Úvodní stránka arrow Z aktivit KSM Thursday, November 26 2015  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Z aktivit KSM
Shromáždění solidarity s Kubánskou pěticí Tisk E-mail
Neděle, 02 červen 2013

Shromáždění solidarity s pěticí kubánských bojovníků proti terorismu uspořádal ve čtvrtek v Praze Český výbor za osvobození Kubánské pětice. 

Jak na setkání uvedl člen Ústředního výboru KSČM Milan Krajča, je to letos již 15 let, co byla ve Spojených státech amerických nespravedlivě uvězněna pětice Kubánců za to, že monitorovala protikubánské teroristické organizace v Miami. "Proti jejich skandálnímu věznění se zvedla mohutná mezinárodní vlna protestů, jejíž součástí jsou i aktivity v České republice," konstatoval Krajča. 

Celý článek...
 
První konference Pólu komunistického obrození ve Francii o mezinárodních otázkách Tisk E-mail
Úterý, 28 květen 2013

Ve dnech 4. - 5. května 2013 se v Paříži uskutečnila První konference Pólu komunistického obrození ve Francii. I skrze významnou mezinárodní účast navázala pařížská konference na obdobné události pořádané prosinci minulého roku v Madridu Komunistickou stranou národů Španělska a v dubnu tohoto roku v Římě Komunisty-Lidovou levicí / Komunistickou stranou.

Celý článek...
 
Zasedala Ústřední rada KSM Tisk E-mail
Neděle, 26 květen 2013

V neděli 26. května se v budově Ústředního výboru KSČM uskutečnilo zasedání vedení organizace komunistické mládeže. Ústřední rada Komunistického svazu mládeže (KSM) se zabývala vyhodnocením činnosti mladých komunistů v uplynulém období a vytyčením cílů pro následující měsíce. Podrobně byly diskutovány veřejné aktivity organizace, vydávání časopisu Mladá pravda i další využití internetové stránky KSM http://www.ksm.cz.

Celý článek...
 
Video: Porážka imperialismu USA na Pláži Girón Tisk E-mail
Pátek, 26 duben 2013

Ve čtvrtek 18. dubna si čeští přátelé Kuby připomenuli veliké vítězství kubánského lidu na Pláži Girón. Vzpomínkový podvečer při příležitosti 52. výročí porážky invaze imperialismu na Kubu uspořádala v Praze Společnost česko-kubánského přátelství.

Milan Krajča z vedení česko-kubánské společnosti v úvodu setkání konstatoval, že i přátelé socialistické Kuby v České republice vítězství na Pláži Girón jako důležitý mezník Kubánské revoluce, který znamenal také vůbec první porážky yankeeovského imperialismu na americkém kontinentu. "Každé výročí tohoto vítězství kubánského národa je proto příležitostí opět demonstrovat naší solidaritu s Kubou a jejím bojem za obranu své nezávislosti a socialismu," uvedl dále Krajča.

Celý článek...
 
Video: záznam z přednášky "Okupovaná Palestina včera a dnes" Tisk E-mail
Pátek, 01 únor 2013

Zveřejňujeme záznam ze včerejší přednášky Naima Ashhaba "Okupovaná Palestina včera a dnes"

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 41 - 45 z 502
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2015 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.