Tuesday, December 01 2015  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Společné prohlášení 11. setkání evropských komsomolů ve Frankfurtu Tisk E-mail
Pondělí, 13 duben 2015

Během 7 a 8 března se uskutečnilo 11. setkání evropských komunistických organizací mládeže pod názvem "70 let od antifašistického vítězství národů: kapitalismus stále vytváří krize, fašismus, války. Naděje mládeže je v socialistické budoucnosti."

My, účastnické organizace vydáváme následující prohlášení:

Celý článek...
 
To je kapitalismus přátelé! Tisk E-mail
Sobota, 11 duben 2015

Časopis Foreign Policy ve svém článku "Nyní má Česko také oligarchický problém" (podepsaném Olou Cichowlasovou a Andrewem Foxallem) varuje před vzestupem Andreje Babiše, označovaného zde jako oligarcha. Ten pak citovala četná česká média skrze zprávu ČTK (převzatý článek originální článek ). Má pravdu Foreign Policy a s nástupem Babiše k moci se otvírá nová epocha?

Celý článek...
 
Jeden den ze života Dobrovolnického komunistického praporu Tisk E-mail
Sobota, 04 duben 2015

Bylo 18. března a Dobrovolnický komunistický prapor (DKP) měl plné ruce práce. Na jeho frontové pozice dorazil humanitární náklad vypravený za pomoci "Koordinačního centra pomoci Novorusku" a další posily dobrovolníků.

A právě v tento den také na frontovou linii odcházela četa DKP. Z části proto, aby její členové vystřídali své soudruhy a z části proto, aby posílili řady útvaru brigády Přízrak na jemu svěřeném úseku obrany frontu.

Celý článek...
 
Slavné výročí NATO... Tisk E-mail
Středa, 01 duben 2015

Výročí zničení Jugoslávie 24. března 1999 - 10. června 1999.

Belgie, Kanada, Česká republika, Dánsko, Francie, Německo, Maďarsko, Itále, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Španělsko, Turecko, Spojené království, USA.

 
Imperialistická armáda Evropy Tisk E-mail
Středa, 01 duben 2015

Ve vedení EU se znovu jedná o vlastní armádě. V interview pro "Welt am Sonntag" nedávno předseda Evropské komise Jean Clude Juncker prohlásil, že Evropa musí vytvořit vlastní vojenskou sílu, aby mohla prosazovat své hodnoty na světové aréně. "Přestali nás brát vážně," stěžoval si. Názory evropských vlád se rozdělily. Londýn se postavil ostře proti, Berlín naopak vyjádřil své nadšení. Je evidentní, že jde o tah, který má napomoci evropskému imperialismu výstavbou vlastních ozbrojených sil donutit evropské parlamenty konečně zvýšit výdaje na zbrojení, poněvadž rozhodnutí EU jsou závazná na rozdíl od rozhodnutí vedení NATO, která jsou pouze doporučující.

Celý článek...
 
Prohlášení Českého mírového hnutí k přítomnosti vojsk Spojených států amerických v České republice Tisk E-mail
Pondělí, 30 březen 2015

České mírové hnutí odsuzuje přítomnost jednotek Armády Spojených států amerických v České republice. V rámci demonstrativní jízdy amerického vojenského konvoje "Dragoon Ride" je právě v naší zemi přítomno přes 500 vojáků a více než 100 vojenských vozidel. Jedná se o americké vojenské jednotky, které se předtím v pobaltských státech a Polsku účastnily provokační vojenské operace "Atlantic Resolve," organizované otevřeně jako demonstrace síly imperialismu v oblasti východní Evropy.

Celý článek...
 
Proti přítomnosti vojsk USA v ČR - grafika Tisk E-mail
Neděle, 29 březen 2015

 

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Následující > Konec >>

Výsledky 127 - 133 z 1176
Partneři:
http://www.kscm.cz
http://www.sosstudent.cz
http://www.kubadnes.cz
18. světový festival mládeže a studentstva
http://www.klub-pohranici.cz/
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2015 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.