Úvodní stránka Saturday, April 19 2014  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Prohlášení Velvyslanectví Syrské arabské republiky Tisk E-mail
Sobota, 07 září 2013

Velvyslanectví Syrské arabské republiky v Praze si dovoluje informovat o stanovisku Syrské arabské republiky k tvrzení západu a jeho spojenců o použití chemických zbraní v Sýrii.

Od začátku krize v Sýrii, která již trvá dva a půl roku, Spojené státy americké, jejich západní a regionální spojenci, Saudská Arábie, Turecko, Katar a jejich nástroje v podobě ozbrojených teroristických skupin a organizace Al-Kaida, ničí Sýrii, její infrastrukturu a zabíjí její národ. Ozbrojené teroristické skupiny masakrovaly syrské civilisty a vojáky. Tyto skupiny dostávaly politickou, finanční, vojenskou a logistickou podporu od jejich západních a regionálních spojenců, kteří nechtěli vidět jejich zločiny, a odpovědnost za tyto činy přenášely na syrskou vládu.

 

Celý článek...
 
12.9.: Demonstrace solidarity s Kubánskou pěticí Tisk E-mail
Pátek, 06 září 2013

Pozvánka na demonstraci solidarity s Kubánskou pěticí Společnost česko-kubánského přátelství pořádá demonstraci solidarity s pěti kubánskými bojovníky proti terorismu, nespravedlivě uvězněnými před 15 lety ve Spojených státech amerických.

Demonstrace se uskuteční ve čtvrtek 12. září 2013 od 17:00 před budovou Velvyslanectví Spojených států amerických (Tržiště 15, Praha 1 - Malá Strana).

 

Adresa facebookové události: https://www.facebook.com/events/1414583898757676/

 
Zpravodajská služba americké armády se podílela na přípravě chemického útoku v Sýrii Tisk E-mail
Středa, 04 září 2013

Situace v Sýrii se trvale nachází v ohnisku zájmu světových médií. Brzy může dojít k další "humanitární intervenci". Pentagon oznámil, že je připraven zaútočit na Sýrii s cílem pomstit se Asadovi a syrským ozbrojeným silám za údajné použití chemických zbraní proti vlastním občanům.

Mezitím se objevily nové důkazy o tom, že zpravodajská služba americké armády se podílela na chemickém útoku u Damašku 21. 8. 2013. Důkazy unikly z internetu a byly zveřejněny na stránkách ORIENTAL REVIEW.

Celý článek...
 
Obama zaútočí, vojenský průmysl připíjí Tisk E-mail
Úterý, 03 září 2013

Výrobky Lockheed MartinBombardovat Sýrii nebo jakoukoli jinou zemi je především otázka byznysu: svrhnout bomby na Damašek znamená prospěch pro vojenskoprůmyslový komplex.

Po souběžných  pátečních projevech ministra zahraničí USA Johna Kerryho a prezidenta Obamy o válce mainstreamová média vedená tradičním mistrem válečné propagandy New York Times (1) učinily závěr, že Spojené státy by bez bezpečné podpory nemohly zaútočit na Sýrii.

Celý článek...
 
Hádej, kdo přijde na večeři? Tisk E-mail
Úterý, 03 září 2013

U stolu s "diktátorem": kterak noví Hitlerové rostou u jídelního stolu USA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Celý článek...
 
Lavrov: důkazy o použítí chemických zbraní nemohou být tajné Tisk E-mail
Úterý, 03 září 2013

Ruský ministr zahraničních věcí vyhlašuje: důkazy o použití chemických zbraní v Sýrii nemohou byt v kategorii tajné. USA, Velká Británie a Francie neposkytují podrobnosti.

Ruský ministr zahraničních věcí Sergej Lavrov prohlásil, že "režim tajné" ze strany Západu je neakceptovatelný, pokud se týká důkazů o použití chemických zbraní v Sýrii. Sdílení informací je povinností. 

Celý článek...
 
Ruce pryč od Sýrie! Tisk E-mail
Pondělí, 02 září 2013
Dnes, 2. září, se uskutečnila před ambasádou USA v Praze demonstrace několika stovek lidí uspořádáná Českým mírovým hnutím proti plánované imperialistické agresi v Sýrii. K protestu promluvil za České mírové hnutí Milan Krajča, dále zástupce syrské komunity v České republice Nizar Trabulsí, předsedá Národního svazu syrských studentů v ČR Ahmed Khaddour, dokumentarista Václav Dvořák, spisovatelka Lenka Procházková, politolog Daniel Solis a do rozpuštění Poslanecké sněmovny poslankyně za KSČM Marta Semelová. Demonstraci aktivně podpořil společně s Národním svazem syrských studentů v ČR a Klubem českého pohraničí i Komunistický svaz mládeže, který vede pod heslem "Ruce pryč od Sýrie!" dlouhodobou kampaň na obranu této země a jejího lidu. Odpor proti imperialistickým válkám a okupacím a účasti České republiky na nich je jedním ze základních programových úkolů KSM (více zde ) .
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Následující > Konec >>

Výsledky 120 - 126 z 799
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2014 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.