Úvodní stránka Friday, October 24 2014  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Mezinárodní deklarace k výročí osvobození od fašismu a války Tisk E-mail
Pátek, 09 květen 2014

Imperialismus opět ohrožuje světový mír. Nejnověji se stala hračkou v rukách imperialistických zlodějů Ukrajina. Imperialistické mocnosti ve spojenectví s kontrarevolucí mezi sebou zápasí o rozdělení zbytků bývalého lidového majetku. Ve svém boji o znovurozdělení někdejších socialistických zemí nebudou váhat uvrhnout svět potřetí za 100 let do války.

Celý článek...
 
Dopis Komunistické strany Ukrajiny Tisk E-mail
Středa, 07 květen 2014

Poslancům Evropského parlamentu,
poslancům Parlamentního shromáždění Rady Evropy,
komunistům,
pracujícím,
levicovým evropským stranám.

Vážení přátelé,

2. května 2014 celý svět obletěla strašná zpráva, týkající se událostí, které se staly v ukrajinském městě Oděsa. Zde v budově odborů bylo hordou fašistických a neonacistických radikálů zaživa upáleno více než 40 protivládních neozbrojených demonstrantů. Dalších několik stovek protivládních demonstrantů bylo v průběhu následujících potyček surově zbito a zraněno.

Celý článek...
 
Oděsa, 2. května - Dům odborů Tisk E-mail
Středa, 07 květen 2014
Ke stažení: dokument s důkazy o masakru v Oděse
 
Euro-ukrajinská "demokracie" Tisk E-mail
Úterý, 06 květen 2014

Předseda Komunistické strany Ukrajiny Petro Symoněnko dnes ráno tvrdě zaútočil proti kyjevské juntě. Při vystoupení v parlamentu obvinil radu ministrů z fašismu, z masakru v Oděse a ze zodpovědnosti za mrtvé na jihovýchodě Ukrajiny. Zasedání bylo uzvařené a probíhalo v přítomnosti pracovníků bezpečnostních služeb, kdy tématem byla situace na jiho-východě země. Komunistický vůdce požadoval od vlády sdělení jmén jedinců, kteří způsobili masakr, a žádal, aby zasadání bylo veřejné a Ukrajinci tak měli možnost vidět, kdo v parlamentě nese za co odpovědnost. V odpověď nechali nekteří poslanci hlasovat o vyloučení komunistů z jednání a vyvedení ze sálu. Přestože je takový postup v rozporu s jednacím řádem a je protiústavní, byl návrh většinou hlasů poslanců podporujících juntu schválen.  

Celý článek...
 
Oděsa - nový zločin neofašistického režimu Tisk E-mail
Neděle, 04 květen 2014

Prohlášení předsednictva Ústředního výboru Komunistické strany Ukrajiny

Tragický vývoj politické situace na Ukrajině je poznamenán novým krvavým zločinem, který svojí cyničností a svými těžkými důsledky překonal vše, co se až dosud dělo v rámci pokračujícího ostrého konfliktu. Včera, 2. 5. 2014, byla v Oděse provedena akce tzv. "očisty města" od "separatistů", která se změnila v krvavý boj s těžkými následky.  

Celý článek...
 
Staň se členem KSM! Tisk E-mail
Čtvrtek, 01 květen 2014

V den Svátku práce 1. máje zahajuje Komunistický svaz mládeže kampaň přijímání nových členů!

Odmítáš kapitalismus a válku?

Jsi mladý komunista?

Pak je tvé místo v KSM!

Nelíbí se ti společnost, v níž žiješ? Nevěříš stále opakovaným tvrzením v TV a ve škole, že je tím nejlepším, co můžeme mít? Nechceš jen přihlížet, jak se kapitalisté, tuneláři a jejich politikové vysmívají většině společnosti? Chceš se organizovat a společně s dalšími mladými lidmi pracovat pro vlastní budoucnost a nikoliv jednoduše přijmout tu, kterou ti připravují oni? Staň se komunistou, staň se členem Komunistického svazu mládeže!

Celý článek...
 
1. MÁJ - Den mezinárodní solidarity pracujících Tisk E-mail
Čtvrtek, 01 květen 2014
1. MÁJ - Den mezinárodní solidarity pracujících
 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Následující > Konec >>

Výsledky 127 - 133 z 938
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2014 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.