Úvodní stránka arrow Z aktivit KSM Wednesday, November 25 2015  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Z aktivit KSM
Z Eurocampu 2006 Tisk E-mail
Pondělí, 05 červen 2006

Boj proti antikomunismu a vzájemné sjednocování celosvětového komunistického hnutí jsou zásadní úkoly dnešní doby. A především o těchto úkolech se jednalo na letošním Eurocampu, který se uskutečnil 25. - 28. května 2006 v Německu poblíž Postupimi. Tato několikadenní akce, do níž byla zahrnuta mj. konference o antikomunismu, podepsání smlouvy o vzájemné spolupráci, výstava Hanse Modrowa, ale i bohatý kulturní program, byla vlastně přímým pokračováním konference v Martině, které se členové KSM rovněž aktivně zúčastnili.

Celý článek...
 
Volte číslo 20! Tisk E-mail
Pátek, 02 červen 2006

Více než tisíc lidí z Prahy a Středních Čech se účastnilo závěrečného mítinku KSČM na Václavském náměstí v Praze, aby podpořilo volbu jediné strany bojující za systémovou pozitivní změnu společnosti, za socialismus. Nechyběl samozřejmě ani Komunistický svaz mládeže, jehož prapory vlály nejen větrem, ale i rytmem zpívajících kapel. Pod petici KSM proti umístění americké vojenské základny v ČR se podepsalo během několika hodin přes 1500 lidí.

Celý článek...
 
Čas předvolební Tisk E-mail
Čtvrtek, 01 červen 2006

Čas předvolební je časem akcí, kdy komsomolci soustřeďují činnost na podporu našeho hlavního partnera – KSČM. Někdy se agitace odehrává ve velmi nepřátelském prostředí. Dnes jsme svědky eskalace nenávisti, kterou částečně kvůli volbám rozdmychávají jednotlivé antikomunistické skupiny. Říkám schválně částečně, protože ona další kulminace antikomunistické vlny, kterou tu dnes můžeme pozorovat, je totiž pouze nenávistné divadlo před těmi jedinými, na které toto divadlo, nezadající si s různými reality – show, ještě působí, tj. na apatickou mládež, jejíž politická volba byla nahrazena volbou konzumní.

Celý článek...
 
Společně - i s těmi nejmenšími Tisk E-mail
Středa, 31 květen 2006

Ke komunistickému hnutí patří neodmyslitelně usměvavé tváře šťastných dětí. Vždyť přece o jejich budoucnost nám jde především. A proto ke dni dětí pro ně KSČM spolu s KSM pořádá nejrůznější akce po celé republice. Jeden z dětských dnů proběhl 20. května ve Dvoře Králové. Pod záštitou komunistů zde má již dlouhou tradici. Na děti zde čekal bohatý program, spousta her, při kterých mohli změřit své síly a prokázat své schopnosti.

Celý článek...
 
O soudobém kapitalismu a jeho útocích na politická a sociální práva... Tisk E-mail
Sobota, 27 květen 2006

Dne 20. května 2006 se uskutečnila jubilejní XX. Pražská teoreticko-politická konference, jejímiž pořadateli byly OV KSČM Praha 1, 6 a 7, Praha-východ a Mladá Boleslav spolu s ÚR KSM. Konference byla pojata jako příspěvek ke kampani před červnovými volbami do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR. Do široké a otevřené diskuse k aktuálním otázkám, souvisejícím s charakterem soudobého kapitalismu a jeho útoky na politická a sociální práva a životní jistoty lidí, se aktivně zapojili nejen tuzemští, ale také zahraniční účastníci z Belgie, Dánska, Itálie, Kuby, Maďarska, Německa, Polska, Rakouska, Řecka. Slovenska, Švédska, Ukrajiny a Velké Británie.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Následující > Konec >>

Výsledky 416 - 420 z 502
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2015 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.