Úvodní stránka arrow Z aktivit KSM Thursday, October 23 2014  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Z aktivit KSM
V Praze se sešli zájemci o účast na 18. festivalu mládeže a studentstva Tisk E-mail
Pondělí, 08 červenec 2013

V pátek 5. července se v Praze setkali mladí zájemci o účast v české delegaci na 18. festivalu mládeže a studentstva (SFMS) s českým Národním přípravným výborem. Festival, který má dlouhou tradici začínající v roce 1947 v Praze, se uskuteční na začátku prosince tohoto roku v ekvádorském hlavním městě Quitu a zúčastní se ho tisíce mladých lidí z celého světa. Bude se jednat o největší mezinárodní setkání hnutí levicové a antiimperialistické mládeže od roku 2010. Region Latinské Ameriky byl pro konání festivalu zvolen díky jeho významu pro lidový zápas za nezávislost na imperiálním panství USA, proti válce a za socialistickou perspektivu. 

Celý článek...
 
Leták k připravovanému 18. světovému festivalu mládeže a studentstva Tisk E-mail
Sobota, 06 červenec 2013
 
Shromáždění solidarity s Kubánskou pěticí Tisk E-mail
Neděle, 02 červen 2013

Shromáždění solidarity s pěticí kubánských bojovníků proti terorismu uspořádal ve čtvrtek v Praze Český výbor za osvobození Kubánské pětice. 

Jak na setkání uvedl člen Ústředního výboru KSČM Milan Krajča, je to letos již 15 let, co byla ve Spojených státech amerických nespravedlivě uvězněna pětice Kubánců za to, že monitorovala protikubánské teroristické organizace v Miami. "Proti jejich skandálnímu věznění se zvedla mohutná mezinárodní vlna protestů, jejíž součástí jsou i aktivity v České republice," konstatoval Krajča. 

Celý článek...
 
První konference Pólu komunistického obrození ve Francii o mezinárodních otázkách Tisk E-mail
Úterý, 28 květen 2013

Ve dnech 4. - 5. května 2013 se v Paříži uskutečnila První konference Pólu komunistického obrození ve Francii. I skrze významnou mezinárodní účast navázala pařížská konference na obdobné události pořádané prosinci minulého roku v Madridu Komunistickou stranou národů Španělska a v dubnu tohoto roku v Římě Komunisty-Lidovou levicí / Komunistickou stranou.

Celý článek...
 
Zasedala Ústřední rada KSM Tisk E-mail
Neděle, 26 květen 2013

V neděli 26. května se v budově Ústředního výboru KSČM uskutečnilo zasedání vedení organizace komunistické mládeže. Ústřední rada Komunistického svazu mládeže (KSM) se zabývala vyhodnocením činnosti mladých komunistů v uplynulém období a vytyčením cílů pro následující měsíce. Podrobně byly diskutovány veřejné aktivity organizace, vydávání časopisu Mladá pravda i další využití internetové stránky KSM http://www.ksm.cz.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 21 - 25 z 484
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2014 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.