Úvodní stránka Friday, August 22 2014  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Velitel ozbrojených sil Doněcké lidové republiky žádá Rusko o pomoc Tisk E-mail
Pondělí, 16 červen 2014

Mimořádně těžkou situaci obyvatel a bojovníků Doněcké a Luhanské lidové republiky vzdorujících koordinované přesile ukrajinské armády a fašistické gardy, jež disponují podporou a pomocí států EU a USA popisuje Igor Strelkov, velitel ozbrojených sil Doněcké lidové republiky. Uvádí, že v tvrdém boji proti mnohočetné přesile nelze bez pomoci zvnějšku dlouhodobě udržet obce a města brutálně ničená barbarským bombardováním.

 
Rozhovory s příslušníky Slovanského pluku - obránci Doněcké lidové republiky Tisk E-mail
Sobota, 14 červen 2014

Celý článek...
 
Válečné zločiny kyjevské junty Tisk E-mail
Pátek, 13 červen 2014

Této holčičce bylo 6 let. Byla zabita střelou kyjevské armády 8. června ve 13 hodin a 15 minut. Této holčičce bylo 6 let. Byla zabita střelou kyjevské armády 8. června ve 13 hodin a 15 minut. 

 
"Protiteroristické" jednotky Kyjeva pod velením Poláka Jerzyho Dziewulskiho Tisk E-mail
Čtvrtek, 12 červen 2014

"Protiteroristické" jednotky vržené Kyjevem proti silám požadujícím nezávislost Donbasu jsou řízeny Polákem Jerzym Dziewulskim.

Ten byl poradcem bývalého polského prezidenta Aleksandera Kwasniewskeho (1995-1997), ale i šéfem osobní ochranky, a poslancem Sejmu v letech 1991-2005. Do roku 1990 byl členem Polské sjednocené dělnické strany. Jerzy Dziewulski je polským důstojníkem, který prošel výcvikem v USA a působil i v Izraeli.

Celý článek...
 
19.6.: Pozvánka na besedu Tisk E-mail
Čtvrtek, 12 červen 2014

Komunistický svaz mládeže zve na besedu s Alexandrem Batovem, tajemníkem Ústředního výboru Ruské komunistické dělnické strany pro práci s mládeží na téma:

Současná situace na Ukrajině a v Rusku
z pohledu ruských komunistů

Beseda se koná ve čtvrtek 19. června od 17:00v budově ÚV KSČM, Politických vězňů 9, Praha 1, zasedací místnost 151, III.patro.
 
K situaci na Ukrajině Tisk E-mail
Středa, 11 červen 2014

Představitelé Luganských revolučních vojsk potvrzují, že ukrajinská armáda proti nim použila kazetové bomby, které svrhla na budovu oblastní administrativy v Lugansku. Velení revolučních sil vyzvalo obyvatelstvo, aby opustilo oblast kolem administrativního komplexu, vzhledem k vysokému počtu nevybuchlých náloží, které byly obsaženy v kazetové bombě. Je evidentní, že počet válečných zločinů, kterých se dopouští režim čerstvě upečeného ukrajinského prezidenta Porošenka ve válce proti revolučním silám Doněcké a Luganské lidové republiky, se bude zvyšovat. Koho si to tedy pozval prezident Zeman a s kým bude naším jménem jednat?  

Celý článek...
 
Nečinnost Ruska je smrtelně nebezpečná! Tisk E-mail
Pondělí, 09 červen 2014

Prohlášení Ústředního výboru Komunistické strany Ruské federace

Ústřední výbor Komunistické strany Ruské federace vyjadřuje hluboké rozhořčení nad událostmi na Ukrajině. Banderovsko-fašistická junta, jež uchvátila moc v Kyjevu, pokračuje v krvavých trestních akcích proti civilistům. Bezpečnostní agentury pod kontrolou Kyjeva vystavují obytné čtvrti, nemocnice, školy a školky dělostřeleckým útokům a náletům navzdory mnoha obětem mezi civilním obyvatelstvem. Tyto akce mají všechny příznaky otevřeného teroru a etnické čistky. 

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 57 - 63 z 894
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2014 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.