Úvodní stránka arrow Názory a polemika Friday, January 30 2015  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Názory a polemika
Nová velká výzva pro Kubu Tisk E-mail
Sobota, 17 leden 2015

Podle Manlia Dinucciho, stačí číst oficiální zprávy Bílého domu o obnově diplomatických vztahů s Kubou pro pochopení, že se v podstatě nic nezměnilo: Spojené státy mají stále v úmyslu zničit kubánský stát, ale za použití měkčích metod než je státní terorismus a embargo. Dalším krokem proto bude pokus o vyvolání barevné "revoluce".

Celý článek...
 
Socialistický systém lze rozvrátit pouze cestou plíživé kontrarevoluce Tisk E-mail
Čtvrtek, 15 leden 2015

Je to začátek konce? Půjde Kuba cestou gorbačovského SSSR nebo havlovské ČSSR?

Na balkonech domů ve Staré Havaně se objevily vlajky Kuby a USA. To, co se nikdy nemělo stát, se nakonec stalo. Ukázalo se, že si lidé americké vlajky schovávali a že protiamerické nálady nejsou tak ostré, jak se až dosud myslelo.

Budou se nakonec i češti fašisti a zrádci z řad před převratové i současné komunistické pravice radovat?

Celý článek...
 
"Kultivovaná" reakce poslance Luzara na kritický podnět ze strany členů KSČM Tisk E-mail
Úterý, 23 prosinec 2014

Zveřejňujeme odpověď poslance Leo Luzara (KSČM) na věcně formulovanou kritiku poslanců za tuto stranu zformulovanou v materiálu Nacismus se vrací do Evropy, který jsme zveřejnili 18. 12. 2014. Odpověď L. Luzara Václavu Exnerovi, vedoucímu skupiny pro boj s antikomunismem, s vpravdě panským dovětkem, nechť Karlu Kluzovi, členu zmíněné pracovní skupiny předá Luzarovo psané slovo, jež by si zasloužilo toaletnějšího balení než jaké umožňuje příloha e-mailu, je názorným příkladem způsobu komunikace poslance a bývalého místopředsedy KSČM se členy strany.

 

Celý článek...
 
Wagenknechtová: Nespolupracujte s nacisty! Tisk E-mail
Pátek, 19 prosinec 2014

Německá spolková poslankyně za Die Linke Sahra Wagenknechtová si v sobotu 26. listopadu během jednání Bundestagu udělala z kancléřky Angely Merkelové trhací kalendář. Její razantní 6,5 minutové zahraničněpolitické vystoupení se stalo hitem sociálních sítí a ukázkou, jak se mají přítomní předsedové vlády "interpelovat"... Merkelová se při slovech Wagenknechtové rozhodně neusmívala! Naopak. Z vystoupení moderní levicové političky nabízíme zásadní většinu (české titulky ve videu na youtube lze zapnout vpravo dole pod videem):

Celý článek...
 
Americká ambasáda provedla v Praze generálku na státní převrat Tisk E-mail
Neděle, 23 listopad 2014

Kam až sahá drzost USA při diktování svých zájmů cizím zemím? Minulý týden jsme byli svědky politicky útočného aktu ze strany USA proti svrchovanosti České republiky. Americká ambasáda zorganizovala kartičkovou demonstraci proti prezidentu Zemanovi. Zástěrkou mělo být chování prezidenta. Ve skutečnosti Americe vadí Zemanův poměrně vstřícný postoj k Rusku. Demonstrace byla zcela okatě organizována podle stejného scénáře jako v Egyptě, v Srbsku, Kyrgystánu, Gruzii, nebo jako kyjevský Majdan. Výčet těchto Amerikou organizovaných pučů však má již kolem desítky položek. V Praze zatím proběhla generálka před převratem. Svému Majdanu se na poslední chvíli vyhnuly Slovensko a Maďarsko, kde tamější politické špičky jaksi "vyměkly". 

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 5 z 310
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2015 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.