Úvodní stránka Saturday, May 23 2015  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Americké velvyslanectví organizuje státní převrat v ČR Tisk E-mail
Pátek, 21 listopad 2014

Předáváme vám informaci o způsobech práce amerického velvyslanectví na území České republiky. Podobně jako majdan na Ukrajině i v České republice je "tzv. pouliční veřejné mínění" prací zahraničních mocností. Více se dočtete v článku:

http://aeronet.cz/news/vime-kdo-organizoval-rozdavani-cervenych-karet-proti-zemanovi-dukaz-o-bezprecedentnim-vmesovani-se-americkeho-velvyslanectvi-do-vnitrnich-zalezitosti-republiky-americane-organizuji-demonstrace-skrz/

 
Protizemanovské demonstrace jako další z německých provokací? Tisk E-mail
Středa, 19 listopad 2014

Nejen nedávné vulgarity prezidenta Zemana, ale i jeho trvalý vztah k alkoholu jsou předmětem kritiky ze všech stran. Zajímavé je však sledovat, kdo kvůli tomu nejvíce využívá mediální kampaně i pouličních demonstrací. Zeman je sprosťák a alkoholik, o tom asi nemá smysl diskutovat. Navíc je to jeden z představitelů restaurace kapitalismu v Českých zemích. Přesto i mnozí z komunistů jej volili. Nebyla to snadná volba, dát hlas někomu takovému jako je Zeman, ale když je protikandidátem feudál s fašistickým potenciálem, pak je přijatelný kdokoliv. Dnes už ve volbách nevolíme hrdou hlavu státu, ale jde nám jen o to, aby se tu znova nestavěly koncentrační tábory a šlechta s církví nepronásledovali kacíře. Z tohoto pohledu se Zeman ve volbách jevil jako spása. Jeho alkoholismus a vulgarity jsou normálnímu člověku vlastně lhostejné, vždyť je to přece normální. Vedle takových státních představitelů, jako jsou či byli Berlusconi, Jelcin, nebo Churchill, je Zeman naprosto standardním evropským prezidentem. Ostatně tolik obdivovaný Havel by se Zemanem rovněž mohl soutěžit o přední příčky alkoholické hitparády.

Celý článek...
 
Prohlášení TOP 09 k 25. výročí 17. listopadu 1989 je fackou všem občanům České republiky Tisk E-mail
Pondělí, 17 listopad 2014

Strana TOP 09 vydala k 17. listopadu prohlášení. Je plné již značně zešedlých klišé o svobodě a demokracii. Je to taková klasická sranda, kterou si dělá z obyčejných občanů každý rok tento slepenec představitelů šlechty, buržoazie a bývalých lidovců. Představitelé TOP 09 se značným způsobem zasloužili o potlačování základních práv občanů, jako jsou práva na bydlení, právo na vzdělání či právo na práci.

Celý článek...
 
17.-23. listopad - Týden akcí WFDY Tisk E-mail
Pondělí, 17 listopad 2014
 
K Mezinárodnímu dni studentstva Tisk E-mail
Pondělí, 17 listopad 2014

Prohlášení Komise Evropy a Severní Ameriky Světové federace demokratické mládeže

17. listopad je dnem, jenž označuje trvající zápas studentského hnutí na celém světě ze demokracii, svobodu a sociální spravedlnost, za právo na vzdělání. Připomíná odpor studentů v Praze proti fašismu v roce 1939 stejně jako hrdinskou oběť studentů během antiimperialistického lidového povstání na athénské polytechnice roku 1973. 

Celý článek...
 
Uvaření žáby Tisk E-mail
Neděle, 16 listopad 2014

Jistě jste již mnozí slyšeli metaforu o vaření žáby. Pokud hodíte žábu do horké vody, tak vyskočí, ale pokud ji hodíte do studené vody a budete ji postupně ohřívat, tak si toho žába ani nevšimne a nechá se uvařit. Podle biologů je to sice nesmysl, ale tato metafora se skvěle hodí na změny, které zde za posledních 25 let postupně proběhly a kterých si mnozí možná ani nevšimli, a pokud si všimli, tak si postupně zvykli. 

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Následující > Konec >>

Výsledky 120 - 126 z 1079
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2015 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.