Úvodní stránka Friday, August 01 2014  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Mc Donald... Tisk E-mail
Úterý, 11 únor 2014

Mc Donald otevírá svoji první pobočku v Ho Chi Minově městě

Klaun: "To je vše, lidičkové!"

"Nejvyšší čas!", oceňuje 1,5 milionu obětí americké agrese.

 

 

 
Od 12.2: Výstava kubánských filmových plakátů Tisk E-mail
Pátek, 07 únor 2014

12. února v 18:00 ve výstavní síni Galerie Mánesova 54, Praha 2, bude slavnostně zahájena výstava kubánského filmového plakátu druhé poloviny dvacátého století. Výstava se koná při příležitosti 55. výročí založení kubánského filmového průmyslu a potrvá do 8. března.

 
Primátor Hudeček se zase jednou předvedl! Tisk E-mail
Úterý, 04 únor 2014

Jelikož není jisté, že vyjádření předsedkyně klubu zastupitelů KSČM v Zastupitelstvu Hlavního města Prahy otisknou Haló noviny, zveřejňujeme je aktuálně na stránkách KSM.

Svým proslovem k plánované návštěvě prezidenta Ukrajiny Janukoviče v České republice dokazuje, jak nevyzrálým sebestředným politikem Tomáš Hudeček je. Jeho nemoudré výroky možná okouzlily pár fanoušků či médii zmanipulovaných "znalců zahraniční politiky", ovšem určitě nesvědčí o tom, že by byl politikem na svém místě. Pochybuji, že by se ukrajinský prezident Janukovič zalekl primátorovy výzvy, že by neměl přistávat na letišti Václava Havla, stejně jako lze těžko očekávat, že bude hlava státu Ukrajiny zvažovat přijetí pozvání zrovna kvůli tomu, že si mladý pan Hudeček dupnul nožkou, aby dodal vážnosti svému ráznému tvrzení, že prezidenta nevezme na Staroměstskou radnici. V každém případě je jeho počínání pro někoho urážlivé, pro jiného úsměvné, ale určitě ne hodné čelného představitele hlavního města Prahy. 


Marta Semelová

předsedkyně klubu zastupitelů KSČM v Zastupitelstvu Hlavního města Prahy 

 
Show pro naivky - Ženeva II Tisk E-mail
Pátek, 31 leden 2014

Již první dny konference ukázaly, že představitelé tak zvané "syrské opozice" se nechystali k jednáním, která by přispěla k ukončení teroristické války v Sýrii.

Delegace "Národní koalice opozičních a revolučních sil" (NKORS) vyhlásila své cíle, které jsou v rozporu s tak zvaným "Ženevským komuniké" z roku 2012, na jehož základě došlo ke svolání konference.

Celý článek...
 
Summit Evropské rady v Bruselu Tisk E-mail
Středa, 29 leden 2014

Poprvé od podpisu Lisabonské smlouvy (2005) věnovala Evropská rada (hlavy členských států EU) svůj oficiální summit, který se konal 19. a 20.12.2013 v Bruselu upevnění vojenské síly své vojenské síly tak zvané "Společné bezpečnostní a obranné politiky EU (SBOP)" a spolupráci s NATO, které je i nadále hlavním nástrojem prosazování imperialistických záměrů.

Celý článek...
 
Zastavit plíživý státní převrat na Ukrajině. Tisk E-mail
Úterý, 28 leden 2014

Prohlášení ÚV Komunistické strany Ruské federace

Události na Ukrajině nabírají stále nebezpečnější a dramatičtější charakter. V celé řadě oblastí dobře organizované skupiny radikálů násilně obsazují sídla místních samospráv a policie. Přívrženci zákonně zvolených orgánů a institucí se stávají obětmi morálního a fyzického teroru. Kyjevské krvavé orgie získávají hnědou barvu tolik milovanou německými nacisty. Hra na mírové demonstrace, které měly kamuflovat boj fašistických elementů o získání moci, skončila.

Celý článek...
 
Mezinárodní den holocaustu 27.1.2014 - "Nikdy víc!" Tisk E-mail
Pondělí, 27 leden 2014

(Palestinci čekající u zdi postavené Izraelem kolem Západního břehu Jordánu.)

 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Následující > Konec >>

Výsledky 134 - 140 z 878
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2014 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.