Úvodní stránka Thursday, September 03 2015  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Euro-ukrajinská "demokracie" Tisk E-mail
Úterý, 06 květen 2014

Předseda Komunistické strany Ukrajiny Petro Symoněnko dnes ráno tvrdě zaútočil proti kyjevské juntě. Při vystoupení v parlamentu obvinil radu ministrů z fašismu, z masakru v Oděse a ze zodpovědnosti za mrtvé na jihovýchodě Ukrajiny. Zasedání bylo uzvařené a probíhalo v přítomnosti pracovníků bezpečnostních služeb, kdy tématem byla situace na jiho-východě země. Komunistický vůdce požadoval od vlády sdělení jmén jedinců, kteří způsobili masakr, a žádal, aby zasadání bylo veřejné a Ukrajinci tak měli možnost vidět, kdo v parlamentě nese za co odpovědnost. V odpověď nechali nekteří poslanci hlasovat o vyloučení komunistů z jednání a vyvedení ze sálu. Přestože je takový postup v rozporu s jednacím řádem a je protiústavní, byl návrh většinou hlasů poslanců podporujících juntu schválen.  

Celý článek...
 
Oděsa - nový zločin neofašistického režimu Tisk E-mail
Neděle, 04 květen 2014

Prohlášení předsednictva Ústředního výboru Komunistické strany Ukrajiny

Tragický vývoj politické situace na Ukrajině je poznamenán novým krvavým zločinem, který svojí cyničností a svými těžkými důsledky překonal vše, co se až dosud dělo v rámci pokračujícího ostrého konfliktu. Včera, 2. 5. 2014, byla v Oděse provedena akce tzv. "očisty města" od "separatistů", která se změnila v krvavý boj s těžkými následky.  

Celý článek...
 
Staň se členem KSM! Tisk E-mail
Čtvrtek, 01 květen 2014

V den Svátku práce 1. máje zahajuje Komunistický svaz mládeže kampaň přijímání nových členů!

Odmítáš kapitalismus a válku?

Jsi mladý komunista?

Pak je tvé místo v KSM!

Nelíbí se ti společnost, v níž žiješ? Nevěříš stále opakovaným tvrzením v TV a ve škole, že je tím nejlepším, co můžeme mít? Nechceš jen přihlížet, jak se kapitalisté, tuneláři a jejich politikové vysmívají většině společnosti? Chceš se organizovat a společně s dalšími mladými lidmi pracovat pro vlastní budoucnost a nikoliv jednoduše přijmout tu, kterou ti připravují oni? Staň se komunistou, staň se členem Komunistického svazu mládeže!

Celý článek...
 
1. MÁJ - Den mezinárodní solidarity pracujících Tisk E-mail
Čtvrtek, 01 květen 2014
1. MÁJ - Den mezinárodní solidarity pracujících
 
Odhalení památníku partyzána Karpova Tisk E-mail
Středa, 30 duben 2014

Slunná středa 30. dubna přála účastníkům slavnostního odhalení památníku věnovaného sovětskému partyzánu Michajlu Iljiči Karpovovi nedaleko obce Sedlejov u Telče. 

Celý článek...
 
Británie: RMT hostil setkání dopravních svazů sdružených v SOF Tisk E-mail
Úterý, 29 duben 2014

Členské a spřátelené dopravní svazy Světové odborové federace (SOF) se sešly 25. dubna 2014, v Londýně, ve středisku dopravních odborů RMT Británie, aby prodiskutovaly vývoj v sektoru, dopad privatizace a strukturální změny dané smlouvami v Evropské unii, a aby položily společný základ a vyhlásily plán činnosti.

Projev George Mavrikose, generálního tajemníka SOF, na setkání:

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 Následující > Konec >>

Výsledky 323 - 329 z 1131
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2015 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.