Úvodní stránka arrow Z aktivit KSM Thursday, March 23 2017  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Z aktivit KSM
Uskutečnil se 11. sjezd Komunistického svazu mládeže Tisk E-mail
Neděle, 07 prosinec 2014

V sobotu 6. prosince 2014 se na pražském Žižkově konal 11. sjezd Komunistického svazu mládeže (KSM). Po dvou letech se tak uskutečnilo zasedání nejvyššího orgánu komunistické mládeže, na kterém mladí komunisté zhodnotili svou dosavadní práci a její budoucí rozvoj. Komunistická mládež hodlá i v příštím období zaměřit svou činnost na boj proti nebezpečí fašismu a války, které se v souvislosti s vývojem na Ukrajině stalo mimořádně aktuálním. I na tato témata budou proto zaměřeny aktivity mladých komunistů připravované na příští rok při příležitosti 70. výročí vítězství nad fašismem.

Celý článek...
 
Bulletin komise Evropy a severní Ameriky WFDY Tisk E-mail
Pátek, 21 listopad 2014
 
17.-23. listopad - Týden akcí WFDY Tisk E-mail
Pondělí, 17 listopad 2014
 
K Mezinárodnímu dni studentstva Tisk E-mail
Pondělí, 17 listopad 2014

Prohlášení Komise Evropy a Severní Ameriky Světové federace demokratické mládeže

17. listopad je dnem, jenž označuje trvající zápas studentského hnutí na celém světě ze demokracii, svobodu a sociální spravedlnost, za právo na vzdělání. Připomíná odpor studentů v Praze proti fašismu v roce 1939 stejně jako hrdinskou oběť studentů během antiimperialistického lidového povstání na athénské polytechnice roku 1973. 

Celý článek...
 
Společné stanovisko Společnosti česko-kubánského přátelství a Komunistického svazu mládeže Tisk E-mail
Úterý, 12 srpen 2014

Společné stanovisko Společnosti česko-kubánského přátelství a Komunistického svazu mládeže k nenovějším provokacím Spojených států amerických vůči Kubánské republice 

Společnost česko-kubánského přátelství a Komunistický svaz mládeže důrazně odsuzují nejnovější provokace ze strany Spojených států amerických vůči Kubánské republice. Poté, co zpravodajská agentura Associated Press (AP) odhalila na začátku dubna tajný projekt "ZunZuneo", přinesla nyní informace o dalším z plánů financovaných Agenturou Spojených států amerických pro mezinárodní rozvoj (USAID). Spojené státy americké naverbovaly v zemích Latinské Ameriky nezkušené a nezaměstnané mladé lidi, kteří za patřičný finanční obnos měli na Kubě pod různými záminkami, např. osvětovými programy (včetně falešných přednášek pod pláštíkem boje proti viru HIV) ovlivňovat mladé Kubánce s cílem organizovaně působit proti kubánské vládě.  

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 31 - 35 z 518
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2017 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.