Úvodní stránka Wednesday, March 21 2018  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Italský premiér Silvio Berlusconi: Tisk E-mail
Pondělí, 12 září 2011

V Tripolisu se "mocní muži rozhodli zahájit novou éru likvidací Kaddáfího".

Mnoho významných světových mediálních agentur, mezi nimi francouzská AFP, italská ANSA i významných evropských deníků, bohužel kromě českých, věnovalo pozornost slovům Berlusconiho. Dal totiž komunistům a autentické levici do ruky zbraň v boji o pravdivou prezentaci imperialistické války proti Libyi. Současně vzal vítr z plachet lidem jako Hassan Charfo a dalším, kteří se snaží, ať již vědomě či nevědomě, vnutit komunistům a jejich příznivcům názor, že v Libyi šlo od počátku o lidové povstání proti krvavému diktátorovi a nikoli o připravený puč, jehož hegemonem jsou Spojené státy a jejich spojenci z NATO a hybnými sílami CIA a jinými tajnými službami řízená teroristická chátra z libyjské odnože Al Kájdy - Libyjské islámské bojové skupiny, (LIBS) vedené na seznamu teroristických organizací amerického ministerstva zahraničí.

Celý článek...
 
Přečetli jsme: Metál loupežným vrahům a setba větru Tisk E-mail
Středa, 07 září 2011

Ivan DavidPřinášíme názor Ivana Davida, bývalého ministra zdravotnictví za sociální demokracii.

Zdá se, že exponentům současného režimu už nestačí systematické rozkrádání, které dvacet let organizují, nestačí jim záplava korupce, proti níž nemohou bojovat, protože jsou její součástí, nestačí všeobecná demoralizace. Rozhodli se glorifikovat loupežné vrahy Mašíny a spol.

Celý článek...
 
Ovládnutí veřejného mínění v současné etapě globální krize kapitalismu Tisk E-mail
Pondělí, 05 září 2011

"Všeobecný entusiasmus nad perspektivou imperialismu, jeho zuřivá obrana a jeho malování nejsvětlejšími barvami - to jsou hlavní charakteristiky doby." Tato slova napsal před 95 léty V. I. Lenin (Imperialismus jako nejvyšší stádium kapitalismu - kapitola IX - Kritika imperialismu), ale za současné mezinárodně politické situace mají větší planost než kdy jindy. Lepší popis reakce liberálních žurnalistů, levicových intelektuálů a bývalých levicových radikálů prostě neexistuje.  

Celý článek...
 
Komunistický svaz mládeže na Twitteru Tisk E-mail
Pátek, 26 srpen 2011

KSM na Twitteru Komunistický svaz mládeže nově využívá sociální síť Twitter. Oficiální účet KSM na Twitteru se nachází na adrese http://www.twitter.com/ksmcz . Všichni uživatelé této sítě tak mají možnost sledovat pravidelné tweety s aktuálními informacemi komunistické mládeže. Twitter je vedle Facebooku (http://www.facebook.com/ksm.cz) druhou sociální sítí, na které má KSM svůj účet.

 
Hrozby zabitím reportérům Nazemroaya a Meyssana - Výzva Tisk E-mail
Pondělí, 22 srpen 2011

Hrozby zabitím reportérům Nazemroaya a MeyssanaSíť Voltaire vyjadřuje znepokojení kvůli hrozbám, kterým jsou vystaveni dva její spolupracovníci v Tripolisu. Mahdi Darius Nazemroaya, vědecký pracovník, člen Centre for Research on Globalization a Thierry Meyssan, prezident a zakladatel Sítě Voltaire a konference Axis for Peace, jsou nuceni být v hotelu Rixos, kolem kterého se vedou kruté boje. Byl vydán rozkaz je zabít. Thierry Meyssan je v Tripolisu od 23. června 2011. Řídil skupinu novinářů ze Sítě Voltaire. Dva měsíce pracuje jako novinář informující o konfliktu. 

Celý článek...
 
Přečetli jsme: Vláda jednoho procenta, jedním procentem, pro jedno procento Tisk E-mail
Čtvrtek, 18 srpen 2011

Bez práce, bez štěstí, cokoliv pomůžeAmeričané teď sledují protesty proti utlačitelským režimům, které soustřeďují ohromné bohatství v rukou nepočetné elity. Ale v naší vlastní demokracii 1% lidí pobírá takřka čtvrtinu národních příjmů - což je nerovnost, jaké budou litovat dokonce i bohatí, napsal pro Vanity Fair Joseph Stiglitz.

Celý článek...
 
Naše Jiřina Švorcová Tisk E-mail
Pondělí, 15 srpen 2011

Naše Jiřina ŠvorcováNěkolik dní nás dělí od pondělí 8. srpna 2011, kdy ve věku 83 let zemřela herečka, recitátorka a komunistická politička Jiřina Švorcová. Po dlouhých 20-ti letech nezájmu sdělovacích prostředků se stala na krátkou dobu tématem číslo jedna. Napsáno bylo mnohé, mnohé dobré, ale také opět a zase tradiční, nenávistné, ale i patetické. Několik dnů odstupu nám dává možnost se v klidu, již s ovládnutím emocí vrátit ve vzpomínce na tuto velkou herečku a připomenout si její život a práci.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 Následující > Konec >>

Výsledky 1359 - 1365 z 1405
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2018 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.