Úvodní stránka Friday, February 27 2015  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
U Sčastje likvidovány pálící ukrajinské raketomety Grad Tisk E-mail
Neděle, 31 srpen 2014

Dělostřelectvo Armády Novorusi dnes zničilo baterii ukrajinských raketometů GRAD u města Sčastje. Na záznamu je vidět, že ukrajinské ozbrojené síly dokázaly vystřelit pouze jednu sérii raket, a okamžitě byly zasaženy přesným odvetným úderem, po němž následovaly rozsáhlé výbuchy v jejich místě. 

 
Obrat v Minsku? Tisk E-mail
Pátek, 29 srpen 2014

Minské setkání z 26. srpna je snad počátkem obratu. Dnes je optimismus ještě předčasný, ale máme tady evidentnější fakta.

Existuje mnoho signálů, že setkání v Minsku 26. srpna znamená počátek obratu. Přílišný optimismus je z mnoha důvodů ale předčasný. Omezím se na zdůraznění nejevidentnějších skutečností.

Celý článek...
 
Unikátní záběry ze Saurské mohyly dobyté armádou Doněcké lidové republiky Tisk E-mail
Pátek, 29 srpen 2014

 

Saurská mohyla na wikipedii anglicky

 
29.8.: Shromáždění v praze k 70. výročí SNP Tisk E-mail
Čtvrtek, 28 srpen 2014
 
Celý 5. batalion územní obrany Zakarpatí desertoval z novoruské fronty Tisk E-mail
Čtvrtek, 28 srpen 2014

Desertuje už nejen pravidelná ukrajinská armáda, ale i trestné bataliony. 5. batalion územní obrany Zakarpatí (!) desertoval v plné sestavě i se zbraněmi. Vojenské velení vyděšené postupem této jednoty narychlo poslalo své zástupce, kteří vedli na místě ústupu rozhovory. S jednotkou nic nepořídili, kromě odevzdání granátometů a ručních granátů, při ponechání si ručních palných zbraní. Poté Zakarpatští pokračovali v ústupu od fronty. 

 
ISIS je nové 11. září Tisk E-mail
Středa, 27 srpen 2014

Kemal OkuyanJe ISIS (islámský stát) americkým projektem, který se dostal mimo kontrolu? Článek tureckého komunisty a redaktora deníku soL Kemala Okuyana.

Již jsme byli dříve svědky, jak organizace, které byly vytvořeny pomocí amerických ozbrojených sil, zpravodajských agentur a fondů byly označeny za "nepřátele". Některé z těchto organizací se dostaly do stavu, kdy byly k diktátu imperialismu USA lhostejné, a některé se s odstavením Spojenými státy na vedlejší kolej jakožto zastaralých nemohly vyrovnat. Existují případy, kdy se tyto organizace dostaly na seznamu teroristů, stejně jako případy, kdy byly skutečně identifikovány jako hrozby...

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Následující > Konec >>

Výsledky 120 - 126 z 1027
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2015 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.