Úvodní stránka Thursday, November 27 2014  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Hádej, kdo přijde na večeři? Tisk E-mail
Úterý, 03 září 2013

U stolu s "diktátorem": kterak noví Hitlerové rostou u jídelního stolu USA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Celý článek...
 
Lavrov: důkazy o použítí chemických zbraní nemohou být tajné Tisk E-mail
Úterý, 03 září 2013

Ruský ministr zahraničních věcí vyhlašuje: důkazy o použití chemických zbraní v Sýrii nemohou byt v kategorii tajné. USA, Velká Británie a Francie neposkytují podrobnosti.

Ruský ministr zahraničních věcí Sergej Lavrov prohlásil, že "režim tajné" ze strany Západu je neakceptovatelný, pokud se týká důkazů o použití chemických zbraní v Sýrii. Sdílení informací je povinností. 

Celý článek...
 
Ruce pryč od Sýrie! Tisk E-mail
Pondělí, 02 září 2013
Dnes, 2. září, se uskutečnila před ambasádou USA v Praze demonstrace několika stovek lidí uspořádáná Českým mírovým hnutím proti plánované imperialistické agresi v Sýrii. K protestu promluvil za České mírové hnutí Milan Krajča, dále zástupce syrské komunity v České republice Nizar Trabulsí, předsedá Národního svazu syrských studentů v ČR Ahmed Khaddour, dokumentarista Václav Dvořák, spisovatelka Lenka Procházková, politolog Daniel Solis a do rozpuštění Poslanecké sněmovny poslankyně za KSČM Marta Semelová. Demonstraci aktivně podpořil společně s Národním svazem syrských studentů v ČR a Klubem českého pohraničí i Komunistický svaz mládeže, který vede pod heslem "Ruce pryč od Sýrie!" dlouhodobou kampaň na obranu této země a jejího lidu. Odpor proti imperialistickým válkám a okupacím a účasti České republiky na nich je jedním ze základních programových úkolů KSM (více zde ) .
Celý článek...
 
Na prahu třetí světové války Tisk E-mail
Neděle, 01 září 2013

Ve svém tažení za prosazení monopolárního světa žene americký imperialismus světovou komunitu do jednosměrné uličky. Tento záměr je však pouze cestou válečných hrozeb, ekonomických embarg a informačních válek nerealizovatelný. Se záměrem nesouhlasí ČLR, Rusko, skupina států "BRICS" a dokonce i určitá část Evropských států.

Celý článek...
 
Prohlášení komunistických a dělnických stran Tisk E-mail
Pátek, 30 srpen 2013

Prohlášení komunistických a dělnických stran proti imperialistickému vojenskému útoku vůči Sýrii

My, komunistické a dělnické strany, vyjádřujeme solidaritu se syrským lidem a odsuzujeme vojenský útok proti Sýrii, který je připraven imperialisty USA, NATO a EU a jejich spojenci s cílem prosadit své zájmy v regionu.

Odmítáme záminky imperialistů, které, jak se později ukázalo, byly také použity ve válce proti Iráku a v dalších imperialistických válkách proti Jugoslávii, Afghánistánu a Libyi.

Vyzýváme třídu pracujících, národy po celém světě, aby odporovaly a odsoudily novou imperialistickou válku, aby požadovaly na vládách ve svých zemích, aby se neúčastnily a nepodporovaly tento zločinný vojenský útok.

 

Zdroj s aktuálním seznamem podepsaných: solidnet

 
Ať žije válka! Tisk E-mail
Čtvrtek, 29 srpen 2013

Takzvaná občanská válka v Sýrii je po studené válce prvním ozbrojeným konfliktem, v němž proti sobě stojí mocnosti. Podle prognózy zpravodajských služeb USA Globální trendy 2030: Alternativní světy by sice v nejbližších letech žádná světová válka neměla nastat, ta je ale definována jako válka všech mocností - vojenské střety jednotlivých velmocí tato předpověď nevylučuje.

Celý článek...
 
2.9.: Demonstrace proti útoku na Sýrii Tisk E-mail
Čtvrtek, 29 srpen 2013

Demonstrace proti imperialistické agresi Spojených států amerických a jejich spojenců ze Severoatlantického paktu NATO a Evropské unie proti Syrské arabské republice.

Demonstrace se uskuteční před budovou Velvyslanectví USA (Tržiště 15, Praha - Malá Strana) v pondělí 2. září 2013 od 17 hodin.

Demonstraci pořádá České mírové hnutí, členská organizace Světové rady míru.

Facebooková skupina:

https://www.facebook.com/events/409402395827440/

 
<< Začátek < Předchozí 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 Následující > Konec >>

Výsledky 288 - 294 z 963
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2014 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.