Úvodní stránka Saturday, October 10 2015  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Masakr palestinského lidu musí ihned skončit! Tisk E-mail
Čtvrtek, 17 červenec 2014

Společné prohlášení komunistických a dělnických stran

My, komunistické a dělnické strany, které podepisují toto společné prohlášení, odsuzujeme barbarský a zločinný útok státu Izrael na palestinský lid.

Vyjadřujeme svou plnou solidaritu s lidmi v Palestině a vyzýváme pracující na celém světě k mobilizaci pří zesílení vlny odsouzení Izraele, aby byla praktickými činy vyjádřena solidarita s palestinským lidem.

Celý článek...
 
Poslední útok na Východ: Kolomojskij se chystá stát samovládcem na Ukrajině Tisk E-mail
Úterý, 15 červenec 2014

Ukrajinský oligarcha Igor Kolomojskij navrhl zabavit podniky a majetek podnikatelům, kteří financují, dle jeho názoru, domobranu na Východě země. Podle vyjádření expertů tak na Ukrajině začíná globální přerozdělování majetku. Navíc se tím, dle jejich názoru, Kolomojskij chystá stát jediným vlastníkem a vládcem Ukrajiny.

Celý článek...
 
Luhansk 6. 7. 2014. Tváří v tvář válce Tisk E-mail
Pondělí, 14 červenec 2014

http://vk.com/video-35968809_169365013

 
Civilní oběti vraždění kyjevské junty 12. 7. 2014 Tisk E-mail
Neděle, 13 červenec 2014

Část z více než 30 civilních obětí útoků ozbrojených sil kyjevské vlády ve 12. okrsku Doněcka dne 12. 7. 2014.

http://vk.com/video-66621324_169100216

 
Naslouchejte dětem z Donbasu Tisk E-mail
Neděle, 13 červenec 2014

Čteme zprávy, díváme se na videa, nasloucháme propagandě. Pokud jsme nezaujatí, spíše než abychom spolkli všechno, co nám říkají hlasatelé v televizi, se snažíme najít pravdu, skrytou v té veškeré rétorice. Ale nikdy nezaslechneme hlasy těch, kdo jsou bouřlivými časy zasaženi nejvíc. 

Victoria Parkerová sestavila z různých rozhovorů pohledy (či názory) někoho, kdo nemá skutečně žádný zájem na politickém či vojenském hašteření, ale jehož sama budoucnost je na hraně.  

Celý článek...
 
Sklizeň (lidských) orgánů na východě Ukrajiny Tisk E-mail
Neděle, 13 červenec 2014

Na rozdíl od teroristických deliktů v Libyi, Sýrii a teď v Iráku, podporovaných Spojenými státy, Velkou Británií, Evropskou unií, členy NATO i oblastními kolaboranty jako Saúdskou Arábií, Izraelem a Katarem, kde jakékoli pokusy o to, aby extrémisté přestali uchvacovat celé národy, narazily na rozhořčený vřískot Západu a obvinění z porušování lidských práv, je nesmírná brutalita doslovných nacistů na Ukrajině vůči odtrhnuvším se provinciím na východě provázena pokryteckým mlčením Západu. Uprchlíci, proudící z obklíčených a bombardovaných zalidněných center vyprávějí příběhy masového vraždění, nevybíravého zasahování civilistů a dokonce úděsného líčení vynucené (násilné) sklizně orgánů z těch, kteří byli zabiti ozbrojenou ofenzívou Kyjeva, nebo z těch, kteří byli uneseni zločineckými tlupami, operujícími ve vakuu beztrestnosti, poskytnutém mlčením Západu.     

Celý článek...
 
Mají být účastníci zločinných válek označováni za hrdiny? Tisk E-mail
Pátek, 11 červenec 2014

Války, které největší světové velmoci, vedené Spojenými státy vedly ve 20. a 21. století proti Iráku, Jugoslávii, Afghánistánu, znovu proti Iráku, Libyi, Sýrii a Rusku prostřednictvím ukrajinských fašistů, byly rozpoutány pod nejrůznějšími lživými záminkami (prosazování svobody a lidských práv, boj proti světovému terorismu a extremismu) a mají jediný cíl - pokračovat v prohlubování a upevňování globální imperialistické hegemonie. K pochopení podstaty nutnosti vedení imperialistických válek je potřeba poznat imperialistickou, kolonialistickou orientaci "klasického neboli čistého kapitalismu", která byla rozkryta již na počátku minulého století v díle Rosy Luxemburgové (Akumulace kapitálu 1908) a V. I. Lenina (Imperialismus, jako nejvyšší stádium kapitalismu 1916).   

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 Následující > Konec >>

Výsledky 288 - 294 z 1150
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2015 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.