Úvodní stránka arrow Názory a polemika Sunday, December 21 2014  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Názory a polemika
Wagenknechtová: Nespolupracujte s nacisty! Tisk E-mail
Pátek, 19 prosinec 2014

Německá spolková poslankyně za Die Linke Sahra Wagenknechtová si v sobotu 26. listopadu během jednání Bundestagu udělala z kancléřky Angely Merkelové trhací kalendář. Její razantní 6,5 minutové zahraničněpolitické vystoupení se stalo hitem sociálních sítí a ukázkou, jak se mají přítomní předsedové vlády "interpelovat"... Merkelová se při slovech Wagenknechtové rozhodně neusmívala! Naopak. Z vystoupení moderní levicové političky nabízíme zásadní většinu (české titulky ve videu na youtube lze zapnout vpravo dole pod videem):

Celý článek...
 
Americká ambasáda provedla v Praze generálku na státní převrat Tisk E-mail
Neděle, 23 listopad 2014

Kam až sahá drzost USA při diktování svých zájmů cizím zemím? Minulý týden jsme byli svědky politicky útočného aktu ze strany USA proti svrchovanosti České republiky. Americká ambasáda zorganizovala kartičkovou demonstraci proti prezidentu Zemanovi. Zástěrkou mělo být chování prezidenta. Ve skutečnosti Americe vadí Zemanův poměrně vstřícný postoj k Rusku. Demonstrace byla zcela okatě organizována podle stejného scénáře jako v Egyptě, v Srbsku, Kyrgystánu, Gruzii, nebo jako kyjevský Majdan. Výčet těchto Amerikou organizovaných pučů však má již kolem desítky položek. V Praze zatím proběhla generálka před převratem. Svému Majdanu se na poslední chvíli vyhnuly Slovensko a Maďarsko, kde tamější politické špičky jaksi "vyměkly". 

Celý článek...
 
Protizemanovské demonstrace jako další z německých provokací? Tisk E-mail
Středa, 19 listopad 2014

Nejen nedávné vulgarity prezidenta Zemana, ale i jeho trvalý vztah k alkoholu jsou předmětem kritiky ze všech stran. Zajímavé je však sledovat, kdo kvůli tomu nejvíce využívá mediální kampaně i pouličních demonstrací. Zeman je sprosťák a alkoholik, o tom asi nemá smysl diskutovat. Navíc je to jeden z představitelů restaurace kapitalismu v Českých zemích. Přesto i mnozí z komunistů jej volili. Nebyla to snadná volba, dát hlas někomu takovému jako je Zeman, ale když je protikandidátem feudál s fašistickým potenciálem, pak je přijatelný kdokoliv. Dnes už ve volbách nevolíme hrdou hlavu státu, ale jde nám jen o to, aby se tu znova nestavěly koncentrační tábory a šlechta s církví nepronásledovali kacíře. Z tohoto pohledu se Zeman ve volbách jevil jako spása. Jeho alkoholismus a vulgarity jsou normálnímu člověku vlastně lhostejné, vždyť je to přece normální. Vedle takových státních představitelů, jako jsou či byli Berlusconi, Jelcin, nebo Churchill, je Zeman naprosto standardním evropským prezidentem. Ostatně tolik obdivovaný Havel by se Zemanem rovněž mohl soutěžit o přední příčky alkoholické hitparády.

Celý článek...
 
Prohlášení TOP 09 k 25. výročí 17. listopadu 1989 je fackou všem občanům České republiky Tisk E-mail
Pondělí, 17 listopad 2014

Strana TOP 09 vydala k 17. listopadu prohlášení. Je plné již značně zešedlých klišé o svobodě a demokracii. Je to taková klasická sranda, kterou si dělá z obyčejných občanů každý rok tento slepenec představitelů šlechty, buržoazie a bývalých lidovců. Představitelé TOP 09 se značným způsobem zasloužili o potlačování základních práv občanů, jako jsou práva na bydlení, právo na vzdělání či právo na práci.

Celý článek...
 
Uvaření žáby Tisk E-mail
Neděle, 16 listopad 2014

Jistě jste již mnozí slyšeli metaforu o vaření žáby. Pokud hodíte žábu do horké vody, tak vyskočí, ale pokud ji hodíte do studené vody a budete ji postupně ohřívat, tak si toho žába ani nevšimne a nechá se uvařit. Podle biologů je to sice nesmysl, ale tato metafora se skvěle hodí na změny, které zde za posledních 25 let postupně proběhly a kterých si mnozí možná ani nevšimli, a pokud si všimli, tak si postupně zvykli. 

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 5 z 307
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2014 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.