Úvodní stránka Thursday, July 02 2015  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Vánoce v Americe Tisk E-mail
Neděle, 28 prosinec 2014

Washington je Grinch, který ukradl Vánoce (Grinch je zlý skřítek, kterého nikdo nemá rád, a který v pohádkovém příběhu "How the Grinch stole Christmas" z r. 1957 ukradl Vánoce; více na http://cs.wikipedia.org/wiki/Grinch ; pozn. překl.). Jeho program definují žvásty.

Zločinná třída v Americe je dvoustranická. Zodpovědná za rostoucí lidské utrpení. V moderní době nevídané. Privilegovaní Američané se nikdy neměli líp. Obyčejní jsou vystaveni balvanu kruté surovosti. Těžké časy se vytrvale horší. Odrážejí se v institucionalizované nerovnosti. V rostoucí chudobě. Ve vysoké nezaměstnanosti, mnohonásobně vyšší, než jsou falešné údaje ministerstva práce. Trvá epidemie podzaměstnanosti. Zaměstnání přinášejí mzdy na hranici bídy nebo těsně nad ní. S málo nebo žádnými dávkami. Domácnosti potřebují dvě nebo tři, aby vystačily.

Celý článek...
 
Komintern 43 Tisk E-mail
Sobota, 27 prosinec 2014

Představujeme vám další z řady levicových a komunistických Oi! kapel, tentokrát to bude Komintern 43.

Komintern 43 je kolumbijská kapela, které může být s jistotou připsáno založení "Rock Proletario" a je jednou z jejich nejvýznamnějších kapel.

 

Celý článek...
 
Steve Lendman: Přichází velká protiruská provokace pod falešnou vlajkou? Tisk E-mail
Čtvrtek, 25 prosinec 2014

Dlouhodobá plány USA vyzývají ke změně režimu v Rusku. Jsou zaměřeny na jeho suverénní nezávislou vládu. Hlavní euroasijský rival Spojených států.

Washington chce zavést prozápadní vládu poskoků. Barevnou revolucí nebo válkou. Americké hegemonické ambice ohrožují světový mír.

Celý článek...
 
"Kultivovaná" reakce poslance Luzara na kritický podnět ze strany členů KSČM Tisk E-mail
Úterý, 23 prosinec 2014

Zveřejňujeme odpověď poslance Leo Luzara (KSČM) na věcně formulovanou kritiku poslanců za tuto stranu zformulovanou v materiálu Nacismus se vrací do Evropy, který jsme zveřejnili 18. 12. 2014. Odpověď L. Luzara Václavu Exnerovi, vedoucímu skupiny pro boj s antikomunismem, s vpravdě panským dovětkem, nechť Karlu Kluzovi, členu zmíněné pracovní skupiny předá Luzarovo psané slovo, jež by si zasloužilo toaletnějšího balení než jaké umožňuje příloha e-mailu, je názorným příkladem způsobu komunikace poslance a bývalého místopředsedy KSČM se členy strany.

 

Celý článek...
 
Kdo podporuje nacistickou genocidu ruského obyvatelstva na Ukrajině? Tisk E-mail
Sobota, 20 prosinec 2014

Lze předpokládat, že to jsou potomci těch, kdo zvěrsky vraždili na území SSSR a Jugoslávie v sestavě divizí SS, sloužili ve Wehrmachtu jako dobrovolní pomocníci, objímali se v Mnichově s Hitlerem. Nyní na sebe navlékají soudcovské taláry a s definitivní platností chtějí zúčtovat se zemí, jejíž občané, vedení komunisty přerazili hřbet nacismu.

Celý článek...
 
Wagenknechtová: Nespolupracujte s nacisty! Tisk E-mail
Pátek, 19 prosinec 2014

Německá spolková poslankyně za Die Linke Sahra Wagenknechtová si v sobotu 26. listopadu během jednání Bundestagu udělala z kancléřky Angely Merkelové trhací kalendář. Její razantní 6,5 minutové zahraničněpolitické vystoupení se stalo hitem sociálních sítí a ukázkou, jak se mají přítomní předsedové vlády "interpelovat"... Merkelová se při slovech Wagenknechtové rozhodně neusmívala! Naopak. Z vystoupení moderní levicové političky nabízíme zásadní většinu (české titulky ve videu na youtube lze zapnout vpravo dole pod videem):

Celý článek...
 
Historické vítězství - Kubánská pětice na svobodě! Tisk E-mail
Pátek, 19 prosinec 2014

Když ve středu 17. prosince 2014 oznamoval předseda Státní rady a Rady ministrů Kubánské republiky Raúl Castro osvobození zbývajících tří členů Kubánské pětice z věznic Spojených států amerických, propukli v nadšení nejen obyvatelé Ostrova svobody, ale spolu s nimi i stoupenci spravedlnosti z celého světa. Po více než 16 letech totiž skončilo hanebné věznění kubánských bojovníků proti terorismu.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Následující > Konec >>

Výsledky 120 - 126 z 1099
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2015 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.