Úvodní stránka Thursday, July 31 2014  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Na Ukrajině Západ otevřel Pandořinu skříňku Tisk E-mail
Pondělí, 24 únor 2014

"Victoria Nuland, náměstkyně ministra zahraničních věcí USA řekla v prosinci roku 2013 v National Press Clubu ve Washingtonu, že Spojené státy investovaly 5 miliard dolarů (...) s cílem dát Ukrajině budoucnost, kterou si zaslouží". Napsal to Paul Craig Roberts na svém blogu. Je to bývalý náměstek ministra financí v Reaganově administrativě a sděluje jen dokumentovatelné věci. A četl jsem, že Nuland již vybrala členy budoucí ukrajinské vlády, až bude Janukovič sesazen (nebo odstraněn). Ukrajina tak bude mít "budoucnost, kterou si zaslouží".

Celý článek...
 
Vyhlásenie ÚV KSS k vývoju na Ukrajine Tisk E-mail
Neděle, 23 únor 2014

Krvavé udalosti v Kyjeve a v ostatných Ukrajinských mestách považujeme za výsledok zasahovania EÚ a USA do politického vývoja v tejto susednej krajine. Sú bezohľadným pokusom o presadenie geopolitických záujmov a tvrdej konkurencie týchto veľmoci s Ruskom o kontrolu trhov, surovín a transportné siete v krajine.

Celý článek...
 
Video: Útok banderovců na sídlo KS Ukrajiny Tisk E-mail
Sobota, 22 únor 2014
útok banderovců na sídlo KS Ukrajiny
 
Ukrajinská krize: EU pracuje pro válku Tisk E-mail
Pátek, 21 únor 2014

Střílí se všude. Záběry, které k nám přicházejí jsou cenzurovány a neumožňují si udělat představu o vážnosti toho, co se odehrává v rozlehlých částech země. Dojde ke krvavé lázni vyvolané neonacistickými extremisty povzbuzovanými Evropskou unii, která se stále více ukazuje jako strašlivá protilidová moc pracující pro válku. Zásah armády je na spadnutí. To jsou hrozivé a nenapravitelné důsledky, které se před námi všemi otevírají(...)

Celý článek...
 
Mladí komunisté Evropy jednali v Madridu Tisk E-mail
Středa, 19 únor 2014

Ve dnech 15. a 16. února 2013 se v Madridu pod heslem "Kapitalistická krize, zápasy mládeže a úloha mládežnických komunistických organizací" uskutečnilo již 10. setkání evropských organizací komunistické mládeže. Schůze, kterou hostily Kolektivy mladých komunistů Španělska, se zúčastnili zástupci 18 organizací včetně Komunistického svazu mládeže (KSM) z České republiky, jenž toto nejdůležitější setkání evropských komsomolů v minulosti už dvakrát hostil. Význam jednání dokládá i osobní přítomnost a vystoupení Dimitrise Palmyrise, prezidenta Světové federace demokratické mládeže, jenž zde výslovně ocenil spolehlivost a dobrou práci KSM při organizování české delegace na prosincový Světový festival mládeže a studentstva v Ekvádoru.

Celý článek...
 
Giordano Bruno: * Nola 1548 + Řím 17.2.1600 Tisk E-mail
Pondělí, 17 únor 2014

Rozviťte za mne svíčku...

...a zapalte Vatikán

Před 414 lety upálila katolická inkvizive Giordana Bruna

 
Vyhlásenie "iniciatívy" komunistických a robotníckych strán v Európe k situácii na Ukrajine Tisk E-mail
Středa, 12 únor 2014
Vyhlásenie sekretariátu "Iniciatívy " komunistických a robotníckych strán v Európe k najnovšiemu vývoju na Ukrajine.

Sekretariát Iniciatívy  komunistických a robotníckych strán v Európe  vyhlasuje, že nedávne krvavé udalosti na Ukrajine poukazujú na zasahovanie USA a Európskej únie do vnútorných záležitostí tejto krajiny, na konfrontáciu medzi časťami kapitálu s priamou účasťou imperialistických mocností, ktoré bojujú každá o to, kto zvíťazí v nemilosrdnej súťaži nad trhmi a energetickými zdrojmi. Ide o pokus zapliesť Ukrajinský ľud do jednej, alebo druhej strany tejto konfrontácie.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Následující > Konec >>

Výsledky 127 - 133 z 878
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2014 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.