Úvodní stránka Wednesday, August 23 2017  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Formuje se začarovaný trojúhelník proti Íránu Tisk E-mail
Úterý, 08 listopad 2011

Formuje se začarovaný trojúhelník proti Íránu

V uplynulých dnech je v Izraeli, USA a Velké Británii hlučný zájem o rozdmýchávání plamenů Iranofobie, v čemž pozorovatelé vidí politický úhybný manévr k zapletení se do katastrofální války v Blízkém východě.

Trio,  tvořící začarovaný trojúhelník ve svém uličnickém Iranofobickém úsilí, konalo zjevně tajné schůzky mezi vysokými bezpečnostními činiteli a vytvořilo jednotnou frontu proti Íránu.

Celý článek...
 
94. výročí VŘSR Tisk E-mail
Pondělí, 07 listopad 2011

94. výročí VŘSRDnes je 94. výročí zahájení Velké říjnové socialistické revoluce, která se zrodila spolu s komunistickým hnutím na principech boje proti imperialistické válce a za socialistickou emancipaci lidské společnosti. Zahájila úplně novou etapu v dějinách lidstva, etapu výstavby socialismu, rušení koloniální nadvlády a bojů za úplné odstranění vykořisťování člověka člověkem.

 
Videa Komunistického svazu mládeže na Youtube Tisk E-mail
Čtvrtek, 03 listopad 2011

Videa Komunistického svazu mládeže na Youtube Komunistický svaz mládeže (KSM) již mnoho let využívá k publikování videí stránky Youtube. Nyní byl zřízen oficiální účet KSM na Youtube, který se nachází na adrese www.youtube.com/ksmcz. Lze na něm najít videa KSM a o KSM od různých autorů, vztahující se např. k světovým festivalům mládeže a studentstva, hnutí proti možnému umístění vojenské základny USA v České republice, antikomunistickému zákazu KSM a jeho boji za legalitu. Více než pět desítek videí, které jsou chronolgicky řazeny od druhé poloviny 90. let minulého století až do současnosti, bude postupně doplňováno a auktualizováno.

 
Dýmka komunardova Tisk E-mail
Sobota, 29 říjen 2011

Ilja Erenburg: Dýmka komunardovaLetos uplynulo 140 let od prvního pokusu vytvořit proletářský stát: Pařížskou komunu. K tomuto výročí zveřejňujeme povídku Ilji Erenburga z cyklu "13 dýmek" s názvem "Dýmka komunardova".

Je mnoho krásných měst a ze všech nejkrásnější je Paříž, tam se usmívají bezstarostné ženy, tam pijí šviháci pod kaštany rubínové likéry a na břidlicově temných zrcadlech prostranných náměstí se rojí tisíce světel.

Celý článek...
 
Od opiových válek k válkám pro ropu Tisk E-mail
Pátek, 28 říjen 2011

Domenico Losurdo"Kaddafího smrt je historický obrat" proklamují sborem představitelé NATO a Západu, aniž se znepokojují zachovat si odstup od barbarského zavraždění libyjského vůdce a od nestudných lží, jež k tomu vyjádřili vůdcové "rebelů". Nicméně se skutečně jedná o obrat. Ale pro pochopení významu, který válka proti Libyi má v rámci dějin kolonialismu, je třeba udělat pár kroků zpět do historie.

Celý článek...
 
O faktorech, které vedly ke svržení socialistických systémů v Evropě IX. Tisk E-mail
Čtvrtek, 27 říjen 2011

Komunistická strana Řecka a socialistický systém (Dokončení)

39. Naše strana od prvého okamžiku svého vzniku a po více než sedmdesát let své existence bránila věc socialismu a socialistických zemí za cenu života tisíců svých členů a aktivistů. Uznávali jsme nepochybné vymoženosti v zemích socialismu, které měly značný vliv na celý svět, staly se podnětem k úspěšnému prosazování vymožeností pro pracující v zemích kapitalismu.
Celý článek...
 
Brožura: Válka proti Libyi Tisk E-mail
Středa, 26 říjen 2011

Brožura: Válka proti Libyi - Imperialistická agrese nové kvality V brožuře "Válka proti Libyi - Imperialistická agrese nové kvality", vydané v nakladatelství Mladá pravda, jsou zveřejněny klíčové texty, které vycházely na webu www.ksm.cz o imperialistické intervenci v Libyi.

Brožuru pro tisk si můžete stáhnout kliknutím na obrázek nebo zde ve formátu A5.

 
<< Začátek < Předchozí 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 Následující > Konec >>

Výsledky 1296 - 1302 z 1375
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2017 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.