Úvodní stránka Thursday, December 03 2020  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Pozvánka na besedu s mladými evropskými komunisty Tisk E-mail
Pátek, 25 listopad 2011

9. schůze evropských komunistických mládežnických organizacíV příštích dnech se v Praze uskuteční mezinárodní jednání zástupců mladých komunistů z celé Evropy. Komunistický svaz mládeže, o.s. (KSM) zde bude organizovat 9. schůzi evropských komunistických mládežnických organizací. Tématem jednání bude: "20 let od kontrarevoluce a svržení socialismu v Evropě; důsledky pro mládež. Budoucností mládeže je socialismus". Schůze představitelů evropských mladých komunistů bude předcházet jednání komunistických a dělnických stran, které se uskuteční na začátku prosince v Athénách.

Komunistický svaz mládeže (KSM) hostí toto nejvýznamnější a nejreprezentativnější mezinárodní setkání evropských mládežnických komunistických organizací již podruhé a společně s Komunistickou mládeží Řecka (KNE), Portugalskou komunistickou mládeží (JCP), Svazem mladých komunistů Španělska (UJCE) a Mládeží Turecké komunistické strany (YTKP) je součástí nejužšího jádra organizací, jež dosud tato setkání hostily. Všechny uvedené organizace a s nimi řada dalších mládežnických organizací partnerských stran KSČM jako například organizace EDON, tedy mládežnická strana kyperské strany AKEL, se budou akce účastnit. Pozván je také zástupce vedení Světové federace demokratické mládeže (WFDY) z jejího ústředí sídlícího v Budapešti.

Součástí zasedání bude i beseda s delegáty 9. schůze evropských komunistických mládežnických organizací, která se uskuteční v sobotu 3. prosince 2011 v 18:00 v místnosti č. 153 v budově Ústředního výboru KSČM (Politických vězňů 9, Praha 1), na kterou jsou srdečně zváni komunisté a sympatizanti každého věku. Jejím cílem je umožnit českým komunistům setkat se se zástupci zahraničních organizací mladých komunistů, seznámit se s jejich prací a podmínkami jejich působení ve svých zemích.

 
< Předch.   Další >
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2020 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.