Úvodní stránka arrow Z aktivit KSM Friday, November 21 2014  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Z aktivit KSM
Video: záznam z demonstrace 2.9. 2013 Tisk E-mail
Pondělí, 09 září 2013

Zveřejňujeme záznam z demonstrace proti plánované agresi v Sýrii z 2. září 2013.

 
Ruce pryč od Sýrie! Tisk E-mail
Pondělí, 02 září 2013
Dnes, 2. září, se uskutečnila před ambasádou USA v Praze demonstrace několika stovek lidí uspořádáná Českým mírovým hnutím proti plánované imperialistické agresi v Sýrii. K protestu promluvil za České mírové hnutí Milan Krajča, dále zástupce syrské komunity v České republice Nizar Trabulsí, předsedá Národního svazu syrských studentů v ČR Ahmed Khaddour, dokumentarista Václav Dvořák, spisovatelka Lenka Procházková, politolog Daniel Solis a do rozpuštění Poslanecké sněmovny poslankyně za KSČM Marta Semelová. Demonstraci aktivně podpořil společně s Národním svazem syrských studentů v ČR a Klubem českého pohraničí i Komunistický svaz mládeže, který vede pod heslem "Ruce pryč od Sýrie!" dlouhodobou kampaň na obranu této země a jejího lidu. Odpor proti imperialistickým válkám a okupacím a účasti České republiky na nich je jedním ze základních programových úkolů KSM (více zde ) .
Celý článek...
 
V Praze se sešli zájemci o účast na 18. festivalu mládeže a studentstva Tisk E-mail
Pondělí, 08 červenec 2013

V pátek 5. července se v Praze setkali mladí zájemci o účast v české delegaci na 18. festivalu mládeže a studentstva (SFMS) s českým Národním přípravným výborem. Festival, který má dlouhou tradici začínající v roce 1947 v Praze, se uskuteční na začátku prosince tohoto roku v ekvádorském hlavním městě Quitu a zúčastní se ho tisíce mladých lidí z celého světa. Bude se jednat o největší mezinárodní setkání hnutí levicové a antiimperialistické mládeže od roku 2010. Region Latinské Ameriky byl pro konání festivalu zvolen díky jeho významu pro lidový zápas za nezávislost na imperiálním panství USA, proti válce a za socialistickou perspektivu. 

Celý článek...
 
Leták k připravovanému 18. světovému festivalu mládeže a studentstva Tisk E-mail
Sobota, 06 červenec 2013
 
Shromáždění solidarity s Kubánskou pěticí Tisk E-mail
Neděle, 02 červen 2013

Shromáždění solidarity s pěticí kubánských bojovníků proti terorismu uspořádal ve čtvrtek v Praze Český výbor za osvobození Kubánské pětice. 

Jak na setkání uvedl člen Ústředního výboru KSČM Milan Krajča, je to letos již 15 let, co byla ve Spojených státech amerických nespravedlivě uvězněna pětice Kubánců za to, že monitorovala protikubánské teroristické organizace v Miami. "Proti jejich skandálnímu věznění se zvedla mohutná mezinárodní vlna protestů, jejíž součástí jsou i aktivity v České republice," konstatoval Krajča. 

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 21 - 25 z 486
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2014 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.