Úvodní stránka Wednesday, February 21 2018  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Jak Obama ví Tisk E-mail
Pátek, 11 květen 2012

Zamyšlení Fidela CastraZamyšlení Fidela Castra, 27. dubna 2012

Nejdrtivější článek o Latinské Americe, který jsem v těchto chvílích viděl, napsal profesor Národní pedagogické univerzity v Bogotě Renán Vega Cantor a před 3 dny ho zveřejnil na webové stránce Rebelion pod titulem "Ozvěny summitu Amerik".

Celý článek...
 
Pro trpící lid je "levicová" vláda "děravým záchranným člunem" Tisk E-mail
Čtvrtek, 10 květen 2012

Představitel Syrizy, A. Tsipras, který 8. května na zkoušku obdržel mandát od prezidenta republiky k sestavení vlády a který začal s kontaktováním představitelů ostatních stran, se uchyluje k taktickým pletichám a kouskům pro titulky novin.  

Představitel Syrizy telefonicky kontaktoval generální tajemnici ÚV KKE Aleku Paparigu a žádal ji o jednání v rámci svých rozhovorů s lídry stran o vytvoření vlády. Aleka Papariga odpověděla, že pro  takové setkání neexistuje předmět k diskuzi.  

Celý článek...
 
Pravda o protikubánských "demonstracích" v České republice Tisk E-mail
Úterý, 08 květen 2012
Pravda o protikubánských
 
Aleka Papariga k výsledkům řeckých voleb Tisk E-mail
Pondělí, 07 květen 2012

V prvním prohlášení po oznámení volebních výsledků v neděli 6. května řekla generální tajemnice ÚV Komunistické strany Řecka (KKE) Aleka Papariga :"Volební výsledky rozhodně ukazují zvrat na politické scéně, jak jsme ji znali, přerušení rotace obou stran, PASOK (sociálně demokratická strana - poznámka KSM) a ND (Nová demokracie - řecká liberální pravicová strana). Přecházíme do přechodného období, kdy nastává pokus o vytvoření nové politické scény s novými formacemi, novými postavami se středo-pravou orientací, nebo na základě nové sociální demokracie, která bude mít ve svém jádru SYRIZu, (Koalice radikální levice, oportunistická formace, člen SEL) jejichž cílem bude zabránit rostoucí lidové radikalitě, která by věci vedla ke skutečnému převratu ve prospěch lidu. Bude snaha sestavit vládu buď z těchto voleb nebo z voleb následujících, vládu tvořenou ze všech stran, nebo vládu národní jednoty, nebo koaliční vládu zacílenou právě na prevenci vzniku většinového proudu, který by usiloval o změnu. 

Celý článek...
 
Přednáška o aktuální situaci v Sýrii Tisk E-mail
Neděle, 06 květen 2012

Z přednášky Milana Krajči o pozorovatelské misiZcela zaplněná velká zasedací místnost budovy Ústředního výboru KSČM byla ve čtvrtek 3. května místem přednášky k aktuální otázce krize v Sýrii. Člen Ústředního výboru KSČM Milan Krajča zde informoval o Mezinárodní mírové pozorovatelské misi v Syrské arabské republice, které se jako zástupce Komunistického svazu mládeže zúčastnil v minulých dnech.

Celý článek...
 
Sýria mojimi očami Tisk E-mail
Pátek, 04 květen 2012

Zveřejňujeme svědectví Artura Bekmatova, účastníka mírové mise solidarity v Sýrii, o níž jsme již na našich stránkách informovali. Mise pořádané Světovou federací demokratické mládeže a Světovu radou míru se účastnil také Komunistický svaz mládeže (KSM) zastupovaný Milanem Krajčou.

Celý článek...
 
Pocta zemřelému Tomasu Borgemu Tisk E-mail
Pátek, 04 květen 2012

Pocta Tomasu Borgemu Pocta zemřelému Tomasu Borgemu, jednomu z vůdců sandinistické revoluce v Nikaraguy.

 
<< Začátek < Předchozí 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 Následující > Konec >>

Výsledky 1289 - 1295 z 1410
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2018 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.