Úvodní stránka Wednesday, October 23 2019  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Afghánský trumf v boji o udržení světové nadvlády Tisk E-mail
Úterý, 08 říjen 2019

Nedávno tvrdilo americké ministerstvo zahraničí v souladu s prezidentem Trumpem, že v nejbližší době dojde k podpisu smlouvy s vedením Tálibánu a následovné stažení části amerických vojsk přispěje k zásadní změně vnitropolitické situace. Požadavky USA byly zřejmě pro bandity příliš náročné a tak prezident zrušil pokračování jednání.

Celý článek...
 
12.10.: 46. teoreticko-politická konference Tisk E-mail
Úterý, 08 říjen 2019

 

Pozvánka na 46. pražskou teoreticko-politickou konferenci konanou v roce 100. výročí vzniku Komunistické internacionály na téma "K problematice mezinárodní jednoty a součinnosti komunistického hnutí v boji proti antikomunismu a válečnému nebezpečí, za sociální pokrok"

 
Z akce "100 karafiátů pro Koněva" Tisk E-mail
Pondělí, 07 říjen 2019

Při příležitosti 75 let od prvního vstupu na československé území v rámci karpatsko-dukelské operace se v neděli 6. října uskutečnila akce "100 karafiátů pro Koněva".

 

 
Bidenové, Trump, Kyjev a obžaloba Tisk E-mail
Neděle, 06 říjen 2019

Honba za impeachmentem rychle nabírá páru, a kdo má pochopení pro toho chlapa v Oválné pracovně?

Ale rád bych věděl, zda někteří nadšenci nerýpnou dost hluboko.

Všiml si někdo, jak často sdělovací prostředky, při odsuzování Trumpovy zrádnosti, pohotově a nenápadně odbývají "nepodložená" a "neurčitá" obvinění z napojení Huntera Bidena a jeho otce na Kyjev, jako kdyby z toho neexistovaly žádné obavy a záleželo jen na Trumpovi? Zprávy a operace, o kterých jsem četl, se jaksi nezajímají o tak nedůležité záležitosti a Trumpovy telefonáty dělají celý případ obžaloby nezpochybnitelně nenapadnutelným.

 

Celý článek...
 
100 karafiátů pro Koněva Tisk E-mail
Sobota, 05 říjen 2019

V neděli 6.10. v 18.00, v den 75. výročí Dukelské operace položíme 100 karafiátů u sochy Koněva. Květiny zajištěny na místě za maloobchodní cenu. Kdo není schopen přijít, může se částkou za 1 karafiát účastnit na dálku.

Skupina pro pravdivou historii.

 
O podstatě militarismu, hesle odzbrojení a postsovětském Rusku Tisk E-mail
Sobota, 05 říjen 2019

Zveřejňujeme několik textů, umožňujících nahlédnout do současného vojenského myšlení v Ruské federaci. První text analyzuje militarismus a vojensko-průmyslový komplex a jejich místo v současné kapitalistické společnosti. Připomíná i teorii militarismu Bedřicha Engelse a zejména Vladimíra I. Lenina. Další texty pak obsahují myšlenky oficiálních vojenských teoretiků Ruské federace. Svědčí o objektivním pocitu obkličování Ruska ze strany sil NATO a USA. K militarismu a tomuto obkličování přispívá významnou měrou i Česká republika. Zbrojař Strnad prodává těžké zbraně, houfnice do banderovské Ukrajiny. Vojáci AČR jsou posíláni k hranicím Ruska. Armáda ČR se připojuje k plánu zvyšovat podíl zbrojení na ekonomice. Dochází k neefektivnímu přezbrojování na americké systémy, jako jsou vrtulníky.

Zvyšování napětí a nebezpečí velké války je skutečné. Čím dál akutnější je organizovat boj za mír a proti militarismu.

Celý článek...
 
V Brně se hovořilo o Mexiku Tisk E-mail
Čtvrtek, 03 říjen 2019

Brněnská pobočka Společnosti česko-kubánského přátelství Lázara Cruze připravila pro své členy a sympatizanty další z řady přednášek. Ve středu 25. září se mohli účastníci diskuse, která se konala v prostorách MěV KSČM Brno, dozvědět mnoho informací o Mexiku. Šlo skutečně o různorodé informace, od těch základních, že oficiálním názvem Mexika je Spojené státy mexické, které se skládají z 31 států, až po různé zajímavosti z oblasti gastronomie, běžného života občanů, dopravy či přírody. Posluchači se dozvěděli například o demografii Mexika, ale také o procesu výroby tradičních mexických destilátů z agáve - tequily a mezcalu.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 8 - 14 z 1271
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2019 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.