Úvodní stránka arrow Názory a polemika Wednesday, February 21 2018  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Názory a polemika
Nejen o prasatech paní Kočičkové Tisk E-mail
Středa, 10 srpen 2005

Je to zvláštní. V okamžiku, kdy začnou scházet argumenty, nastoupí urážky. No pochopitelně, neboť přeci nelze přiznat omyl. V tom duchu lze chápat i známé výroky paní Ester Kočičkové o komunistech, kteří jsou podle názoru její doktorky Slizkové prasata.

Celý článek...
 
Boží zákony Tisk E-mail
Úterý, 09 srpen 2005

Dr. Laura Schlesingerová je rozhlasovou moderátorkou v USA a posluchačům, kteří ji zatelefonují do její show, uděluje rady. Před nedávnem prohlásila, že se jako dbalá křesťanka nemůže za žádných okolností příznivě stavět k homosexualitě, protože ta je podle Třetí knihy Mojžíšovy (Leviticus 18,22) ohavností...

Celý článek...
 
Mediální pravdy Tisk E-mail
Pondělí, 08 srpen 2005

...Vadí některým voleným zástupcům komunistická strana jako taková, nebo pouze její název, při jehož vyslovení vidí příznačně rudě? Je nasnadě, že případný zákaz názvu „komunistický“ by byl jen prvním krokem ke kriminalizaci strany jako takové. Kdyby se však strana přejmenovala, byli bychom těmi stejnými záhy označeni za kryptokomunisty...

Celý článek...
 
Nové usporiadanie sveta nezačalo 11. septembra Tisk E-mail
Pondělí, 08 srpen 2005

Kontúry sú ale jasnejšie. Nevyhnutne nás napadne, že to čo zažívame nie je kríza, ale prelom epochy. Dve hodiny po zničení World Trade Center som začal písať portrét o Bin Ladinovi. Stovky novinárov po celom svete robilo ten večer to isté. Niektorí počuli meno muža, o ktorom teraz rozširovali isté vražedné úmysly, po prvý krát. Spoľahlivých, kontrolovateľných informácií, ktoré by poukazovali na spojenie Bin Labina s masakrom v New Yorku nebolo.

Celý článek...
 
Pozor na CzechDech 2005! Tisk E-mail
Pátek, 05 srpen 2005

Podle nepotvrzených zpráv proběhne o tomto víkendu na louce zemědělce Kropáčka nedaleko Loun další ročník CzechDech. Jde o každoroční sraz skalních příznivců dechovky, na který se sjíždějí dechové kapely z celé Evropy. Tentokrát se uskuteční pod heslem „Do posledního dechu“, což je jakási humorná sebereflexe na věk a výdrž některých dechovkářů. Letos se dá očekávat rekordní účast trombonistů, tubistů a přicestuje asi tisícovka trumpetistů.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 71 72 73 74 75 76 77 78 79 Následující > Konec >>

Výsledky 371 - 375 z 394
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2018 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.