Úvodní stránka arrow Názory a polemika Friday, October 19 2018  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Názory a polemika
Propagace komunismu - trestní čin? Tisk E-mail
Čtvrtek, 03 listopad 2005

Propagace komunismu – trestný čin v sazbě 8 let?! Po 16 letech „demokracie“ je to nemorální exces, který může vzejít pouze z osoby postižené stihomamem ze svého neúspěchu, a to konkrétně v práci politické, kde se šíří jako pohlavní choroba „užil si a následně onemocněl z nakaženého“.

Celý článek...
 
Žijeme v demokracii Tisk E-mail
Neděle, 30 říjen 2005

Slovo demokracie znamená vládu lidu. Vládne v ČR lid? Občané ČR si určitě nevládnou. K volbám nechodí kvůli znechucení z politiky. Ve státních rukou není skoro nic. Výdělky z podniků jdou pryč z republiky. Příčinou je přejímání západního stylu života. Nikdo nechce nic vědět, mít přehled.

Celý článek...
 
Plechovka koly a racionálnost ekonomického myšlení Tisk E-mail
Úterý, 04 říjen 2005

Současný ekonomický systém je vychvalovaný jako vrchol racionálnosti, objektivní spravedlnosti a nestrannosti. Považuje se za samozřejmé, že jak se trhu nebudou klást byrokratické či politické překážky, VŠECHNO vyřeší, o vše se postará a ještě i přírodu nejúčinněji ochrání. Podívejme se, jak neuvěřitelně "efektivně" neviditelná ruka trhu řeší výrobu a prodej plechovek koly (piva a jiných nápojů).

Celý článek...
 
Za sjednocování antikapitalistické levice... Tisk E-mail
Pátek, 30 září 2005

Měsíc před VII. sjezdem KSM se diskutuje o aktuálních úkolech a cílech komunistického hnutí, zejm. toho mládežnického. Oč by nám, mladým mělo jít? O komunistickou stranu programově orientovanou na systémovou změnu - socialismus, bojující však každodenně za soc. práva a svobody, proti všem formám diskriminace, za bezpečný a mírový svět, solidaritu.

Celý článek...
 
Fejeton o komunismu Tisk E-mail
Čtvrtek, 29 září 2005

Zavalen prací se ocitám mimo časoprostor a začínám si připadat více jako stroj, než jako člověk. Přes samou práci přehlížím její cíl. Ideální stav pro syndrom vyhoření, zahrabat se někam se svými melancholickými myšlenkami, vypadnout, skončit. A v tom přijde záblesk. Nedá se to ani nazvat snem, spíše je to vize zhuštěná do jednoho impulsu.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 Následující > Konec >>

Výsledky 386 - 390 z 418
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://davdva.sk/
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2018 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.