Úvodní stránka Monday, September 01 2014  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Předběžné závěry Mezinárodní vyšetřovací komise k případu Kubánské pětice Tisk E-mail
Neděle, 16 březen 2014

Předběžné závěry Mezinárodní vyšetřovací komise k případu Kubánské (Miamské) pětice. Komise zasedala v Londýně 7. a 8. března 2014.

Předběžné závěry

Je příhodné, že tyto předběžné názory z tohoto slyšení, jež může přispět k uplatnění lidských práv všeobecně a především ke spravedlivému procesu s pěti Kubánci, budou teď předloženy veřejnosti. Všechny tyto osoby jsou kubánské národnosti: pánové  Gerardo Hernández Nordelo, Ramón Labaňino Salazar, Antonio Guerrero Rodríguez, Fernando González Llort a René González byli odsouzeni ve Spojených státech v roce 2001 za určité delikty, týkající se státní bezpečnosti. Pan Hernández byl navíc odsouzen za spiknutí ke spáchání vraždy.

Celý článek...
 
Mezinárodní soudci se sešli v Londýně, aby přezkoumali případ Kubánské pětice Tisk E-mail
Neděle, 16 březen 2014

Právníci, zabývající se lidskými právy, předložili expertní svědectví, demonstrující zneužití moci obžalobou, nedostatek důkazů a manipulaci ze strany sdělovacích prostředků.

8. března 2014 - Mezinárodní vyšetřovací komise se sešla v budově Právnické společnosti v Londýně, aby se zabývala případem Kubánské pětice, pěti kubánských agentů, zatčených v roce 1998 za to, že pronikli do protikastrovských teroristických sítí, aby zabránili útokům proti Kubě. Byli souzeni v Miami na Floridě, v silně obviňujícím procesu shledáni vinnými a odsouzeni ke dlouhým trestům odnětí svobody. Akci uspořádala britská Kampaň solidarity s Kubou ke zvýšení publicity případu Pětice a k co nejvýraznějšímu vyjádření solidarity s nespravedlivě odsouzenými pěti kubánskými hrdiny, z nichž tři jsou stále, protiprávně a bez důkazů, za křiklavého porušování amerických zákonů, mezinárodního práva a morálních zásad, dosud zadržováni ve věznicích USA.

Celý článek...
 
Německo hrozí před krymským referendem rozsáhlými sankcemi Rusku Tisk E-mail
Pátek, 14 březen 2014

Před nedělním referendem o nezávislosti na Krymu hrozí Obama a jeho poslušná služka Merkelová nejen sankcemi, ale i možnostmi vzniku občanské války na Ukrajině a války Ukrajiny proti Rusku.  

Celý článek...
 
Společné prohlášení komunistických organizací mládeže o nezaměstnanosti a zaměstnávání mládeže Tisk E-mail
Středa, 12 březen 2014

"Nestaneme se otroky 21. století. Bojujeme za trvalá a stabilní místa s plným právním zajištěním."

Mladí nezaměstnaní, mladí pracujících v programech zaměstnanosti EU;

Jen v roce 2012 zorganizovala EU o nezaměstnanosti 5 konferencí. Avšak namísto snížení nezaměstnanosti došlo k jejímu ohromnému nárůstu: 26 milonů lidí nezaměstnaných, 120 milionů žije v tuto chvíli pod hranicí chudoby. Nezaměstnanost mladých mezi 18 a 30 lety přesahuje v některých zemích 50% a v EU dosahuje 25%!

Celý článek...
 
Co sledují USA a EU? Tisk E-mail
Pondělí, 10 březen 2014

Je českým elitám nacizmus milý?

15. listopadu 2013 přijalo VS OSN Resoluci číslo A/c.3/68/L.65/Rev.1 s názvem:

"Glorifikace nacizmu: Nepřípustnost jistých praktik, které podporují soudobé formy rasizmu, rasovou diskriminaci, xenofobii a podobné intolerance".

Tato rezoluce je jedinečná, protože pro ni hlasovalo Rusko, Bělorusko, ČLR, Kuba, KLDR, Venezuela, Írán, Sýrie i Izrael. Celkem 123 států světa. Proti rezoluci byly pouze USA, Kanada a Palau. Hlasování se zdrželo 50 států, včetně všech členských států EU tedy i České republiky.

Celý článek...
 
8. března 2014 Tisk E-mail
Sobota, 08 březen 2014
 
Jednou jako tragédie... Tisk E-mail
Sobota, 08 březen 2014

V televizi se onehdy bezelstně uřekli v pořadu o vynálezu kulometu. V bitvě u súdánského Ummdurmánu Angličané kulometnou palbou postříleli 30 000 domorodců, jenže to byli "jen negři". Jejich velitel, maršál Kitchener, poté vyvraždil Búry, Křováky nepočítaje. (On to byl, kdo ještě před Hitlerem, Göringem a Himmlerem vynalezl koncentrační tábory.) A v USA, kolébce bílé demokracie, která se zbavila 40 milionů rudochů, se směl beztrestně posadit černoch vedle bělocha nikoli v historicky, nýbrž v reálně nedávném čase.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Následující > Konec >>

Výsledky 134 - 140 z 909
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2014 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.