Úvodní stránka arrow Z aktivit KSM Friday, July 29 2016  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Z aktivit KSM
Mezinárodně o budoucnosti Tisk E-mail
Neděle, 09 červenec 2006

Když už se takové tábořiště zřídí, je třeba ho řádně využít. To je např. jedním z bodů smlouvy, kterou uzavřel OV KSCM v České Lípě s PS Ralsko v Mimoni. Jedním z bodů úmluvy o spolupráci a vzájemné pomoci na akcích, včetně finanční podpory. Jednou, využívající zbudovaného tábořiště těsně před zahájením táborů je setkání mládeže. Konalo se v přírodním prostředí podruhé. Oč méně se na prvé zdání dostalo pozornosti této akci od stranických či poslaneckých špiček, o to větší byla jeho kvalita.

Celý článek...
 
Kuba a lidská práva Tisk E-mail
Středa, 05 červenec 2006

27. června se v kavárně Práh (v brněnské galerii Vaňkovka) uskutečnil podvečer zaměřený na téma „Kuba a lidská práva“, pořádaný organizací šesté skupiny Amnesty International, ve spolupráci s Člověkem v tísni a Nesehnutím. Již podle jmenovaných organizací bylo jasné, že můžeme očekávat výpady proti současným představitelům Kuby, proti režimu, proti kubánské revoluci či proti historickým osobnostem revoluce. Vypravili jsme se proto na tuto akci s cílem, postavit se případným nepravdám a snažit se ukázat skutečnou pravdu o situaci na Kubě.

Celý článek...
 
Přerovská oáza Tisk E-mail
Pondělí, 03 červenec 2006

S akcemi pro děti, do nichž jsme se zapojili, se poslední dobou roztrhl pytel. A to je dobře! V záplavě špíny a agresivity, které rozpoutala ODS svými pučistickými metodami a projevy kolem voleb je to něco, co člověku zase dodá energii tomu všemu čelit.9. června se park za Okresním výborem KSČM v Přerově stal oázou smíchu nejmenších a bezstarostnosti těch starších.

Celý článek...
 
Jak dál po volbách? Tisk E-mail
Pátek, 30 červen 2006

Diskusní setkání členů KSČM a KSM s názvem „Jak dál po volbách“, které pořádala základní organizace KSČM č. 310 a Klub KSM Litoměřice, proběhlo v pátek 23.června na ÚV KSČM v Praze. Účast byla lepší, než pořadatelé zprvu čekali, pozitivní je skutečnost, že kromě členů KSM přišli i jiní mladí a dokonce i zástupce starší generace. V tom je dobrý příslib do budoucna, že se současné problémy budou skutečně řešit.

Celý článek...
 
Již přes 2000 občanů odmítlo umístění vojenských základen USA v ČR Tisk E-mail
Čtvrtek, 29 červen 2006

Několika informačními stánky pokračovala včera petiční akce Komunistického svazu mládeže proti umístění americké raketové základny v ČR. Petice požaduje zveřejnění dosavadních jednání o této základně a odmítnutí umístění této základny v ČR Poslaneckou sněmovnou. Nejbouřlivější atmosféra byla na Náměstí I. P. Pavlova, kde během hodiny a půl petici podepsalo okolo 100 lidí, mezi nimiž byli studenti, důchodci, ženy i muži, zaměstnanci dopravního podniku, dokonce bývalý disident, který podpis doprovodil slovy, že „dnes je to ještě horší než to bývalo“.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Následující > Konec >>

Výsledky 416 - 420 z 509
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2016 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.