Úvodní stránka Tuesday, July 22 2014  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Arabské jaro, americká zima Tisk E-mail
Středa, 20 březen 2013
Arabské jaro, americká zima
 
Voják míru Julius Fučík Tisk E-mail
Úterý, 19 březen 2013

Záznam ze slavnostního shromáždění k 110 výročí narození Julia Fučíka Připomínáme si 110. výročí narození novináře, spisovatele, literárního a divadelního kritika a překladatele Julia Fučíka, národního hrdiny protifašistického zápasu proti hitlerovské okupaci naší vlasti.

Je mi ctí, že dnes mohu našemu slavnostnímu shromáždění tlumočit pozdravy Světové rady míru, antiimperialistického, demokratického a nezávislého celosvětového masového hnutí, které je největší mezinárodní mírovou strukturou.

Celý článek...
 
Prohlášení AKEL a PEO k situaci na Kypru Tisk E-mail
Úterý, 19 březen 2013

Prohlášení sekretariátu ÚV kyperské Pokrokové strany pracujícího lidu (AKEL)  

16. března 2013, Nicosia

Sekretariát Ústředního výboru AKEL se sešel dnes ráno k jednání o výsledcích včerejšího jednání Eurogroup. Analýzou dané situace dospěl k předběžnému hodnocení:

Celý článek...
 
Rozhovor se Syřanem v Sýrii Tisk E-mail
Pondělí, 18 březen 2013

Zapsáno 19. února 2013

Aref Hamdoush žije v Lattakii. Je vojenským a politickým analytikem a 5 let studoval vojenské vědy. Mezi jeho zdroji jsou přátelé v syrské armádě a bývalí přátelé, kteří se přidali k FSA (takzvané "Svobodné syrské armádě", podporované "Západem").

Seth Rutledge: Probíhá v Sýrii mnoho demonstrací?

Aref Hamdoush: miliony lidí vyšly do ulic, říci světu, že jsme s Basharem al Assadem, miliony po celé Sýrii a dokonce i Syřané mimo Sýrii, po celém světě. 

Celý článek...
 
Superboháči večeří na tvůj účet Tisk E-mail
Neděle, 17 březen 2013

Americký podnikatelský časopis Forbes zveřejnil tento měsíc svůj seznam miliardářů; a kvůli - ne navzdory! - "úspornostním opatřením" se tento seznam rozrostl co do počtu i co do čistého jmění. Teď je 1 426 miliardářů (o 210 víc než před rokem), s čistým jměním 5,4 bil. $ (oproti 4,6 bil. $ v loňském roce). Čili to pro bohaté vypadá dobře!

Celý článek...
 
Františku, mluv s těmito zvířaty! Tisk E-mail
Sobota, 16 březen 2013
 
Beseda s Tomio Okamurou Tisk E-mail
Sobota, 16 březen 2013

Senátor za Zlínský okres, Tomio Okamura uspořádal ve středu 13. 3. 2013 spolu s poslancem Ing. Radimem Fialou, ekonomem a publicistou Pavlem Kohoutem a novinářem Jaroslavem Novákem Večerníčkem diskusní večer v Olomouckém Slovanském domě. Letáček uváděl jako témata skutečnou demokracii, požadavek nízkých daní a dobré práce pro občany. Jako mladí komunisté si myslíme, že je špatné kritizovat něco, co neznáme, tak jsme se tedy za Okamurou vydali osobně, abychom si poslechli jeho představy o nutných změnách ve společnosti.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 Následující > Konec >>

Výsledky 323 - 329 z 868
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2014 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.