Úvodní stránka Friday, April 18 2014  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Na prahu třetí světové války Tisk E-mail
Neděle, 01 září 2013

Ve svém tažení za prosazení monopolárního světa žene americký imperialismus světovou komunitu do jednosměrné uličky. Tento záměr je však pouze cestou válečných hrozeb, ekonomických embarg a informačních válek nerealizovatelný. Se záměrem nesouhlasí ČLR, Rusko, skupina států "BRICS" a dokonce i určitá část Evropských států.

Celý článek...
 
Prohlášení komunistických a dělnických stran Tisk E-mail
Pátek, 30 srpen 2013

Prohlášení komunistických a dělnických stran proti imperialistickému vojenskému útoku vůči Sýrii

My, komunistické a dělnické strany, vyjádřujeme solidaritu se syrským lidem a odsuzujeme vojenský útok proti Sýrii, který je připraven imperialisty USA, NATO a EU a jejich spojenci s cílem prosadit své zájmy v regionu.

Odmítáme záminky imperialistů, které, jak se později ukázalo, byly také použity ve válce proti Iráku a v dalších imperialistických válkách proti Jugoslávii, Afghánistánu a Libyi.

Vyzýváme třídu pracujících, národy po celém světě, aby odporovaly a odsoudily novou imperialistickou válku, aby požadovaly na vládách ve svých zemích, aby se neúčastnily a nepodporovaly tento zločinný vojenský útok.

 

Zdroj s aktuálním seznamem podepsaných: solidnet

 
Ať žije válka! Tisk E-mail
Čtvrtek, 29 srpen 2013

Takzvaná občanská válka v Sýrii je po studené válce prvním ozbrojeným konfliktem, v němž proti sobě stojí mocnosti. Podle prognózy zpravodajských služeb USA Globální trendy 2030: Alternativní světy by sice v nejbližších letech žádná světová válka neměla nastat, ta je ale definována jako válka všech mocností - vojenské střety jednotlivých velmocí tato předpověď nevylučuje.

Celý článek...
 
2.9.: Demonstrace proti útoku na Sýrii Tisk E-mail
Čtvrtek, 29 srpen 2013

Demonstrace proti imperialistické agresi Spojených států amerických a jejich spojenců ze Severoatlantického paktu NATO a Evropské unie proti Syrské arabské republice.

Demonstrace se uskuteční před budovou Velvyslanectví USA (Tržiště 15, Praha - Malá Strana) v pondělí 2. září 2013 od 17 hodin.

Demonstraci pořádá České mírové hnutí, členská organizace Světové rady míru.

Facebooková skupina:

https://www.facebook.com/events/409402395827440/

 
TKP: Na intervenci v Sýrii ani nepomýšlejte Tisk E-mail
Čtvrtek, 29 srpen 2013

Uvádíme překlad prohlášení Turecké komunistické strany (TKP) k stupňování válečných snah ze strany USA a zemí NATO.

Narůstají imperialistické výhružky proti Sýrii s posledním příběhem o chemických zbraních. Nebo lépe řečeno, imperialisté, po tom co se rozhodli zesílit svou násilnou kampaň proti lidu Sýrie, vytvořili výmluvu pro intervenci v podobě chemických zbraní.

Celý článek...
 
Z pátku na sobotu začne anglo-americký útok na Sýrii? Tisk E-mail
Čtvrtek, 29 srpen 2013

Podle izraelských zdrojů Spojené státy naplánovaly počátek útoku na Sýrii na noc z pátku 30. na sobotu 31. srpna.

Přípravy zahrnují v posledních dvacetičtyřech hodinách i posílení leteckých sil, umístěných na letecké základně Al Udeid v Kataru, kde měly být umístěny bombardery B1 a neviditelné stihače F22 Raptor, přesunuté z letecké základny Masirah v Omanu a z velké námořní a letecké základny Diego Garcia v Indickém oceanu.

Celý článek...
 
Sýrie: Další chystaný válečný zločin Západu Tisk E-mail
Středa, 28 srpen 2013

Váleční zločinci z NATO a jejich arabští spojenci jsou rozhodnutí podpořit své lži o použití nervově paralytického bojového plynu sarinu syrskou armádou rozsáhlou intervencí.

Když selhal pokus zastrašit inspektory OSN, kteří mají prověřit použití sarinu v Damašku, Bílý dům požádal Generálního tajemníka OSN Pan Ki-moona, aby inspektory odvolal před tím, než napíši zprávu o získaných důkazech. Generální tajemník tento požadavek odmítl.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Následující > Konec >>

Výsledky 127 - 133 z 799
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2014 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.