Úvodní stránka arrow Z aktivit KSM Saturday, February 06 2016  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Z aktivit KSM
Krajský sněm KČP Tisk E-mail
Úterý, 13 červen 2006

Ve čtvrtek, 8. června se v prostorách Městského výboru KSČM v Brně uskutečnil krajský sněm Klubu českého pohraničí, věnovaný aktuálním otázkám. Přítomni byli zástupci krajské rady Klubu českého pohraničí, Vlasteneckého sdružení antifašistů, Kruhu občanů vyhnaných z pohraničí v roce 1938, Společnosti přátel Ruska, Levicového klubu žen, Komunistického svazu mládeže i Sdružení bojovníků za svobodu. Přítel Bršlica, člen Národní rady, ve svém úvodním projevu zdůraznil statut KČP jako nezávislého, demokratického sdružení, které bylo založeno s cílem chránit a hájit zájmy občanů ČR před hrozbou novodobé germanizace.

Celý článek...
 
Pochodem do Lidic Tisk E-mail
Pondělí, 12 červen 2006

10. červen si připomínáme vyhlazení obce Lidice fašisty v roce 1942. Před 11 lety zahájil KSM obnovenou tradici pochodů Praha - Lidice, věnovaných boji proti fašismu, nacismu, proti rasismu a diskriminaci či proti válce. Zhruba 18 km trasu z pražské Divoké Šárky si zvolilo i letos několik desítek aktivistů, mezi kterými nechyběl jako každý rok i místopředseda ÚV KSČM Václav Exner. V cíli - u lidického památníku pak na pochod navazoval pietní akt.

Celý článek...
 
Z Eurocampu 2006 Tisk E-mail
Pondělí, 05 červen 2006

Boj proti antikomunismu a vzájemné sjednocování celosvětového komunistického hnutí jsou zásadní úkoly dnešní doby. A především o těchto úkolech se jednalo na letošním Eurocampu, který se uskutečnil 25. - 28. května 2006 v Německu poblíž Postupimi. Tato několikadenní akce, do níž byla zahrnuta mj. konference o antikomunismu, podepsání smlouvy o vzájemné spolupráci, výstava Hanse Modrowa, ale i bohatý kulturní program, byla vlastně přímým pokračováním konference v Martině, které se členové KSM rovněž aktivně zúčastnili.

Celý článek...
 
Volte číslo 20! Tisk E-mail
Pátek, 02 červen 2006

Více než tisíc lidí z Prahy a Středních Čech se účastnilo závěrečného mítinku KSČM na Václavském náměstí v Praze, aby podpořilo volbu jediné strany bojující za systémovou pozitivní změnu společnosti, za socialismus. Nechyběl samozřejmě ani Komunistický svaz mládeže, jehož prapory vlály nejen větrem, ale i rytmem zpívajících kapel. Pod petici KSM proti umístění americké vojenské základny v ČR se podepsalo během několika hodin přes 1500 lidí.

Celý článek...
 
Čas předvolební Tisk E-mail
Čtvrtek, 01 červen 2006

Čas předvolební je časem akcí, kdy komsomolci soustřeďují činnost na podporu našeho hlavního partnera – KSČM. Někdy se agitace odehrává ve velmi nepřátelském prostředí. Dnes jsme svědky eskalace nenávisti, kterou částečně kvůli volbám rozdmychávají jednotlivé antikomunistické skupiny. Říkám schválně částečně, protože ona další kulminace antikomunistické vlny, kterou tu dnes můžeme pozorovat, je totiž pouze nenávistné divadlo před těmi jedinými, na které toto divadlo, nezadající si s různými reality – show, ještě působí, tj. na apatickou mládež, jejíž politická volba byla nahrazena volbou konzumní.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Následující > Konec >>

Výsledky 416 - 420 z 504
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2016 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.