Úvodní stránka arrow Z aktivit KSM Monday, February 19 2018  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Z aktivit KSM
Světlem proti tmě Tisk E-mail
Středa, 13 září 2006

Více než dvě stovky odpůrců americké protiraketové základny v České republice se dnes večer sešly v Praze na Karlově mostě pod heslem "Světlem proti tmě". Akci pořádala iniciativa Ne základnám, která zastřešuje odpor zatím 39 organizací. Řečníci v projevech odsoudili nejen základny a americkou válku proti terorismu, ale i teroristy, kteří podle nich maří životy nevinných lidí.

Celý článek...
 
Ne základnám! Tisk E-mail
Neděle, 10 září 2006

Akce proti hrozbě vojenské základny USA v ČR pokračují i v těchto dnech. 7. září se podařilo iniciativě Ne základnám umístit na pražskou Staroměstskou radnici transparent zvoucí na pondělní demonstraci - Světlem proti tmě. Přijďte i vy! 11.9., Karlův most, 19 hodin! A pokud nemůžete, rozsviťte v 19.00 svíčky či světla ve svých oknech na znamení nesouhlasu! Uskutečňují se další petiční akce po celé republice. Počet podpisů pod petiční akci KSM v těchto dnech přesáhl 20.000 a další stovky přibývají denně. Na podatelnu Vlády ČR navíc chodí denně desítky pohlednic s vyjádřením nesouhlasu.

Celý článek...
 
Poprvé v Prostějově Tisk E-mail
Pátek, 08 září 2006

Další z bitev velkého boje proti americké raketové základně byla vybojována v samotném srdci žírné Hané, okresním městě Prostějově. Dne 18. srpna t. r. sem na přátelskou návštěvu zavítali zástupci KSM, jmenovitě ss. Pazdera, Čížek a Javora, aby společně se zástupci zdejšího OV KSČM rozbili na jednom z nejfrekventovanějších míst města, před OD PRIOR, stánek s peticí proti raketové základně.

Celý článek...
 
Na Kunětické hoře Tisk E-mail
Úterý, 05 září 2006

Stále existují hrozby pro tento stát. První je tzv. Modrá šance, kterou občané ve volbách odmítli. ODS, ač volby vyhrála, není schopna složit vládu. Nedokáže to ani s KDU-ČSL, ani se Stranou zelených. Ta se sice hlásí k evropským zeleným, ale v České republice jde doprava. Tato sestava není schopna dát v Poslanecké sněmovně dohromady 101 hlasů. Voliči rozhodli, že doprava se v naší republice nepůjde. Druhou velkou hrozbou bylo vytvoření velké koalice, tedy ODS a ČSSD. V úvodu svého vystoupení na 16. víkendovém setkání občanů pod Kunětickou horou na Pardubicku to prohlásil předseda ÚV KSČM a místopředseda Poslanecké sněmovny Vojtěch Filip.

Celý článek...
 
Štafeta proti vojenským základnám USA v ČR v plném proudu Tisk E-mail
Čtvrtek, 31 srpen 2006

Včera zahájil Komunistický svaz mládeže třídenní štafetu proti americkým vojenským základnám v ČR. Štafeta se skládá z řady veřejných petičních akcí ve městech okolo možných cílových míst pro část amerického protiraketového systému. Na Husově náměstí v Berouně se během necelých 2 hodin podařilo za velkého zájmu občanů získat přes 200 podpisů. Další petiční akce proběhla o několik hodin později v Jincích. Doslova na dračku šly také samolepky a pohlednice adresované vládě ČR.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Následující > Konec >>

Výsledky 416 - 420 z 531
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2018 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.