Úvodní stránka Saturday, September 20 2014  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Den nezávislosti - 4. července Tisk E-mail
Čtvrtek, 04 červenec 2013
 
Na co se budou ptát Olivera Stonea v Karlových Varech? Tisk E-mail
Čtvrtek, 04 červenec 2013

Rozhovor s Oliverem Stonem Na mezinárodní filmový festival do Karlových Varů přijel Oliver Stone, významný americký filmový režisér a producent, vyvíjející se osobnost, která svojí filmovou prací a svými projevy jasně kritizuje a odsuzuje politiku agresí a okupací amerického impéria opřenou o manipulaci, kterou realizují mediální korporace. Stone je známý například svými protiválečnými filmy Četa či Narozen 4. července. Jeho sympatie latinskoamerickému anitiimperialistickému hnutí se odrážejí v dokumentárních filmech jako je Comandante (věnovaný Fidelu Castrovi) či Jižně od hranice, jehož uvedení na mezinárodním filmovém festivalu v Benátkách v roce 2009 se zúčastnil společně s venezuelským prezidentem Hugo Chávezem.

Celý článek...
 
Humanisté z NATO proti syrskému lidu Tisk E-mail
Úterý, 02 červenec 2013

interview komunistické "Pravdy" s předsedou ÚV Komunistické strany Ruské federace Gennadiem Zjuganovem


Gennadiji Andrejeviči, nedávno se řada západních států rozhodla zvýšit dodávky zbraní syrské "opozici". Jak hodnotíte tento obrat postojů ve vztahu k Sýrii?

Toto rozhodnutí bezpochyby nepřispívá k vyřešení konfliktu a naopak ho dále prohlubuje. Nejen, že narušuje normy mezinárodního práva, Jde o přímou intervenci do vnitřních záležitostí suverénního státu. Je rovněž zjevně nehumánní, poněvadž posiluje krveprolití. Zbraně západních států nejenže zabíjejí příslušníky vládních sil, ale i staré lidi, ženy a děti.

Celý článek...
 
Japonská KS úspěšná ve volbách do Metropolitního shromáždění v Tokiu Tisk E-mail
Neděle, 30 červen 2013

Japonská komunistická strana (JCP) víc než zdvojnásobila počet svých křesel ve volbách do tokijského Metropolitního shromáždění 23. června a stala se tak třetí nejsilnější stranou v tomto sboru, kde jí teď patří 13 %. JCP postavila 42 kandidátů ve všech 42 volebních obvodech; obdržela 616 721 hlasů, 13,61 % z celkového počtu hlasů.  

Celý článek...
 
Hlubší smysl odhalení masového sledování občanů USA Tisk E-mail
Úterý, 25 červen 2013

Odhalení (dávno známé) skutečnosti, že Obamův režim využívá "Národní bezpečnostní agenturu" NSA (National Security Agency) k tajnému odposlouchávaní, sledování a zaznamenávání všech typů komunikací mnoha set milionů Američanů a jiných národů, vyvolalo protesty v celém světě.

V USA, ve kterých bylo toto odhalení publikováno nejrozsáhleji, došlo pouze k omezeným protestům některých nevládních organizací pro obhajobu občanských svobod, ale nevyvolalo žádný masový odpor.

Celý článek...
 
Zápalky pro Velký Izrael Tisk E-mail
Čtvrtek, 20 červen 2013
 
<< Začátek < Předchozí 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 Následující > Konec >>

Výsledky 288 - 294 z 921
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2014 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.