Úvodní stránka Friday, May 27 2016  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Zpráva G. Zjuganova na 35. sjezdu Svazu komunistických stran-KSSS Tisk E-mail
Úterý, 02 prosinec 2014

Ve dnech 1. - 2. 11. 2014 se konal v Bělorusku 35. sjezd "Svazu komunistických stran - KSSS". Přestože se mně zdálo, že některé pohledy a hodnocení nejsou zcela zásadové, považoval jsem za potřebné dokument přeložit. Uvědomil jsem si, že ruští komunisté jsou pod stejným tlakem, jako celé mezinárodní komunistické a dělnické hnutí a Zjuganov, pokud by ve svých hodnoceních zaujal principiálnější postoje, vystavil by nejen sebe, ale celou stranu zvýšenému nátlaku, ne-li pronásledování.

(Poznámka překladatele)

Celý článek...
 
Cor Fort Tisk E-mail
Neděle, 30 listopad 2014

Cor Fort je další z řady Oi! kapel. Pochází z katalánska a má marxisticko-leninistické zaměření. Její členové jsou Oriol, Iaio, Avinyó, Marc a Txuta. Mimo jiné jako většina katalánských kapel fandí FC Barcelona, ale fotbal se v jejich tvorbě příliš neodráží.

Celý článek...
 
Něměcký novinář Udo Ulfkotte o tom, jak šířil v médiích lži, které po něm chtěla CIA Tisk E-mail
Pondělí, 24 listopad 2014

 Pořad televize RT obsahující výpověď novináře a politologa Uda Ulfkotta o své práci pro tajné služby CIA a BND. Vzhledem k stále agresivnějšímu kurzu směřujícímu k válce proti Rusku se rozhodl o své práci a způsobu činnosti těchto tajných služeb nejen promluvit, ale i napsat knihu. 

(kliknutím na tlačítko vpravo dole pod videem zapnete české titulky)

Převzato z NWOO.org

 
Americká ambasáda provedla v Praze generálku na státní převrat Tisk E-mail
Neděle, 23 listopad 2014

Kam až sahá drzost USA při diktování svých zájmů cizím zemím? Minulý týden jsme byli svědky politicky útočného aktu ze strany USA proti svrchovanosti České republiky. Americká ambasáda zorganizovala kartičkovou demonstraci proti prezidentu Zemanovi. Zástěrkou mělo být chování prezidenta. Ve skutečnosti Americe vadí Zemanův poměrně vstřícný postoj k Rusku. Demonstrace byla zcela okatě organizována podle stejného scénáře jako v Egyptě, v Srbsku, Kyrgystánu, Gruzii, nebo jako kyjevský Majdan. Výčet těchto Amerikou organizovaných pučů však má již kolem desítky položek. V Praze zatím proběhla generálka před převratem. Svému Majdanu se na poslední chvíli vyhnuly Slovensko a Maďarsko, kde tamější politické špičky jaksi "vyměkly". 

Celý článek...
 
Podobnost čistě náhodná? Tisk E-mail
Sobota, 22 listopad 2014

Tři středoevropské země se dostaly pod drobnohled USA. Maďarsko, Slovensko a ČR. A to je vždy riziko pro ty, kteří si dovolí mít neshodný názor s Bílým domem. Vybočení z řady dvacetosmičky se nelíbí ani EU, zakládající si na jednotě. Co s rebely? 

Celý článek...
 
Bulletin komise Evropy a severní Ameriky WFDY Tisk E-mail
Pátek, 21 listopad 2014
 
Americké velvyslanectví organizuje státní převrat v ČR Tisk E-mail
Pátek, 21 listopad 2014

Předáváme vám informaci o způsobech práce amerického velvyslanectví na území České republiky. Podobně jako majdan na Ukrajině i v České republice je "tzv. pouliční veřejné mínění" prací zahraničních mocností. Více se dočtete v článku:

http://aeronet.cz/news/vime-kdo-organizoval-rozdavani-cervenych-karet-proti-zemanovi-dukaz-o-bezprecedentnim-vmesovani-se-americkeho-velvyslanectvi-do-vnitrnich-zalezitosti-republiky-americane-organizuji-demonstrace-skrz/

 
<< Začátek < Předchozí 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 Následující > Konec >>

Výsledky 288 - 294 z 1149
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2016 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.