Úvodní stránka Monday, August 29 2016  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Prohlášení 11. sjezdu Komunistického svazu mládeže Tisk E-mail
Pondělí, 08 prosinec 2014

Komunistický svaz mládeže vyzval na svém 10. sjezdu k budování protiválečného antiimperialistického hnutí v České republice. Za 25 let od svržení socialismu - jediné skutečné alternativy vůči kapitalistickému vykořisťování - se výrazně stupňuje agrese světového kapitálu. Důsledky krize, která v západoevropských zemích a zejména pak ve Spojených státech amerických pokračuje, žene světovou buržoazii k stále agresivnějším formám jednání. Jsme svědky přeměny liberální formy kapitalismu na stále otevřeněji přímou diktaturu.

Celý článek...
 
Uskutečnil se 11. sjezd Komunistického svazu mládeže Tisk E-mail
Neděle, 07 prosinec 2014

V sobotu 6. prosince 2014 se na pražském Žižkově konal 11. sjezd Komunistického svazu mládeže (KSM). Po dvou letech se tak uskutečnilo zasedání nejvyššího orgánu komunistické mládeže, na kterém mladí komunisté zhodnotili svou dosavadní práci a její budoucí rozvoj. Komunistická mládež hodlá i v příštím období zaměřit svou činnost na boj proti nebezpečí fašismu a války, které se v souvislosti s vývojem na Ukrajině stalo mimořádně aktuálním. I na tato témata budou proto zaměřeny aktivity mladých komunistů připravované na příští rok při příležitosti 70. výročí vítězství nad fašismem.

Celý článek...
 
Hana Kráčmarová: Jan Šverma a Slovenské národní povstání Tisk E-mail
Středa, 03 prosinec 2014

Přednáška komunistické historičky Hany Kráčmarové na téma "Jan Šverma a Slovenské národní povstání," kterou zorganizoval dne 27. listopadu 2014 Obvodní výbor KSČM Praha 3.

 
Zpráva G. Zjuganova na 35. sjezdu Svazu komunistických stran-KSSS Tisk E-mail
Úterý, 02 prosinec 2014

Ve dnech 1. - 2. 11. 2014 se konal v Bělorusku 35. sjezd "Svazu komunistických stran - KSSS". Přestože se mně zdálo, že některé pohledy a hodnocení nejsou zcela zásadové, považoval jsem za potřebné dokument přeložit. Uvědomil jsem si, že ruští komunisté jsou pod stejným tlakem, jako celé mezinárodní komunistické a dělnické hnutí a Zjuganov, pokud by ve svých hodnoceních zaujal principiálnější postoje, vystavil by nejen sebe, ale celou stranu zvýšenému nátlaku, ne-li pronásledování.

(Poznámka překladatele)

Celý článek...
 
Cor Fort Tisk E-mail
Neděle, 30 listopad 2014

Cor Fort je další z řady Oi! kapel. Pochází z katalánska a má marxisticko-leninistické zaměření. Její členové jsou Oriol, Iaio, Avinyó, Marc a Txuta. Mimo jiné jako většina katalánských kapel fandí FC Barcelona, ale fotbal se v jejich tvorbě příliš neodráží.

Celý článek...
 
Něměcký novinář Udo Ulfkotte o tom, jak šířil v médiích lži, které po něm chtěla CIA Tisk E-mail
Pondělí, 24 listopad 2014

 Pořad televize RT obsahující výpověď novináře a politologa Uda Ulfkotta o své práci pro tajné služby CIA a BND. Vzhledem k stále agresivnějšímu kurzu směřujícímu k válce proti Rusku se rozhodl o své práci a způsobu činnosti těchto tajných služeb nejen promluvit, ale i napsat knihu. 

(kliknutím na tlačítko vpravo dole pod videem zapnete české titulky)

Převzato z NWOO.org

 
Americká ambasáda provedla v Praze generálku na státní převrat Tisk E-mail
Neděle, 23 listopad 2014

Kam až sahá drzost USA při diktování svých zájmů cizím zemím? Minulý týden jsme byli svědky politicky útočného aktu ze strany USA proti svrchovanosti České republiky. Americká ambasáda zorganizovala kartičkovou demonstraci proti prezidentu Zemanovi. Zástěrkou mělo být chování prezidenta. Ve skutečnosti Americe vadí Zemanův poměrně vstřícný postoj k Rusku. Demonstrace byla zcela okatě organizována podle stejného scénáře jako v Egyptě, v Srbsku, Kyrgystánu, Gruzii, nebo jako kyjevský Majdan. Výčet těchto Amerikou organizovaných pučů však má již kolem desítky položek. V Praze zatím proběhla generálka před převratem. Svému Majdanu se na poslední chvíli vyhnuly Slovensko a Maďarsko, kde tamější politické špičky jaksi "vyměkly". 

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 Následující > Konec >>

Výsledky 323 - 329 z 1187
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2016 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.