Úvodní stránka Wednesday, October 18 2017  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Fakta o Kubě - pravda o úmrtí vězně Tisk E-mail
Středa, 25 leden 2012

GRANMAKuba, 23. ledna 2012 - V poslední dnech tisková média a představitelé některých vlád, tradičně se angažující v podvratné činnosti proti Kubě, rozpoutala novou pomlouvačnou kampaň, využívající bezohledně politováníhodné události: úmrtí běžného vězně, které se snad pouze v případě Kuby stává zprávou s mezinárodním dosahem.

Celý článek...
 
Soud s Tymošenkovou znepokojil euroamerickou buržoazii Tisk E-mail
Úterý, 24 leden 2012

Soud s Tymošenkovou znepokojil euroamerickou buržoaziiStále znovu se jako bumerang vrací téma odsouzené bývalé ukrajinské premiérky Julie Tymošenkové. V budoucnu bude tato kauza jistě účelově využívanou politickou kartou, nástrojem nátlaku a vydírání, rozehrávání her na poli "lidských práv a obrany demokracie". Proč tomu tak je a co stojí v pozadí?

Celý článek...
 
Venezuela v roce 2011 - období velkých bojů a progresu Tisk E-mail
Sobota, 21 leden 2012

Druhá verze Rok 2011 byl dalším úspěšným rokem nejen pro venezuelskou revoluční vládu, ale hlavně pro venezuelský lid. Rok odstartoval pod tlakem nouzové situace a skončil zrodem nových sociálních programů a obrozením revolučního hnutí, zaostřeného na upevnění lidové moci.

Skončil dvanáctý rok vlády prezidenta Huga Cháveze. Je zajímavé zhodnotit alespoň jeho klady a nedostatky.

Celý článek...
 
Příprava války: Tisíce vojáků USA přemisťovány do Izraele Tisk E-mail
Středa, 18 leden 2012

Přesun amerických vojáků na cvičeníBez větší pozornosti sdělovacích prostředků jsou do Izraele přesunovány tisíce vojáků americké armády. Pod označením Strohá výzva 12 (Austere Challenge 12) mělo v tomto regionu během krátké doby proběhnout dosud největší vojenské cvičení amerických a izraelských ozbrojených sil, zaměřené údajně na vyzkoušení funkčnosti protiraketových systémů. Po rozmístění amerických jednotek v blízkosti Hormuzského průlivu a posilování okolních států americkou vojenskou výzbrojí považují íránské autority tento vývoj nikoli za pouhé vojenské cvičení, ale za začátek větší akce.

Celý článek...
 
Čína varuje Spojené státy před vojenskou expanzí v Asii Tisk E-mail
Středa, 18 leden 2012

Čínské ministerstvo obrany varovalo 9.1. 2012 Spojené státy, aby byly opatrné ve svých prohlášeních a akcích. Uvedlo, že velmi zblízka sleduje novou severoamerickou obrannou strategii, která se soustřeďuje na potlačení Číny. Prohlášení mluvčího ministerstva obrany, Deng Yanshenga, bylo zatím největší reakcí Pekingu na strategii zahájenou Pentagonem minulý týden.

Celý článek...
 
Pozvánka na cyklus kubánských filmů v Institutu Cervantes Tisk E-mail
Úterý, 17 leden 2012

Dva roky po prvním cyklu, konaném u příležitosti 50.výročí Kubánského filmového ústavu ICAIC, se kubánský film opět vrací do pražského Institutu Cervantes, Na Rybníčku 536/6, Praha 2, s rozsáhlým výběrem kubánské filmové produkce posledních let. Cyklus byl zahájen ve čtvrtek dne 12. 1. 2012 a bude probíhat každý čtvrtek až do 16. 2. 2012.

Bližší podrobnosti a informace o promítaných filmech naleznete zde

 
Rusko na prahu velkých změn Tisk E-mail
Pátek, 13 leden 2012

Zpráva na 14. sjezdu KS RF (17.12.2011)

Kandidát na funkci prezidenta Ruské federace Gennadij Andrejevič Zjuganov:

Naše strana realizuje rozsáhlou politickou kampaň. Jejím hlavním obsahem je organizace Národního referenda, vytvoření národní sebeobrany, účast v parlamentních volbách a boj o funkci prezidenta země. Dnes náš sjezd shrne výsledky voleb do Státní Dumy a bude se zabývat otázkou o účasti v boji o funkci prezidenta Ruské federace. 

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 Následující > Konec >>

Výsledky 1296 - 1302 z 1398
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2017 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.