Úvodní stránka arrow Z aktivit KSM Saturday, April 18 2015  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Z aktivit KSM
V sobotu se v Olomouci uskutečnil 10. sjezd Komunistického svazu mládeže (KSM) Tisk E-mail
Pondělí, 10 prosinec 2012

V sobotu 1. prosince se v Olomouci uskutečnil 10. sjezd Komunistického svazu mládeže (KSM). 

Komunistická mládež na sjezdu zhodnotila svou činnost v uplynulém období, proces legalizace organizace a zapojení do současného protivládního hnutí, jehož je KSM aktivní součástí. Delegáti sjezdu dále např. diskutovali zkušenosti z práce ve studentském hnutí, boje proti vládním snahám o zavedení školného a postupné privatizaci vzdělávacího systému. KSM také zvolil nové vedení organizace a schválil úpravy stanov svazu. 

Celý článek...
 
Solidarita s Palestinou pokračuje Tisk E-mail
Úterý, 04 prosinec 2012

V pondělí 3. prosince 2012 se v Praze uskutečnil slavnostní večer při příležitosti letošního Mezinárodního dne solidarity s palestinským lidem. Připomenutí významného dne ustaveného Valným shromáždění Organizace spojených národů v roce 1977 zorganizovala v sále Městské knihovny v Praze Společnost česko-arabská společně s Velvyslanectvím státu Palestina.

Celý článek...
 
10. sjezd KSM: Budujme hnutí proti imperialistické válce Tisk E-mail
Neděle, 02 prosinec 2012

Logo 10. sjezdu KSMV sobotu 1. prosince 2012 se v Olomouci uskutečnil 10. sjezd Komunistického svazu mládeže (KSM). Jednalo se o první jednání nejvyššího orgánu mladých komunistů od jejich mimořádného legalizačního sjezdu, který v roce 2010 legalizoval organizaci, dříve protiprávně zakázanou Ministerstvem vnitra České republiky.

Celý článek...
 
Světový festival mládeže bude v Ekvádoru Tisk E-mail
Čtvrtek, 29 listopad 2012

Světové festivaly mládeže a studentstva jsou největšími mezinárodními vystoupeními mládeže bojující za mír, pokrok, rozvoj a solidaritu, proti válce, útlaku, vykořisťování a imperialismu. Jejich tradice byla založena v přímé návaznosti na vítězství nad fašismem. První festival se konal v roce 1947 v Praze, kdy se do našeho hlavního města sjely tisíce mladých lidí z celého světa. Na tomto festivalu také poprvé zazněl "Pochod demokratické mládeže", který se posléze stal hymnou mezinárodního hnutí pokrokové mládeže.

Celý článek...
 
Připravuje se světový festival mládeže Tisk E-mail
Čtvrtek, 08 listopad 2012

Necelé dva roky po úspěšném uskutečnění XVII. světového festivalu mládeže a studentstva v Jihoafrické republice se začíná připravovat další festival. V těchto dnech probíhá v hlavním městě Ekvádoru Quitu mezinárodní poradní schůze, která má za úkol přípravu příštího festivalu zahájit. Svolavatelem mezinárodní porady je Světová federace demokratické mládeže, jejímž členem je v České republice Komunistický svaz mládeže (KSM), který má na poradě v Quitu také své zastoupení. Porada by se měla zabývat místem konání festivalu, jeho termínem i harmonogramem přípravy. Světové festivaly mládeže a studentstva jsou největšími antiimperialistickými mezinárodními akcemi mládeže, kterých se vždy účastní mnoho tisíc mladých lidí z celého světa. Jejich historie sahá do roku 1947, kdy se v Praze uskutečnil první z nich.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 41 - 45 z 493
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2015 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.