Úvodní stránka arrow Návštěvní kniha Sunday, October 25 2020  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement

Návštěvní kniha

Napsat vzkaz


David    13 duben 2009 23:17
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Podle mě je NUTNÉ zastavit hrozbu která vychází z dělnické strany!!!Jsou pro radikální řešení nedávají místo pro demokracii!!!Jejich předseda doslova SLINTÁ po místě v poslanecké sněmovně ZASE DALŠÍ Z TĚCH KDO TAM JSOU JEN PRO PENÍZE!!!Minulí týden mě zaujal článek Obět Doby-Ludmila Brožová Polednová-aslias ,,JUSTICNI VRAZEDKINE¨.Pokud vím tak Milada Horáková byla ve straně ČSNDS-Československá národní demokracie-v Německu se z takové jejich strany později vyklubal fašismus!!Dnes všichni říkají JUSTICNI VRAZDY PROCESY-at se kouknou dnešní kapitalisti,liberalisti na sebe!!!Dosazování kamarádů do funkcí....úplatky.....HNUS!!!Jak to řekl soudruh ze Slovenska MUSI SE OBNOVIT STARY SOCIALISMUS NEBO VYBUDOVAT NOVY!!!K tomu se více prohloubila HOSPODARSKA KRIZE!!!Za chybu jednoho manažera zaplatí prolétáři a oni co?!Kradou HNUS,k tomu říkají že zchudli kolik pouhé 4 miliardy jako MULTIMILIARDAR Klenner a takovej kopáč v dole co má říct on ruce plné mozolů poctivě pracuje a nemá pomalu ani na chleba těžko vyjde s penězi v dnešní době....MUSIME UDELAT REVOLUCI!!!A BUDOVAT SOCIALISMUS!!!

TFK    31 březen 2009 21:27
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
soudruzi
rád bych vás upozornil že dokud tu budeme mi tak kapitalizmus nezvítězí a také bych rád upozornil na hrozbu pravicové strany DS která ohrožuje socializmus v plné míře a proto vyzívám jednejme dokud je čas čekám vyzvěte Jihlava je s vámi pokud bych mohl nějak pomoci naší věci napište mi na e-mail TFK222@centrum.cz

knihovna    19 březen 2009 16:59
Vybrali jsme Vami vydavane stranky http://www.ksm.cz/ jako zdroj, ktery by mel byt uchovan do budoucna a stat se soucasti ceskeho kulturniho dedictvi. Chceme Vas poprosit o uzavreni smlouvy , ktera umozni jejich zpristupnovani z archivu prostrednictvim internetu. Alternativne muzete vystavit obsah Vasich stranek pod licenci Creative Commons . Vice informaci o Creative Commons a navod k jejich aplikaci najdete zde . Pokud se rozhodnete pro variantu Creative Commons, zaslete nam prosim strucny email s oznamenim.
Spolupraci s nami ziskate jistotu, ze obsah Vaseho webu bude nekolikrat rocne archivovan a zustane uchovan i pokud bude v budoucnu cinnost stranek ukoncena. Zaznam o strankach se stane soucasti katalogu Narodni knihovny a bude zarazen do Ceske narodni bibliografie.
Snaha archivovat a nasledne zpristupnovat elektronicke online zdroje je v soucasnosti celosvetovym trendem. V Ceske republice se touto problematikou zabyva projekt WebArchiv .

Prokop    01 březen 2009 09:15
dobrý!

podmienkou členstva je vek do 35 rokov, bohužel, je mi více

ale som rád že sa nájdu komunisti, kéž by se vám povedlo vrátit socializmus spet alebo vybudovať nový

Dolezal    17 únor 2009 11:07
Dobrý den,

jmenuji se Petr Doležal a jsem studentem FSS MU v Brně. V součastnosti se zabývám
výzkumným projektem, který je zaměřen na tzv. mobilizované mladé lidi
(15 - 30), zjednodušeně na ty, kterým není jedno co se okolo nich děje
a aktivně něco v tomto směru podnikají. KSM je z hlediska výzkumu velmi zajímavým subjektem. Pokud by zde byla možnost spojit se s někým z KSM působícím v Brně, tak bych to velmi ocenil. Jelikož zde nejsou uvedeny žádné kontaktní údaje (což plně chápu), nezbývá mi nic jiného než pokusit se o kontakt touto cestou.

S pozdravem
Petr Doležal
dolezal.cz(at)gmail.com

Pravý Konzervativec    10 leden 2009 21:32
Zdravím všechny příznivce KSM. Upřímě řečeno, nechci nikoho přesvědčovat o omezenosti stoupenců komunistického režimu a to z toho důvodu, že pochybuji že tyto stránky navštěvují uvědomnělí lidé, kteří by je byli schopni pochopit. To nic nemění na tom, že ostatním návštěvníkům své pocity a názory o komunistickém svazu mládeže sdělím.

Nejzávažnější fakt je ten, že mezi námi žijí mladí lidé, kteří se otevřeně hlásí k ideologii, jenž v průběhu 20. století zbavila života desetitisíce nevinných lidí. Těžké je říct, proč se tak děje. Zastávám dvě možné teorie. První z nich je ta, že drtivá většina členů komunistické mládeže nikdy na vlastní kůži komunistický režim nezažili, znají proto jen komunismus na papíře, který jim přijde zajímavý, vidí v něm jakousi nostalgii a navíc ve svém počínání vidí způsob, kterým by se mohli odlišit od ostatních a být "jiní" (touha po odlišení je příznačná u všech stoupenců názorů nebo organizací, které většinová společnost neuznává nebo je považuje přímo za škodlivé). Mladí komunisté, kteří patří do první skupiny pocházejí často z rodinného prostředí, které z minulého režimu dostatečně těžilo oni sami se ovšem v dnešním prostředí nemůžou začlenit do sociálních skupin svých vrstevníků. Proto pro ně plní KSM stejnou funkci jako pro ostatní mladé lidi skaut, sportovní oddíly nebo obyčejná parta kamarádů.

Druhá skupina stoupenců KSM jsou lidé, kteří toho mají v hlavě podstatně víc. Tito lidé už nevstupují do KSM z touhy po odlišnosti a nebo proto že se potřebují "někam začlenit". Tito mladí komunisté teorii komunismu dobře znají a snaží se ji obhajovat. Jsou přesvědčeni, že tato ideologie je jediná správná. Historii, která nám ukázala opak, interpretují s cílem komunismus obhájit. Tím ovlivňují členy z první skupiny, kteří s principy ideologie nejsou tak moc seznámení.

Co si ani jedna z těchto skupin neuvědomuje je to, že:

1) komunismus v praxi moderní společnosti nemůže fungovat bez silné pozice státní moci, která vytvoří model masy nesvobodných lidí, kteří jsou absolutně podřízeni státu (komunisté uznávají mylnou představu, že pokud se změní poměry ve státě - např. nastolení beztřídní společnosti, změní se lidé...ve skutečnosti je tomu právě naopak)
2) aby si komunisté takovouto moc ve státě udrželi musí tvrdě potlačit jakékoli projevy nesouhlasu (tím dojde k porušování lidských práv)
3) komunismus je ekonomicky nefunkční (vidíme to na příkladu současných komunistických zemí)
4) vládnou úzká skupina lidí, obyčejní občané nemají vliv na chod státu
5) beztřídní společnost vzniknout nemůže (stačí pochopit jednoduchý princip diverzity jednotlivců ve společnosti)

Tímto se loučím a doufám, že mladí komunisté kteří si to přečtou tímto zahájí dlouhou cestu za hledáním ztraceného rozumu.

Administrator    07 leden 2009 11:06
První pokus opět zavést diskusi... Prosím zkuste se nově registrovat pod novými nicky... hackerský útok na podzim 08 trochu poškodil tabulku uživatelů...


307
vzkaz v knize
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://davdva.sk/
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2020 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.