Úvodní stránka Wednesday, April 25 2018  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Americké speciální síly zaznamenány na pozicích Islámského státu Tisk E-mail
Pondělí, 25 září 2017

Na průzkumných fotografiích zveřejněných ministerstvem obrany Ruské federace se objevuje vybavení speciálních sil americké armády na sever od Dajr az-Zauru, kde operují bojovníci Islámského státu. Ministerstvo ve svém prohlášení říká, že americké speciální síly zajišťují volný průchod proamerickým "Syrským demokratickým silám" skrze bojové uskupení Islámského státu. Tyto síly se volně pohybují po levém břehu Eufratu k Dajr az-Zauru (který syrská armáda po tvrdých bojích osvobozuje z obklíčení za podpory ruské armády) bez zjevného odporu ze strany teroristů. Fotografie z období mezi 8-12. září ukazují jasnou přítomnost amerických speciálních sil, aniž by činily zvláštní ochránná opatření. Podle nich to může znamenat, že se američtí vojáci "cítí absolutně bezpečně" v oblasti držené Islámským státem. Na snímcích je možné jasně identifikovat automobily, obrněné vozy (Cougar, Hummer) a stany.

Podrobnosti: https://www.rt.com/news/404365-us-special-forces-isis/

 
Evropský parlament cenzuroval 12 karikatur jako politicky "kontroverzní" Tisk E-mail
Pátek, 22 září 2017

Minulý týden Evropský parlament odmítl jako "štvavé" 12 karikatur řeckých umělců na bruselské výstavě. Vysmívání se vůdcům EU a jejich politice údajně odporuje "evropským hodnotám".

Celý článek...
 
Slavnost Haló novin 2017 Tisk E-mail
Čtvrtek, 21 září 2017

Krajský výbor KSČM Praha ve spolupráci s a.s. Futura zvou na tradiční Slavnost Haló novin, která se koná v sobotu 23. září 2017 od 10.00 hodin na Křižíkově fontáně, Výstaviště, Praha 7. Srdečně zveme všechny příznivce a sympatizanty Haló novin!

Facebooková událost: https://www.facebook.com/events/1576244195747878/

 
Chiesa: Červený alarm Tisk E-mail
Úterý, 19 září 2017

Nová republika přinesla 15. 9. 2017 článek A hle, kůň sinavý, a jméno jeho jezdce Smrt ... Složily Rusko a Čína ze strachu zbraně?

Autorem je Paul Craig Roberts. I přes nepochybnou zasvěcenost autora, již několikrát hodnotil politiku Putina jako neadekvátní, respektive málo radikální. Přinášíme reakci Giulietta Chiesi na tento článek, jehož obsah nás může uklidnit jen z jedné strany.

Celý článek...
 
Z internetu Kdo v politice zastupuje "veřejný" zájem? Tisk E-mail
Pondělí, 18 září 2017

Politika v třídně rozdělené společnosti a veřejný zájem jsou dvě rovnoběžky - bez průsečíku. Hájit veřejný zájem bude možné teprve se zánikem třídní společnosti, kdy bude z politiky odstraněn starý obsah, tj. boj tříd o moc...

(Martin Drhlík, zdroj: Parlamentní listy)

 

Celý článek...
 
Mladá pravda - zářijové číslo Tisk E-mail
Pondělí, 18 září 2017
Vyšlo zářijové číslo Mladé pravdy, časopisu Komunistického svazu mládeže.

 

Časopis můžete stáhnout v pdf kliknutím na obrázek nebo zde ve formátu k tisku
 
Československá stopa na Kubě Tisk E-mail
Pátek, 15 září 2017

Československá stopa na Kubě byla tématem diskuse dalšího setkání členů a sympatizantů brněnské pobočky Společnosti česko-kubánského přátelství Lázara Kruze, které se uskutečnilo v úterý 12. září 2017 v Brně.

Začátek setkání byl věnován informacím o přírodní katastrofě, kterou způsobil hurikán Irma v Karibské oblasti. Podle aktuálních zpráv přišlo o život v Kubánské republice během hurikánu deset lidí a republika také utrpěla značné hmotné škody.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Následující > Konec >>

Výsledky 134 - 140 z 1417
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2018 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.