Úvodní stránka arrow Z aktivit KSM Friday, July 21 2017  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Z aktivit KSM
Proti americkým základnám v Přerově Tisk E-mail
Úterý, 15 srpen 2006

V žádném případě stranou zájmu nezůstávají v Přerově petiční archy, jejichž prostřednictvím mohou lidé vyjádřit svůj odpor proti umístění raketové základny USA v ČR. V našem regionu je zřejmě odpor proti budování americké protirakové základny v ČR o to větší, že podle zatím dostupných informací by měla být tato základna pravděpodobně vybudována ve vojenském prostoru Libavá, který zasahuje nejen na Olomoucko, ale i na Přerovsko.

Celý článek...
 
ČT odmítla převzít raketu Tisk E-mail
Čtvrtek, 10 srpen 2006

Zástupci odpůrců možného vybudování americké protiraketové základny u nás nebo jiných zemí střední Evropy v pondělí před sídlem České televize na Kavčích horách v Praze protestovali proti způsobu, jakým toto veřejnoprávní médium informuje o tomto tématu. Generálního ředitele Jiřího Janečka vyzvali k objektivitě ve zpravodajství. »Většina české veřejnosti je proti základně a vadí nám proto, že hlas odpůrců není v ČT dostatečně slyšet,« řekl Jan Tamáš, mluvčí iniciativy Ne základnám.

Celý článek...
 
NE americkým základnám a imperialistickým válkám! Tisk E-mail
Středa, 09 srpen 2006

Příjemným překvapením pro pořadatele i pro čestné hosty bylo, že ani krajní nepřízeň počasí v sobotu neodradila lidi od návštěvy vrcholu kopce Lázku na českomoravském pomezí. V chladu, mlze a dešti jich přišlo mezi osmi až devíti sty, aby se zúčastnili již XVI. přátelského setkání Čechů, Moravanů a Slováků. Dopoledne úspěšně pozvedala náladu country skupina Makadam, děti pilně soupeřily ve sportovních soutěžích, ani početní stánkaři nepřišli zkrátka.

Celý článek...
 
Hnutí odporu proti americkým základnám se rozšiřuje! Tisk E-mail
Středa, 02 srpen 2006

I v těchto týdnech pokračuje petiční akce KSM proti umístění americké základny v ČR. Na petičních stáncích získáváme další stovky podpisů, celé archy chodí poštou, každý den docela slušná hromádka, jak je vidět na fotografii. Počet podpisů přesáhl již 5000. Na základě iniciativy řady organizací a jednotlivců také vznikla širší iniciativa, která chce proti základnám vystupovat.

Celý článek...
 
Venceremos! Tisk E-mail
Pondělí, 31 červenec 2006

Přes 200 lidí se zúčastnilo slavnostního matimé věnovaného 80. narozeninám Fidela Castra a výročí útoku na kasárna Moncada, které spolupořádala UR KSM. Mimo zajímavých vystoupení lidí, kteří se s Fidelem setkali, se přítomní dozvěděli nejen něco i historii Kuby, ale i nejnovější zprávy a fakta o Ostrově svobody. Pokřtěna byla též kniha Dějiny mi daly za pravdu - sbírka několika Fidelových projevů včetně památné obhajoby "Dějiny mi dají za pravdu", která zmizela z veřejných knihoven, byť v češtině již vyšla...

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 Následující > Konec >>

Výsledky 416 - 420 z 519
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2017 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.