Úvodní stránka arrow Z aktivit KSM Friday, April 18 2014  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Z aktivit KSM
Praha protestovala proti americké okupaci Iráku Tisk E-mail
Neděle, 19 březen 2006

Více než stovka lidí včera v centru Prahy demonstrovala proti okupaci Iráku a hrozbám dalších agresí USA. Protestující skandovali především hesla odsuzující samotný útok, k němuž došlo před třemi lety, ale i trvalou okupaci Iráku. Tváří k dalším možným vojenským konfliktům, zejm. v Iránu či např. ve Venezuele se připojili k milionům mírumilovných lidí celého světa, které v těchto dnech v rámci Mezinárodního dne proti válce a okupaci vyšly do ulic.

Celý článek...
 
Pietní akt v Kounicových kolejích Tisk E-mail
Pátek, 17 březen 2006

Mnichovský diktát byl předzvěstí blížícího se konce mladého Československa. Aby prodloužili mír, právě v Mnichově jako kost předhodili západní evropské mocnosti, naši údajní spojenci, Hitlerovu Německu československé území obývané německými spoluobčany. Vznikla tak 2. republika. „Malá, ale naše!“, říkalo se. 14. března 1939 klerofašisté pod vedením katolického duchovního J. Tisa odtrhli Slovensko a přestala tedy existovat už tak okleštěná společná republika.

Celý článek...
 
Současná Čína ? náš vzor? Tisk E-mail
Sobota, 25 únor 2006

Diskusní čtvrtek, který se konal 16.2. na Městském výboru KSČM v Brně, byl zásluhou tématu skutečně diskusním. Tématem totiž byla Čínská lidová republika a přednášejícím byl soudruh Schwarz, který pro své teze dostává pravidelně velký prostor v Haló Novinách. Úvodem svého vystoupení zmínil genezi politických událostí do vzniku Čínské lidové republiky, přičemž velmi obhajoval Sunjatsena, vedoucího představitele, dle něj socialistického, Kuomintangu.

Celý článek...
 
Seminář k bytové politice KSČM Tisk E-mail
Čtvrtek, 27 říjen 2005

15. října 2005 se zástupci KSM zúčastnili pražského semináře o bytové politice, pořádaného oddělením odborného zázemí a oddělením regionální a komunální politiky ÚV KSČM a komisí sociální strategie ÚV KSČM.

Celý článek...
 
Za bezplatnou městskou hromadnou dopravu v Brně Tisk E-mail
Středa, 26 říjen 2005

Už přes 1000 lidí, zejména studentů, ale i starších lidí, podepsalo v Brně petiční archy Komunistického svazu mládeže za čisté, zdravé a zelené město zavedením bezplatného užívání městské hromadné dopravy. KSM navrhuje představitelům Brna preferenci MHD, a to jejím bezplatným užíváním, které musí perspektivně posílit větší počet linek a vyšší frekvence spojů.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Následující > Konec >>

Výsledky 416 - 420 z 479
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2014 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.