Úvodní stránka Tuesday, March 03 2015  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Celý 5. batalion územní obrany Zakarpatí desertoval z novoruské fronty Tisk E-mail
Čtvrtek, 28 srpen 2014

Desertuje už nejen pravidelná ukrajinská armáda, ale i trestné bataliony. 5. batalion územní obrany Zakarpatí (!) desertoval v plné sestavě i se zbraněmi. Vojenské velení vyděšené postupem této jednoty narychlo poslalo své zástupce, kteří vedli na místě ústupu rozhovory. S jednotkou nic nepořídili, kromě odevzdání granátometů a ručních granátů, při ponechání si ručních palných zbraní. Poté Zakarpatští pokračovali v ústupu od fronty. 

 
ISIS je nové 11. září Tisk E-mail
Středa, 27 srpen 2014

Kemal OkuyanJe ISIS (islámský stát) americkým projektem, který se dostal mimo kontrolu? Článek tureckého komunisty a redaktora deníku soL Kemala Okuyana.

Již jsme byli dříve svědky, jak organizace, které byly vytvořeny pomocí amerických ozbrojených sil, zpravodajských agentur a fondů byly označeny za "nepřátele". Některé z těchto organizací se dostaly do stavu, kdy byly k diktátu imperialismu USA lhostejné, a některé se s odstavením Spojenými státy na vedlejší kolej jakožto zastaralých nemohly vyrovnat. Existují případy, kdy se tyto organizace dostaly na seznamu teroristů, stejně jako případy, kdy byly skutečně identifikovány jako hrozby...

Celý článek...
 
Video: Viktoria Šilova - Přejí si Ukrajinci válku? Tisk E-mail
Středa, 27 srpen 2014

Zastupitelka Dněpropetrovské oblastní rady a lídr hnutí Antiválka Viktoria Šilova.

 
Centrem Doněcka proveden zástup zajatců Tisk E-mail
Neděle, 24 srpen 2014

Tak jako 17. 7. 1944 byli průvodem hanby vedeni zajatí němečtí okupanti ulicemi Moskvy, byl 24. 8. 2014 středem Doněcka proveden přehlídkou zástup zajatých příslušníků ukrajinských ozbrojených sil. Přihlížející obyvatelé města, které je barbarsky bombardováno a ostřelováno ukrajinskou armádou, je vítali slovy jako: "Fašisti!"

Stejně jako roku 1944 za nimi projel kropicí vůz, který symbolicky smyl z ulic Doněcka špínu fašismu.

Celý článek...
 
Den Ukrajinské nezávislosti poznačen neúspěchem ukrajinských vojsk Tisk E-mail
Neděle, 24 srpen 2014

Den 24. srpna slavený v Kyjevě jako Den nezávislosti měl být dle představ kyjevské vlády "ozdoben" okupací Donbasu. Ve skutečnosti bude spojen s neúspěchem tažení vojsk junty, jejíž ofenzívě namísto vítězství došel dech a v těchto dnech trpí porážku u Ilovajska, Sněžného a Saurské mohyly.

 
Bitva za duši Ukrajiny Tisk E-mail
Sobota, 23 srpen 2014

Mnoho dřívějších článků vysvětluje geopolitický význam krizových podmínek na Ukrajině. Kniha "Vystupňování na Ukrajině: Ja USA  honbou za hegemonií riskují 3. světovou válku" (Flashpoint in Ukraine: How the US Drive for Hegemony Risks World War III; vydal Clarity Press 20. 6. 2014, brožované 15,47 $) podrobně diskutuje o její závažnosti i o mnohém dalším. 

 

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Následující > Konec >>

Výsledky 127 - 133 z 1030
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2015 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.