Úvodní stránka arrow Návštěvní kniha Saturday, October 24 2020  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement

Návštěvní kniha

Napsat vzkaz


Marek    26 červenec 2009 00:37
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Buďte zdrávi soudruzi, to je úžasné, přece jen nám některé ty západní prohnilosti mohou být ku prospěchu při šíření revoluce. Když jsem ještě sloužil v milicích, netušil bych, že někdy bude doba, kdy každý bude mít svůj počítač a bude moci těm kapitalistům pěkně zatápět, jen do nich, máte mou plnou podporu....Poslední bitva vzplála!

KSM_JMK    09 červenec 2009 13:13
A nyní věcně, protože se zde množí požadavky na uveřejnění nějakého kontaktního mailu. Domluvil jsem se s adminem stránek, že veškeré články atp. můžete směřovat na mě a já to dále zpracuju. Třeba s "Dmitri" už máme domluvenou schůzku na tento víkend, takže to funguje. Můj e-mail je politruk@centrum.cz
Jinak všechny Facebookaře zvu do skupiny Komunistický svaz mládeže, link:
http://www.facebook.com/group.php?gid=87675733494&r ef=ts

KSM_JMK    09 červenec 2009 12:52
Reakce na blázna, aneb je to móóóóc dlouhééééé, nečtěte to ;o)

Než započnu svojí reakci na proběhlou diskusi, kterou zde rozvířil jistý náboženský fanatik, chtěl bych na jedné humorné příhodě dokladovat osobnost těchto lidí, soustavně porušujících přepravní řád ČD jasně hovořící o tom, že je zakázáno obtěžovat kohokoli v prostorách ČD náboženskou agitací.
Šli jsme zrovna z první schůzky Levicové platformy Brno a v podchodu pod nádrem na nás vyskočil náboženský fanatik s biblí. Začal na nás hýkat, abychom si šli popovídat - původně jsme nechtěli a tak spustil, jak nejsme schopní diskuse. Ale to neměl dělat, chudák netušil, že natrefil na tři schopné a vášnivé diskutéry, obzvláště pokud celá situace již odzačátku zaváněla dobrou legrací.
Vypisovat argumenty zde nebudu, třeba se k nim ještě dostaneme (i když jeden si neodpustím - začal se nás velice hlasitě ptát, kdo z nás někdy v životě onanoval a že onanie je hřích, za který se budeme smažit v pekle - v jednu chvíli slovo "onanie" v jeho projevu mělo vyšší frekvenci, než slovo "bůh" a to už byla opravdu síla). Zhruba po dvou hodinách diskuse před námi "zvěstovatel božího slova" začal doslova zdrhat a my samozřejmě za ním, že chceme být spaseni a aby neutíkal, že nám má zvěstovat slovo boží. Dostihli jsme ho u pokladen a uprosili, abychom se pokusili uprostřed hlavního nádraží spojit s bohem. I stáli jsme v kruhu, ruce sepjaté, oči zavřené a náš "takydiskutér" počal drmolit motlitbu. Ještě že se v těch místech nepohybovala psychiatrická pohotovost! Po deseti minutách soustavného modlení se jsme zjistili, že spojení nebylo navázáno a mohli jsme pokračovat v diskusi. Náš milý pánbíčkář v momentě, kdy mu došly argumenty, otočil se na nás a začal řvát: "Ve jménu božím Tě vyzívám satane, opusť toto tělo teď hned!", což po chvilce upgradoval do té podoby, že při výkřiku "teď hned" někoho z nás flákl biblí do hlavy. Od té doby jsme tohoto zvěstovatele v podchodu již nepotkali a jeho místo obsadily dvě postarší ženy - jehovistky, které si bohatě vystačí samy, pokud jde o diskutování. Posledně řešili zahrádkaření, pokud jsem jejich rozhovor zachytil správně.
Nyní tedy k Františkově protireakci na pár mých argumentů - samozřejmě vybral jen ty, které se mu zrovna hodily do krámu. V první části František prohlašuje, že protistátní převrat v roce 1989 provedli dělníci z ČKD. To je absolutní nesmysl první kategorie. Dělníci z ČKD se přidali až v poslední fázi tohoto protistátního převratu a dodnes si za to rvou vlasy, když vidí, jak privatizace zatočila s jejich fabrikou, v níž jsem měl tu čest pobývat rok coby bezdomovec - tedy v jejích troskách. Kdo byl v ulicích především, byli studenti. Na studentských demonstracích bylo původním tématem ekologie - na tu mladí lidé slyší. Ostatně je zajímavé, že KSM byl v té době již několik let násilně včleněn do SSM, jehož vedení se vyprofilovalo naprosto antikomunisticky, viz. aktivní patolízal Mejstřík, ze kterého je dnes největší komunistobijec v zemi. Studentské hnutí mělo své placené "přirozené vůdce", což byli povětšinou zkrachovalci z řad kumštýřů, zhrzení umělci apod., kteří - viz příklad Václava Havla - se soustavně připravovali na uskutečnění protistátního převratu, díky kterému by se mohli dostat ke korytům a s lidmi si vytřít pr*el tak, jak to dělali jejich předkové a jak to nyní krásně dělají i oni za všeobecného potlesku tupého stáda. Nebylo pro ně problémem sehnat si i zahraniční pomocníky, zde bych rád jmenoval Sudetoněmecký landsmanschaft, který velmi podporoval Chátru 77 a ostatně když se tato postnacistická organizace rozhodla otevřít svojí kancelář v Praze, bývalí chartisti a dnešní význační politikové se zde zúčastnili oficiálního ceremoniálu. O tom, jak jsou studenti snadno manipulovatelní se můžeme přesvědčit, pokud se podíváme na obrovské demonstrace proti zásahu na CzechTeku, kde hovořil i rozvášněný antikomunista Šinágl a z celé akce vlastně udělal antikomunistickou demonstraci, i když většina účastníků ho neposlouchala a reagovala na něj dost rozpačitě ("Co to je za debila, co tam žvaní vepředu, dyť mu neni ani rozumět"). Dá se úspěšně pochybovat o tom, že by snad pan Šinágl byl zapáleným příznivcem Techno hudby či snad se svými šedivými proplešatělými vlasy patřil mezi mládež. Ostatně i my, členové komunistického svazu mládeže, často býváme zděšeni tím, jaké antihumánní názory, jaké antiideje jsou schopní kapitalisté a jejich kašpárci (viz. třeba zmíněné církve) nalít do hlav mladých lidí - ať už jde o postoj např. k nezaměstnaným, k bezdomovcům, ale i k válkám, k historii.
Je také zajímavé, že dnešní systém "přežil" tolik demonstrací, že by v porovnání s onou sešlostí na Václavském náměstí v roce 1989 člověk žasnul. A tak před tím byla totalita a dnes máme demokracii. Protože pravdu určuje vítěz, totalitní, surový a nemorální vítěz, který taktikou "maskirovky" vytváří pod praporem demokracie novou diktaturu pro 21. století - na starých principech. Tak starých, jako je samotný prohnilý kapitalistický řád.
Ale pojďme dále - osobě pana Štěpána. O tom, jestli je zloděj nebo mafián - to je jiná diskuse. Zajímalo by mě však, proč ho František Babičky nazývá zrádcem. Na rozdíl od bývalých "takyčlenů" KSČ právě Štěpán předsedá i se svojí rodinou... ehm... jedné politické bojůvce, která se jmenuje Komunistická strana Československa. Můžeme si o nich myslet, co chceme - že jsou staří, že štěpí jednotu komunistického hnutí, že jich je málo, že nejsou aktivní a já nevím co ještě. Ty názory se různí. Ale v životě bych si o nich nedovolil říct, že to jsou zrádci. Ostatně, soudruhu Františku, co jsi Ty dělal před rokem 1989?
Současně si, milý Františku, opravdu nemyslím, že je vhodné mluvit o lidech, kteří dosáhli světoznámého uznání nejen ve vědě, ale i v umění, kultuře ad. jako o hlupcích a vzdělaných primitivech. To vypovídá pouze o Tobě, co Ty jsi zač - dle hesla "Podle sebe soudím Tebe". Československá věda byla známá po celém světě, budila úctu i uznání. Dnešní věda v ČR budí spíše rozpaky, soucit a zklamání, a to především díky tomu, jak na ní tento stát kašle. Oni se totiž bojí vědy, stejně jako Ty. Klerikálové, kteří se procpali, kam jen mohli, mají bytostný strach z vědy, protože ví, že toto je nepřítel, který posílá a pošle definitivně jejich náboženské báchorky na propadliště dějin, že přijdou o své svíčkové báby, majetky a poslušné tupce.
Jak si vůbec můžeš dovolit nadávat nám, komunistům? Ty, který jako robot, tělo bez duše plníš příkazy černoprdelníků, nástroj kléru. Útočíte na Darwina, upalovali jste lidi, kteří říkali pravdu, kteří chtěli poznávat tento svět, jeho zákonitosti a nechtěli být otroky jakési víry, tohoto smrtelně zotročujícího nástroje. Jak si vůbec můžeš dovolit nazývat dělnické kádry "hlupci"? Podívej se na ty svoje fláterníky! Cožpak to nejsou skuteční hlupci? Já je znám, já se pohybuju mezi touhle svoločí. Každý týden máme ve škole hodinu křesťanství, každou chvíli se jdu podívat na ty vaše bohoslužby. Nic mě nepřesvědčí a neutvrdí v mém komunistickém přesvědčení a vědeckém světovém názoru více, než tato zkušenost, toto vaše žvanění, vaše chamtivost a morální pokřivenost, snaha zotročovat lidi a dělat z nich skutečné stádo.
To vy jste pokřivili morálku našich lidí. To byla Vaše zbraň - zbraň antikomunistů. Rvali jste přes hranice fet do žil mladých lidí, budili jste v nich sympatie ke kriminálnímu životu, nenávist, závist. Dekandence a úpadek morálky byly vaše zbraně, které jste nasadili proti socialismu.

Další názory Františka Babičky jsou vlastně jen zacyklenou smyčkou toho, na co jsem již reagoval. Lze z toho ostatně usuzovat na to, o jak dobře indoktrinovaného klerikála se jedná. Třeba mnohé moje argumenty, na které František výběrově reaguje, mohl napadnout daleko jiným a pro něho i důstojnějším způsobem.

Z přepadení Zimního paláce prý děláme revoluci - ne, neděláme, Zimní palác byl pouze symbol a člověk, který VŘSR zredukuje pouze na toto je skutečný historický negramot, což by podepsal i ten nejantikomunističtější historik pod sluncem.

Následuje drobná pravopisná poznámka... ne, těch chyb je tam hromada a nemám náladu je opravovat všechny, rozhodně by mě zajímalo, co znamená slovo "Glkugu". Ale protože se v závěru dozvídám, že jsem "bolševická trubka", asi mi to může být celkem jedno. Jen jestli náš roztomilý filosof František jednou nedostane onou "bolševickou trubkou" do kebule. Pak by to asi decentně zabolelo, ale třeba (!!!) by se mu v ní i rozsvítilo. Inu, když se kácí les, lítaj třísky.

František se evidentně dostává na našem webu do zvláštního psychedelického stavu, tak, jak ho to naučili ostatní spolufláterníci při jejich náboženských rituálech. Marxužel je pak celá jeho komunikace těžko pochopitelná, argumentace začíná ztrácet hlavu a patu. Jedno je však jisté, František si o sobě hodně myslí. Možná, že se považuje i za samotného boha. Těmto lidem naše komunistické ideály nikdy nevysvětlíme, nikdy je pro ně nenadchneme. Dokonce si i myslím, že je nebezpečné získávat tento druh chamtivců a egoistů do řad komunistických organizací. A proto - nepokoušejme se ho přesvědčit, nevyvracejme mu jeho názory. Je to blázen a jak praví slavná bible - blahoslavení chudí duchem.

Je mi moc líto, že se František ve svých reakcích nijak nepopasoval s tím, kdy jsem mu představil jeho činy a činy jeho kamarádů - antikomunistů, ve světle biblického desatera. František se k nám do diskuse nepřichází obohacovat o nové poznatky, názory. On se prostě rád poslouchá - v tomto případě tedy čte - a jeho zvrácené, úchylné libido je naplněno v momentě, když vidí, jak na něho ostatní reagují. Doufám Františku, že jsi se u této mé reakce vycukal dosyta a věz, že ukájení se sám sebou je smrtelný hřích, za který skončíš v pekle a s. Lucifer Tě bude smažit v kotli ;o)

Pavel Herman    04 červenec 2009 23:14
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Komunismus v Číně?

Na antifestu mě zaujal jeden stánek. Dávali tam nějaké letáky proti komunismu v Číně. Komunismu v Číně? Ale v Číně přece není komunismus. Režim v Číně může komunismem nazvat jen politicky absolutně nevzdělaný člověk. Vždyť komunismus má být beztřídní společnost. A to v Číně rozhodně není. Je strana, která s byrokracií tvoří vládnoucí třídu a proletariát, který je vykořisťován dokonce ve větší mířen než jinde. Často pro západní korporace. Tomu přece nemůžu říkat komunismus. Přesnější označení proto, co se děje v Číně, je třídní válka. Proletariát útočí na představitele strany a vládnoucí třídy. V některých provincích se lidé bouří a vládnoucí třída jako odvetu zatýká a popravuje. To není komunismus. Režim v Číně je zločinný a měl by být svržen. Jako každá diktatura. Nehájím jeho zločiny, naopak, odsuzuji je. Ale nemůžu snést, když se tomu říká komunismus. Protože to tak není.

Pavel Herman    03 červenec 2009 20:14
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Byl prezident Beneš sovětským agentem? I.
14:50 | 11. 2. 2008 | Aktualizováno
Bratislava - Bývalý československý prezident Edvard Beneš spolupracoval už před druhou světovou válkou se sovětskou výzvědnou službou.
Uvedl to bratislavský deník Pravda s odvoláním na ruskou rozvědku (SVR). Její mluvčí ale tvrdí, že SVR nic takového nezveřejnila, sdělil Aktuálně.cz zpravodaj České televize v Moskvě Josef Pazderka.
Podle Pravdy byl Beneš v únoru 1948 snadno vydíratelný, a proto nestál v cestě únorovému komunistickému puči vedenému Klementem Gottwaldem. Beneš už údajně před válkou scházel v Praze se sovětským tajným agentem Pjotrem Zubovem.
V lednu 1948 se prý Zubov do Prahy vrátil z pověření Stalina a vyzval Beneše, aby nedělal komunistům problémy při převzetí moci. Jinak prý zveřejní materiály, které československého prezidenta zdiskreditují.
"Zubov svůj úkol splnil. Obdržel za to Leninův řád," cituje Pravda ruského historika se zaměřením na tajné služby Vladimira Karpova.
Již dříve se z ruských archivů vynořily zprávy o tom, že Beneš byl v kontaktu se sovětskou tajnou policií NKVD. Údajně měl se Sověty spolupracovat na převratu v Jugoslávii a při odchodu do exilu od nich přijal peníze.
Otázkou však je, nakolik dokumenty z ruských archivů vypovídají o skutečnosti, protože zejména za Stalina sovětské bezpečnostní složky často falšovaly důkazy a pracovaly s výmysly a záměrnými dezinformacemi.
Beneš v únoru 1948 přijal demisi nekomunistických ministrů a souhlasil se vznikem čistě komunistické Gottwaldovy vlády. 25. únor později českoslovenští komunisté oslavovali jako "vítězný únor".
7. června 1948 Beneš odstoupil z funkce prezidenta a v září téhož roku zemřel.
Zdroj: http://aktualne.centrum.cz/zahranici/evropa/clanek.phtml?id= 520979
Kolem tohoto tématu byla pronesena již řada spekulací, ale nikdy nebyl předložen nějaký spolehlivý důkaz. Měli bychom demokratům prokázat, že oběti způsobené komunistickým terorem nebyli pouze příčinou samotných komunistů, ale že i demokraté mají na těchto obětech svoji příčinu.
Následující stránka vám odhalí, jak demokrat Beneš pomáhal soudruhům budovat komunismus. Jinak faktem, že autor je pravicově zaměřený spisovatel Zbyněk Ludvík, si myslím není vůbec na závadu a nepoškozuje objektivitu tohoto článku. Ostatně veškeré údaje jsou seřazeny chronologicky a jen poukazují na to, jaký vlastně sám o sobě doopravdy demokratický režim byl.
Narudlý Beneš zavedl do záhuby i svoje věrné.
1918 25. května poslal našim legiím do Ruska telegram: Okamžitě zastavit boje a viníky vydat bolševikům.
1920 Po přepadení Polska sovětskou armádou zakázal poslat u nás již pro ně připravené zbraně, prý v zájmu "neutrality". Pomohli tedy Francouzi.
1922 Vymohl na našem parlamentu 10.000.000 Kč na pomoc pro SSSR.
1922 23. června pronesl k legionářům řeč, že rozhodně odmítá jakoukoliv diktaturu zprava, ale připouští možnost diktatury zleva. Tím rozdělil obec legionářů na pravicové antibolševiky a na lhostejné hradní.
1924 V tomto roce prosazoval, aby náš stát normalizoval vztahy k SSSR.
1929 21. prosince vyhrůžka Gottwalda v parlamentě mohla přece dostatečně varovat Beneše a jeho noshledy před plány rudých. Viz následující titulní obrázek z brožury první parlamentní řeči Gottwalda (Str. 323).
1933 Umožnil Sovětům vybudovat v Čechách centrálu špionážní služby pro ohrožování Evropy - 1934 atentát na krále Alexandra, v Praze připravený.
1937 Osobní udavačský dopis na Stalina s upozorněním na údajné spiknutí armády v SSSR.
1939 V září, tedy už jako naprosto soukromá osoba, slibuje SSSR kus území naší republiky, Podkarpatskou Rus.
1943 Přemluvil prezidenta USA Roosevelta, aby zamítl Churchillův plán na rychlé ukončení války po dobytí Itálie přes Jugoslávii, kterou z části ovládali partyzáni. Pochodem na sever mohli pak Američané nadno obsadit i střední Evropu - Mad’arsko, Slovensko, Polsko a nás už o rok dříve. V té době byla ještě Sovětská armáda zadržována německou daleko na Ukrajině (Str. 315).
1943 Smlouvou se SSSR proti vůli Anglie zaprodal nás do bolševické sféry.
1945 Ze msty zlikvidoval všechny, kteří byli proti němu. Ve spolupráci s komunisty uřezal větev s pravicí, na které za první republiky seděl bezpečně celý národ.
1945 Beneš jako prezident údajné "demokracie" se zakázanou pravicovou opozicí. Ovšem v demokraciích se zákazem komunistů se prezidentům spílá do diktátorů.
1945 Do Sovětského svazu je odvlečeno 60.000 Slováků, z nichž se jich 40.000 nevrátilo a desetitisíce bývalých ruských emigrantů, žijících u nás od roku 1918 jako českoslovenští občané. Z nich se nevrátil nikdo!
1948 Jako vrchní velitel armády nepodnikl žádné protiopatření při bolševickém převratu.
1948 Mouřenín vykonal povinnost, mouřenín musel jít. Přenechal zem bolševické zvůli. Přes všechnu jeho snahu nemluví soudruzi o Benešovi pěkně. Naproti tomu nekomunisté pociťovali jeho kolaborantství s bolševismem na vlastní kůži po zbytek života.
Autor těchto údajů byl jako nezletilý zatčen dne 12. 5. 1945 z důvodu členství v kolaborantské organizaci Vlajka. Zdrojem těchto informací je rovněž autorova publikace „Černá kniha minulosti“.
Černá kniha minulosti – str. 315
Beneš měl v Rooseveltovi vděčného posluchače, když ho v roce 1943 přesvědčil, že Stalin chce zdemokratizovat celý SSSR. Stalin ovšem nikdy nic podobného neměl na mysli. Ale protože Roosevelt i Beneš si takový vývoj historie přáli, pokládali svou iluzi za skutečnost. Proti bylo Benešovi snadné Rooseveltovi vymluvit Churchillův plán, útokem na „měkké břicho německé obrany“, po obsazení Itálie pokračovat dál na sever přes Jugoslávii a ukončit válku o více než rok i s mnohem menšími ztrátami. Beneš tím sabotoval Churchilův úmysl zabránit i vstupu bolševismu na Balkán a do střední Evropy.
Zdroj: Upraveno podle úvodníku časopisu Český hoj, listu Českého národního výboru v Londýně.

Zpracoval: Pavel Herman

Pavel Herman    03 červenec 2009 20:07
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Kdy uvedete váš e-mail. Kam bude možné v budoucnu zasílat články?

Pavel Herman    03 červenec 2009 20:04
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
ČSSD nikdy nebyla důvěryhodným spojencem

Zaujal mne váš článek „ČSSD není důvěryhodný spojenec“ publikovaný v sobotu 20.6.2009 o této výše uvedené straně, který řeší její politickou působnost. Zároveň mou osobu donutil k zamyšlení.
Musím lítostí uvést pravdu, že ačkoliv se strana ČSSD tváří solidárně a sociálně zároveň, není to pravda. Mnoho prostých lidí si myslí, že právě ČSSD je tou stranou, která je pro normální a obyčejné občany. Musím podotknout, že tomu nebylo nikdy! Strana pomáhá snižovat svými daňovými zákony příjmy středních i malých podnikatelů a živnostníků, čímž mnohdy snižuje příjmovou a životní úroveň zaměstnaných dělníků. Zato naopak zvyšuje příjmy státních zaměstnanců, čímž jenom dokazuje, že spíš, než dělníky podporuje střední třídu. Zároveň svými lobbistickými a klientelistickými aférami nám ukázala, že peníze jsou důležitější, než voliči. Ale opravdu posuďte sami, jaká je pak tedy v současné době ekonomická krize, když si úředníci zvyšují platy a ostatní lidé musejí utahovat opasky?
Pro porovnání zde uvedu, jak se chtěla ČSSD a ODS podílet na vývoji ekonomiky:
Topolánkova vláda chtěla provést svou reformu snížením státních investic, podporou soukromého podnikání, snižování daní a významnými deregulacemi.
Tímto krokem by podpořila podnikatele a jejich zaměstnance a zamezila by zadlužování České republiky.
Naopak ČSSD prosazovla kroky: do ekonomiky napumpovat co nejvíc peněz, zvýšit mzdy a tím i spotřebu domácností a snížit úrokovou míru.
Tímto krokem se pouze podpořili státní zaměstnanci, kterým byly zvýšeny mzdy a také bankovní sektor, který díky zadlužování republiky a zvýšené poptávce po zlevněných úvěrech a zadluženým klientům, důsledkem nízkých úroků může této straně poděkovat.
Ne vždy pravicová či levicová politika prosazuje svůj program. Někdy zvítězí lobbing nad programem strany. V tomto případě je na prvním místě bankovní sektor, kterému ČSSD umožnila úrokové zisky z nárůstu bilionových dluhů, které budou splácet ještě naše budoucí generace.

Pavel Herman

KSM_JMK    02 červenec 2009 00:04
Než se pustím do reakce na urážky a poněkud pochybné "argumenty" našeho diskusního kamaráda FrantiškaBabičky, zvu všechny členy, sympatizanty (i ty potencionální) a přátele na letní POLITRUK KEMP, který organizuje Jihomoravská oblastní rada KSM druhý víkend v srpnu - do přírody, pod stany.
Další informace budu průběžně doplňovat na www.ksm-jmk.tk v sekci "Kalendář akcí". Zájemci se mohou hlásit na uvedených kontaktech. Bude potřeba pomoct s přípravou.

Aleš    30 červen 2009 03:00
Františku Babinský z tohoto tvého postu usuzuji, že si buď děláš srandu a nebo jsi vážně pomatený člověk.
Šeol?Hádes? Co s tím tady otravuješ marxisty? :-D

Už jednou jsem ti řekl, že nikdo nechce kapitalisty fyzicky likvidovat. Prostě je jen demokratickým způsobem odstavit od kormidla. To že tobě to prostě hlava nebere není zaprvé nic překvapivého a za druhé nemění to nic na faktu žes prostě Marxe, Engelse a ani Lenina prostě nepochopil (což ti ale očividně nebrání být zdatným "kritikem" komunismu).

Krom toho, ty tvé posty mě čím dál víc připomínají výlevy ožralého faráře.

ty napíšeš
"Jistě člověk se dle tebe rodí kapitalistou "
a post předtím napíšeš
"Každý člověk má na této planetě určité místo,které by měl přirozeným způsobem zaplňovat a přirozeným způsobem vlastním přírodním a duchovním zákonům naplňovat"

Takže to spíš dle tebe se někdo narodí kapitalistou, jiný lůzou a je zločin na tom něco měnit....

Jdi se bodnout, pokud máme my takové protivníky, socialismus nás nemine :-D

FrantisekBabicky    29 červen 2009 23:23
Kolikpak Ježíš zabil lidí?A kolik pak ti jich zabili ti tvý bolšanští nohsledi?A kolik jich tím svým křupanstvím zabiješ ty,bolšane?Vždyť je to vaší politickopu proklamaci,zlikvidovat kapitalisty a fašistický klér.Jistě člověk se dle tebe rodí kapitalistou a ty máš tu smůlu ,že ses narodil jako potomek luzy a hlavně nic neumíš jen vyřvávat formální hesla a někde uvnitř se žrát,že jsou úspěšní jedinci,kterým to myslí a umí to využít.Je jen dobře,že se tací blbci dostali od přímého ovlivňování společnosti a co víc,ještě Vás měli vyloučit ze společenství člověka a zahnat do šeolu,kam patřítre.Ale ono je to zbytečné,protože v budoucnosti je Vaše místo jenom tam, v Hádesu!Ty trubko,klér a jim podobní jsou stejná Satanova verbež jako bolševik.Oba vás čeká stejný osud.Jen ještě Vy je musíte zakázat,což se pomalu děje a pak odtáhnete do hádesu za nimi.Vrahům a lidským hienám tento svět patří dočasu a pak půjdete.Vaše myšlení a učení škodí člověku , potomku Seta.Vaše bolševické vraždy na nás křičí z této země.A ne jen Vaše ,ale všech takových co byly v jejich životě hlavním dílem vraždy a likvidace druhých,což je i ten Tvůj klér.Dle toho co tu cancáš asi nevíš vůbec co to křesťanství znamená,protože psát takovou volovinu může jen nevzdělanec a absolutní tupec,vúdů.Křesťan,je služebník Stvořitele a člověk jenž dodržuje zákon vložený do srdce Ježišem Kristem.Tím,že tě popouzí co ti tady píši dokazuješ jenom to,že je to pravda,která tě vyvádí z míry,což je jenom dobře!Ovšem mé názory jsou dogma,ale ty tvoje jsou "demokratickou doktrinou",která "spasí život člověka na této zemi".Jak ty si chudý na duchu bolšane!

Jan Belohlav    28 červen 2009 17:16
@FrantisekBebicky- Jo to by tak hralo zmetku jeden katolickej nebo kteryho smejda si druh.Kdyby jsi aspon vystrcil tu svoji palici ven z maminyho kvartyru tak bys aspon videl jak katolici a jina podobna verbes leze lidem ve svete krkem.Hlava cirkve a on je to bejvalej nacek, to je gol a mluvi to uplne za vse .Jen si spocitej kolik ras a celejch etnik jste vy zmetci povrazdili. Zajimavy by bylo te videt takhle kecat na Broomland st. a nebo Wellmadow.Silne pochybuju ,ze bys po svim projevu zustal zivej.Nejsi nic nez fasistickej primitiv,coz jsi sam osobne doznal - takze jaka pak polemika . S prasetem ,ne diky veprovy nemusim.Klidne takhle pokracuj dal a mozna ti dojde jak MARNA JE HRABIVOST. Ono rozdil mezi virou a fanatismem je hodne velkej..........

Aleš    28 červen 2009 10:30
Františku Babinský, ty jsi v některém svém příspěvku zmiňoval, že nepoznám rozdíl mezi inteligencí vrozenou a inteligencí naučenou (ve smyslu zdůvodnění své negramotnosti). Ale já jsem u tebe nepostřehl ani jeden druh této inteligence.

Nic méně, rád bych od klerikána slyšel vysvětlení těch největších perel. Omlouvám se za dlouhé citace, ale nejde to jinak.

"Jistě při vymoženostech,které nyní skýtá tato společnost mladým,nebojácným a snaživým teď budeš namlouvat,aby se ženili a vdávali a měli děti.Ty bohudík mají daleko lepší starosti a to aby se rozhlédli po světě a naučili se žít na rozdíl od svých rodičů,kterým jste to tady lajnovali,že se v osmnácti brali a v dvaadvaceti rozváděli s malými dětmi.Ty ksindle,co to těm mladým přeješ?Myslíš si,že má každý tak debilní mozek,že přemýšlí jako ty,respektive nepřemýšlí a hrne se do problémů?Už za tohle by si měl dostat trest smrti,protože tato myšlenka jen a jen ubližuje!A jaká lidskost tady v tom pekle asi byla?"

Tobě už načisto hrklo v kouli ty klerikáne? Co to tady propaguješ za morálku? Zeptej se mladých zamilovaných, co jim do budoucna v manželství pomůže víc , vsadím se, že 9 z 10 ti odpoví že státní příspěvky a ten poslední pár ti řekne že slovo boží :-D

Na to že se oháníš biblí z tebe čpí zlá zapšklá primitivní a agresivní hnědá hiena. Ale křesťanství a fašismu šlo často ruku v ruce.


"Každý člověk má na této planetě určité místo,které by měl přirozeným způsobem zaplňovat a přirozeným způsobem vlastním přírodním a duchovním zákonům naplňovat.Avšak člověk se vzepřel proti autoritě a Vy bolševici jste jeho pokračovatelé."
Tohle je samozřejmě absurdní žvást, a klerus z toho jde cítit na hony daleko, ale!
Dám ti šanci prokázat svou "vrozenou inteligenci" a tohle pořádně rozebrat.
Řekni mi proč si tohle myslíš, teda ty si to nemyslíš, ty prostě víš že to tak je. Proč má člověk své místo které by měl zaplňovat? Kdo určí jaké místo to bude a proč člověk nemá právo to místo změnit (ejhle jak sme narazili na podstatu té vaší "demokracie").
Jaké je tvoje místo? Jaké je moje místo? Kdo to určuje? A jakým duchovním zákonům?
Prostě tohle bych chtěl více detailně.


a) Tvé příspěvky jsou plné zmatků a na tak nahuštěnou agresi musí mít člověk náladu reagovat

b) Absolutně jsi se předemnou degradoval tím, jak jsi vyndal na stůl karty - černoprdelník - to pak tvé myšlenkové pochody už lépe chápu a lituju tě

KSM_JMK    28 červen 2009 08:30
to FrantišekBabičky: Ty hajzle, počkej, až se dostanu k tomu napsat reakci na ty Tvoje grafomanské výlevy nenávisti ;o) Počkej ve čtvrtek, to Ti zavařim ten Tvůj procesor, pane intelektuále...

FrantisekBabicky    28 červen 2009 02:43
Jan Belohlav 27 červen 2009 18:01
@FrantisekBabicky- KSM je budoucnost zniceny tyhle planety - No ty jsi fakt machr . A nechces mi nahodou rict kvuli komu se rozjeli dve svetove valky , nechces mi nahodou rict kdo porad popichuje ostatni kolem sebe jen proto ,aby sam mohl bezstarostne vest svuj obchod.Rika ti vubec neco financni krize a jeji prava pricina. Nebo jen papouskujes blbosti vytvareny ceskejma mediama a svetovim mainstreamem. Prsty ven kamarade a zkus pouzit mozek -aspon na chvili.

První dvě světové války?Všechny války a rebelie spunktoval Váš povl vůči přirozené člověčí autoritě.Vy jste tu toho moc nevlastnili a vždy,když jste začali něco vlastnit,tak jste to získali vraždou a lupem.A protože Vás byla většina našli se mezi vámi vůdčí típci,co podněcovali k revoltám a rebéliím.Když se lůza naučila číst ,kterou mimochodem tohle naučila autorita tohoto světa ,postavila vše tato luza na hlavu a začala si vytvářet své nepřirozené zákony a potlačovat lidství a Stvořitelovu morálku.To byla největší devastace člověka.Ano bolšane tvojí předci jsou z nejnižšší vrstvy,které zde byly.Protože dělníka a jeho tvořivost jste jenom opět zneužili pro svoji nekalou rebelii proti vrchnosti.A jak se to dá poznat?Ano bolšane opět tvořivostí obyčejného člověka,který přirozenou cestou využívá myšlenky a tvoří hodnoty,z kterých bohatne a stává se majetným,byť v začátcích toho moc nemá.Takže dle tvého žvástu nejdříve feudálem a následně kapitallistou.Tento majetek vždy převáděl z otce na syna a ty si se bolšane postavil proti této přirozeností vraždou a fyzickou i duchovní likvidací těchto lidí.Vy vytvářite války a konflikty,vytváříte je svojí neomalenosti a Kainovskou minulostí.Protože Kain zabil svého bratra pro žárlivost a zlobu,když Abel měl lepší dary pro Stvořitele.A tak to jde až do této doby!Vy chcete něco víc než na co máte svůj intlekt a schopnosti,než na co máte morální právo!Kdyby nebylo vašich lží a vraždy od začátku člověčí historie,nebyly by války a násilí.

FrantisekBabicky    28 červen 2009 02:14
Jan Belohlav je to jako s tím sluníčkem,jak se říkávalo,i kdyby se Husák posral stejně každý večer bylo na západě.A kdyby ses posral ke zkáze světa dojde a bolševik je toho největší příčinou.Každý člověk má na této planetě určité místo,které by měl přirozeným způsobem zaplňovat a přirozeným způsobem vlastním přírodním a duchovním zákonům naplňovat.Avšak člověk se vzepřel proti autoritě a Vy bolševici jste jeho pokračovatelé.Začali jste věřit tomu co v životě nemůžeš z člověka vymýtit a to je právě ta chamtivost a jeho člověčenství.A o co víc se bude bolševik snažit o to víc bude chamtivec chamtivý.Celá planeta a vesmír žije z informací,které jsou v prostoru.Ne že se informace pomocí člověka tvoří,ale jsou již vytvořeny a člověk jich jenom využívá a zneužívá na něco,co není přirozené,jak této planetě tak tomuto vesmíru.A bolševik je jeden z největších pdněcovatelů této zkázy.Vše staví proti přirozenému běhu a vymýšlí si fantas magorie,které nelze naplnit.Nikdy z člověka neuděláte jednostranného tvora.Vždy bude v mysli člověka pestrost,která obohacuje tento svět.A jakmile z něho začnete vytvářet vúdů,vždy skrachujete.Nejste lepší než Stvořitel a co dím nejste ani lepší než stvořená příroda a vše živé v ní.Jsme jako lidé jenom její nepatrná součást a musíme se k ní stavět přirozenou cestou.Takže byť budou špatní a dobří lidé,můžete se snažit být buď těmi dobrými a nebo špatnými lidmi,Nic víc nic líp.Člověka nezměníte a nevychováte.A co víc člověk člověku nikdy nebude umět na tomto světě a v tomto životě vládnout!To si bolšani pamatujte.Takže ať máte sebeplamenější předsudky,NIKDY JE NESPLNÍTE,protože ke svým myšlenkám používáte zla a násilí a to vede jen k záhubě a smrti.

Jan Belohlav    27 červen 2009 18:01
@FrantisekBabicky- KSM je budoucnost zniceny tyhle planety - No ty jsi fakt machr . A nechces mi nahodou rict kvuli komu se rozjeli dve svetove valky , nechces mi nahodou rict kdo porad popichuje ostatni kolem sebe jen proto ,aby sam mohl bezstarostne vest svuj obchod.Rika ti vubec neco financni krize a jeji prava pricina. Nebo jen papouskujes blbosti vytvareny ceskejma mediama a svetovim mainstreamem. Prsty ven kamarade a zkus pouzit mozek -aspon na chvili.

Jan Belohlav    27 červen 2009 17:47
@FrantisekBabicky- No Frantisku ,ze si radsi nejdes nekam za roh dat par facek. Vic k tomu neni co dodat , ponevadz takovejhle blabol mi silne pripomina primitivni antikomunistickou masaz ,kterou produkuji nase silne fasizovana media.Mozna bude lepsi ,kdyz vylezes ven a poslechnes nazory druhejch pak teprve poznas jak marna je hrabivost.Otazkou ovsem zustava ,jestli ty sam nejsi jen pouhym fanatickym stoupencem novych poradku jako je "pan" Vandas a jeho "delnicka strana", plivani do pulitru a podobny akce .Narod neni jen pro snoby,vyvolene a tzv. "celebrity". Jestlize nekdo rad pouziva oznaceni luza a ohani se dejinama ,tak urcite mu neni cizi fakt ,ze to byli prave "komousi" kdo nakopal Germany zpet za hranice ,ze to byli prave nasi agrarnici a jina tehdy za kapitalismem tahnouci luza, kdo nechal hnedocernej mor vpochodovat na nase uzemi.A ze to byl prave nas velky Vaclav kdo vsechno toto poprel a vsestrane podporil mytus o sudetech. No vsechna cest.

FrantisekBabicky    27 červen 2009 10:14
Dmitri: Těžko se žije s vědomím,že zase vyhrajete,aby jste naplnili písmo Bible.Vy jste budoucnost zničení této planety!!!Bolševici!Tak jim nenadávej.,když to víš?!

Dmitri    24 červen 2009 23:22
Franto.B. já fakt nechapu co z toho máš ze nám tady kazdej den nadavas vypada to jako ze ti to poskytuje nejaky pocit dusevniho uspokojeni si takhle kazdej vecir zanadavat kdyz se ti nelibí naše názory tak tyhle stranky proste nenavštevuj a je to ne
A jestli budes odepisovat tak prosim te kratce uz jsme si vsichni vsimli ze mas nadani psát dlouhe texty ale ja fakt nemam čas to cist

FrantisekBabicky    24 červen 2009 23:05
KSM_JMK

Nevím, že by tady dělnická třída někoho zradila - heslem chartistů bylo, aby v zemi vládla elita a nikoli lid (a ostatně princip elitářství zmiňuješ dále ve své reakci). To oni se vysmívali dělnickým kádrům, dělnické třídě a to oni tady uskutečnili státní převrat.


Tak asi bydlíš na jiné planetě!Jedinou silou vašeho pesudostátu byla dělnická třídy v čele s KSČ ale dělnická třída Vám zvonila na Letné a Vaší studenti Vám 17.listopadu zatopili až se z Vašich STBáků a VB,tajnejch a udavačů čoudilo..A ty nevíš ,že by tady dělnická třída zradila Vaší ideologii. V ČKD ti vypískali nějakého zrádce,zloděje a mafiána Štěpána a kdo to pískal?CHartisti?Elitáří?A nebylo to jenom tam.A kdo vám cinkal klíčema?To už byli všichni i Vaše inteligence,jestli jste někdy nějakou měli.Já o tom silně pochybuji,spíš to byli vzdělaní primitivové,které jste vytáhli z jejich bahna a udělali z nich hlupce,kteří teď utrácí miliony aniž by museli a měli za to nějakou odpovědnost a jsou strašně ha ha dobří vědátoři.

"to oni tady uskutečnili státní převrat".

Kdo oni chartisti?Nebo převlečení komunisti a bolševici?Na jedné straně vyzdvihujete hrstku jedinců,kteří přepadli zimní palác a děláte z toho revoluci,na druhé straně vůli celého národa,který dal práva za něj jednat ,těm jenž zveš chartisti,nazýváš elitáři.Ty si byl asi zamrzlí na Guklgu a nedávno tě odmrazili,ne?Takovou blbost může napsat jen hloupý bolševik.

Mstít se ani vyvražďovat nehodlám (a nebo že bych u Tebe udělal vyjímku?)
No vyjímku udělali ti elitáři a Váše bývalá dělnická třída a všichni "beztřídní učenci",které jste si vypěstovali,jako Klaus,Zaman a jim podobní potentáti,
kteří Vás zradil.Stačilo ukázat a myslím,že by Vás tady dost nebylo, s čím bych tak uplně nesouhlasil.Měli Vás však striktně eliminovat,co se týká působení na společnosat!


já chci žít v suverénní a soběstačné zemi, která nebude závislá na dovozu a nebude přívěskem EU nebo USA.

A kde na to sebereš tu beztřídní společnost?Když se jasně prokázalo,že ti na ní každý kašle a z dělníků jste pro své potřeby nadělali rychlokvašky,které vše co jim přišlo pod ruku kazili.Nakonec Vám imperialistický bolšan pomahač Gottwald odstranil ty ,kteří to možná ještě s bolšanama mysleli dobře a dosadili na vedoucí místa oportunicty , nenávistníky a kariéristy Vašeho režimu,kteří pomalu ,ale jistě rozložili zbytek Vašich korupčníků a titulářů absolventů i neabsolventů vysokých a absolventu žádných korupčnicky získaných škol s titulama bez umu a chuti vám pomáhat.Ale nediv se byli to ve Vašich očích Vaši soudruzi bolšane.Klidně si nechali říkat komunista a přitom si mysleli něco o prdeli,kam by tě většina s chutí poslala,tebe ortodoxní bolšane a tobě podobným.Nakonec to v roce 1967 až 68 ukázali a kdyby v přítmí kopek neseděl karierista Husák,který čekal na to až si na něho politbiro největších pak a zástupců největšího rudého ksindlu vzpomene,těžko by jste zradu dělnické třídy a vyšlechtěných hňupu v duchu Vašeho nesmysleného buzerantství dokázali dát dohromady pod taktovkou rudých sovětských kméru a KGBáků.


V zemi, která bude LIDSKÁ, která bude vnímavá k potřebám svých občanů. Podívej se, jaká byla za Socialismu porodnost. Ale copak si dneska může průměrná rodina pořídit dva, tři potomky? A kdo na ten průměr dosahuje? TOHLE je vaše genocida proti národu a proti lidem. Děláte z lidí trosky, stroje a hračky pro mocné


Jo přesně tak to je vize starýho blba jinak to nelze nazvat.Jistě při vymoženostech,které nyní skýtá tato společnost mladým,nebojácným a snaživým teď budeš namlouvat,aby se ženili a vdávali a měli děti.Ty bohudík mají daleko lepší starosti a to aby se rozhlédli po světě a naučili se žít na rozdíl od svých rodičů,kterým jste to tady lajnovali,že se v osmnácti brali a v dvaadvaceti rozváděli s malými dětmi.Ty ksindle,co to těm mladým přeješ?Myslíš si,že má každý tak debilní mozek,že přemýšlí jako ty,respektive nepřemýšlí a hrne se do problémů?Už za tohle by si měl dostat trest smrti,protože tato myšlenka jen a jen ubližuje!A jaká lidskost tady v tom pekle asi byla?Z lékařů jste udělali bezcitné vúdů,které neumělo na slušného člověka promluvit a chovali se jako lůza.Nakonec jste se jich sami začali bát,protože nad Vámi měli vyšší moc a mohli Vás klidně zlikvidovat po zdravotní stránce.Na to teda měli.Jinak jste měli pár špičkových pracovišť kam se slušný člověk nedostal a byli to sanatoria pro svět abyste se mohli vytahovat,jak jste s tou vědou daleko.Přitom ,kdyby dnes sem nepronikly metody léčby ze západu a USA,umíralo by na Černobylský zážitek daleko víc lidí.Hračky a stroje jste dělali bolšane z lidí Vy,protože jste nebyli schopni vylepšovat strojní zařízení fabrik a výroben a rychlost práce jste zdokonalovali na úkor fyzického potenciálu člověka,až se lidé hroutili z nastavených norem.Technologické postupy ve většině byli ještě z první republiky.A fabriky,pro výrobu potřeb občanů jste využivali do posledního ještě z Rakouska-Uherska.A zase,tam,kde jste upaltňovali svoji moc vůči světu,tam jste stavěli a budovali fabriky a stroje,pro potřebu válečného stavu a napětí mezi národy.A na to jste bolšane dojeli,"tu válku jste prohráli"!Takže mocní jste chtěli být Vy,ale naštěstí Vás Ti praví mocní prokoukli a zatočili s Vaší ideologií a s Vašema choutkama na celosvětoví konflikt.

A pokud o těch, kteří za tím stojí, Chátra 77 a spol. píšeš, že to jsou "ušlechtilí lidé s mnohaletou tradicí na špičce tohoto národa", pak opravdu nemáš všech pět pohromadě.

Ty si trubko bolševická ,ale přízemní.Píši o historických osobách,které vedli náš národ v dřívějších dobách,které tento národ dostali až k založení našeho státu a v dobách jeho demokratického zřízení.Kde inteligence byla inteligencí s vrozeným potenciálem intelektu,který jste vy skoro zcela zlikvidovali!!!
Nevím proč mě ty zástupče lůzy stále podsouváš nějakou chartu?Tito lidé jsou stejný trubky jako ty a tobě podobným,vždyť nemají vesměs jiný původ a byli ovlivněny tvými bolšvickými soudruhy natolik,že Vám nyní chystají cestu k převzetí moci.Takže si strč tu tvoji chartistku do prdele a to svoji a užij si to!


307
vzkaz v knize
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 »
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://davdva.sk/
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2020 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.