Úvodní stránka arrow Z aktivit KSM Friday, April 20 2018  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Z aktivit KSM
KSM na slavnostech tisku Tisk E-mail
Úterý, 19 září 2006

V Ostravě na slavnosti Naší pravdy a v Praze na slavnosti Halo novin se setkali mladí i staří, aby společně vyzdvihli úlohu levicového tisku v současné mediální antikomunistické blokádě. KSM měl na obou akcích informační stánky s peticí proti americkým základnám - v průběhu dne bylo dosaženo celkového počtu 25000 podpisů pod petici. V Ostravě zástupkyně KSM Veronika Sýkorová zmínila, že jsme nejen čtenáři, ale i přispěvatelé novin, v Praze zase Ludvík Šulda seznámil přítomné s aktuálním stavem petiční akce.

Celý článek...
 
Finsko proti neoliberalismu a válce Tisk E-mail
Pondělí, 18 září 2006

Ve dnech 9. – 10. září se v Helsinkách uskutečnilo mezinárodní setkání zástupců levicových stran a občanských sdružení, věnované tématu boje proti neoliberalismu a válce a výměně zkušeností s touto problematikou v jednotlivých zemích. Celé konferenci předcházela demonstrace proti mocenské agresi USA přímo v centru Helsinek, organizovaná mmj. Komunistickou stranou Finska, které se zúčastnilo zhruba 2000 lidí. Následující den proběhl seminář, který byl velkým přínosem pro mezinárodní spolupráci mezi levicovými stranami a protiválečnými hnutími, zvláště v době rostoucí agrese USA a jejich přisluhovačů.

Celý článek...
 
Festival Avante! - Mekka každého komunisty Tisk E-mail
Sobota, 16 září 2006

Jako každý správný muslim by měl putovat jednou za život do Mekky, měl by si každý komunista jednou zajet na letní festival levicového listu Avante! do portugalského Lisabonu, musí si říct každý, kdo to zažil. Stejně jako každý rok, i letos byla festa listu KS Portugalska (PCP) obrovskou demonstrací síly levicových ideálů, kdy každý den přicházely do areálu v Lisabonu, kde se slavnost konala, desetitisíce lidí. Jako v zemích východního bloku, i v Portugalsku je proti komunistům vedena mediální kampaň, ovšem lidem práce tu pisálci nemohou věšet na nos své pohádky o západním ráji, který jednoho dne přijde . Oni jsou totiž už ten slavný Západ, ale žije se jim často tak mizerně, že závidí i nám, Čechům, zbytky jistot socialismu, které tu kapitalisté nestihli ještě zničit. Nad hlavami jim tedy vlály tisíce rudých vlajek a prapory PCP.

Celý článek...
 
Světlem proti tmě Tisk E-mail
Středa, 13 září 2006

Více než dvě stovky odpůrců americké protiraketové základny v České republice se dnes večer sešly v Praze na Karlově mostě pod heslem "Světlem proti tmě". Akci pořádala iniciativa Ne základnám, která zastřešuje odpor zatím 39 organizací. Řečníci v projevech odsoudili nejen základny a americkou válku proti terorismu, ale i teroristy, kteří podle nich maří životy nevinných lidí.

Celý článek...
 
Ne základnám! Tisk E-mail
Neděle, 10 září 2006

Akce proti hrozbě vojenské základny USA v ČR pokračují i v těchto dnech. 7. září se podařilo iniciativě Ne základnám umístit na pražskou Staroměstskou radnici transparent zvoucí na pondělní demonstraci - Světlem proti tmě. Přijďte i vy! 11.9., Karlův most, 19 hodin! A pokud nemůžete, rozsviťte v 19.00 svíčky či světla ve svých oknech na znamení nesouhlasu! Uskutečňují se další petiční akce po celé republice. Počet podpisů pod petiční akci KSM v těchto dnech přesáhl 20.000 a další stovky přibývají denně. Na podatelnu Vlády ČR navíc chodí denně desítky pohlednic s vyjádřením nesouhlasu.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Následující > Konec >>

Výsledky 416 - 420 z 534
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2018 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.