Úvodní stránka arrow Návštěvní kniha Sunday, October 25 2020  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement

Návštěvní kniha

Napsat vzkaz


Aleš    29 srpen 2010 09:28
Nenávidíme vás, komu - a já nikdy neodpustím kapitalismu devastaci společnosti a vůbec celé planety. Neuvěřitelnou bídu a války které plodí. Povidností každého soudného člověka je podpořit boj proti zhoubnému kapitalismu.

Vladimíre, osobně jsem vnímal náboženství velice negativně. Studium marx leninismu mé silně negativní postoje vůči náboženství paradoxně otupilo. Obrat člověka k bohům vnímám jako logické vyustění důsledků daných vlivů na lidskou společnost na určitém stupni vývoje.
Stejně jako kapitalismus kdysi znamenal určitý pokrok, tak i náboženství bylo svého času nositelkou relativně pokrokových myšlenek. Nic méně, v dnešní době, je jak kapitalismus tak i náboženství pouze stará kreatůra, která strhává společnost zpět.
Naše společnot je hluboce zasažena náboženskými dogmaty a kapitalismem, bude trval velice dlouho (několik generací) než se naše společnost těchto stigmat zbaví.

Vladimir    28 srpen 2010 20:45
Chtěl bych se zeptat jaké názory máte ohledně náboženství. Děkuji

Koudelka    28 srpen 2010 16:20
se zájmem jsem si přečet článek o Vackovi. Jako bývalý člověk z branže ho považuji po Svobodovi za dalšího a posledního odborníka a zároveň člověka, který si zaslouží úctu. Po něm to byla již jen přehlídka diletantů a šašků, které kralovalo duo arizonská pěnice a Saša, coby představitel páté kolony ….

Nenávidíme vás, komu    28 srpen 2010 14:53
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Komunistům nikdy neodpustíme to co naší rodině a známím udělali. Nechápeme jak můžou jěště dnes existovat organizace popírající zločiny komunismu.

Něco aktivně dělat proti takovým hovadům je přímo povinností každého soudného člověka.

Podpořte nás a vyjádřete členům těchto organizací jasný nesouhlas kdekoliv kde můžete.

Jaroslav Eret    24 srpen 2010 13:16
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Mladí komunisté dražím vám palce je mi 38 let čau Jaroslav Eret z Habartova u Sokolova

Aleš    23 srpen 2010 09:45
Jsou to složitá témata, ale budu se snažit odpovědět velice stručně. Jedná se o můj soukromý názor.

1968 - nevěřím tomu, že se zde hrálo o jakýsi socialismus s lidskou tváří. Šlo by o klasický převrat a znovunastolení kapitalismu. Kontrarevoluce se i v 89. maskovala pod pláštík "zlepšení socialismu". Tato internacionální pomoc zachránila ještě několik let socialismu.

Jelikož nejsem nacionalista a chápu společnost třídně, nemám s internacionální pomocí problém.

Jiná věc je ta, proč to vůbec mohlo zajít tak daleko, že tento akt musel nastat...

Co se týče diskriminace ruské a německé menšiny.
Vždyt v 68. k nám přijela varšavská smlouva, nikoliv pouze rusové. Štvavá kampaň je rozpoutaná proti rusku, nikdo nevyčítá například polákům zásah v 68. Je to důsledek dnešní politiky a zneužívání překrucování historie.
Zatím co ČR stáhlo své ekonomické aktivity z východních, bývalych socialistických zemí, západ tam začal expandovat.
Když president Klaus podnikl zahraniční cestu do Ruska, bylo to v některých mediích líčeno pomalu jako vlastizrada.

Tento stav je důsledkem nehorázné štvavé propagandy proti slovanským národům. Srb je dnes pomalu sprosté slovo....

Co se týče německé menšiny, tomu moc nerozumím, vždyt němci jsou dnes všemožně "rehabilitování"...

Ale je to hloupé, budeme zatracovat Marxe kvůli Hitlerovi?!

Vždy když jsem potkal nějakého rusa nebo ukrajince, at už v reálném životě nebo na internetu v diskusi či při hře a řekl jsem že jsem z ČR, tak mi pověděl, že jsme slovanští bratři...

Hitler i Dulles bojovali proti panslovanismu, a já mám dojem, že jejich boj stále pokračuje...

Vladimir    22 srpen 2010 16:59
Rád bych se také zeptal co si myslíte o diskriminaci německé či ruské menšiny, poněvadž je lidé často přirovnávají k 2. svět. válce a k roku 1968. Ptám se proto, že můj kamarád je původem z Ruska a uráží ho terorizování (zřejmě kvůli historii). Já ho chápu, ale většina lidí to nepochopí nikdy snad. Co by jste mu poradil. Děkuji předem za odpověď.

Vladimir    22 srpen 2010 16:47
Chtel bych se zeptat co si myslite o 21.srpnu 1968 byl to špatný nebo správný krok a také bych vás poprosil o odůvodnění odpovědi. Jsem zvědav zda se shodneme.

Aleš    19 srpen 2010 12:22
Aspon jsi se přesvědčil o tom, že buržoasní propagandě není radno vše věřit .-D

pan xy    17 srpen 2010 19:34
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
A já si tak naivně myslel , že ty zkurvysyní rudý pomalu vychcípávaj ... škoda ...

Vladimir    27 červenec 2010 11:42
Děkuji, že jsi mě opravil. Nerad ustupuji, ale musím uznat, že máš pravdu. Víš lidi v kapitalistickém režimu žijí v neviditelné kleci. USA je podle mě světová diktatura.
To, že na Kubu uvalí embargo a na Čínu ne
mě nepřekvapuje. Čína Spojeným státům Americkým půjčuje dokonce už i na rozpočet! Na Venezuelu taky nic neuvalí ani drobné sankce, poněvadž je potřebují kvůli ropě. Pokud USA tvrdí, že SSSR si dovolovala na malé státy, pak v dnešní době si totéž dovoluje USA. Jestliže USA a jejich přívrženci odmítají nukleární testy KLDR, aby zabezpečili mír, tak proč neodmítají nukleární testy Izraele a jejich spojenců? Důkaz toho, že USA brání svobodě je už to, že provádí invaze do zemí jiných režimu než je ten jejich prohnilý reklamní režim. Dokonce nevím jestli to víš, ale strana ODS má dokonce úzke propojení s firmou Dutko worlwide Prague a s ještě nějakou ale na její název si nevzpomenu, ale jsou to americké zbrojovky (prosazovali a financovali radar v čr). Nejvíce propojený s těmi zbrojovkami je Alexander Vondra.

Aleš    20 červenec 2010 09:53
Ahoj Vladimíre.
Souhlasím s tebou v mnohém. Jen samotný začátek tvého pěkného příspěvku mi nějak nesedí. Socialismus není cíl komunistického hnutí(myslím opravdu komunistického, toho, co za svůj základní kámen považuje marx leninismus). Socialismus není cíl, je jen prostředkem k dosažení spravedlivé společnosti - komunismu.

Socialismus není a nemůže být spravedlivý systém pro všechny. Copak může být socialismus "spravedlivý" z pohledu velkých kapitalistů, kteří najednou nebudou mít 4 limuzíny, bazén a dovolenou v karibiku? Pro tyto lidi je to ukrutná nespravedlnost, obrovský zločin! Ale těchto lidí je absolutní minimum. V socialismu jde o to, dle mého názoru, aby tato menšina přestala žít na úkor absolutní většiny. Aby konečně zavládlo něco, co se opravdu začíná podobat demokracii (hlasu lidu, ne hlasu několika boháčů). Prostředkem je diktatura proletariátu (která nahradí diktaturu hrstky kapitalistů).

Stejně jako kapitalismus vychovává apatické agresivní lidi, vštěpuje jim zákony džungle a činí z kapitálu svatý nedotknutelný grál, tak socialismus bude vychovávat lidi k solidaritě, k lásce jednoho k druhému, k lásce k vlasti, k lásce k práci. Tato výchova ale musí být intenzivní, přirozená, logicky zdůvodněná a neustálá (což dle mého názoru socialismu let 48-89, tedy hlavně ke konci chybělo). A z takového systému, který produkuje ne hyeny jako kapitalismus, ale LIDI vznikne společnost komunistická.

Vladimir    18 červenec 2010 23:09
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Já si myslím, že socialismus je cíl pro rovnost a rovnou příležitost pro všechny bez rozdílu. Svět je jako panelový dům v němž žijí nejrůznější rodiny (státy). Každá rodina je jiná (kultura), avšak jedno nás všechny bez rozdílu spojuje-solidarita, touha po míru bez mezirodinných rivalit, dohody. Tvrdí se, že bez školného a regulačních poplatků nemůže stát žít, ale proč to? Copak v rodinách platí synové a dcery svým rodičům za to, že chodí do školy? Nebo zaplatí za to, že jim rodiče vydesinfikují zranění? Antikomunisté mají připomínky, že program komunismu je nesplnitelný, ale není to pravda! Zkrátka jen musíme postupovat jako rodina. Každá rodina má svou hlavu rodiny (prezidenta a vládu). Otec rodinu živí (státní kasa a finance) a matka se stará o výchovu dětí (školství) a o rodinný krb (sociální pojištění, dávky).
Antikomunisté však také argumentují často tím, že za komunismu se stály fronty na jídlo apd. Stály, avšak domníváte se, že to v rodinách funguje tak, že ten slabší musí dostat menší kousíček chleba než ten mocnější a silnější? Myslíte si, že za večeři či za jakékoliv jídlo se v rodině platí? Západní svět se nadále žene nemorálním stylem ke konzumnímu a materialistickému stylu života pro nejbohatší a zdravotnictví je placené, což je smutné, poněvadž představte si, že dojdete k matce ji požádat o ošetření a radši by vlastního synka nebo dcerku nechala umřít na ulici.
Můžeme klidně postupovat i nadále tímto stávajícím trendem jaký máme dnes, jen s tím rozdílem, že to já osobně považuji za hluboce nemorální.
Místo toho tvz.STÁTNÍ ELITA si nakoupí zlaté záchody, než aby nakrmili hladovějící děti v africe. Děkuji za pozornost.

sTANISLAV kMECÍK    11 červenec 2010 09:56
HodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnoceníHodnocení
Blil bych z vás. Ale nemusím, protože jste naprosto neškodní, indiáni:).

KSM_JMK    06 květen 2010 00:19
no, na video neřeknu asi nic, jak jsem již uvedl v článku, Poláci nejsou na pořadu dne. Ale daří se nám celkem snižovat response time (doba mezi kontaktováním a odesláním odpovědi), tak z toho mám radost.

Syd    28 duben 2010 11:08
Tak vážení prolhaní soudruzi, co řeknete tomuhle?

http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/1987 83-rusko-zverejnilo-autenticke-dokumenty-o-katyni.html

Syd    26 prosinec 2009 20:26
No ovšem teď jste mi to nandal, člověče :)

KSM_JMK    10 prosinec 2009 08:54
to SYD: mno vidíš... a stejně to bylo málo, protože na takovýho šmejda, jako jsi ty, se patrně nedostalo...

Syd    07 listopad 2009 22:20
Mnohem víc lituju těch, s nimiž se v komunistickém režimu zacházelo (a v některých zemích stále zachází) jako se zvířaty na jatkách.

Aleš    01 listopad 2009 13:26
svou lítost si Syde nechte pro půl milionu nezaměstnaných, pro bezdomovce, alkoholiky, lidi kteří díky kapitalismu žijí v existenční nejistotě.


307
vzkaz v knize
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 »
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://davdva.sk/
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2020 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.