Úvodní stránka Saturday, May 27 2017  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
19. valné shromáždění WFDY 9.-12. listopadu Tisk E-mail
Čtvrtek, 05 listopad 2015

19. valné shromáždění (sjezd) Světové federace demokratické mládeže (WFDY) se koná od 9. do 12. listopadu 2015 v Havaně na Kubě. Schází se v roce 70. výročí této významné antiimperialistické organizace mláděže. Účastní se ho i zástupce Komunistického svazu mládeže, členské organizace a člena nejvyššího vedení federace.

 
Mladá pravda - listopadové číslo Tisk E-mail
Středa, 04 listopad 2015
Vyšlo listopadové číslo Mladé pravdy, časopisu Komunistického svazu mládeže.

 

Časopis pro tisk si můžete stáhnout v pdf kliknutím na obrázek nebo zde ve formátu A5.  

 
Všichni sluhové trhu - Varufakisovy tarify Tisk E-mail
Úterý, 03 listopad 2015

Varufakis má zisky z krize řecké ekonomiky. To napsal řecký týdeník  Proto Thema, který zveřejnil email agentury London Speaker Bureau, jenž pak převzal Daily Telegraph. Je zde uveden seznam úhrad, které požadoval v létě letošního roku bývalý ministr Janis Varufakis za účast na konferencích a setkáních s veřejností. Pohybuje se od 60 tisíc dolarů za projev "mimo Evropu" po 5 tisíc za projev v Evropě až po 1500  dolarů za přednášku na univerzitě. Opravdu velká je účast v italském pořadu "Che tempo che fa", který moderuje Fabio Fazio a který bylo možno shlédnout 27. září 2015. Ten stál abonenty RAI 24 000 Euro. Více jak tisíc Euro za minutu vzhledem k tomu, že pořad trval 22 minuty. K tomu je třeba přidat výdaje za cestování v business class, ubytování,  letištní poplatky a poplatky za převoz a stravu a další výdaje.

 
Socialistická odpověď hegemonii kapitalismu Tisk E-mail
Pondělí, 02 listopad 2015

Nepřítele je potřeba osobně poznat, tím více nepřítele ideologického, se kterým se vede krutá, většinou skrytá válka. Tuto skutečnost znají lépe než kdekoli jinde v ČLR. Čínští komunisté nejenže analyzují zkušenosti z rozbíjení SSSR, ale i pozorně zkoumají tendence rozvoje současných mezinárodních vztahů. To potvrdilo i 6. Celosvětové socialistické fórum, které se uskutečnilo ve dnech 16. - 17.10 v Pekingu.

Celý článek...
 
Před velvyslanectvím USA se demonstrovalo proti blokádě Kuby Tisk E-mail
Neděle, 01 listopad 2015

Přes tři desítky demonstrujících se sešly v úterý večer před budovou velvyslanectví Spojených států amerických v Praze, aby protestovaly proti již více než půl století trvající blokádě Kuby. Shromáždění svolala Společnost česko-kubánského přátelství v souvislosti s projednáváním rezoluce Valného shromáždění Organizace spojených národů odsuzující blokádu karibského "Ostrova svobody" a vyzývající k jejímu okamžitému ukončení. Pro tuto rezoluci nakonec na zasedání v New Yorku hlasoval rekordní počet států, všechny kromě dvou - Spojených států amerických a Izraele.

Celý článek...
 
Poslední žijící hrdina dobývající Reichstag se včera dožil 93 let Tisk E-mail
Pátek, 23 říjen 2015

Posíláme velkou gratulaci do Petrohradu! Včera 22. října se dožil 93 let Nikolaj Michajlovič Beljajev. Jediný dosud žijící účastník útoku na Reichstag, legendární bojovník 756. pluku 150. střelecké divize, který byl u vztyčení rudé vlajky vítězství nad Reichstagem jako symbolem porážky  nacistického Německa.

Celý článek...
 
Zlost Tisk E-mail
Pátek, 23 říjen 2015
 
<< Začátek < Předchozí 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 Následující > Konec >>

Výsledky 288 - 294 z 1337
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2017 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.