Úvodní stránka arrow Přehled článků arrow Na pomoc HaNo arrow Primátor Hudeček se zase jednou předvedl! Sunday, October 25 2020  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Primátor Hudeček se zase jednou předvedl! Tisk E-mail
Úterý, 04 únor 2014

Jelikož není jisté, že vyjádření předsedkyně klubu zastupitelů KSČM v Zastupitelstvu Hlavního města Prahy otisknou Haló noviny, zveřejňujeme je aktuálně na stránkách KSM.

Svým proslovem k plánované návštěvě prezidenta Ukrajiny Janukoviče v České republice dokazuje, jak nevyzrálým sebestředným politikem Tomáš Hudeček je. Jeho nemoudré výroky možná okouzlily pár fanoušků či médii zmanipulovaných "znalců zahraniční politiky", ovšem určitě nesvědčí o tom, že by byl politikem na svém místě. Pochybuji, že by se ukrajinský prezident Janukovič zalekl primátorovy výzvy, že by neměl přistávat na letišti Václava Havla, stejně jako lze těžko očekávat, že bude hlava státu Ukrajiny zvažovat přijetí pozvání zrovna kvůli tomu, že si mladý pan Hudeček dupnul nožkou, aby dodal vážnosti svému ráznému tvrzení, že prezidenta nevezme na Staroměstskou radnici. V každém případě je jeho počínání pro někoho urážlivé, pro jiného úsměvné, ale určitě ne hodné čelného představitele hlavního města Prahy. 


Marta Semelová

předsedkyně klubu zastupitelů KSČM v Zastupitelstvu Hlavního města Prahy 

 
< Předch.   Další >
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://davdva.sk/
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2020 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.