Úvodní stránka arrow Kalendář akcí Thursday, October 29 2020  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Kalendář akcí
7.1.: Beseda a vernisáž fotografií "Pohledy na Kubu" Tisk E-mail
 
24.10: Vzpomínkový večer u příležitosti 45. výročí zavraždění Ernesta Che Guevary Tisk E-mail
Pozvánka na vzpomínkový večer u příležitosti 45. výročí zavraždění Ernesta Che Guevary
 
12.9.: Demonstrace za propuštění pěti kubánských národních hrdinů Tisk E-mail
 
Pozvánka na cyklus kubánských filmů v Institutu Cervantes Tisk E-mail

Dva roky po prvním cyklu, konaném u příležitosti 50.výročí Kubánského filmového ústavu ICAIC, se kubánský film opět vrací do pražského Institutu Cervantes, Na Rybníčku 536/6, Praha 2, s rozsáhlým výběrem kubánské filmové produkce posledních let. Cyklus byl zahájen ve čtvrtek dne 12. 1. 2012 a bude probíhat každý čtvrtek až do 16. 2. 2012.

Bližší podrobnosti a informace o promítaných filmech naleznete zde

 
Pozvánka na besedu s mladými evropskými komunisty Tisk E-mail

9. schůze evropských komunistických mládežnických organizacíV příštích dnech se v Praze uskuteční mezinárodní jednání zástupců mladých komunistů z celé Evropy. Komunistický svaz mládeže, o.s. (KSM) zde bude organizovat 9. schůzi evropských komunistických mládežnických organizací. Tématem jednání bude: "20 let od kontrarevoluce a svržení socialismu v Evropě; důsledky pro mládež. Budoucností mládeže je socialismus". Schůze představitelů evropských mladých komunistů bude předcházet jednání komunistických a dělnických stran, které se uskuteční na začátku prosince v Athénách.

Komunistický svaz mládeže (KSM) hostí toto nejvýznamnější a nejreprezentativnější mezinárodní setkání evropských mládežnických komunistických organizací již podruhé a společně s Komunistickou mládeží Řecka (KNE), Portugalskou komunistickou mládeží (JCP), Svazem mladých komunistů Španělska (UJCE) a Mládeží Turecké komunistické strany (YTKP) je součástí nejužšího jádra organizací, jež dosud tato setkání hostily. Všechny uvedené organizace a s nimi řada dalších mládežnických organizací partnerských stran KSČM jako například organizace EDON, tedy mládežnická strana kyperské strany AKEL, se budou akce účastnit. Pozván je také zástupce vedení Světové federace demokratické mládeže (WFDY) z jejího ústředí sídlícího v Budapešti.

Celý článek...
 
Výzva k účasti na protivládní demonstraci v sobotu 22.října 2011 Tisk E-mail

Zbavme se této vlády!KSM zve a vyzývá všechny občany k účasti na demonstraci v sobotu 22.října 2011. Jedná se o protest podporovaný mnoha organizacemi, mimo jiné Českomoravskou konfederací odborů, NAL, ProAlt, Ekumenickou akademií, Alternativou zdola, ASN, Národní radou osob se zdravotním postižením, NE základnám, Nesehnutím, Iniciativou za demisi vlády, SPaS a další.

Demonstrace začíná od 14:00 hodin na náměstí Republiky a pokračuje v 15:00 pochodem: náměstí Republiky - Revoluční - Dlouhá - Staroměstské nám. - Kaprova - nám. J. Palacha - Mánesův most - U Lužického semináře - Míšeňská - Mostecká - Malostranské náměstí s předpokládaným koncem kolem 17:00 hodiny. 

Celý článek...
 
Slavnost Haló novin Tisk E-mail
Slavnost Haló novin 24.9. Výstaviště24. září od 10:00 proběhne na pražském Výstavišti u Křižíkovy fontány Slavnost Haló novin. Zakončení hudebním programem Křižíkovy fontány ve 14:30.
 
Třídní boj namísto světové války Tisk E-mail

Třídní boj namísto světové válceSrdečně zveme k účasti na mezinárodní manifestaci německo-česko-polské kampaně "Třídní boj namísto světové války", která se uskuteční v Praze v úterý 10. května v 18:00 na Náměstí Jana Palacha. Kampaň organizovaná množstvím odborových, mládežnických a politických organizací je pořádána u příležitosti 66. výročí porážky fašismu a jejím cílem je vystoupit proti obnovenému německému imperiálnímu obsazování střední a východní Evropy.

Komunistický svaz mládeže, o.s.

Plakát ke stažení

Leták ke stažení

Průběh akce i plán můžete sledovat zde

Celý článek...
 
Oslava 50. výročí vítězství na pláži GIRÓN Tisk E-mail

KubaDne 19. dubna 2011 od 16.00 hod. se v místnosti č. 76, 1. patro, v budově ÚV KSČM, Politických vězňů 9, Praha 1, uskuteční oslava 50. výročí vítězství na pláži GIRÓN spojená s promítáním nového dokumentárního filmu "Pěšáci impéria" a kulturním programem za účasti Jiřiny Švorcové.

Pozvánka

 
Akce k 90. výročí založení KSM Tisk E-mail

progra8.jpgPřed 90. lety byl založen Komunistický svaz mládeže..... KSM pořádá oslavu 90. výročí založení Komunistického svazu mládeže, která proběhne v neděli 6. února 2011 v Trutnově.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 Následující > Konec >>

Výsledky 31 - 40 z 44
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://davdva.sk/
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2020 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.