Úvodní stránka Wednesday, August 23 2017  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Zastavte miliony západních imigrantů! Tisk E-mail
Středa, 11 listopad 2015

Desítky milionů evropských a severoamerických imigrantů, legálních i ilegálních, zaplavují města i venkov v Asii, Latinské Americe a dokonce i v Africe.

Západní migranti se řítí jako býci a zem se otřásá pod jejich nohama; prchají z Evropy a Severní Ameriky v zástupech. Někde hluboko v sobě nemohou vystát svůj vlastní životní styl, svá vlastní společenství, ale stěží uslyšíte, že by to přiznali. Jsou příliš hrdí a příliš arogantní! Ale jakmile shledají nesčetné oblasti světa za vyhovující jejich osobním potřebám - za bezpečné, atraktivní a levné - prostě se sbalí a vyrazí!

Celý článek...
 
98. výročí VŘSR Tisk E-mail
Sobota, 07 listopad 2015

Odkaz Velké říjnové socialistické revoluce stále žije 

"Svoboda kapitalistické společnosti zůstává vždy přibližně stejná, jakou byla svoboda v antických řeckých republikách: svobodou pro otrokáře."

V.I.Lenin, Stát a revoluce 

Celý článek...
 
Beseda "Ukrajina: Majdan a válka, boj o Evropu" Tisk E-mail
Sobota, 07 listopad 2015

V letních měsících červenci a srpnu tohoto roku přijal pozvání Komunistického svazu mládeže ukrajinský student historie Národní univerzity "Kyjevsko-Mohyljanské akademie" Stanislav Serhiienko. Stanislav, jako představitel marxistického hnutí Boroťba, informoval v rámci besed - konajících se na různých místech naší země - o dění na Ukrajině, kde již rok a půl probíhá občanská válka, kterou současná moc na Ukrajině zakrývá pojmem Antiteroristická operace.

Besedy byly rozděleny do 3 tematických bloků, ve kterých Stanislav seznamoval své posluchače s režimem Janukovyče, s Majdanem a Antimajdanem a také s dnešní situací na Ukrajině.

Níže uvádíme zkrácený obsah z jeho besed.

Celý článek...
 
19. valné shromáždění WFDY 9.-12. listopadu Tisk E-mail
Čtvrtek, 05 listopad 2015

19. valné shromáždění (sjezd) Světové federace demokratické mládeže (WFDY) se koná od 9. do 12. listopadu 2015 v Havaně na Kubě. Schází se v roce 70. výročí této významné antiimperialistické organizace mláděže. Účastní se ho i zástupce Komunistického svazu mládeže, členské organizace a člena nejvyššího vedení federace.

 
Mladá pravda - listopadové číslo Tisk E-mail
Středa, 04 listopad 2015
Vyšlo listopadové číslo Mladé pravdy, časopisu Komunistického svazu mládeže.

 

Časopis pro tisk si můžete stáhnout v pdf kliknutím na obrázek nebo zde ve formátu A5.  

 
Všichni sluhové trhu - Varufakisovy tarify Tisk E-mail
Úterý, 03 listopad 2015

Varufakis má zisky z krize řecké ekonomiky. To napsal řecký týdeník  Proto Thema, který zveřejnil email agentury London Speaker Bureau, jenž pak převzal Daily Telegraph. Je zde uveden seznam úhrad, které požadoval v létě letošního roku bývalý ministr Janis Varufakis za účast na konferencích a setkáních s veřejností. Pohybuje se od 60 tisíc dolarů za projev "mimo Evropu" po 5 tisíc za projev v Evropě až po 1500  dolarů za přednášku na univerzitě. Opravdu velká je účast v italském pořadu "Che tempo che fa", který moderuje Fabio Fazio a který bylo možno shlédnout 27. září 2015. Ten stál abonenty RAI 24 000 Euro. Více jak tisíc Euro za minutu vzhledem k tomu, že pořad trval 22 minuty. K tomu je třeba přidat výdaje za cestování v business class, ubytování,  letištní poplatky a poplatky za převoz a stravu a další výdaje.

 
Socialistická odpověď hegemonii kapitalismu Tisk E-mail
Pondělí, 02 listopad 2015

Nepřítele je potřeba osobně poznat, tím více nepřítele ideologického, se kterým se vede krutá, většinou skrytá válka. Tuto skutečnost znají lépe než kdekoli jinde v ČLR. Čínští komunisté nejenže analyzují zkušenosti z rozbíjení SSSR, ale i pozorně zkoumají tendence rozvoje současných mezinárodních vztahů. To potvrdilo i 6. Celosvětové socialistické fórum, které se uskutečnilo ve dnech 16. - 17.10 v Pekingu.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 Následující > Konec >>

Výsledky 323 - 329 z 1375
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2017 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.