Úvodní stránka Thursday, September 21 2017  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Přečetli jsme: Metál loupežným vrahům a setba větru Tisk E-mail
Středa, 07 září 2011

Ivan DavidPřinášíme názor Ivana Davida, bývalého ministra zdravotnictví za sociální demokracii.

Zdá se, že exponentům současného režimu už nestačí systematické rozkrádání, které dvacet let organizují, nestačí jim záplava korupce, proti níž nemohou bojovat, protože jsou její součástí, nestačí všeobecná demoralizace. Rozhodli se glorifikovat loupežné vrahy Mašíny a spol.

Celý článek...
 
Giap, velký stratég lidové války se 25. srpna dožil 100 let Tisk E-mail
Pondělí, 05 září 2011

Fotogalerie k 100. narozeninám generála GiapaStále se omílá tvrzení, že komunismus je údajně mrtev. Když slavíme narozeniny Giapa a díváme se na dnešní Vietnam, řekl bych, že je komunismus jako politický subjekt a ideál obtížné pohřbít. 

Celý článek...
 
Ovládnutí veřejného mínění v současné etapě globální krize kapitalismu Tisk E-mail
Pondělí, 05 září 2011

"Všeobecný entusiasmus nad perspektivou imperialismu, jeho zuřivá obrana a jeho malování nejsvětlejšími barvami - to jsou hlavní charakteristiky doby." Tato slova napsal před 95 léty V. I. Lenin (Imperialismus jako nejvyšší stádium kapitalismu - kapitola IX - Kritika imperialismu), ale za současné mezinárodně politické situace mají větší planost než kdy jindy. Lepší popis reakce liberálních žurnalistů, levicových intelektuálů a bývalých levicových radikálů prostě neexistuje.  

Celý článek...
 
K událostem na Šluknovsku Tisk E-mail
Pondělí, 29 srpen 2011

K událostem na ŠluknovskuVe Šluknovském výběžku se za podpory médií vyostřuje situace, po té, co skupina Romů ráno 21. srpna zaútočila na několik mladých lidí a majitele domu, ze kterého byli vystěhováni. Demonstraci za zlepšení bezpečnosti využívá pravice nabídkou "jednoduchých řešení".

Celý článek...
 
Spojme síly proti školnému, jde o věc nás všech Tisk E-mail
Pondělí, 29 srpen 2011

Spojme síly proti školnému, jde o věc náš všechPo odmlce způsobené medializací jiných témat ("Děkujeme, odcházíme", stávka dopraváků, převraty v arabském světě) se opět dostalo na přetřes téma školného.  Vláda v tichosti připravuje koncept tzv. odloženého školného. V době, kdy zadluženost občanů nabírá neúnosné úrovně (v USA dokonce s dopadem na celostátní ekonomiku), připravuje vláda krok, který povede k další eskalaci tohoto křiklavého problému. Na rozdíl od luxusního zboží nebo drahé dovolené není vzdělání postradatelné. Bez něj klesá možnost uplatnění na trhu práce a omezuje se možnost rozvoje talentů mladých lidí. Zbohatlická vrstva mafiánských špiček se zavedením školného také zbavuje potenciální konkurence.

Celý článek...
 
Jiná pravda o převratu v Moskvě Tisk E-mail
Neděle, 28 srpen 2011

Jiná pravda o převratu v MoskvěNové výzkumy ukazují, že nepodařený státní převrat z 19. 8. 1991 byl částí tajného plánu USA na urychlení kolapsu SSSR a vykradení jeho energetických zdrojů.

Před dvaceti lety 19. srpna 1991 tanky obsadily centrum Moskvy a obklíčily "Bílý dům", velký palác, kde sídlil Ruský parlament, zatímco prezident Sovětského svazu, Michail Gorbačov byl nucen zůstat na své dače na Krymu, kde pobýval na dovolené. Viceprezident Gennadij Janajev vyhlásil v televizi mimořádný stav a přechod moci na vojenskou juntu vedenou generálem Vladimírem Krjučkovem šéfem KGB. 

Celý článek...
 
Komunistický svaz mládeže na Twitteru Tisk E-mail
Pátek, 26 srpen 2011

KSM na Twitteru Komunistický svaz mládeže nově využívá sociální síť Twitter. Oficiální účet KSM na Twitteru se nachází na adrese http://www.twitter.com/ksmcz . Všichni uživatelé této sítě tak mají možnost sledovat pravidelné tweety s aktuálními informacemi komunistické mládeže. Twitter je vedle Facebooku (http://www.facebook.com/ksm.cz) druhou sociální sítí, na které má KSM svůj účet.

 
<< Začátek < Předchozí 191 192 193 194 195 196 197 198 199 Následující > Konec >>

Výsledky 1338 - 1344 z 1387
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2017 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.