Úvodní stránka Thursday, October 23 2014  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Kdo jsou hrdinové Tisk E-mail
Sobota, 13 září 2014

Po znovuzavedení kapitalismu získala naše společnost řadu nových zkušeností. Vedle rozkradení národního vlastnictví a přeměny pracujících na nájemníky ve vlastní zemi, jsme zatažením naší vlasti bez referenda do Severoatlantického paktu a do válek USA, NATO a EU získali další novou zkušenost - do našich životů byla vpuštěna válka. Válka, jejímž prostřednictvím vlády ČR posílající své pomocné sbory do agresí a okupací Západu za peníze nás všech vyvážejí smrt do více či méně vzdálených zemí. S přeměnou lidové armády na žoldáckou se pak ze zabíjení a jeho napomáhání stal byznys posvěcený státem. Když se občas někteří ze žoldáků vrátili domů v rakvi, dělo se tak nejprve spíše nazapřenou, v poslední době pak se vší strojenou parádou a exaltovaným přesvědčováním veřejnosti o tom, že se jedná o hrdiny, kteří bojovali za naši bezpečnost v cizí zemi. Zdá se, že těmto manipulacím je ochotno věřit stale méně lidí.

Celý článek...
 
8. září 2014 proběhla v Doněcku manifestace připomínající 71 let od osvobození Donbasu Tisk E-mail
Úterý, 09 září 2014
8. září 2014 proběhla v Doněcku manifestace připomínající 71 let od osvobození Donbasu od německých fašistů

 
Videoklip proti NATO-fašistické válce proti lidu Donbasu Tisk E-mail
Úterý, 09 září 2014
 
12.9. Demonstrace za osvobození Kubánské pětice Tisk E-mail
Sobota, 06 září 2014

Společnost česko-kubánského přátelství a Český výbor za osvobození Kubánské pětice vás zvou na demonstraci za okamžité propuštění kubánských bojovníků proti terorismu z věznic Spojených států amerických, kam byli před 16 lety nespravedlivě uvězněni.

Protestní shromáždění se uskuteční v pátek 12. září 2014 v 17 hodin před budovou velvyslanectví USA (Tržiště 15, Praha 1 - Malá Strana)

 
Ukrajina - opět zatýkání komunistických funkcionářů Tisk E-mail
Pátek, 05 září 2014

Jestliže v Donbasu pokračuje občanská válka rozpoutaná Kyjevem, tak na zbytku Ukrajiny pokračují represe proti komunistům. Zveřejňujeme komuniké Regionálního výboru KS Ukrajiny z Dněpropetrovska o zatčení 3 představitelů této strany. 

Celý článek...
 
Stanovisko vedení Marxisticko-leninského odborného klubu k předání sbírek Muzea dělnického hnutí Tisk E-mail
Čtvrtek, 04 září 2014

Ostře odsuzujeme lhostejný přístup k historii dělnického a komunistického hnutí a neodpovědné jednání některých členů vedení KSČM v čele s jeho předsedou V. Filipem, které vedlo k předání sbírek Muzea dělnického hnutí (dále MDH) Národnímu muzeu. Několikrát jsme upozorňovali na podivné vztahy mezi vedoucími činiteli občanského sdružení (dr. L. Eliášová a dr. M. Ransdorf), kteří získali MDH, sloučené z bývalých Muzeí Klementa Gottwalda, V. I. Lenina a Julia Fučíka, pod záminkou jeho záchrany.

Celý článek...
 
Ukrajinci se obracejí proti zločinné válce Tisk E-mail
Úterý, 02 září 2014

Z válečného tažení 30. mechanizované ukrajinské brigády proti lidu Donbasu přežilo z 4700 osob pouze 83. Autentické záběry ukazují kolaps vraždící mašinérie kyjevské junty. Přeživší hrstka odvedenců a dav matek, sester a manželek mrtvých zatím slovně účtuje s velitelem již reálně neexistující brigády. Přeživší odvedenci veřejně oznamují svoji dezerci. Civilisté, jejichž příbuzní se už nevrátí, obžalovávají politické a vojenské předtavitele junty z vražd a válečných zločinů.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 22 - 28 z 937
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2014 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.