Úvodní stránka arrow Přehled článků arrow Názory, polemika arrow Sociální demokracie je stranou války Friday, July 20 2018  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Sociální demokracie je stranou války Tisk E-mail
Sobota, 08 duben 2017

Reakce českých vládních představitelů na americkou agresi v Sýrii (viz zde) ukázala servilitu a ochotu jít do války za každou cenu. Sobotka a Zaorálek opět ukázali, jakou má sociální demokracie roli v imperialismu.

"Použití chemických zbraní je nepřijatelný zločin" říká český ministerský předseda. Správně, ale nikdo neví, co se přesně stalo, natož aby prokázal viníky, soudil, nebo dokonce trestal. Co víme jistě, že Syrská arabská armáda dlouhá léta hrdinně bojuje proti reakčnímu Islámskému státu, An-Nusře a dalším, kteří byli vytvořeni USA, státy EU a NATO a kteří se snaží rozvrátit jednotná sekulární stát. Co víme jistě, že město, kde probíhaly boje, bylo v držení v organizace hlásící se k Al-Kajdě. Že použití chemických zbraní ze strany syrské armády by byl logický nesmysl.

Co víme jistě je, že se pohybujeme na hraně třetí světové války a že čeští pohlaváři zdatně sekundují tomuto hazardu, jak ukazuje svou pochvalou Trumpa premiér. S touto logikou by Sobotka zcela jistě odsoudil napadení bezbranné a humanistické vysílačky v Gliwicích v roce 1939 (ve skutečnosti zinscenované SS a Gestapem) a rychlou odpověď nacistické armády v podobě útoku na Polsko by považoval za zcela přiměřenou a podpořil by ji.

 
< Předch.   Další >
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://davdva.sk/
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2018 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.