Úvodní stránka Monday, October 05 2015  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Horníci Donbasu v ulicích Doněcka proti kyjevské juntě Tisk E-mail
Čtvrtek, 29 květen 2014

Na 3000 horníků prošlo ve středu 28. 5. ulicemi Doněcka při protestu proti pokračující vojenské agresi kyjevské junty. Demonstranti se poté shromáždili na manifestaci na ústředním náměstí a provolávali hesla jajo "Fašismus neprojde!" a "Donbas nezapomene!".

Akce a předchozí stávky horníků znamenají konec "neutrality" horníků Donbasu a jejich jasné vystoupení na obranu lidu Donbasu proti ozbrojené agresi kyjevské vlády.

Videa z akce horníků zde:

http://www.youtube.com/watch?v=HS0g26HBh3I&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=_F1j_iT8qFM

 
Lidé Donbasu proti fašistické agresi Tisk E-mail
Úterý, 27 květen 2014

 

 

 

Celý článek...
 
Prohlášení Státní dumy FS RF v souvislosti s pokusy o zákaz činnosti Komunistické strany Ukrajiny Tisk E-mail
Pondělí, 26 květen 2014

Výkonný prezident Ukrajiny A. Turčinov 19. 5. 2014 vystoupil s novou iniciativou, směřující k zákazu Komunistické strany Ukrajiny (dále také KPU) a tvrdil, že KPU představuje hrozbu pro národní bezpečnost. 

Státní duma Federálního shromáždění Ruské federace má za to, že neexistují žádné důvody ospravedlňující zákaz jedné z nejstarších politických stran Ukrajiny. V programu KPU nejsou žádná prohlášení, směřující k narušení suverenity a územní celistvosti Ukrajiny. KPU se neúčastnila pokusů o uchvácení moci. Nebyly předloženy žádné důkazy o financování KPU cizími vládami. Dle názoru poslanců Státní dumy je tlak na KPU motivován její tvrdou kritikou nynějšího vládního uskupení a cílem zákazu strany je umlčení hlasu opozice v Ukrajině.

Celý článek...
 
K prezidentským volbám na Ukrajině Tisk E-mail
Neděle, 25 květen 2014

Bojkot volbám!Jaké volby 25. května?

Jihovýchod je v krvi...

Bojkot volbám!

 
Žádost předsedovi ÚV KSČM a europoslancům za KSČM o účinnou pomoc ukrajinským komunistům Tisk E-mail
Čtvrtek, 22 květen 2014

Předsednictvo Ústřední rady KSM dnes poslalo předsedovi ÚV KSČM V. Filipovi a poslancům zvoleným do Evropského parlamentu za KSČM V. Flasarové, M. Ransdorfovi, J. Maštálkovi a J. Kohlíčkovi žádost ukrajinských komunistů o pomoc a podporu. 

 

Vážená soudružko, vážený soudruhu, 

v mimořádně vážné situaci se na vedení Komunistického svazu mládeže (KSM) obrátili představitelé naší sesterské organizace Leninského komunistického svazu mládeže Ukrajiny (LKSMU) s prosbou o tlumočení žádosti vedení KSČM a jejím zastupitelům v Evropském parlamentu o podporu a pomoc Komunistické straně Ukrajiny (KPU) a Leninskému komunistickému svazu mládeže Ukrajiny, jež zažívají perzekuci ze strany kyjevských vládních a fašistických sil. 

Celý článek...
 
Shromáždení solidarity s kubánskými národními hrdiny Tisk E-mail
Čtvrtek, 22 květen 2014

Společnost česko-kubánského přátelství a Český výbor za osvobození Kubánské pětice si Vás dovolují pozvat na SHROMÁŽDĚNÍ SOLIDARITY S KUBÁNSKÝMI NÁRODNÍMI HRDINY nespravedlivě vězněnými ve Spojených státech amerických za boj proti terorismu. Shromáždění se uskuteční ve čtvrtek dne 5. června 2014 od 16.30 hodin v budově ÚV KSČM, Poltických vězňů 9, Praha 1, místnost č. 153, 3. patro.

Vystoupí Vladimír Sedláček - účastník jednání Mezinárodní vyšetřovací komise k případu Kubánské pětice v Londýně. Součástí akce bude také kulturní program.

 
Reakce na dopis V. Filipa předsedům ZO k volbám do EP Tisk E-mail
Středa, 21 květen 2014

Předseda ÚV KSČM rozeslal předsedům okresních výborů dopis - výzvu k volbám s tím, že je určen širokému stranickému aktivu, ale zejména předsedům základních organizací, aby mobilizovali všechny k účasti ve volbách do Evropského parlamentu. Zveřejňujeme reakci předsedy ZO Vladimíra Klofáče, kterou zaslal předsedovi OV KSČM PRAHA 1 Viktoru Pázlerovi.

Vážený soudruhu předsedo,

děkuji za přeposlání dopisu od "Velkého". Je slušnost na dopisy odpovídat. Odpověď však vyžaduje určitá upřesnění v úvodu. Samotný dopis, respektive některé formulace, stejně jako dva předcházející dopisy k uvedené tematice jen potvrzují, že je to dopis nekomunisty členům komunistické strany. 

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 Následující > Konec >>

Výsledky 323 - 329 z 1147
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2015 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.