Úvodní stránka Wednesday, April 01 2015  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Fašistická armáda projede přes území ČR. Armádní noviny vyhrožují zatýkáním nesouhlasících občanů. Tisk E-mail
Pondělí, 23 březen 2015

Scéna jako z roku 1938. Konvoj fašistické armády se chystá projet českým územím a již v předstihu se vyhrožuje tresty za sabotáž této provokace. Na stránkách armádních novin se to jen hemží vyhrůžkami o trestním postihu každého, kdo byť jen slovem projeví nevoli k vojsku, které již delší čas poskytuje podporu fašismu na Ukrajině. Pro starší občany je to jako probuzení o sedmdesát let dříve. Ti mladší z toho mají chaos. Žijeme v zemi, kde lze beztrestně střílet po prezidentovi, ale hodit rajče po fašistovi se trestá podle zákona.

Celý článek...
 
Ve Frankfurtu jednala komunistická mládež Evropy Tisk E-mail
Čtvrtek, 19 březen 2015

Ve dnech 7. a 8. března 2015 se ve Frankfurtu nad Mohanem uskutečnilo již 11. setkání evropských komunistických organizací mládeže, které již dvakrát hostil Komunistický svaz mládeže v Praze. Tentokrát byla hostitelem Socialistická německá dělnická mládež (SDAJ). Konference připomněla letošní 70. výročí lidového vítězství nad fašismem, čemuž odpovídalo i oficiální heslo setkání "Antifašistické vítězství národů: kapitalismus stále vytváří krize, fašismus, války. Nadějí mládeže je socialistická budoucnost".

Celý článek...
 
Na Ukrajině se "sebevraždy" a zatýkání staly normou Tisk E-mail
Středa, 18 březen 2015

Začal se hon na komunisty: zatímco bývalé regionální politiky "sebevraždí", tak členy Komunistické strany Ukrajiny (KPU) zatýkají na základě smyšlených obvinění nebo pořádají únosy. 12. března v centru Lucku zbili a unesli volyňského komunistu Alexandra Kononoviče - hlavu ruské volyňské komunity.

Celý článek...
 
28.3.: Demonstrace proti přítomnosti vojsk USA v ČR Tisk E-mail
Úterý, 17 březen 2015

Facebooková stránka události

https://www.facebook.com/events/736568023125589/

 
Prohlášení KSM k plánovanému průjezdu vojsk USA přes ČR Tisk E-mail
Úterý, 17 březen 2015

Dne 14. března, v předvečer 76. výročí nacistické okupace, byli občané České republiky z médií informováni o provokativním plánu armády USA projet s kolonou vojenských obrněných vozidel ze cvičení v Pobaltí přes Českou republiku na domácí základnu v Německu ve Vilsecku. Již samotné cvičení na hranici s Ruskem, následující po fašistickém převratu na Ukrajině a vražedné válce proti lidovým republikám s podporou NATO a EU, je hazardérskou provokací dále přibližující nebezpečí světového konfliktu s nedozírnými následky. V plánech se hovoří o nácviku styku vojsk s civilním obyvatelstvem.

Celý článek...
 
Soudruh Muhann (Hani) Jebara padl mučednickou smrtí Tisk E-mail
Pondělí, 16 březen 2015
Syrská komunistická strana želí smrti soudruha Muhanna (Hani) Jebara z Golan, narozeného roku 1966, člena Sekretariátu Ústředního výboru Syrské komunistické strany, člena Oblastního výboru Syrské komunistické strany v Damašku a Damašského vládní rady; jenž byl zavražděn včera ráno, 12. března 2015 ozbrojeným zločineckým gangem, který ho zastřelil nedaleko jeho domova v zóně "Tejara" v Damašku.
Celý článek...
 
Prohlášení WFDY o novém opatření USA proti Bolívarovské Venezuele Tisk E-mail
Středa, 11 březen 2015

Světová federace demokratické mládeže (WFDY) obdržela zprávu o nových imperialistických akcích vlády Spojených států vůči Bolívarovské republice Venezuela a jejímu lidu. USA prostřednictvím prezidenta podepsaly intervenční rozkaz, který je ukázkou cynismu označením této země hrozbou pro národní bezpečnost, což má být záminkou k vyprovokování vojenské agrese, jejímž hlavním cílem je vymazat úspěchy revoluce.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 8 - 14 z 1047
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2015 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.