Úvodní stránka arrow Dokumenty KSM arrow Výzva členům a stoupencům KSM ke zvýšení aktivit v KSČM Saturday, June 23 2018  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Výzva členům a stoupencům KSM ke zvýšení aktivit v KSČM Tisk E-mail
Pondělí, 14 červenec 2008

Ústřední rada Komunistického svazu mládeže přijala na svém zasedání v sobotu 12. července 2008 v Mladé Boleslavi rezoluci následujícího znění: Ústřední rada Komunistického svazu mládeže vyzývá členy této organizace ke zvýšení úsilí v posilování akční jednoty komunistického hnutí. V této souvislosti považuje za nutné zejména větší angažovanost členů KSM v Komunistické straně Čech a Moravy, a to v základních organizacích, případně dalších orgánech, jejichž jsou členové KSM členy, a v odborném zázemí (komisích).

Prvořadým úkolem pro členy KSM musí být šíření komunistických myšlenek a získávání dalších mladých lidí pro činnost v komunistické straně a hnutí, boj za legální fungování Komunistického svazu mládeže a proti fašizaci společnosti a represím vůči komunistickému hnutí a vůči všem pokrokovým a demokratickým silám. Ústřední rada se zásadně vyslovuje proti pokusům o narušování akční jednoty hnutí, rozdělování komunistické mládeže, izolaci KSM či vyvolávání sporů mezi jednotlivými generacemi komunistů.
Ústřední rada potvrzuje, že Komunistický svaz mládeže nadále usiluje o spolupráci se všemi dalšími organizacemi s podobným programem a cíli, které o tuto spolupráci stojí. Má-li komunistické hnutí dosáhnout úspěchů a získat opět důvěru a podporu širokých mas pracujícího lidu, musí při řešení aktuálních otázek vystupovat jednotně a semknout se i přes určité názorové rozdíly. Velký význam mají dnes slova Klementa Gottwalda pronesená před více než 60 lety, 21. února 1948: „Buďte jednotni a rozhodni – a vaše pravda zvítězí.“

ÚR KSM, 12. 7. 2008

 
< Předch.   Další >
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2018 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.