Úvodní stránka Thursday, September 18 2014  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Maďarská dělnická strana se rozhodla neúčastnit se evropských voleb a vyzývá k bojkotu Tisk E-mail
Pondělí, 14 duben 2014

Ústřední výbor Maďarské dělnické strany (MDS) rozhodl, že se strana nezúčastní evropských voleb 2014.

MDS posílá výzvu všem Maďarům: Nechoďte k evropským volbám, nepodepisujte doporučení, nehlasujte pro žádnou stranu!

Nesouhlasíme s Evropskou unií. EU není organizací lidí Evropy nebo evropského dělnictva. Patří evropské plutokracii, evropským boháčům. Cílem EU není přinést lepší život masám, ale vytvářet vládu peněz a kapitálu nad Evropou.

Celý článek...
 
ZunZuneo - podvratné "třepotání" proti Kubě Tisk E-mail
Neděle, 13 duben 2014

Americká agentura Associated Press odhalila tento čtvrtek tajný program, zneužívající peníze amerických daňových poplatníků k útoku na kubánskou Revoluci s využitím nových technologií.

Málokdo si uměl představit, co se skrývá za tisíci textových zpráv zasílaných do kubánských mobilních telefonů s nevinnými tématy, jako je sport a kultura, v rámci programu Zunzuneo.

Celý článek...
 
Aktuálně z Charkova - 12. 4. 2014 Tisk E-mail
Sobota, 12 duben 2014

Ze zprávy našeho dopisovatele, člena Leninského komunistického svazu mládeže Ukrajiny, o vývoji na východě země, nasazení zahraničních žoldáků kyjevskou pučistickou vládou v Charkově a o postoji ukrajinských komsomolců k připojení se Krymu k Ruské federaci. 

Celý článek...
 
Zprávy z Ukrajiny Tisk E-mail
Pátek, 11 duben 2014

Zveřejňujeme krátký přehled zpráv o situaci na Ukrajině od Komunistické strany Ukrajiny. Zprávy o vypálení již jednou vyrabované centrály této politické strany, napadání poslanců atd. ukazují na pravou tvář nového režimu, který tak vehementně hájí a materiálně podporují jak ministr zahraničí Zaorálek a celá současná vláda, tak představitelé Evropské unie.

Ve středu 9.4.2014 došlo k žhářskému útoku na budovu Ústředního výboru Komunistické strany Ukrajiny, nacházející se v Kyjevě. Budova Ústředního výboru byla zničena.

Zde jsou slova předsedy Ústředního výboru Komunistické strany Ukrajiny Petra Simoněnka:

"Účastníky tohoto zločinu jsou politické strany, představující v dnešní Ukrajině moc výkonnou, představující koalici Nejvyšší rady." Předseda strany dále zdůraznil, že Evropa musí pochopit, že nacionálně-fašistický režim, který se ustavil na území Ukrajiny, je hrozbou pro mezinárodní společenství.

http://symonenko.info/ru/news/70865/petr-symonenko-podzhygately-ofysa-tsk-kpu--predstavytely-yspolnytelnoj-vlasty-y-parlamentskoj-koalytsyy

Záběry zničené budovy je možné nalézt na stránkách strany na adrese:

http://www.kpu.ua/sozhzheno-zdanie-ck-kompartii-ukrainy/

Celý článek...
 
Jednala Ústřední rada KSM Tisk E-mail
Pondělí, 07 duben 2014

V budově Ústředního výboru Komunistické strany Čech a Moravy se v neděli 6. dubna uskutečnilo zasedání Ústřední rady Komunistického svazu mládeže. Věnovala se mj. otázce účasti KSM na akcích v České republice a zahraničí v posledním období a plánu aktivit pro rok 2014. 

Celý článek...
 
Odešel česko-americký interbrigadista John George Hovan Tisk E-mail
Sobota, 05 duben 2014

Jeden z posledních veteránů americké Brigády Abrahama Lincolna, syn českých přistěhovalců do USA John George Hovan zemřel 27. března 2014 po dlouhé nemoci. Narodil se roku 1916 v obci Callahan na Floridě. Poté, co dokončil středoškolské studium v sousedním městě Jacksonville pracoval jakožto řadový syn dělnické třídy v řadě profesí, například jako řidič či výrobce obuvi.V roce 1934 vstoupil do Komunistické strany USA. Poté, co roku 1936 rozpoutaly reakční síly fašistický puč proti vládě lidové fronty španělské republiky, vstoupil v červenci 1937 na loď Berengaria a spolu s dalšími mladými antifašisty zamířil do Francie a odtud do Španělska. 

Celý článek...
 
MZV Kuby: Spojené státy musí ukončit své nelegální a skryté akce proti Kubě Tisk E-mail
Pátek, 04 duben 2014

Prohlášení vrchní ředitelky Ministerstva zahraničních věcí Kuby pro Spojené státy. Reakce na nově zveřejněné informace o utajeném financování projektu sociální sítě ZunZuneo na Kubě, která měla za cíl shromažďovat data o uživatelích k protikubánským politickým cílům.

Informace obsažené v článku americké agentury AP jsou potvrzením opakovaných upozornění kubánské vlády. Opět se ukazuje, že vláda Spojených států se nevzdala svých rozvratných plánů proti Kubě, jejíchž cílem je vytvářet destabilizační situace v zemi a vyvolat tak změny v našem politickém uspořádání, a nadále na ně každoročně vynakládá mnohamilionové prostředky.

Vláda Spojených států by měla respektovat mezinárodní právo a cíle a principy Charty Spojených národů a ukončit své nelegální a skryté akce proti Kubě, jež jsou odmítány kubánským lidem i mezinárodní veřejností.

4.dubna 2014

 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Následující > Konec >>

Výsledky 127 - 133 z 920
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2014 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.