Úvodní stránka Wednesday, September 03 2014  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Izrael podepsal lukrativní dohodu s EU Tisk E-mail
Neděle, 27 červenec 2014

Izrael má mít stejný přístup jako členské státy Evropské unie k 80 miliardám euro z grantů výzkumného programu "Horizont 2020", nejrozsáhlejšího výzkumného a inovačního programu EU, na základě dohody, podepsané s Komisí EU.    

Celý článek...
 
Prohlášení hudební skupiny Banda Bassoti na podporu donbaských antifašistů Tisk E-mail
Sobota, 26 červenec 2014

Obracíme se na naši velkou rodinu, příznivce naší skupiny - Banditos, na antifašisty, dělnickou třídu, všechny pracující světa, na nezaměstnané a vykořisťované, ať se nacházejí kdekoli. 

V posledních měsících jsme byli svědky politiky ticha.

Nikde v Evropě neuslyšíte informace o tom, co páchá fašistická kyjevská vláda na Donbase a na Ukrajině. Italský a evropský tisk je naprosto umlčen Evropskou unií a Spojenými státy. 

Celý článek...
 
Solidarita s Palestinou Tisk E-mail
Sobota, 26 červenec 2014
 
Kubánská revoluce je pokračující inspirací Tisk E-mail
Sobota, 26 červenec 2014

V těchto dnech si připomínáme 61. výročí události, která ve svých důsledcích změnila tvář Kuby, jejího národa a dala příklad mnoha vykořisťovaným zemím - útoku na kasárna Moncada v Santiagu de Cuba.

10. dubna 1952 uspořádá Fulgencio Batista vojenský převrat, který zabrání chystaným volbám a možné výhře pokrokových sil. Zavede tak diktaturu tajné služby a armády, chráněné svým mocným severním sousedem USA, mající udržet moc tváří v tvář nespokojenosti se zkorumpovanou vládou. Ta nechává lid v obrovské chudobě a podřízenosti USA.

Celý článek...
 
Vyjádření solidarity Světové federace demokratické mládeže ukrajinským komunistům Tisk E-mail
Pátek, 25 červenec 2014

Světová federace demokratické mládeže odsuzuje úsilí o kriminalizaci činnosti komunistů na Ukrajině. V období, kdy na Ukrajině zesílila krize, v níž stojí proti sobě zájmy USA-EU a Ruska, proti zájmům lidu Ukrajiny, fašistická vláda v Kyjevě podporpovaná EU a USA se snaží o novou provokaci rozpuštěním parlamentní skupiy Komunistické strany Ukrajiny. Toto opatření přichází jako krok realizace rozhodnutí ukrajinské vlády kriminalizovat komunistickou stranu. 

Celý článek...
 
Prohlášení komunistických organizací mládeže o nové izraelské genocidě vůči palestinskému lidu Tisk E-mail
Čtvrtek, 24 červenec 2014

Organizace mládeže podepisující následující prohlášení důrazně odsuzují vojenské operace izraelského státu namířené proti palestinskému lidu, které již měly za následek ztrátu stovky životů.

USA, ale i EU, které podporují zločinné činy Izraele poskytováním své bezvýhradné podpory, a to ztotožňováním viníků s oběťmi, posilováním svých politických, finančních a vojenských vazeb s Izraelem, pořádáním společných vojenských cvičení s izraelskými ozbrojenými silami, mají obrovskou zodpovědnost za pokračující zločin proti palestinskému lidu a jeho mládeži.

 

Celý článek...
 
Rozhovor s velitelem oddílu ozbrojených sil Doněcké lidové republiky Tisk E-mail
Čtvrtek, 24 červenec 2014

Rozhovor s velitelem oddílu ozbrojených sil Doněcké lidové republiky před útokem v oblasti vesnice Koževňa 22. 7. 2014. Hovoří mimo jiné o účasti zahraničních žoldáků na straně kyjevské junty, kteří přicházejí z Polska a o arabské řeči, kterou slyšeli z pozic nepřítele. Rozvědka rovněž viděla na straně sil junty v regionu černocha.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 36 - 42 z 910
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2014 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.