Úvodní stránka arrow Z aktivit KSM Tuesday, July 22 2014  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Z aktivit KSM
KSM a čeští odboráři na straně francouzské mládeže Tisk E-mail
Středa, 05 duben 2006

Odborové sdružení Čech, Moravy a Slezska (OSČMS) a Komunistický svaz mládeže (KSM) vydaly svá stanoviska k současné situaci ve Francii, kde se studenti společně s odboráři bvojovně postavili vládním asociálním útokům.

Celý článek...
 
Jak to dopadlo s Parlamentem mládeže Tisk E-mail
Sobota, 01 duben 2006

1. dubna se měl konat parlament mládeže. Zástupci mládežnických organizací politických stran měly ve stejném početním složení jako mateřské strany rokovat o tak zajímavých otázkách, jako jsou platy a imunita poslanců, školné, legalizace marihuany či lustrační zákon. Myšlenka podobné akce visí ve vzduchu již řadu let a oživení dostala na prosincové schůzce zástupců Mladých konzervativců a KSM. Proč se neuskutečnila?

Celý článek...
 
Rozhovor s předsedou KSM Milanem Krajčou Tisk E-mail
Čtvrtek, 23 březen 2006

Přinášíme rozhovor Jana Hrobaře s předsedou Komunistického svazu mládeže Milanem Krajčou o posledním sjezdu komunistické mládeže, současných aktivitách organizace, předvolební kampani Komunistické strany Čech a Moravy i útoku Ministerstva vnitra na mladé komunisty, který pod názvem "Mladí komunisté musí být aktivní silou mezi mládeží" vyšel ve společensko - politickém týdeniku KSČM Naše pravda.

Celý článek...
 
Diskusní čtvrtek k Straně evropské levice Tisk E-mail
Pondělí, 20 březen 2006

Mezi současná velmi aktuální témata patří i otázka Strany evropské levice a její postavení v mezinárodním komunistickém hnutí. Právě této problematice byl věnován diskusní čtvrtek, který se uskutečnil 16. 3. na MěV KSČM v Brně. Přednášejícím byl vedoucí Oddělení mezinárodních vztahů ÚV KSČM s. Hassan Charfo, člověk, který je nejen v této oblasti skutečným odborníkem.

Celý článek...
 
Praha protestovala proti americké okupaci Iráku Tisk E-mail
Neděle, 19 březen 2006

Více než stovka lidí včera v centru Prahy demonstrovala proti okupaci Iráku a hrozbám dalších agresí USA. Protestující skandovali především hesla odsuzující samotný útok, k němuž došlo před třemi lety, ale i trvalou okupaci Iráku. Tváří k dalším možným vojenským konfliktům, zejm. v Iránu či např. ve Venezuele se připojili k milionům mírumilovných lidí celého světa, které v těchto dnech v rámci Mezinárodního dne proti válce a okupaci vyšly do ulic.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Následující > Konec >>

Výsledky 416 - 420 z 483
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2014 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.