Úvodní stránka arrow Názory a polemika Thursday, March 21 2019  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Názory a polemika
Odchováni reality shows a soap operami Tisk E-mail
Čtvrtek, 15 září 2005

Tak nějak bych si mohl představit autory analýz KSČM, které bývají zveřejňovány v Britských listech. Jaký je dle mého cíl těchto článků? Vnutit KSČM problémy, které nemá, místo aktuálních kampaní nasměrovat její činnost dovnitř a uvést ji před volbami do vnitrostranického a interpersonálního boje a tedy – oslabit rostoucí pozici KSČM a dlouhodobě jí uvést do věčných lovišť.

Celý článek...
 
Úvahy o roce 1968 Tisk E-mail
Neděle, 21 srpen 2005

Někteří lidé ve svém tažení proti společenskému pokroku rádi zneužívají některé historické události, jež byly spjaty s pokusem o vytvoření nového zřízení po skončení druhé světové války, a neboť společenský pokrok vytvářejí lidé, je pochopitelné, že cesta k němu není prostá chyb a omylů.

Celý článek...
 
Svobodný software Tisk E-mail
Pondělí, 15 srpen 2005

Již jednou sem článek o přístupu ke svobodného softwaru. Tenkrát na to nikdo nereagoval, tak jsem se rozhodl ozvat se znovu. Nevím jaká je počítačová gramotnost členské základny KSM, ale doufám, že snad každý ví, že důvod proč počítač vůbec funguje je ten, že obsahuje kromě hardwaru, taky programové vybavení (tzv. software).

Celý článek...
 
Nejen o prasatech paní Kočičkové Tisk E-mail
Středa, 10 srpen 2005

Je to zvláštní. V okamžiku, kdy začnou scházet argumenty, nastoupí urážky. No pochopitelně, neboť přeci nelze přiznat omyl. V tom duchu lze chápat i známé výroky paní Ester Kočičkové o komunistech, kteří jsou podle názoru její doktorky Slizkové prasata.

Celý článek...
 
Boží zákony Tisk E-mail
Úterý, 09 srpen 2005

Dr. Laura Schlesingerová je rozhlasovou moderátorkou v USA a posluchačům, kteří ji zatelefonují do její show, uděluje rady. Před nedávnem prohlásila, že se jako dbalá křesťanka nemůže za žádných okolností příznivě stavět k homosexualitě, protože ta je podle Třetí knihy Mojžíšovy (Leviticus 18,22) ohavností...

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 81 82 83 84 85 86 Následující > Konec >>

Výsledky 401 - 405 z 427
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://davdva.sk/
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2019 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.