Úvodní stránka Thursday, April 24 2014  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Z pátku na sobotu začne anglo-americký útok na Sýrii? Tisk E-mail
Čtvrtek, 29 srpen 2013

Podle izraelských zdrojů Spojené státy naplánovaly počátek útoku na Sýrii na noc z pátku 30. na sobotu 31. srpna.

Přípravy zahrnují v posledních dvacetičtyřech hodinách i posílení leteckých sil, umístěných na letecké základně Al Udeid v Kataru, kde měly být umístěny bombardery B1 a neviditelné stihače F22 Raptor, přesunuté z letecké základny Masirah v Omanu a z velké námořní a letecké základny Diego Garcia v Indickém oceanu.

Celý článek...
 
Sýrie: Další chystaný válečný zločin Západu Tisk E-mail
Středa, 28 srpen 2013

Váleční zločinci z NATO a jejich arabští spojenci jsou rozhodnutí podpořit své lži o použití nervově paralytického bojového plynu sarinu syrskou armádou rozsáhlou intervencí.

Když selhal pokus zastrašit inspektory OSN, kteří mají prověřit použití sarinu v Damašku, Bílý dům požádal Generálního tajemníka OSN Pan Ki-moona, aby inspektory odvolal před tím, než napíši zprávu o získaných důkazech. Generální tajemník tento požadavek odmítl.

Celý článek...
 
Jen shody okolností Tisk E-mail
Středa, 28 srpen 2013

NE americké agresi v Sýrii! Žádné další bomby! Úřední místa Čínské lidové republiky oznamila ráno 27. srpna, že na konci týdne mezi 23. a 25. srpnem se ČLR stala obětí nejtvrdšího kybernetického útoku vedeného ze zahraničí proti svým národním internetovým stránkám.

 Rovněž mezi 23. a 25. srpnem západní vládnoucí kruhy (s Obamou v čele) pohrozily Sýrii, že rozpoutají proti ní otevřenou imperialistickou válku z "obvyklých" záminek a obvyklých pseudoospravedlnění.  

Rovněž na konci minulého týdne se dostaly do rukou vládnoucích kruhů USA hrozivé ekonomické údaje o vývoji v červenci 2013, podle kterých došlo k propadu objednávek na zboží dlouhodobé spotřeby o 7,3 %.

 

Jsou to všecho shody okolností bez vnitřních vazeb?

 
Válka... "Tvá smrt, můj život" Tisk E-mail
Úterý, 27 srpen 2013
(Enzo) Válka... "Tvá smrt, můj život"
 
Ty jsi malý jedináček zní Českými Budějovicemi ... komu je to dobré? Tisk E-mail
Úterý, 27 srpen 2013

V Českých Budějovicích se na ulicích objevily posměšné nápisy na adresu ultrapravicových extremistů, kteří pořádají rasisticky motivovanou demonstraci. Ve městě, kde se v poslední době vystupňovaly rasistické nálady, se tak do konfliktu zamíchala další zájmová skupina, která se tváří velmi humanisticky. Ve skutečnosti je to ten nejhořlavější olej, jaký se do ohně rasismu dá přilít. Údajně se má jednat o velmi mírumilovný protest proti pochodu neonacistů. Skutečnost je hrubě jiná.

Celý článek...
 
Assad: Obvinění, že Sýrie použila chemické zbraně, jsou proti logice Tisk E-mail
Úterý, 27 srpen 2013

Syrský představitel Bašar Assad zdůraznil v rozhovoru pro ruský list Izvestije, že prohlášení západních států o tom, že jeho vláda použila chemické zbraně, jsou "urážkou zdravého rozumu" a "nesmyslem". 

"Prohlášení učiněné politiky v USA a v dalších západních zemích představují urážku zdravého rozumu a opomíjejí veřejné mínění občanů v těchto zemích. Je to nesmysl: za prvé, vynášejí obvinění a teprve potom sbírají důkazy. Činí tak jedna z nejmocnějších zemí - USA. Ve středu nás obvinili, a teprve po dvou dnech americké vedení oznámilo, že začíná sbírat důkazy. Obviňují naši armádu z používání chemických zbraní v oblasti, kterou údajně kontrolují teroristé. Ve skutečnosti v této oblasti neexistuje přesná frontová linie mezi armádou a povstalci. A jak může vláda použít chemické zbraně - či jiné zbraně hromadného ničení - v oblasti, kde jsou soustředěny vládní jednotky? To je v rozporu se základní logikou." 

Celý článek...
 
Informační válka imperialismu proti Sýrii jede na plné obrátky Tisk E-mail
Pondělí, 26 srpen 2013

Rozhodnutí amerického prezidenta Obamy o započetí dodávek zbraní a bojové techniky syrským teroristickým uskupením je doprovázeno vyhroceným informačním krytím.

Začalo to medializovaným tvrzením, že syrská armáda použila proti teroristům chemické zbraně a pokračovalo předáním údajně "nevyvratitelných důkazů", které dodala britská a francouzská rozvědka Washingtonu o nasazení chemických zbraní Assadovým režimem. Rozhodnutí prezidenta Obamy bylo bezprostředně na to podpořené štábem NATO v Bruselu. 

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Následující > Konec >>

Výsledky 134 - 140 z 801
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2014 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.