Úvodní stránka arrow Názory a polemika Friday, March 24 2017  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Názory a polemika
Po 70 letech Slované zapomněli, že je před genocidou zachránila Rudá armáda Tisk E-mail
Úterý, 21 duben 2015

V souvislosti s nacistickým pučem v Kyjevě, vyvolaným Spojenými státy a jejich lokaji v NATO, po kterém následovalo připojení Krymu, jehož obyvatelstvo se v celonárodním referendu vyslovilo ke sjednocení s Ruskem a po první porážce v preventivní imperialistické válce proti Rusku, vedené pod krytím potlačení ruského obyvatelstva v Donbasu ukrajinskou armádou, rozpoutal světový a evropský imperialismus informační válku, jejímž hlavním principem je rusofobie.

Celý článek...
 
Co sledují USA "normalizací" vztahů s Kubou? Tisk E-mail
Pondělí, 20 duben 2015

Oficiální média to popisují jako historický okamžik v americko-kubánských vztazích. Barack Obama a Raúl Castro si na slavnostním zahájení amerického summitu v Panamě potřásli rukou. Obama chce s kubánským vůdcem jednat o obnovení diplomatických vztahů a znovuotevření ambasád. A zatímco v médiích to vypadá jako krásná pohádka o tom, jak pravda a láska zvítězila nad lží a nenávistí, každému, kdo delší dobu sleduje vývoj americké politiky, musí být jasné, že je za tím něco jiného. Možností je hned několik.

Celý článek...
 
To je kapitalismus přátelé! Tisk E-mail
Sobota, 11 duben 2015

Časopis Foreign Policy ve svém článku "Nyní má Česko také oligarchický problém" (podepsaném Olou Cichowlasovou a Andrewem Foxallem) varuje před vzestupem Andreje Babiše, označovaného zde jako oligarcha. Ten pak citovala četná česká média skrze zprávu ČTK (převzatý článek originální článek ). Má pravdu Foreign Policy a s nástupem Babiše k moci se otvírá nová epocha?

Celý článek...
 
Z pražské demonstrace proti tzv. dragounské jízdě Tisk E-mail
Neděle, 29 březen 2015

Bylo napsáno mnoho reportáží z pražské demonstrace proti americké provokaci, která se chystá v nejbližších dnech demonstrovat odhodlání k agresi ve střední Evropě. Nemá asi smysl vypočítávat řečníky, ani citovat jejich projevy, to už se stalo na jiných portálech. Citujme aspoň jednoho z demonstrantů: "Pravda začíná tam, kde končí signál ČT". Na složené fotce přinášíme názornou ukázku, jak vypadá dle veřejnoprávních sdělovacích prostředků 40 demonstrantů. (podle odhadů bylo přítomno 1500-2000 lidí demonstrujících za mír)

 

Celý článek...
 
O dva měsíce později - Stále nejsem Charlie! Tisk E-mail
Sobota, 07 březen 2015

Jsem ateista, ale nejsem Charlie Hebdo!

Mé znechucení západním imperialismem a fašismem je daleko silnější, než moje averze k náboženstvím. A nemyslím si, že "všechna náboženství jsou stejné zlo". Hlavně považuji křesťanství zodpovědné za zločiny, spáchané v soudobých dějinách lidstva. Považuji je za zodpovědné za "vyšinutí" a radikalizaci tradičně mnohem mírumilovnějších náboženství, jako je budhismus a, ano, islám.

Proto definitivně nejsem Charlie!

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 46 - 50 z 362
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2017 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.