Úvodní stránka Thursday, October 02 2014  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Kubánská revoluce je pokračující inspirací Tisk E-mail
Sobota, 26 červenec 2014

V těchto dnech si připomínáme 61. výročí události, která ve svých důsledcích změnila tvář Kuby, jejího národa a dala příklad mnoha vykořisťovaným zemím - útoku na kasárna Moncada v Santiagu de Cuba.

10. dubna 1952 uspořádá Fulgencio Batista vojenský převrat, který zabrání chystaným volbám a možné výhře pokrokových sil. Zavede tak diktaturu tajné služby a armády, chráněné svým mocným severním sousedem USA, mající udržet moc tváří v tvář nespokojenosti se zkorumpovanou vládou. Ta nechává lid v obrovské chudobě a podřízenosti USA.

Celý článek...
 
Vyjádření solidarity Světové federace demokratické mládeže ukrajinským komunistům Tisk E-mail
Pátek, 25 červenec 2014

Světová federace demokratické mládeže odsuzuje úsilí o kriminalizaci činnosti komunistů na Ukrajině. V období, kdy na Ukrajině zesílila krize, v níž stojí proti sobě zájmy USA-EU a Ruska, proti zájmům lidu Ukrajiny, fašistická vláda v Kyjevě podporpovaná EU a USA se snaží o novou provokaci rozpuštěním parlamentní skupiy Komunistické strany Ukrajiny. Toto opatření přichází jako krok realizace rozhodnutí ukrajinské vlády kriminalizovat komunistickou stranu. 

Celý článek...
 
Prohlášení komunistických organizací mládeže o nové izraelské genocidě vůči palestinskému lidu Tisk E-mail
Čtvrtek, 24 červenec 2014

Organizace mládeže podepisující následující prohlášení důrazně odsuzují vojenské operace izraelského státu namířené proti palestinskému lidu, které již měly za následek ztrátu stovky životů.

USA, ale i EU, které podporují zločinné činy Izraele poskytováním své bezvýhradné podpory, a to ztotožňováním viníků s oběťmi, posilováním svých politických, finančních a vojenských vazeb s Izraelem, pořádáním společných vojenských cvičení s izraelskými ozbrojenými silami, mají obrovskou zodpovědnost za pokračující zločin proti palestinskému lidu a jeho mládeži.

 

Celý článek...
 
Rozhovor s velitelem oddílu ozbrojených sil Doněcké lidové republiky Tisk E-mail
Čtvrtek, 24 červenec 2014

Rozhovor s velitelem oddílu ozbrojených sil Doněcké lidové republiky před útokem v oblasti vesnice Koževňa 22. 7. 2014. Hovoří mimo jiné o účasti zahraničních žoldáků na straně kyjevské junty, kteří přicházejí z Polska a o arabské řeči, kterou slyšeli z pozic nepřítele. Rozvědka rovněž viděla na straně sil junty v regionu černocha.

 
Válka za dveřmi Tisk E-mail
Pondělí, 21 červenec 2014

Obama a Cameron rozhodli: malajsijský letoun sestřelily proruské síly, které se chtějí odtrhnout od Ukrajiny předané nacistům. Mezinárodní vyšetřování, o kterém se stále hovoří, bude sloužit, jen aby potvrdilo se všemi diplomatickými kudrlinkami tezi, kterou je eufemisticky možné definovat jako předem zabalenou.

Je jasné, že v tomto typu událostí je pravda určena volbou. Žádná ze stran nemá minimální zájem na tom, sdělit, jak se věci odehrály, důležité je jen k čemu se to dá využít. A pro západ je to dlouho hledaná příležitost, pro Rusko definitivní potvrzení obklíčení, které zeměpisné a historické mapy ukazují s odzbrojující zřejmostí. 

Celý článek...
 
Co Putin? Tisk E-mail
Pondělí, 21 červenec 2014

Má Rusko přispět k likvidaci nacismu na Ukrajině?

Je českým elitám nacismus milý? 

Celý článek...
 
Válečné zločiny a zvěrstva páchaná ukrajinskými ozbrojenými silami a národní gardou Tisk E-mail
Sobota, 19 červenec 2014

Článek převzat z webu zvedavec.cz

Upozorňujeme čtenáře Global Research na video o zvěrstvech páchaných na východní Ukrajině, včetně vraždění neozbrojených civilistů. Toto video bylo vytvořeno lidmi z východní Ukrajiny, kteří jsou cílem útoků.

Oficiální média o těchto věcech mlčí. Tato videa jsou předmětem cenzury.

Jak je ve videu popsáno, ukrajinská národní garda, která je podporována a financována Západem, je řízena neonacisty s nacistickými symboly.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 57 - 63 z 928
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2014 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.