachádzal v prekrásnom prostredí v chatovej oblasti dedinky Ochoz u Brna. Účastníci z Čiech i Slovenska si svoj pobyt na tábore mladých komunistov dokázali naplniť množstvom zaujímavých aktivít, hlavne však plodnými diskusiami. Ako účastník tábora zastupujúci redakciu časopisu Avantgarda som bol milo prekvapený schopnosťou Českých komsomolcov zorganizovať takúto akciu bez finančných dotácií, ktoré rovnako ako u nás chýbajú.

Celý článek...
 
10000 proti základnám USA v ČR Tisk E-mail
Pátek, 25 srpen 2006

Již více než 10000 občanů podepsalo petici proti umístění vojenské antiraketové základny USA v České republice. Podpisová akce samozřejmě nekončí, už v pátek bude probíhat např. v Ostravě, od 15.30 do 18h,  na Masarykově náměstí. Navíc každý den chodí vyplněné petiční archy poštou, z celé republiky, takže podpisů rychle přibývá. Lidé si oblíbili také další formu protestu - posílání vyrobených pohlednic vládě, kde svým podpisem odmítají vojenskou základnu - první desítky jich chodí na podatelnu vlády a více než 900 jich bylo včera doručeno osobně.

Celý článek...
 
Rozhodné NE základnám Tisk E-mail
Středa, 23 srpen 2006

Proti záměrům USA postavit na území ČR protiraketovou základnu se v pondělí 21. 8. v podvečer uskutečnila na pražském náměstí Míru demonstrace, kterou zorganizovala Iniciativa »Ne základnám. Předcházel jí protestní pochod z Václavského náměstí. Základna má byt součásti systému Národní raketové obrany Spojených států (NMD), sehrávajícím významnou úlohu ve vojenské a politické strategii USA.

Celý článek...
 
Stát, který nezabraňuje zločinům proti míru, je zločinný Tisk E-mail
Úterý, 22 srpen 2006

Nikdo na světě nemá právo říkat, že existují zločinné státy. Naopak - ten stát, který toleruje či podporuje zločiny proti míru, je sám zločinný, prohlásil v sobotu ve svém vystoupení na 16. setkání občanů a mládeže na slovensko-moravském pomezí v Holíči (Slovenská republika) předseda ÚV KSČM a místopředseda Poslanecké sněmovny Vojtěch Filip, když hovořil o současných válečných konfliktech a zvyšování mezinárodního napětí, rozdmýchávaným po celé planetě USA a jejich spojenci. Ocenil roli italské levice a komunistů, kteří nedávno ve volbách porazili pravicového mediálního magnáta Berlusconiho. Je potřeba se spojit a domluvit na tom, co je třeba pro lidi dělat. Je to potřeba slušného žití. Na tom je třeba se s lidmi domluvit, zdůraznil zásady politiky radikální levice Filip.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Následující > Konec >>

Výsledky 416 - 420 z 526
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2017 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.