Úvodní stránka Monday, May 22 2017  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
K událostem na Šluknovsku Tisk E-mail
Pondělí, 29 srpen 2011

K událostem na ŠluknovskuVe Šluknovském výběžku se za podpory médií vyostřuje situace, po té, co skupina Romů ráno 21. srpna zaútočila na několik mladých lidí a majitele domu, ze kterého byli vystěhováni. Demonstraci za zlepšení bezpečnosti využívá pravice nabídkou "jednoduchých řešení".

Celý článek...
 
Spojme síly proti školnému, jde o věc nás všech Tisk E-mail
Pondělí, 29 srpen 2011

Spojme síly proti školnému, jde o věc náš všechPo odmlce způsobené medializací jiných témat ("Děkujeme, odcházíme", stávka dopraváků, převraty v arabském světě) se opět dostalo na přetřes téma školného.  Vláda v tichosti připravuje koncept tzv. odloženého školného. V době, kdy zadluženost občanů nabírá neúnosné úrovně (v USA dokonce s dopadem na celostátní ekonomiku), připravuje vláda krok, který povede k další eskalaci tohoto křiklavého problému. Na rozdíl od luxusního zboží nebo drahé dovolené není vzdělání postradatelné. Bez něj klesá možnost uplatnění na trhu práce a omezuje se možnost rozvoje talentů mladých lidí. Zbohatlická vrstva mafiánských špiček se zavedením školného také zbavuje potenciální konkurence.

Celý článek...
 
Jiná pravda o převratu v Moskvě Tisk E-mail
Neděle, 28 srpen 2011

Jiná pravda o převratu v MoskvěNové výzkumy ukazují, že nepodařený státní převrat z 19. 8. 1991 byl částí tajného plánu USA na urychlení kolapsu SSSR a vykradení jeho energetických zdrojů.

Před dvaceti lety 19. srpna 1991 tanky obsadily centrum Moskvy a obklíčily "Bílý dům", velký palác, kde sídlil Ruský parlament, zatímco prezident Sovětského svazu, Michail Gorbačov byl nucen zůstat na své dače na Krymu, kde pobýval na dovolené. Viceprezident Gennadij Janajev vyhlásil v televizi mimořádný stav a přechod moci na vojenskou juntu vedenou generálem Vladimírem Krjučkovem šéfem KGB. 

Celý článek...
 
Komunistický svaz mládeže na Twitteru Tisk E-mail
Pátek, 26 srpen 2011

KSM na Twitteru Komunistický svaz mládeže nově využívá sociální síť Twitter. Oficiální účet KSM na Twitteru se nachází na adrese http://www.twitter.com/ksmcz . Všichni uživatelé této sítě tak mají možnost sledovat pravidelné tweety s aktuálními informacemi komunistické mládeže. Twitter je vedle Facebooku (http://www.facebook.com/ksm.cz) druhou sociální sítí, na které má KSM svůj účet.

 
Hrozby zabitím reportérům Nazemroaya a Meyssana - Výzva Tisk E-mail
Pondělí, 22 srpen 2011

Hrozby zabitím reportérům Nazemroaya a MeyssanaSíť Voltaire vyjadřuje znepokojení kvůli hrozbám, kterým jsou vystaveni dva její spolupracovníci v Tripolisu. Mahdi Darius Nazemroaya, vědecký pracovník, člen Centre for Research on Globalization a Thierry Meyssan, prezident a zakladatel Sítě Voltaire a konference Axis for Peace, jsou nuceni být v hotelu Rixos, kolem kterého se vedou kruté boje. Byl vydán rozkaz je zabít. Thierry Meyssan je v Tripolisu od 23. června 2011. Řídil skupinu novinářů ze Sítě Voltaire. Dva měsíce pracuje jako novinář informující o konfliktu. 

Celý článek...
 
Přečetli jsme: Vláda jednoho procenta, jedním procentem, pro jedno procento Tisk E-mail
Čtvrtek, 18 srpen 2011

Bez práce, bez štěstí, cokoliv pomůžeAmeričané teď sledují protesty proti utlačitelským režimům, které soustřeďují ohromné bohatství v rukou nepočetné elity. Ale v naší vlastní demokracii 1% lidí pobírá takřka čtvrtinu národních příjmů - což je nerovnost, jaké budou litovat dokonce i bohatí, napsal pro Vanity Fair Joseph Stiglitz.

Celý článek...
 
Naše Jiřina Švorcová Tisk E-mail
Pondělí, 15 srpen 2011

Naše Jiřina ŠvorcováNěkolik dní nás dělí od pondělí 8. srpna 2011, kdy ve věku 83 let zemřela herečka, recitátorka a komunistická politička Jiřina Švorcová. Po dlouhých 20-ti letech nezájmu sdělovacích prostředků se stala na krátkou dobu tématem číslo jedna. Napsáno bylo mnohé, mnohé dobré, ale také opět a zase tradiční, nenávistné, ale i patetické. Několik dnů odstupu nám dává možnost se v klidu, již s ovládnutím emocí vrátit ve vzpomínce na tuto velkou herečku a připomenout si její život a práci.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 Následující > Konec >>

Výsledky 1289 - 1295 z 1335
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2017 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.