Úvodní stránka Tuesday, October 06 2015  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Prohlášení KSM k plánovanému průjezdu vojsk USA přes ČR Tisk E-mail
Úterý, 17 březen 2015

Dne 14. března, v předvečer 76. výročí nacistické okupace, byli občané České republiky z médií informováni o provokativním plánu armády USA projet s kolonou vojenských obrněných vozidel ze cvičení v Pobaltí přes Českou republiku na domácí základnu v Německu ve Vilsecku. Již samotné cvičení na hranici s Ruskem, následující po fašistickém převratu na Ukrajině a vražedné válce proti lidovým republikám s podporou NATO a EU, je hazardérskou provokací dále přibližující nebezpečí světového konfliktu s nedozírnými následky. V plánech se hovoří o nácviku styku vojsk s civilním obyvatelstvem.

Celý článek...
 
Soudruh Muhann (Hani) Jebara padl mučednickou smrtí Tisk E-mail
Pondělí, 16 březen 2015
Syrská komunistická strana želí smrti soudruha Muhanna (Hani) Jebara z Golan, narozeného roku 1966, člena Sekretariátu Ústředního výboru Syrské komunistické strany, člena Oblastního výboru Syrské komunistické strany v Damašku a Damašského vládní rady; jenž byl zavražděn včera ráno, 12. března 2015 ozbrojeným zločineckým gangem, který ho zastřelil nedaleko jeho domova v zóně "Tejara" v Damašku.
Celý článek...
 
Prohlášení WFDY o novém opatření USA proti Bolívarovské Venezuele Tisk E-mail
Středa, 11 březen 2015

Světová federace demokratické mládeže (WFDY) obdržela zprávu o nových imperialistických akcích vlády Spojených států vůči Bolívarovské republice Venezuela a jejímu lidu. USA prostřednictvím prezidenta podepsaly intervenční rozkaz, který je ukázkou cynismu označením této země hrozbou pro národní bezpečnost, což má být záminkou k vyprovokování vojenské agrese, jejímž hlavním cílem je vymazat úspěchy revoluce.

Celý článek...
 
Kuba na obranu bolívarovského procesu ve Venezuele proti útoku USA Tisk E-mail
Středa, 11 březen 2015

Deklarace revoluční vlády Kubánské republiky

Revoluční vláda Kubánské republiky se seznámila se svévolným a agresivním prezidentským dekretem prezidenta Spojených států proti vládě Bolívarovské republiky Venezuely, který tuto zemi v odvetu za opatření na obranu její svrchovanosti proti vměšování ze strany vládních institucí a kongresu USA, označuje za hrozbu jejich národní bezpečnosti.

Celý článek...
 
Ukrajina brání uctění památky obětí Volyňského masakru Tisk E-mail
Úterý, 10 březen 2015

Dne 28. února ukrajinská SBU zakázala vstup na Území Ukrajiny delegaci strany "Zmiana" (Změna) při cestě k památníku Volyňského masakru. Někteří z vykázaných poláků na Ukrajině dosud ještě nikdy nepobývali a na státní hranici rovnou dostali do pasu razítko se zákazem vstupu na Ukrajinské území na dobu tří let. Důvod zákazu vstupu na Ukrajinu sdělen nebyl. Mateusz Piskorski, předseda strany "Zmiana", podal k polským úřadům žádost o vyšetření zákazu účasti na památečním aktu. Polská vláda ještě před vznikem válečného konfliktu na východě Ukrajiny v loňském roce jasně deklarovala Volyňský masakr jako genocidu na polácích. V současné době se Polsko k těmto historickým událostem nevyjadřuje.

Celý článek...
 
O dva měsíce později - Stále nejsem Charlie! Tisk E-mail
Sobota, 07 březen 2015

Jsem ateista, ale nejsem Charlie Hebdo!

Mé znechucení západním imperialismem a fašismem je daleko silnější, než moje averze k náboženstvím. A nemyslím si, že "všechna náboženství jsou stejné zlo". Hlavně považuji křesťanství zodpovědné za zločiny, spáchané v soudobých dějinách lidstva. Považuji je za zodpovědné za "vyšinutí" a radikalizaci tradičně mnohem mírumilovnějších náboženství, jako je budhismus a, ano, islám.

Proto definitivně nejsem Charlie!

Celý článek...
 
Proč česká média nemluví o demonstracích ve Slezsku Tisk E-mail
Úterý, 03 březen 2015

Na polské straně Slezska už více než měsíc probíhají demonstrace horníků proti neustále se zhoršující sociální situaci. Policie dokonce přikročila i ke střelbě gumovými projektily do demonstrujících horníků, což je ve střední Evropě ve 21. století rarita. Česká média však o tom informují jen velmi stroze a některá dokonce vůbec. Mají pro to hned několik důvodů.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Následující > Konec >>

Výsledky 113 - 119 z 1147
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2015 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.