Úvodní stránka arrow Návštěvní kniha Saturday, October 24 2020  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement

Návštěvní kniha

Napsat vzkaz


FrantisekBabicky    19 červen 2009 23:09
rios asi si zapomněl na jeden fakt.A to,že lidé kteří s něčím nesouhlasili,tak šli do vězení,nebo utekli a nebo je zavraždili.Ovšem,je to velice líbivé zmasakrovat duchovní potenciál jedince.Vyvíjet na něho ideologický tlak,že co děláme děláme pro blaho většiny a na druhou stranu,jakoukoliv individualitu potlačovat i za cenu vraždy a duchovního násilí.A pak si v tichosti a horlivém střežení vlastního soukromí rozkrádat nabytej majetek nezákonou cestou,bez vlastní práce,jen z toho že vyřvávám ,že moje názory jsou ty nejblahodárnější pro celé lidstvo.Je pravdou,samotná ideologie za to nemůže,protože je neživá.Ale člověk,který se jí chopí z ní překroucením a vlastním skaženým pohledem ideologických pokračovatelů udělá nenávistný panflet.A proto,že jsme lidé,není ideologie,která by se takto nedala zneužít.Proto je bolševická teze o tom ,jak se má žít tak nebezpečná a pro člověka,jako individua až zničující.Nikdy si nebudem rovni!!!Tak je to dáno a je to nemněnné!V Bibli se píše o tom,že člověk si sáhne i na zrod života,ale stejně toho nikdy nedosáhne,aby se dopídil pravdy.Přesně tak to vychází a to ve všem.Bible je nejmoudřejší návod,jak žít,žádná ideologie vymyšlená po ní nedosáhla takového genia.A přesto jí člověk byl schopen zneužít.A jestliže zneužil tyto myšlenky,pak nemá šanci v nějakém Kapitálu či Leninových spisech.

František    19 červen 2009 18:37
A co se týká KSM a jeho zrušení. Bez urážky ale svým spůsobem si za to může sama. Zbytečná horlivost a provokace ze silnými hesly vás zbytečně diskredituje. Držet se myšlenky a realizovat vše trochu s rozumem a citem. Proč hlásat znárodníme podniky. Proč neříct at stát odkupuje klíčové podíly důležitých společností. Já bych začal nejdříve bojovat proti rozprodávání státního majetku a následným zkupováním. To samý je hezké křičet do světa beztřídní společnost ale to nepomůže. Hlásat platovou vyrovnanost zní lépe. Důležité je bojovat s rozumem a citem ne masově. Aspon takhle to vidím já. Pomalu ale jistě. A s tímhle způsobem by nikdo zakazovat KSM nemohl

František    19 červen 2009 18:29
P.S. nechci aby to vypadalo že jenom obhajuju komunismus. Ne vždy se tu věci dělaly dobře ale to ani od nás na západ. Problém obvzláště čechu je v tom že vždy budou mít pocit že na sousedově pozemku je tráva zelenější. Jinak nejsem žádný extrémní Marxista četl jsem jen první díl Kapitálu. Ale hned někde na začátku Marx napsal jednu uvahu, která se mě hrozně líbí. Myslím že scela vystihuje minulou a současnou dobu. "Co je lepší mít relativně velkou kupní sílu a méně produktů co si můžete koupit ale základní surovyn dostatek nebo obrovské množství produktů a málo peněz na ně. Přeneseno na dnešní dobu na co mi je že můžu vycestovat na floridu když sem obyčený člověk co dělá v továrně. Asi bych se zeptal zaměstnanců jabloneckých skláren co by chtěli víc jestli mít možnost cestovat po celým světě nebo mít práci.

František    19 červen 2009 18:13
Zdravíčko všem

Je zajímavé tady číst některé výroky. Nerad bych se zbytečně rozčiloval nad překrucováním informací. Zkusíme se držet faktu. Budu se opakovat ale je to asi potřeba.

KSČM je třetí nejsilnější DEMOKRATICKY zvolenou stranou. Jejich voliči jsou postarší tzn minulý režim zažily a žíjí i v tom stávajícím. Pokud by ten současný byl tak skvělý pochybuju že by KSČM měla tak silnou podporu obyvatelstva. Ani černokabátníci zdaleka nedosahují takových čísel a to je podle mě v této zemi dost křestansky založených lidí. Ale abych se vrátil k tématu. Druhá skupina voličů KSČM také dost silna jsou kupodivu mladí převážně vysokoškolští studenti. Je vidět že přicházející inteligence pochopila že důležitější než kapitalistické hodnoty jsou ty socialní.

Trochu až bych řekl extrémní příklad mě napadá písnička Hanky Zagorové maluj zase obrázky. Naco ti je nové auto v garáži diapozitivy exotické dovolené když se z života vytrácí láska a přátelství. Dnes když je na vás někdo milý a přátelský tak si hned každý řekne co mi chce ukradnout proč se chce dostat do mé přízně. Ztrácí se mezi lidmi vzájemné socialní vazby. Se podívejte někdy na základní školy co tam běhá za dětska. sprostý jak kanál drzý oprsklý. A čím to je? Rodiče prostě nemají čas na výchovu. Sou 12hodin v práci aby si mohli vydělat na luxusní auto, dovolenou u moře a pod. A na co? Znám plno lidí co byly aspon v 10státech ale pomalu neznají Český ráj nebo šumavu.

Je toho moc proč je tento systém špatně. Jinak já sem mladší ročník takže si minulý režim nepamatuji ale když se bavím s těmi staršímy od paní co dělala celý život v továrně až po vysokoškolské učitele tak málo kdy slyším tak hrozné kritiky kterými nás mladé masírují dnešní media. Ale je zajímavé když už někdo z mladších nadává na komunismus tak je většinou z rodiny zbohatlíků co si po revoluci díky nezkutečnému bordelu co tu vzniknul přišly na pěkný peníze. A další skupina lidí co nadává na komunisty tak v minulém režimu byly bud příživníci nebo jen uměly kritizovat a nic pořádného nedělaly. Jo to se jim pak nežilo lehce a to je dobře.

A že dneska je nějaká svoboda vyjadřování. Nenechte se vysmát. Pokud dobře sledujete co se dnes a deně děje a jak se překrucuje pravda a o tom co se bude psát v novinách rozhoduje jen hrstka bohatých a mocných. A skvělá amerika země svobody? Každý kdo tam nějakou dobu žil ví jaký policejní stat to je. A slavný Bush díky protiteroristickým zákonům obešel i základní ustavu práv a svobod. A to má být náš vzor. Děkuji ale já nechci.

Chci žít v zemi kde za dobrou práci budu slušně ohodnocen. Nebudou krachovat továrny protože je někdo vytuneloval. Elektřina, plyn, základní suroviny budou dostupné pro všechny a né že kostka másla nebo vepřové bude pomalu na leasing. Nemusím se bát jit k doktorovi. A v důchodu budu mít dost peněz abych se staral o svoji chatičku v Jeseníkách.

Dmitri    19 červen 2009 17:46
hele pokud mohu doporučit tak s tema co sem pisou vselijaky blby keci tak se ani nesnazte mluvit stejne jim asi jejich nazor nevivratite takze je to uplne zbytecny

erios    19 červen 2009 08:14
Kolik ti je vubec let?Jestli mohu vedet?

erios    19 červen 2009 08:14
Fero...kdyby si alespon tak blbe nekecal!Je strasne zajimave za znam plno lidi (tech postarsich) a ani jeden z nich si na tu dobu nestezuje,ba naopak...

FrantisekBabicky    18 červen 2009 20:53
tfk:to jsem se pobavil,"díky studené válce byl pokrok",ha ha to je horší,jak fašistický názor,prostě bolševickýKdyby nebylo studené války bylo by už lidstvo na Marsu a začali by devastovat měsíc a druhou planetu "Mars".Ten šrot co obě strany namrskaly a to díky Sovětskému šovinismu a nadřazenosti,což nám dávali jasně najevo.Vše si brali a nic za to nedávali,jen dělali z lidí komunistické vúdů!Za socialismu se žilo dobře politickým zlodějům,vexlákům a korupčníkům.Normálnímu člověku jen vyhrožovali zavřením do vězení a zdvihali mu normy,aby uplatili udavače STBáky a všechny ty nemakačenky,kteří vše dostávali zadara,protože to byli samý keťasové a synové bolšanských zlodějů!

Boris    18 červen 2009 20:34
tfk:mas pravdu...melo by se zacit jednat!!!

tfk    18 červen 2009 20:10
Soudruzi měl bych pár otázek jestli stále platí petice za obnovení KSM tak my prosím pošlete koncept. Dále bych se rád zeptal jestli nejste někdo z Jihlavy. Já nevím jak vy ale já hodlám začít jednat

FrantisekBabicky    17 červen 2009 23:08
Bolševický imperialismus je nejhorší nabídka od lidského povlu!!!

FrantisekBabicky    17 červen 2009 15:10
Zdravím,jsem postarší ročník,prožil jsem si nejhorší roky co by dítě.Byl jsem ze strany vládnoucí strany nepřízpusobivý,nikdy jsem toho nelitoval a litovat nebudu.Bolševici jsou hned po Satanovi největší zlo na světě.Slíbí vše,nesplní nic,jen jedince ožebračí o vše duchovní a mnateriální,pro blaho sebe samých.Kdo jim věří není schopen vnímat svět přirozeně.Zachraňte se před nimi absolutní ignorací!!!

Aleš    16 červen 2009 23:46
p.s. volební právo samozřejmě máš ty trubnko. Ty zde šermuješ zákony a ani tohoto základního práva si vědom nejsi. NO COMMENT!

Aleš    16 červen 2009 23:44
gery, původně jsem chtěl zareagovat bod po bodu, ale pak jsem si to rozmyslel. Rozmyslel jsem si to na základě tvé vlastní reakce. Přesvědčila mě o tom, že mi za to prostě nestojíš. To že ty nevyužíváš něco co drtivá většina pracujících ano není důvod to odsuzovat. Prokázal jsi jen to že jsi klasický pravičák - egoista. Nestojíš mi za to, protože diskuse s hňupem tvého formátu by nikam nevedla. Ale zároveň nevylučuji že se k diskusi s tebou ještě někdy snížím. Pokud se tak stane, byl bych rád aby jsi si osvojil alespon základy historie a práva. Jinak by to bylo zase házení hrachu sviním (a tou ty jsi) :-)

tfk    16 červen 2009 21:36
hele Gery jak čtu tvůj příspěvek tak sem schopen přiznat že češtinu zvládat líp jak já můžeš ale na druhou stranu o české republice toho víš čím dál méně jedním z aktuálních témat je poplatky ve zdravotnictví což pro ty méně inteligentní jako si ty znamená že za zdravotnictví se platí takže žádné bezplatné zdravotnictví a to že teď můžeš sedět u počítače a být na internetu na který můžeš dávat ty tvoje scestný příspěvky vděčíš také komunismu a to protože nebýt SSSR a Studené války tak by pokrok světa zůstal na úrovni o něco málo vyšší než byla po 2. světové válce a jinak čest práci

Gery Weschke    15 červen 2009 21:27
Pro TFK :

O mou inteligenci se nestrachuj. Nejsem občanem ČR a přesto si troufnu tvrdit, že česky umím lépe, než vy všichni soudruzi dohromady....
Čti místo Rudé záře nad Kladnem raději pravidla pravopisu, ty Timure...

Gery Weschke    15 červen 2009 21:24
PRO ALEŠE - PÁR ODPOVĚDÍ K CITACÍM Z TVÉHO PŘÍSPĚVKU:

1. Konrétně na LZPS se podíleli vysokou měrou komunisté - ANO, MÁŠ PRAVDU. PODÍLELI SE NA NÍ TÍM, ŽE JÍ DLOUHÁ LÉTA MRZAČILI, SVÉ NÁZOROVÉ A POLITICKÉ ODPŮRCE ŠIKANOVALI, ZAVÍRALI DO PRACOVNÍCH TÁBORŮ A POPRAVOVALI.

2. Vysvětli mi, jak chápeš fakt, že dosud nebyla komunistická strana postavena mimo zákon. KOMUNISTICKÁ STRANA NEBYLA POSTAVENA MIMO ZÁKON JEN PROTO, ŽE JE V TÉTO ZEMI MĚŘENO STÁLE DVOJÍM METREM. BLÝSKÁNÍM SE NA LEPŠÍ ČASY SNAD MŮŽE BÝT ZÁKAZ VÁS, NEOBOLŠEVIKŮ.

3. Tvé povzdychnutí ( opakované ) o šibenici je jen důkazem, jakým "demokratem" ve skutečnosti jsi. ANO, JSEM DEMOKRAT, NICMÉNĚ SI MYSLÍM, ŽE LIDÉ, KTEŘÍ SE PODÍLELI NA VRAŽDÁCH A TERORU, MAJÍ BÝT SOUZENI A ODSOUZENI.

4. Chceš li být skutečným a nepokrytým odpůrcem levice, vzdej se volebního práva, státního důchodu, sociálních dávek, bezplatného školství a zdravotnictví, odmítej pracovní zákoník a podporu zaměstnanců ze strany odborů. - VOLEBNÍ PRÁVO NEMÁM, NEJSEM OBČANEM TOHOTO STÁTU. SOCIÁLNÍ DÁVKY JSEM NIKDY V ŽIVOTĚ NEPOBÍRAL, ZDRAVOTNICTVÍ VYUŽÍVÁM V ZAHRANIČÍ. BTW-V ČESKU JE BEZPLATNÉ ZDRAVOTNICTVÍ??? PRACOVNÍ ZÁKONÍK ODMÍTÁM A ODBORY MĚ NEPODPORUJÍ.

4. Uvědom si, že veškerá demokratická práva jsou dílem levice ( hlavně té revoluční, komunistické ). - K TOMUHLE TĚŽKO NĚCO DODAT. TAHLE TVOJE VĚTA MLUVÍ FAKT ZA VŠECHNO....

František    15 červen 2009 18:53
Moje video reflektující dnešní situaci u nás. http://www.youtube.com/watch?v=_LadBdgVc3Y

Aleš    12 červen 2009 16:01
pro tfk.

Ahoj. S KSM nejsem v kontaktu a o jejich akcích se dozvídám až zpětně z jejich článků.
Nevím zda je v tom nějaké účel, ale je škoda, že články o oktivitách KSM jsou většinou až zpětným hodnocením.

Některé akce se dají předpokládat ( 1. máj, osvobození brna ) ale jiné ( petice proti zdražování MHD ) nikoliv. O akci ohledně MHD jsem se poprvé dozvěděl až z tohoto webu, bohužel 5 minut po dvanácté.

Myslím si, že KSM by měla své aktivity avizovat s nějakým odstupem dopředu. Pokud to je tedy možné. Spousta lidí se nezůčastní, protože prostě neví... ( na druhou stranu spousta primitivních pravičáků se nezůčastní, protože prostě neví ).

tfk    11 červen 2009 22:12
Aleši ve všem máš pravdu ale chtěl bych se tě zeptat jestli výš o nějaké akci levice že bych velmi rád kontaktoval vedení. A co se týče našeho nového příznivce tak mohu jen dodat že nás přibývá a přibývat bude a tím lépe když je zřejmá inteligence vyšší než u geryho a haiinse


307
vzkaz v knize
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 »
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://davdva.sk/
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2020 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.