Úvodní stránka arrow Z aktivit KSM Monday, October 20 2014  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Z aktivit KSM
Z projevů na demonstraci za osvobození kubánské pětice 12.9. Tisk E-mail
Pátek, 14 září 2012

Projev Ludvíka Šuldy na demonstraci za propuštění pěti kubánských národních hrdinů

Scházíme se zde dnes u příležitosti uvěznění Pětice Kubánců - Gerarda Hernándeze, Ramóna Labaňina, Antonia Guerrera, Fernanda Gonzáleze a Reného Gonzáleze - americkou justicí. Je to přesně 14 let, 12. 9. 1998, co byla tato Pětice odvážných mužů, představitelů hrdinného a nepokořeného národa, zatčena FBI a uvězněna v žalářích na území Spojených států. Jejich jediným zločinem se stalo, že v Miami na Floridě shromažďovali důkazy o teroristických plánech kubánských proticastrovských exilových skupin. Činnost těchto organizací přitom byla a je v rozporu, jak s americkými tak i kubánskými zákony.

Celý článek...
 
KSM na letním táboře Komunistické mládeže Polska Tisk E-mail
Čtvrtek, 23 srpen 2012

Již druhým srpnovým týdnem probíhá setkání Komunistické mládeže Polska (KMP) ve slezském městě Valbřichu. Polští svazáci tak navázali na mezinárodní setkání pořádaná naším českým Komunistickým svazem mládeže (KSM), naposledy v dubnu 2011 v Úpici. Polské setkání je organizováno jako průběžná akce s příjezdy a odjezdy účastníků dle jejich možností. KMP tím vyřešila problémy s časovým ujednocením účastníků. 

Celý článek...
 
Na mírové pozorovatelské misi v Sýrii Tisk E-mail
Pátek, 15 červen 2012

Syrský lid musí být vlastním pánem svého štěstí, bohatství a budoucnosti. Pod žádnou záminkou neakceptujeme zahraniční politickou nebo vojenskou intervenci v Sýrii, která je v současnosti plánována USA, Izraelem a NATO.

Celý článek...
 
Na Vysočině se besedovalo o Sýrii Tisk E-mail
Pátek, 01 červen 2012

Ve čtvrtek 31. května se v Jihlavě uskutečnila beseda o aktuálním dění v Syrské arabské republice. Hojně navštívenou akci zorganizovaly společně jihlavský Městský výbor KSČM a Komunistický svaz mládeže. 

Současnou situaci v Sýrii uvedl účastník nedávné mezinárodní mírové pozorovatelské mise v této zemi Milan Krajča, který v ní působil jako zástupce KSM. Přítomné informoval o aktivitách společné delegace Světové rady míru a Světové federace demokratické mládeže vyslané do této země, která dnes čelí narůstajícímu tlaku ze strany USA, NATO, EU a jejich regionálních spojenců. Na konkrétních příkladech odhalil mediální propagandistickou manipulaci o dnešní Sýrii, která je takřka totožná s těmi, které předcházely agresím proti Jugoslávii, Afghánistánu, Iráku nebo Libyi. V neposlední řadě seznámil posluchače se stanoviskem KSČM, která jednoznačně odmítá jakoukoliv zahraniční intervenci v Sýrii a pod heslem "Ruce pryč od Sýrie!" otevřeně deklaruje, že o budoucnosti této země může rozhodnout jen a pouze její lid.

Celý článek...
 
Přednáška o aktuální situaci v Sýrii Tisk E-mail
Neděle, 06 květen 2012

Z přednášky Milana Krajči o pozorovatelské misiZcela zaplněná velká zasedací místnost budovy Ústředního výboru KSČM byla ve čtvrtek 3. května místem přednášky k aktuální otázce krize v Sýrii. Člen Ústředního výboru KSČM Milan Krajča zde informoval o Mezinárodní mírové pozorovatelské misi v Syrské arabské republice, které se jako zástupce Komunistického svazu mládeže zúčastnil v minulých dnech.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 41 - 45 z 484
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2014 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.