Úvodní stránka Thursday, December 18 2014  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Slavjansk - válka zevnitř Tisk E-mail
Středa, 25 červen 2014
 
Balkanizace Iráku Tisk E-mail
Pondělí, 23 červen 2014

Pokud by byla pravda to, co se vypráví ve Washingtonu, že USA byly překvapeny ofenzívou Islámského státu v Iráku a Levantě (ISIS), prezident Obama by musel okamžitě odvolat vedení zpravodajské komunity, kterou tvoří CIA a další federální agentury, které provádějí špionáž a provádějí tajné operace po celém světě. Zcela jistě byli tito prezidentem pochváleni, pochopitelně zcela privátně. ISIS je ve skutečnosti funkční z hlediska strategie Spojených států v demolování států prostřednictvím skryté války. 

Celý článek...
 
Na ruské zemi není pro fašismus místo Tisk E-mail
Neděle, 22 červen 2014

Poslanecký klub Komunistické strany Ruské federace vystoupil ve Státní dumě s požadavkem na uznání Doněcké lidové republiky a Luhanské lidové republiky a na poskytnutí vojenské pomoci těmto lidovým republikám

V Moskvě na zasedání Státní dumy dne 17. června vystoupil jménem Komunistické strany Ruské federace poslanec Ivan Ignatěvič Nikitčuk: "My, komunisté, říkáme, že je lepší zemřít ve stoje, než žít na kolenou. V nastalé situaci má naše frakce za to, že je nutné oficiálně uznat Doněckou i Luhanskou lidovou republiku. Požadujeme na prezidentu Ruské federace, aby bránil civilní obyvatelstvo, a aby poskytl Novoruské republice účinnou vojenskou pomoc. Nečinnost ruské vlády vyvolává spravedlivá obvinění ze strany našich ukrajinských bratrů na Jiho-Východě ohledně jejich zrady.

Celý článek...
 
Válečníci Kyjeva Tisk E-mail
Sobota, 21 červen 2014

Raduje se junta: "Chcípli teroristi!"
A teroristi - babička a děd.
V slzách chrání matka separatistu.
"Separatistovi" je sotva 8 let...

 
Horníci v Doněcku budují svoji divizi Tisk E-mail
Pátek, 20 červen 2014

V Doněcku bylo zahájeno formování divize tvořené horníky. Dosud se do jednotky zapsalo na 500 mužů. Představitel Doněcké lidové republiky Borodaj v této souvislosti řekl: "Tato válka je pro nás vlasteneckou."

 

 

 
Oběti válečných zločinů ukrajinské armády u Slavjanska Tisk E-mail
Čtvrtek, 19 červen 2014
 
Horníci Donbasu v ulicích Doněcka proti válce junty Tisk E-mail
Čtvrtek, 19 červen 2014

Tisíce horníků z řady šachet Donbasu, mezi nimi mnoho mladých pracujících, vyšly ve středu 18. 6. do ulic Doněcka demonstrovat proti vládě a válce kyjevské junty. Pochod prošel Leninovým prospektem a shromáždil se u památníku obětí fašismu. Horníci skandovali hesla jako:

Slavjansk hrdina!

Doněcká republika!

Fašismus neprojde!

Donbas - Rusko!

Jeden z horníků z Šachty Skočinského prohlásil: "Horníci udělají to, co před 70 lety - utvořili hornické divize a porazili fašismus."

Fotogalerie: https://twitter.com/RT_com/status/479189869856825345/photo/1

 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Následující > Konec >>

Výsledky 127 - 133 z 973
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2014 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.