Úvodní stránka arrow Názory a polemika Wednesday, August 23 2017  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Názory a polemika
Francouzi si zakusili zlomek toho, co staletí dělají jiným Tisk E-mail
Úterý, 17 listopad 2015

Média i politici se předhání ve vyjadřování lítosti nad oběťmi teroristického útoku v Paříži a hrozí svými pěstičkami virtuálnímu Islámskému státu. Připomínají při tom žraloka polykajícího inkoustovou skvrnu po chobotnici, která je už kdo ví kde. Typické je i to, že nikdo z nich nevyjadřoval lítost nad teroristickými útoky Francouzské armády na Libyi, Sýrii nebo na subsaharské země. Nikdo z nich neřekne, že Francouzi si začali.

Celý článek...
 
Solidarita jen pro vyvolené Tisk E-mail
Pondělí, 16 listopad 2015

V pátek 13. listopadu útočníci zabili v Paříži celkem 129 lidí, 352 dalších zranili. Všichni najednou vyjádřují solidaritu s Francií "převléknutím se" do barev francouzské vlajky. Do barev Francie se zbarvila i Ericsson Globe Arena ve švédské metropoli Stockholmu, Braniborské brána v Berlíně nebo budova One World Trade Center v New Yorku. Facebook nabídl všem svým uživatelům přebarvení profilové fotky a předvedl tak další kousek ovlivňování veřejného mínění.

Celý článek...
 
Zastavte miliony západních imigrantů! Tisk E-mail
Středa, 11 listopad 2015

Desítky milionů evropských a severoamerických imigrantů, legálních i ilegálních, zaplavují města i venkov v Asii, Latinské Americe a dokonce i v Africe.

Západní migranti se řítí jako býci a zem se otřásá pod jejich nohama; prchají z Evropy a Severní Ameriky v zástupech. Někde hluboko v sobě nemohou vystát svůj vlastní životní styl, svá vlastní společenství, ale stěží uslyšíte, že by to přiznali. Jsou příliš hrdí a příliš arogantní! Ale jakmile shledají nesčetné oblasti světa za vyhovující jejich osobním potřebám - za bezpečné, atraktivní a levné - prostě se sbalí a vyrazí!

Celý článek...
 
Z dovolených zase zpět hurá do práce. Anebo ne hurá? Tisk E-mail
Středa, 23 září 2015

Skončilo období prázdnin a letních dovolených, skončilo období, které se dalo využít na regeneraci sil po celoročním studiu a práce. Chci se na chvíli do tohoto období vrátit střípkem pohledu, který je opomíjený - z hlediska práce.

Měl jsem možnost navštívit all-inclusive hotel na jednom řeckém ostrovu, patřící do řetězce jednoho z řeckých kapitalistů. Je to jedno z těch velkých zařízení na relaxaci pro klientelu z celé Evropy - pro všechny ty Němce, Francouze, Rusy, Poláky, Čechy atd. Nabízí obraz vysoké "produktivity práce", čili maximální efektivity na jednotku práce - samozřejmě v zájmu zisků vlastníka.

Celý článek...
 
Hitlerovi spojenci požadovali v estonském Tallinu soud nad komunistickým hnutím Tisk E-mail
Neděle, 30 srpen 2015

Antikomunistické kampaně nejsou v poslední době v Evropě žádnou novinkou. V evropské politice se vytvořila celá vrstva "profesionálů" kteří na antikomunismu založili svou politickou kariéru.

Jde zejména o představitele bývalých socialistických států, v nichž restaurace kapitalismu vyvolala neřešitelnou sociálně-ekonomickou situaci, ve které buržoazní politik není schopen vystoupit před společností s vlastním pozitivním programem. Mnohem prostší je vyprávět spoluobčanům historky o minulosti, pranýřovat Sovětský svaz a odvážně bojovat s Leninem, Stalinem, Thälmannem, Dimitrovem a Gottwaldem. Pro mnohé politické režimy v Evropě, včetně ČR se stal antikomunismus palivem, bez kterého by nemohly fungovat, a nekompromisní boj s přízraky komunismu se stal jejich každodenní potravou. Velmi důležitým cílem je i obhajoba uloupení všelidového vlastnictví.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 41 - 45 z 373
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2017 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.