Úvodní stránka Sunday, April 22 2018  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Ruce pryč od Sýrie! Tisk E-mail
Pondělí, 18 červen 2012

V nedávné době jsem měl jako účastník Mezinárodní mírové pozorovatelské mise v Sýrii možnost blíže poznat stávající situaci v této blízkovýchodní zemi. Vidět na vlastní oči současnou syrskou realitu a diskutovat o ní s místními bylo neobyčejně přínosné již jen proto, že se podstatně liší od toho, jak je u nás prezentována většinou sdělovacích prostředků.

Celý článek...
 
21. Mezinárodní komunistický seminář v Bruselu 18.-21. 5. 2012 Tisk E-mail
Neděle, 17 červen 2012

Zveřejňujeme překlad obecných závěrů přijatých 21. Mezinárodním komunistickým seminářem v Bruselu. Dokument obsahuje řadu cenných podnětů k diskusi, která je zásadním předpokladem pro provedení analýzy současného stavu kapitalismu, tendence vývoje mezinárodního poměru sil a eskalace nových meziimperialistických rozporů formou válek širšího rozsahu než v posledních dvou desetiletích. O tomto důležitém semináři jsme na našich stránkách již informovali dříve. Komunistický svaz mládeže oceňuje úsilí Belgické strany práce při organizování seminářů a širokou účast komunistických a dělnických stran celého světa, mezi nimiž žel opět chyběla KSČM. Současně se KSM hlásí k závěrečným tezím semináře, které vyznačují směr současné analýzy i praktické činnosti komunistického hnutí.

Celý článek...
 
Na mírové pozorovatelské misi v Sýrii Tisk E-mail
Pátek, 15 červen 2012

Syrský lid musí být vlastním pánem svého štěstí, bohatství a budoucnosti. Pod žádnou záminkou neakceptujeme zahraniční politickou nebo vojenskou intervenci v Sýrii, která je v současnosti plánována USA, Izraelem a NATO.

Celý článek...
 
Převrat v Sýrii je na spadnutí? Tisk E-mail
Středa, 13 červen 2012

NATO připravuje velkou dezinformační kampaň

Některé členské státy NATO a Rady pro spolupráci arabských států v Zálivu připravují státní převrat v Sýrii a sektářskou genocidu. Pokud se chcete postavit proti těmto zločinům, dělejte něco ihned: nechejte obíhat tento článek na internetu a zalarmujte vaše zástupce v demokratických institucích.

 

Celý článek...
 
Video: Novináři, zranění, "rebelové" v Sýrii - každý den nová herecká role Tisk E-mail
Středa, 13 červen 2012

Video: Novináři, zranění, rebelové; každý den v nové roliNa tomto videu můžeme vidět sérii shotů zveřejněných syrskou opozicí, kde titíž lidé jednou hrají těžce zraněné palbou, jindy nezávislé novináře pro Al-Džazíru, a později zanícené bojovníky pózující se zbraněmi. Na dalším je aranžmá fingovaného masakru. 

 Pozoruhodné jsou rovněž herecké výkony postavy vystupující pod jménem Khaled Abu Saleh v první části videa, jenž nejprve vystupuje jako těžce zraněný v tzv. samozvaném emirátu Bab Amr, o několik dní později je opět ve formě a zaníceně pózuje před zapáleným a zkázu evokujícím pozadím, za dalších několik dní předstírá, že je opět těžce raněný se smrtí na jazyku, aby o pouhé tři dni později opět v plné síle lhal před ležícími osobami, jimž není vidět do obličeje, a o nichž prohlašuje, že se jedná o zabité novináře Marie Olvin a Remi Ochlik, které měly usmrtit střely syrské armády. 

 
Role Komunistické strany Řecka v současné situaci Tisk E-mail
Čtvrtek, 07 červen 2012

Zveřejňujeme přednášku Věry Klontza-Jaklové, která přináší informovaný pohled na základní politické rozpory řecké společnosti a jejich souvislost s politikou Evropské unie a kapitalistickou krizí a objasňuje postoje Komunistické strany Řecka.  


Celý článek...
 
Vzkaz Romana Smetany Klausovi a Langerovi Tisk E-mail
Úterý, 05 červen 2012

Řidič Roman Smetana, odsouzený k odnětí svobody na 100 dní za své politické vyjádření odporu vůči současnému establishmentu pomalováním předvolebních plakátů parlamentních politických stran, zareagoval na odmítnutí milosti od presidenta V. Klause následujícími slovy: "Od Václava Klause jsem milost stejně nechtěl. Já ho považuji za zloděje, je to člověk, který svým jednáním umožnil rozkradení země. Pomáhal zlodějům a z mého pohledu je to také zloděj".

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 Následující > Konec >>

Výsledky 1296 - 1302 z 1415
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2018 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.