Úvodní stránka Saturday, October 22 2016  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Cuba si, Yankee no! Tisk E-mail
Pátek, 12 srpen 2016
 
Kuba: Trendy, dynamika a záludnosti v "normalizačním" procesu Tisk E-mail
Čtvrtek, 11 srpen 2016

Chris Matlhako a Walter Mothapo objasňují pohled z Kuby na "normalizaci" vztahů Kuba-USA uprostřed tlumené, ale vytrvalé imperialistické politiky vůči zemi i oblasti

Při nedávné návštěvě na Kubu, vyznačující se oslavami 1. máje coby součástí Mezinárodní brigády 2016, jsme se setkali s kubánskými orgány na různých úrovních. Tyto diskuse se týkaly různých témat, nejen probíhajícího procesu "normalizace vztahů" mezi Kubou a Spojenými státy a ve stejné době probíhajícího úpadku mezinárodního postavení USA ve světových záležitostech. Tento proces přinesl různé výklady od nepřátel i přátel a byl velkou příležitostí dovědět se podstatu procesu z "koňské huby" (jak angličtina idiomaticky nazývá zasvěcený, spolehlivý zdroj).

Celý článek...
 
Jednání mezi KSM a slovenskou Frontou levicové mládeže Tisk E-mail
Úterý, 09 srpen 2016

Poslední červencový víkend se v Praze uskutečnilo pracovní setkání českého Komunistického svazu mládeže a slovenské Fronty levicové mládeže, nedávno vzniklé mládežnické organizací Komunistické strany Slovenska. Jednání, kterého se zúčastnil také předseda Fronty levicové mládeže Artur Bekmatov, bylo věnováno analýze situace v české republice a na Slovensku a rozvoji spolupráce obou zúčastněných organizací komunistické mládeže i připravovaným aktivitám na mezinárodní úrovni.

 

 
K lidové moci - společně s KS RF Tisk E-mail
Pátek, 05 srpen 2016

Vystoupení předsedy ÚV Komunistické strany Ruské federace (KS RF) Gennadije Zjuganova na 16. mimořádném sjezdu strany 28. - 29. 6. 2016


Do parlamentních voleb zbylo méně než tři měsíce. Současná volební kampaň není pouze soutěží o poslanecké mandáty. Je to boj programů, principiálně rozdílných úhlů pohledů na budoucnost Ruska. 18. září bude každý ruský občan odpovídat na otázku, v jaké zemi budeme žít my, naše děti a vnuci.

Celý článek...
 
Z čeho si bývalý ředitel ztrátových ČSA koupil luxusní vilu a vrtulník? Tisk E-mail
Pátek, 29 červenec 2016

Motto: Když vám někdo řekne, že zbohatl tvrdou prací, zeptejte se: čí práce to byla?

Další příklad příslušníka české velkoburžoazie, představitele místního kapitalismu. Miroslav Dvořák byl generálním ředitelem Letiště Praha a prezidentem Českých aerolinie až do chvíle, kdy je stát v roce 2011 přeměnil v akciovou společnost s cílem je prodat. Od té doby do roku 2014 předsedou představenstva. Jako odměnu z převodu si management nechal vyplatit bezmála 200 milionů, z toho 150 milionů Kč sám Dvořák, zatímco samotná ČSA byla ve ztrátě.

Celý článek...
 
Olympijské hnutí na pokraji rozdělení Tisk E-mail
Pondělí, 25 červenec 2016

Vzhledem k tomu, že imperialistická rivalita se odráží i ve sportu ve formě hrozícího zákazu účasti ruských sportovců na nadcházejících Olympijských hrách za zjištěný doping, a k tomu, že oficiální česká média automaticky zaujímají jednostranný pohled a pozici protiruských sankcí, kterou razí USA, zveřejňujeme postoj prezidenta Ruské federace Vladimíra Putina k této kauze.

Celý článek...
 
Mladá pravda - červnové číslo Tisk E-mail
Úterý, 19 červenec 2016
Červnové číslo Mladé pravdy, časopisu Komunistického svazu mládeže.

 

Časopis pro tisk si můžete stáhnout v pdf kliknutím na obrázek nebo zde ve formátu A5.  

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 29 - 35 z 1207
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2016 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.