Úvodní stránka Friday, July 03 2015  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Historické vítězství - Kubánská pětice na svobodě! Tisk E-mail
Pátek, 19 prosinec 2014

Když ve středu 17. prosince 2014 oznamoval předseda Státní rady a Rady ministrů Kubánské republiky Raúl Castro osvobození zbývajících tří členů Kubánské pětice z věznic Spojených států amerických, propukli v nadšení nejen obyvatelé Ostrova svobody, ale spolu s nimi i stoupenci spravedlnosti z celého světa. Po více než 16 letech totiž skončilo hanebné věznění kubánských bojovníků proti terorismu.

Celý článek...
 
Nacismus se vrací do Evropy Tisk E-mail
Čtvrtek, 18 prosinec 2014

69. Zasedání Valného shromáždění OSN přijalo 21.listopadu 2014 Rezoluci číslo: A/C.3/69/L.56/Rev.1, ve které VS OSN vyzývá vlády všech států světa, aby přijaly efektivnější opatření k boji proti glorifikaci nacismu, neonacismu a jiných praktik, které podporují oživování současných forem rasismu, rasové diskriminace, xenofobie a s nimi spojených intolerancí.

Celý článek...
 
Kubánská pětice svobodná! Tisk E-mail
Středa, 17 prosinec 2014

Pětice kubánských hrdinů nespravedlivě odsouzených k dlouholetým trestům do žalářů USA je opět svobodná. Zbylí tři z pěti protiteroristických bojovníků - Antonio Guerrero Rodríguez, Gerardo Hernández Nordelo a Ramón Labaňino Salazar - byli po dlouhých 16 letech propuštěni z vězení a setkají se se svými rodinami a přáteli na Kubě. Je to obrovský úspěch mezinárodní kampaně za jejich propuštění, v rámci níž proběhlo mnoho akcí i zde v České republice.

Více informací zde .

 
Los Fastidios Tisk E-mail
Pondělí, 15 prosinec 2014

Představujeme vám další z řady levicových Oi! kapel, Los Fastidios. Tato kapela se nedá považovat za čistě komunistickou, místy se hlásí k SHARP skinům (SkinHeads Against Racial Prejudice - Skinheadi proti rasovým předsudkům) nebo vystupuje anarchisticky, nic méně písně jako Cuba libre nebo tričko s Che Guevarou zpěváka kapely ve videoklipu k písni "We're Coming Back" dokazuje jejich pro-komunistickou orientaci. Kapela je z italského města Verona, vznikla v roce 1991 a jejich texty bývají většinou v italštině nebo angličtině, témata jejich písní jsou sociální problémy, socialismus, boj proti rasismu a fotbal.

Celý článek...
 
18. 12.: Setkání s novým kubánským ambasadorem Tisk E-mail
Čtvrtek, 11 prosinec 2014

Společnost česko-kubánského přátelství zve na setkání s novým kubánským ambasadorem Felixem Andresem Leonem Carballem

Témata setkání:

  • o zločinné blokádě Kuby Spojenými státy americkými
  • o boji za osvobození protiteroristů z Kubánské pětice
  • o aktuální situaci na socialistické Kubě
Setkání se uskuteční ve čtvrtek 18. prosince 2014 od 17:00 v zasedací místnosti číslo 76 budovy ÚV KSČM, Politických vězňů 9, Praha 1
 
JUS Tisk E-mail
Středa, 10 prosinec 2014
 
Šokující usnesení: Kongres právě "vyhlásil" Rusku válku! Tisk E-mail
Středa, 10 prosinec 2014

Dnes prošel ve Spojených státech jeden z nejhorších právních předpisů vůbec. H. Res 758 byl označován jako řešení "silně odsuzující akce Ruské federace pod vedením prezidenta Vladimíra Putina. Zákon zavedl politiku agrese vůči sousedním zemím, jejichž cílem je politická a ekonomická nadvláda.

Návrh zákona je ve skutečnosti 16-ti stránková válečná propaganda, při které se začervenají i neokonzervativci, kdyby byli něčeho takového schopni.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Následující > Konec >>

Výsledky 127 - 133 z 1100
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2015 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.