Úvodní stránka Friday, September 30 2016  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Kdo podporuje nacistickou genocidu ruského obyvatelstva na Ukrajině? Tisk E-mail
Sobota, 20 prosinec 2014

Lze předpokládat, že to jsou potomci těch, kdo zvěrsky vraždili na území SSSR a Jugoslávie v sestavě divizí SS, sloužili ve Wehrmachtu jako dobrovolní pomocníci, objímali se v Mnichově s Hitlerem. Nyní na sebe navlékají soudcovské taláry a s definitivní platností chtějí zúčtovat se zemí, jejíž občané, vedení komunisty přerazili hřbet nacismu.

Celý článek...
 
Wagenknechtová: Nespolupracujte s nacisty! Tisk E-mail
Pátek, 19 prosinec 2014

Německá spolková poslankyně za Die Linke Sahra Wagenknechtová si v sobotu 26. listopadu během jednání Bundestagu udělala z kancléřky Angely Merkelové trhací kalendář. Její razantní 6,5 minutové zahraničněpolitické vystoupení se stalo hitem sociálních sítí a ukázkou, jak se mají přítomní předsedové vlády "interpelovat"... Merkelová se při slovech Wagenknechtové rozhodně neusmívala! Naopak. Z vystoupení moderní levicové političky nabízíme zásadní většinu (české titulky ve videu na youtube lze zapnout vpravo dole pod videem):

Celý článek...
 
Historické vítězství - Kubánská pětice na svobodě! Tisk E-mail
Pátek, 19 prosinec 2014

Když ve středu 17. prosince 2014 oznamoval předseda Státní rady a Rady ministrů Kubánské republiky Raúl Castro osvobození zbývajících tří členů Kubánské pětice z věznic Spojených států amerických, propukli v nadšení nejen obyvatelé Ostrova svobody, ale spolu s nimi i stoupenci spravedlnosti z celého světa. Po více než 16 letech totiž skončilo hanebné věznění kubánských bojovníků proti terorismu.

Celý článek...
 
Nacismus se vrací do Evropy Tisk E-mail
Čtvrtek, 18 prosinec 2014

69. Zasedání Valného shromáždění OSN přijalo 21.listopadu 2014 Rezoluci číslo: A/C.3/69/L.56/Rev.1, ve které VS OSN vyzývá vlády všech států světa, aby přijaly efektivnější opatření k boji proti glorifikaci nacismu, neonacismu a jiných praktik, které podporují oživování současných forem rasismu, rasové diskriminace, xenofobie a s nimi spojených intolerancí.

Celý článek...
 
Kubánská pětice svobodná! Tisk E-mail
Středa, 17 prosinec 2014

Pětice kubánských hrdinů nespravedlivě odsouzených k dlouholetým trestům do žalářů USA je opět svobodná. Zbylí tři z pěti protiteroristických bojovníků - Antonio Guerrero Rodríguez, Gerardo Hernández Nordelo a Ramón Labaňino Salazar - byli po dlouhých 16 letech propuštěni z vězení a setkají se se svými rodinami a přáteli na Kubě. Je to obrovský úspěch mezinárodní kampaně za jejich propuštění, v rámci níž proběhlo mnoho akcí i zde v České republice.

Více informací zde .

 
Los Fastidios Tisk E-mail
Pondělí, 15 prosinec 2014

Představujeme vám další z řady levicových Oi! kapel, Los Fastidios. Tato kapela se nedá považovat za čistě komunistickou, místy se hlásí k SHARP skinům (SkinHeads Against Racial Prejudice - Skinheadi proti rasovým předsudkům) nebo vystupuje anarchisticky, nic méně písně jako Cuba libre nebo tričko s Che Guevarou zpěváka kapely ve videoklipu k písni "We're Coming Back" dokazuje jejich pro-komunistickou orientaci. Kapela je z italského města Verona, vznikla v roce 1991 a jejich texty bývají většinou v italštině nebo angličtině, témata jejich písní jsou sociální problémy, socialismus, boj proti rasismu a fotbal.

Celý článek...
 
18. 12.: Setkání s novým kubánským ambasadorem Tisk E-mail
Čtvrtek, 11 prosinec 2014

Společnost česko-kubánského přátelství zve na setkání s novým kubánským ambasadorem Felixem Andresem Leonem Carballem

Témata setkání:

  • o zločinné blokádě Kuby Spojenými státy americkými
  • o boji za osvobození protiteroristů z Kubánské pětice
  • o aktuální situaci na socialistické Kubě
Setkání se uskuteční ve čtvrtek 18. prosince 2014 od 17:00 v zasedací místnosti číslo 76 budovy ÚV KSČM, Politických vězňů 9, Praha 1
 
<< Začátek < Předchozí 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 Následující > Konec >>

Výsledky 323 - 329 z 1196
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2016 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.