Úvodní stránka Saturday, September 19 2020  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Výplod Tisk E-mail
Čtvrtek, 10 leden 2019

Poslankyně poslanecké sněmovny PČR za Komunistickou stranu Čech a Moravy Ing. Miloslava Vostrá, předsedkyne rozpočtového výboru, do nedávna místopředsedkyně hospodařící s majetkem strany - nám, prostým lidem, ve svém vpravdě obsažném článku "KSČM s mladými kandidáty" vyložila, co je pro ni, její stranu a kandidáty důležité v květnových volbách do eurounijního parlamentu.

Musíme po tolikáté ocenit duchaplnost poslankyně bohatě vyjádřenou v tomto článku, "neotřelé pohledy". Vskutku přesně a jasně vyložila podstatu vykořisťovatelskou podstatu Evropské unie, moc monopolů v něm, vyjádřila odpor lidových vrstev proti jejímu imperiálnímu charakteru a vytváření koloniálního parazitismu. Do diskuze vnesla také to, jaká úskalí se objevují v tomto odporu a nutnost jeho třídního směrování.

Republika, která je jednou ze "zemí sdružených pod vlajkou Evropské unie", musí děkovat za takovou vynikající poslankyni! Stejně tak všichni komunisté a pracující v této zemi nemohou nevidět v poslankyni inženýrce Vostré parlamentní zosobnění svého třídního zápasu za socialistické východisko.

Doporučujeme všem pozorné pročtení tohoto pozoruhodného výplodu.

 

Článek na Parlamentních listech: https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Vostra-KSCM-KSCM-s-mladymi-kandidaty-565818

 
< Předch.   Další >
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2020 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.