Úvodní stránka Saturday, March 28 2015  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Jak se vyrábí mezinárodní konflikt Tisk E-mail
Úterý, 30 září 2014

Zkouška nanečisto tentokrát Češi proti Slovákům a rakouský kapitál si mastí kapsu

Na slovenských obrazovkách se objevila reklama na tzv. Slovenskou spořitelnu. Ve spotu odehrávajícím se v prostředí kempu si somrující Čech neustále něco půjčuje od Slováků. Reklama vyvolala pobavení na Slovensku a pobouření mezi Čechy. Reklama je vcelku obyčejná, nevýrazná, vlastně na ní není nic zvláštního. Pobavení vyvolává spíše lokalizace hystericky reagujících, podle údajů na komentářích vesměs od Prahy na západ. Kromě otázky, jaký neznámý národ žije mezi Prahou a Slovenskými hranicemi, že na to nereaguje, by ani tyto reakce nebyly až tak zajímavé. To, že reklamu režíroval rodilý Pražák, je také pochopitelné. Filmová tvorba, herectví, stejně jako novinařina dnes patří do oblasti hospodářské a politické prostituce a za peníze se v kapitalismu dá přece prodat i vlastní matka. Skutečně zajímavý je však fakt, že tzv. Slovenská spořitelna je majetkem rakouské Erste Group Bank. Popichování Slováků a Čechů si tedy objednalo Rakousko. Když se podíváme na majetek Erste bank, tak zjistíme, že se velmi slušně kryje s hranicemi vlivu někdejší Rakousko-Uherské monarchie. Popichování mezinárodních konfliktů v podřízených zemích tak rakouskou buržoazii nepřešlo ani sto let po zániku starého mocnářství. Jedna reklama sice válku ještě nedělá, ale zkušenosti z podobných filmových etud se hodí k větším akcím, jejichž svědkem jsme například na Ukrajině.

Celý článek...
 
Opció K-95 Tisk E-mail
Úterý, 23 září 2014

Chtěli bychom představit další z řady komunistických Oi! kapel, tentokrát Opció K-95.

Jedná se o katalánskou redskins Oi! kapelu, která vznikla v roce 1995 v Barceloně a hlásí se k antifašismu, marxismu-leninismu a šíří myšlenky nezávislého, nejlépe socialistického Katalánska. Členové kapely jsou mimo jiné velkými fanoušky FC Barcelona.

Celý článek...
 
Nobelova cena "míru" Tisk E-mail
Pondělí, 22 září 2014
 
Čekání na skotský střik Tisk E-mail
Čtvrtek, 18 září 2014

 Apicella: Čekání na skotský střik

Občané, ne poddaní!

Už žádné války v zájmu bankéřů!

Ne nukleárním zbraním Trident!

Už nikdy Obama!

Nemocnice! Školy! Vzdělání!

 
Co pro skotskou mládež znamená hlasování PRO skotskou nezávislost? Tisk E-mail
Středa, 17 září 2014

Hlasování mladých bude důležité v bitvě myšlenek obklopujících debatu o skotské nezávislosti, zvlášť proto, že skotská vláda správně přijala rozhodnutí udělit šestnácti- a sedmnáctiletým právo v tomto referendu hlasovat.

Celý článek...
 
Kapela "Nucleo Terco" Tisk E-mail
Úterý, 16 září 2014

Existuje řada komunistických kapel různých žánrů, jejichž produkce se v České republice nemůže objevit v buržoazních médiích. Rádi bychom vám proto představili některé z nich. Jednou z takových kapel je Nucleo Terco.

Leningrad Rockers

Horda Roja

 

Celý článek...
 
Video: Vzteklí psi Tisk E-mail
Úterý, 16 září 2014
 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Následující > Konec >>

Výsledky 120 - 126 z 1043
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2015 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.