Úvodní stránka Tuesday, March 31 2015  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
12.9. Demonstrace za osvobození Kubánské pětice Tisk E-mail
Sobota, 06 září 2014

Společnost česko-kubánského přátelství a Český výbor za osvobození Kubánské pětice vás zvou na demonstraci za okamžité propuštění kubánských bojovníků proti terorismu z věznic Spojených států amerických, kam byli před 16 lety nespravedlivě uvězněni.

Protestní shromáždění se uskuteční v pátek 12. září 2014 v 17 hodin před budovou velvyslanectví USA (Tržiště 15, Praha 1 - Malá Strana)

 
Ukrajina - opět zatýkání komunistických funkcionářů Tisk E-mail
Pátek, 05 září 2014

Jestliže v Donbasu pokračuje občanská válka rozpoutaná Kyjevem, tak na zbytku Ukrajiny pokračují represe proti komunistům. Zveřejňujeme komuniké Regionálního výboru KS Ukrajiny z Dněpropetrovska o zatčení 3 představitelů této strany. 

Celý článek...
 
Stanovisko vedení Marxisticko-leninského odborného klubu k předání sbírek Muzea dělnického hnutí Tisk E-mail
Čtvrtek, 04 září 2014

Ostře odsuzujeme lhostejný přístup k historii dělnického a komunistického hnutí a neodpovědné jednání některých členů vedení KSČM v čele s jeho předsedou V. Filipem, které vedlo k předání sbírek Muzea dělnického hnutí (dále MDH) Národnímu muzeu. Několikrát jsme upozorňovali na podivné vztahy mezi vedoucími činiteli občanského sdružení (dr. L. Eliášová a dr. M. Ransdorf), kteří získali MDH, sloučené z bývalých Muzeí Klementa Gottwalda, V. I. Lenina a Julia Fučíka, pod záminkou jeho záchrany.

Celý článek...
 
Ukrajinci se obracejí proti zločinné válce Tisk E-mail
Úterý, 02 září 2014

Z válečného tažení 30. mechanizované ukrajinské brigády proti lidu Donbasu přežilo z 4700 osob pouze 83. Autentické záběry ukazují kolaps vraždící mašinérie kyjevské junty. Přeživší hrstka odvedenců a dav matek, sester a manželek mrtvých zatím slovně účtuje s velitelem již reálně neexistující brigády. Přeživší odvedenci veřejně oznamují svoji dezerci. Civilisté, jejichž příbuzní se už nevrátí, obžalovávají politické a vojenské předtavitele junty z vražd a válečných zločinů.

 
Memorandum Vojáků proti válce Tisk E-mail
Pondělí, 01 září 2014

K bezpečnostní situaci na evropském kontinentě v globálních souvislostech s možným negativním dopadem na ČR

Členové občanského sdružení Vojáci proti válce z.s., generálové a důstojníci ozbrojených složek ČR ve výslužbě, v souladu s Programovým prohlášením a Stanovami sdružení pozorně sledujeme a vyhodnocujeme vývojové trendy v oblasti zajištění bezpečnosti nejen České republiky, ale i na evropském kontinentě a v globálních souvislostech. Jde také o sledování a vyhodnocování procesů v místech zvětšení napětí a nebezpečí rozvinutí podmínek vedoucích ke vzniku válečného konfliktu a tím i vzniku reálného nebezpečí pro Českou republiku a její občany.

Celý článek...
 
Putin vyzývá k okamžitým rozhovorům o "státnosti" na Jihovýchodě Ukrajiny Tisk E-mail
Pondělí, 01 září 2014
 
U Sčastje likvidovány pálící ukrajinské raketomety Grad Tisk E-mail
Neděle, 31 srpen 2014

Dělostřelectvo Armády Novorusi dnes zničilo baterii ukrajinských raketometů GRAD u města Sčastje. Na záznamu je vidět, že ukrajinské ozbrojené síly dokázaly vystřelit pouze jednu sérii raket, a okamžitě byly zasaženy přesným odvetným úderem, po němž následovaly rozsáhlé výbuchy v jejich místě. 

 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Následující > Konec >>

Výsledky 134 - 140 z 1046
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2015 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.