Úvodní stránka arrow Z aktivit KSM Sunday, December 11 2016  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Z aktivit KSM
Hnutí odporu proti americkým základnám se rozšiřuje! Tisk E-mail
Středa, 02 srpen 2006

I v těchto týdnech pokračuje petiční akce KSM proti umístění americké základny v ČR. Na petičních stáncích získáváme další stovky podpisů, celé archy chodí poštou, každý den docela slušná hromádka, jak je vidět na fotografii. Počet podpisů přesáhl již 5000. Na základě iniciativy řady organizací a jednotlivců také vznikla širší iniciativa, která chce proti základnám vystupovat.

Celý článek...
 
Venceremos! Tisk E-mail
Pondělí, 31 červenec 2006

Přes 200 lidí se zúčastnilo slavnostního matimé věnovaného 80. narozeninám Fidela Castra a výročí útoku na kasárna Moncada, které spolupořádala UR KSM. Mimo zajímavých vystoupení lidí, kteří se s Fidelem setkali, se přítomní dozvěděli nejen něco i historii Kuby, ale i nejnovější zprávy a fakta o Ostrově svobody. Pokřtěna byla též kniha Dějiny mi daly za pravdu - sbírka několika Fidelových projevů včetně památné obhajoby "Dějiny mi dají za pravdu", která zmizela z veřejných knihoven, byť v češtině již vyšla...

Celý článek...
 
Solidaritu s lidem Libanonu a Palestiny! Tisk E-mail
Čtvrtek, 27 červenec 2006

Na pražské náměstí Míru včera vpodvečer přišlo na tři sta lidí, aby dali najevo svůj nesouhlas s násilím, ke kterému dochází na Blízkém východě s izraelskými vojenskými akcemi v Libanonu a vyjádřili podporu a solidaritu libanonskému a palestinskému lidu. Apelujeme tímto na českou vládu, aby zaujala jasné stanovisko vůči agresi izraelské vlády a poskytla humanitární pomoc poškozenému Libanonu a Palestině, stojí v oficiálním prohlášení pořádajících organizací.

Celý článek...
 
Shromáždění proti násilí a pro mír na Blízkém východě Tisk E-mail
Středa, 26 červenec 2006

V pondělí večer se sešli zástupci organizací a jednotlivců, kteří podepsali následující prohlášení: "Praha, 24. července 2006 – Ve středu 26.července 2006 v 18h. na Náměstí Míru nejrůznější organizace, sdružení, strany a jednotlivci uskuteční shromáždění, kterým chtějí vyjádřit nesouhlas s násilím na Blízkém východě.

Celý článek...
 
Aktivní účast KSM na 8. sjezdu JCP Tisk E-mail
Neděle, 23 červenec 2006

Zástupce KSM se 19. května 2006 zúčastnil mezinárodního semináře „Boj mládeže za svobodu a na obranu demokratických práv“, organizovaného naší sesterskou organizací JCP. Účastníci semináře svém hovořili o boji proti snahám pravice omezovat demokratická práva a o antikomunistických útocích ve svých zemích. Reprezentant KSM přednesl referát o boji KSM proti snaze MV ČR ilegalizovat naši mládežnickou organizaci. Přítomní delegáti byli díky velmi rozsáhlé a intenzivní mezinárodní kampani solidarity s KSM o případu dobře informováni a s velkým zájmem poslouchali a v následných osobních rozhovorech si upřesňovali informace o posledním vývoji případu. V deklaraci, kterou na závěr mezinárodního semináře účastnické organizace přijaly, byla výslovně odsouzena snaha MV ČR ilegalizovat KSM v ČR.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Následující > Konec >>

Výsledky 416 - 420 z 516
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2016 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.