Úvodní stránka Monday, July 28 2014  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Vyostření syrské války Tisk E-mail
Neděle, 24 březen 2013

Sýrie je válka Washingtonu. Plánoval ji už před lety. Jde o změnu režimu. Amerika netoleruje nezávislé vlády. Chce je nahradit prozápadními, loutkovými. Politikou je teror eskader smrti. Washington zvýšil sázky. Titulky naznačují používání chemických zbraní. Obě strany se navzájem obviňují. Ověřeno není nic.

S Mossadem spjatá DEBKAfile (www.debka.com ; pozn.překl.) pod titulkem "Svědectví o chemické válce v Sýrii" uvedla:

Celý článek...
 
NATO vyjádřilo svou připravenost k operacím proti Sýrii podle schématu použitého proti Libyi Tisk E-mail
Sobota, 23 březen 2013

Ve svém vystoupení ve Výboru pro ozbrojené síly amerického Senátu uvedl velitel Spojených ozbrojených sil NATO v Evropě americký generál James Stavridis: "V případě nevyhnutelnosti jsou vojska NATO připravena realizovat proti Sýrii vojenskou operaci, podobně jako proti Libyi" Jak všichni víme, situace v Sýrii se trvale zhoršuje. O život přišlo 70 tisíc lidí, milion Syřanů bylo donuceno emigrovat do zahraničí a 2,5 milionů občanů bylo vyhnáno ze svých domovů. Není vidět konec kruté občanské války. Proto se Aliance usnesla: postupovat stejnou cestou, jako dříve proti Libyi."

Celý článek...
 
2.4.:Vzpomínkové shromáždění na Hugo Cháveze Tisk E-mail
Pátek, 22 březen 2013

Vzpomínkové shromáždění k připomenutí osobnosti prezidenta Bolívarovské republiky Venezuela Hugo Cháveze. Shromáždění se uskuteční v úterý 2. dubna 2013 od 17 hodin v místnosti č. 76 budovy ÚV KSČM, Politických vězňů 9, Praha 1. Zúčastní se jej mj. i venezuelský velvyslanec Víctor Hernández a předseda ÚV KSČM Vojtěch Filip.

 
"Přátelské ruce" financují turné Yoani Sánchez Tisk E-mail
Čtvrtek, 21 březen 2013

Mezinárodní turné kontrarevoluční blogerky Yoani Sánchezové , financované "rukama přátel" a lidmi, kteří přispěli do "internetových sbírek", aby naše chudá blogerka, jejíž skromná mzda přesahuje měsíčně 10 tisíc dolarů, mohla podniknout svou 80-denní cestu po dvanácti zemích, nabízí velmi zajímavé myšlenky, ukazující, kdo za tímto turné stojí.

Svou návštěvu Bazílie, kde ji lidé solidární s Kubou připravili "velmi vřelé přijetí" , za což je "mírumilovná a pluralistická disidentka" nazvala teroristy, vysvětlovala jako cestu financovanou "nezištnými přáteli", zatímco realita byla taková, že návštěvu organizovalo a financovalo americké velvyslanectví společně s brazilskými pravicovými kruhy a velkými tiskovými médii, stojícími v opozici k vládě Dilmy Rousseffové. 

Celý článek...
 
Tel Aviv, Tel Aviv! Tisk E-mail
Čtvrtek, 21 březen 2013
 
Izrael: člen Severoatlantického paktu? Tisk E-mail
Čtvrtek, 21 březen 2013

Generální tajemník NATO Anders Fogh Rasmussen se setkal 7. března s izraelským prezidentem Šimonem Peresem. Tématem jednání bylo posílení vojenské spolupráce mezi Izraelem a Severoatlantickým paktem a vzájemná organizace "společného boje proti terorismu", zněl oficiální komentář.

Celý článek...
 
Video: záznam besedy "Současná Sýrie na vlastní oči" Tisk E-mail
Středa, 20 březen 2013

Beseda s novináři Záznam besedy "Současná Sýrie na vlastní oči" s novinářem Radovanem Rybákem a politologem a publicistou Danielem Solisem, kterou dne 11. března 2013 zorganizovalo v Praze České mírové hnutí.

 
<< Začátek < Předchozí 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 Následující > Konec >>

Výsledky 323 - 329 z 875
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2014 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.