Úvodní stránka Thursday, October 23 2014  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Hirošima Tisk E-mail
Pátek, 09 srpen 2013

Apicella: Hirošima 6 srpna 19456.srpen 1945

Konec?

...Neee! Korea, Vietnam, Jugoslávie, Irák, Afghánistán, Libye, Sýrie

 

(Enzo Apicella)

 
Prezidentka GUE/NGL se zúčastnila udílení antikomunistické "Sacharovovy ceny" Tisk E-mail
Středa, 07 srpen 2013

Setkání buržoazie a oportunistů na opovrženíhodné události, kde Martin Schulz, prezident Evropského parlamentu udělil "Sacharovu cenu" Guillermu Fariňasovi, který jak se již prokázalo, je spojen s USA, EU, s buržoazními vládami členských států a podnikatelskými skupinami, tvoří součást stupňování antikomunistické kampaně EU proti socialistické Kubě.  

Celý článek...
 
Postoje komunistů v období krize a k Rusnokově vládě Tisk E-mail
Úterý, 06 srpen 2013

Dopady velké krize euro-atlantického kapitalismu postihující celý svět ani krize systému moci v České republice, která se projevila pádem vlády pravicové koalice, a blížící se projednávání návrhu na vyslovení důvěry Rusnokovy rádobynepolitické vlády se nestaly pro komunistické hnutí v České republice podnětem, na který by bylo schopno formulovat svoji vlastní reakci a strategickou pozici. Stav, v němž se nachází naše komunistické hnutí, jehož dominantní součástí je KSČM, přitom nelze nazvat jinak než degenerace.  

Celý článek...
 
Boj za veřejné vlastnictví je bojem za demokracii Tisk E-mail
Čtvrtek, 01 srpen 2013

Tenhle nádherný extrakt edwardiánského spisovatele - komika Sakiho jsem použil do sloupku o veřejném vlastnictví v den voleb do Evropského parlamentu v roce 2009. Neomlouvám se za to, že jsem jej teď použil znovu, když naše vládní elita dovršuje své plány na prodej Britské pošty (the Royal Mail), která je v rukou státu od dob Jindřicha VIII. 

Celý článek...
 
Pentagon plánuje přímou intervenci do Sýrie Tisk E-mail
Úterý, 30 červenec 2013

Pentagon navrhuje rozsáhlou eskalaci syrského masakru s cílem svržení Bašára Assada pod patronací ozbrojených sil.  

Celý článek...
 
Válka proti Íránu, Iráku a Sýrii? Tisk E-mail
Sobota, 27 červenec 2013

Česká zahraniční politika je v plném podřízení zájmům USA a ostatních imerialistických mocností, které slouží zájmům nadnárodních korporací jako je BP a Shell. Česká republika je v tomto nebezpečném kolotoči subalterním hráčem, ale pokud se situace vymkne kontrole, zaplatíme za servilnost beze zbytku. Co je v pozadí jednoho rozhodnutí české vlády se můžeme dočíst v článku Pepe Escobara. 

Celý článek...
 
Církevní parazitismus aneb vymačkáme vás jako citrón Tisk E-mail
Pátek, 26 červenec 2013

Tak řečenými církevními restitucemi přijatými vládou Nečase, Schwarzenberga a Kalouska v roce 2012 provádějí církevní organizace jedno z posledních možných velkých vyvlastnění národa a tedy každého jednoho z nás. Jedno z posledních možných proto, že v naší vytunelované, zprivatizované a nadto úspěšně zadlužené vlasti už toho z národního majetku k ukradení moc nezbývá. 

Na 80% majetku, který se má stát obětí restitucí a který je stále ještě ve veřejném vlastnictví, přitom spolkne římskokatolická církev, která se od dob upálení Jana Husa nepoučila. Přesvědčování arcibiskupa Dominika Duky a dalších prelátů, že církev slouží společnosti a nikoli zlatému teleti, nalezne pochopení asi u málokoho. Reálně však tito církevní hodnostáři svojí prací nikdy společnosti užitek nepřinesli a nepřinesou. Příznačné přitom je, že podle sčítání obyvatelstva z roku 2011 se ke katolické církvi přihlásilo pouhých 10,26 % obyvatelstva českých zemí. To znamená, že od roku 1991 poklesl počet jejích věřících o plných 68 %. Otázku, zda přinese římskokatolické církvi restituční okradení národa zvrat v dlouhodobě klesající podpoře a důvěryhodnosti, si Duka zjevně neklade. Je realista, podniká ve financích a realitách. 

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 Následující > Konec >>

Výsledky 288 - 294 z 937
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2014 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.