Úvodní stránka arrow Názory a polemika Saturday, October 10 2015  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Názory a polemika
Z dovolených zase zpět hurá do práce. Anebo ne hurá? Tisk E-mail
Středa, 23 září 2015

Skončilo období prázdnin a letních dovolených, skončilo období, které se dalo využít na regeneraci sil po celoročním studiu a práce. Chci se na chvíli do tohoto období vrátit střípkem pohledu, který je opomíjený - z hlediska práce.

Měl jsem možnost navštívit all-inclusive hotel na jednom řeckém ostrovu, patřící do řetězce jednoho z řeckých kapitalistů. Je to jedno z těch velkých zařízení na relaxaci pro klientelu z celé Evropy - pro všechny ty Němce, Francouze, Rusy, Poláky, Čechy atd. Nabízí obraz vysoké "produktivity práce", čili maximální efektivity na jednotku práce - samozřejmě v zájmu zisků vlastníka.

Celý článek...
 
Hitlerovi spojenci požadovali v estonském Tallinu soud nad komunistickým hnutím Tisk E-mail
Neděle, 30 srpen 2015

Antikomunistické kampaně nejsou v poslední době v Evropě žádnou novinkou. V evropské politice se vytvořila celá vrstva "profesionálů" kteří na antikomunismu založili svou politickou kariéru.

Jde zejména o představitele bývalých socialistických států, v nichž restaurace kapitalismu vyvolala neřešitelnou sociálně-ekonomickou situaci, ve které buržoazní politik není schopen vystoupit před společností s vlastním pozitivním programem. Mnohem prostší je vyprávět spoluobčanům historky o minulosti, pranýřovat Sovětský svaz a odvážně bojovat s Leninem, Stalinem, Thälmannem, Dimitrovem a Gottwaldem. Pro mnohé politické režimy v Evropě, včetně ČR se stal antikomunismus palivem, bez kterého by nemohly fungovat, a nekompromisní boj s přízraky komunismu se stal jejich každodenní potravou. Velmi důležitým cílem je i obhajoba uloupení všelidového vlastnictví.

Celý článek...
 
Válka proti komunismu pokračuje všemi prostředky Tisk E-mail
Sobota, 22 srpen 2015

Občanské svobody, lidská práva, dodržování zásad z Helsinské konference a hlavně zlikvidování vedoucí úlohy KSČ a pak rozkradení všelidového vlastnictví, to všechno jsme zažili v roce 1989. Tehdejší komunistický parlament tomu zvolením Havla přidal "demokratický" nádech. Ti komunisté, které jsme vyhnali ze strany v roce 1969, se konečně dočkali. Mnozí představitelé silových struktur, kteří měli být zárukou udržení lidové moci, se přidali k podpoře destrukce socialismu a bývalý "ministr obrany" Vacek se dodnes chvástá tím, jak odzbrojil Lidové milice. Proces pokračoval a stejným způsobem zbavil politické moci KSSS.

Celý článek...
 
TOP09 podporuje neonacisty - víc než si myslíme Tisk E-mail
Pondělí, 10 srpen 2015

Jaromír Štětina, poslanec Evropského parlamentu za TOP09, se vybarvil. Dávno víme, že je vedoucí postavou českých antikomunistů. Jeho snahy o zákaz Komunistického svazu mládeže a Komunistické strany Čech a Moravy patří k evergreenům české politiky navazující na Václava Havla a nekomunistickému publiku to snad přijde jako neškodná libůstka. Vždy jsme varovali před těmito snahami a spojovali je i s fašizací kapitalistické společnosti. To ovšem nyní sám Štětina prokázal na plno. Při nedávné návštěvě ukrajinských dobrovolnických praporů pozval velitele jednoho z nich, praporu Azov, Andreje Bileckého do Evropského parlamentu. Prapor Azov, který je financován s peněz oligarchů, má ve znaku obrácený symbol nacistické divize SS Das Reich a symbol černého slunce. Dokonce i americká sněmovna reprezentantů ho prohlásila za neonacistický. Sám Andrej Bilecký je vedoucím "Sociálně nacionálního sdružení" , která je jednou ze složek Pravého sektoru.

Celý článek...
 
Úvaha nad rasismem a arogancí: propaganda proti Řecku v německých médiích Tisk E-mail
Pondělí, 27 červenec 2015

Revanš

28. 10. 1940 italský velvyslanec v Athénách hrabě Emmanuelle Grazzi předal řeckému premiérovi Ioannisovi Metaxasoci ultimatum italské vlády, ve které Mussolini požadoval volný průchod přes albánsko-řeckou hranici a povolení okupace nejdůležitějších strategických objektů řecké infrastruktury: letišť, přístavů a vojenských základen, které měly sloužit k zabezpečení italských vojsk v africké kampani. Metaxas tehdy odpověděl stejně, jako nyní řečtí pracující "ochi" - ne. Od roku 1942 se tento den slaví, jako státní svátek.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 5 z 330
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2015 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.