Úvodní stránka arrow Z aktivit KSM Saturday, April 25 2015  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Z aktivit KSM
Atény ve víru levice Tisk E-mail
Čtvrtek, 11 květen 2006

Možná až 50 000 demonstrantů proti válce a globalizaci v sobotu svým pochodem v centru řecké metropole vítězně završilo IV. evropské sociální fórum (ESF). Proud demonstrantů, jejichž protest začal v sobotu v 15 hodin místního času (ve 14 hodin SELČ), se vinul městem jako obrovský červený had, nad kterým burácela hudba a mnozí účastníci při něm provolávali hanbu americkému vůdci Georgi W. Bushovi a jiným představitelům západního zlořádu, stejně jako mamutím organizacím symbolizujícím vykořisťování pracujících a sociální nespravedlnost v kapitalismu.

Celý článek...
 
Terezín nebude zapomenut Tisk E-mail
Středa, 10 květen 2006

Stovky lidí přišly v sobotu 6. května vzát hold obětem nacismu. Na pietní akt do terezínské Malé pevnosti se sjeli lidé z celé republiky a nechyběli ani komsomolci z Litoměřic, Brna či Chomutova.Za přítomnosti zahraničních delegací Ruska, Běloruska, Kuby, Venezuely, ČLR, KLDR a VSR přednesl projev vedoucí ústecké kandidátky s. Ing. Šenfeld. Mezi vystupujícími byla i Květa Čelišová, nesměla chybět ani nár. umělkyně Jiřina Švorcová.

Celý článek...
 
Rockeři zahnali kapitalismus Tisk E-mail
Úterý, 09 květen 2006

Rocková hudba, symbolizující protiválečné hnutí, rozezněla v noci na 5. květen řeckou metropoli, kde včera pokračovalo už třetím dnem Evropské sociální fórum (ESF). Desítka členů KSM, kteří v Aténách reprezentují skutečnou českou levici, se včera již naplno zapojila do programu protiválečných a protikapitalistických seminářů -poté, co mladí čeští komunisté po svém čtvrtečním příjezdu nejdřív monitorovali akci a navazovali kontakty s ostatními zástupci pokrokových stran a hnutí, kterých se sem sjely tisíce ze všech evropských a částí afrických a asijských zemí.

Celý článek...
 
Čeští komunisté na Evropském sociálním fóru Tisk E-mail
Pondělí, 08 květen 2006

Desítka členů českého KSM dorazila před několika dny na v pořadí již IV. evropské sociální fórum (ESF), které se tentokrát koná v řeckém hlavním městě. Do Atén se jako už tradičně sjeli především zástupci evropských pokrokových hnutí a levicových stran. Levicoví aktivisté ze starého kontinentu i ti hostující, např. ze zemí Blízkého východu, zaplnili hned ráno rozsáhlý komplex budov na pobřeží Středozemního moře. Mladí čeští komunisté se ihned zapojili do víru diskuse, přestože první den hodlali zaměřit zatím převážně na mapování terénu a navazování kontaktů s účastníky z jiných zemí.

Celý článek...
 
1.máj se slavil na stovkách míst republiky Tisk E-mail
Úterý, 02 květen 2006

Svátek práce, jara a lásky si připomněli desetitisíce komunistů po celé republice. Největší mítink se uskutečnil na pražském Výstavišti, kde vystoupil i předseda UV KSČM Vojtěch Filip a také předseda KSM Milan Krajča. Informační stánky KSM přitahovaly pozornost kolemjdoucích nejen zde, ale v dalších městech země.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Následující > Konec >>

Výsledky 416 - 420 z 493
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2015 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.