Úvodní stránka Wednesday, December 13 2017  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
A boj pokračuje! I po 20-ti letech mládež bojuje za socialismus! Tisk E-mail
Neděle, 26 únor 2012

Závěrečný dokument setkání komsomolských organizací bývalých socialistických zemí v Kyjevě 18 - 19. 2. 2012

 

 

 

 

 

 

My, mladí komunisté z bývalých socialistických zemí, se scházíme v Kyjevě na setkání pod heslem: "A boj pokračuje! I po 20-ti letech mládež bojuje za socialismus!", a přijímáme rezoluci o spolupráci.

Celý článek...
 
Prohlášení podpory protikapitalistickému boji řeckého lidu Tisk E-mail
Neděle, 26 únor 2012

 

 

 

 

 

 

My, delegáti Setkání mládežnických komunistických organizací bývalých socialistických zemí, které proběhlo v Kyjevě 18. a 19. února 2012, vyjadřujeme svoji solidaritu a podporu odvážnému zápasu řeckých lidových vrstev, dělnické třídy, komunistů a militantních odborářů.

Celý článek...
 
Homs v pekle ozbrojených skupin Tisk E-mail
Neděle, 26 únor 2012

Obrazy přicházející z Homsu jsou znepokojivé: ukazují prázdné a bojem zničené město. Od 6. února jsme nemohli navázat spojení a ztratili jsme veškerý kontakt s našimi dopisovateli. (*)

Homs není nyní ničím jiným než hrozivým bojištěm, kde vládní vojáci čelí ozbrojeným skupinám, které podle nezávislých svědectví o skutečné povaze povstání střílí dávky naslepo, aby rozsévali teror a smrt. Poté prohlašují, že jsou to právě vládní síly, které tvrdě zasahují město.

Celý článek...
 
Proces proti Algirdasovi Paleckisovi začíná nanovo Tisk E-mail
Středa, 22 únor 2012

Tiskové prohlášení litevské Socialistické lidové fronty, 6. 2. 2012

Algerdis PaleckisSvoboda slova v Litvě znovu vážně ohrožena. Státní zastupitelství Vilniuského okresu podalo odvolání proti rozhodnutí z 18. ledna 2012, které zprostilo obžaloby předsedu Socialistické lidové fronty Algirdase Paleckise viněného z popírání "agrese ozbrojených sil SSSR proti Litvě". Státní zástupce E. Šleinius ve svém prohlášení opakoval své pohnutky - že vina A. Paleckise byla prokázána a on sám o ní nemá pochyby. O odvolání nebyly poskytnuty žádné další podrobnosti.

Celý článek...
 
Pohled ruské levice na vývoj situace v Sýrii Tisk E-mail
Středa, 22 únor 2012
Situace okolo Sýrie vstupuje zřejmě do předválečného stádia. Pro alianci USA - NATO - EU a část ultrareakčních arabských států sdružených v Lize arabských zemí je porážka sekulárního Asádova režimu prověrkou sil před útokem na Írán. Po vetu, použitém ruskou a čínskou delegací proti projektu rezoluce RB OSN 4. 2. 2012, která měla legalizovat mezinárodní ozbrojenou agresi proti Sýrii, započala další ofensiva informační války, do které se zapojily kromě USA, Francie, Velké Británie a Německa i exoti typu Kataru.
Celý článek...
 
Obrat kolem Sýrie? Vstupuje Rusko Tisk E-mail
Pátek, 17 únor 2012

Předkládáme Vám článek Thierry Meyssana zveřejněný v nejrozšířenějším ruském deníku "Komsomolskaja Pravda", který je všemi západními médii zcela ignorován (to samo o sobě je už významné). Text obsahuje informace o Sýrii, které pokud se potvrdí, budou senzační. První naznačuje, že Moskva se rozhodla nejen přestat váhat a vložit se přímo do syrského problému, když vstoupila na scénu nejen diplomaticky ale i s vojenskými poradci a poradci jiného druhu a to na straně vlády v Damašku. A nejen to. Moskva dokázala změnit pozici Turecka a Libanonu, jejichž území sloužilo jakožto úkryt vojenských sil, které zvnějšku působily proti vládě Bašára Asada.

Celý článek...
 
Za urážku ODS na 100 dní do vězení Tisk E-mail
Čtvrtek, 16 únor 2012

Kdyby na Kubě poslali někoho do vězení za urážku komunistické strany, byl by z toho nepochybně poprask mezinárodního významu. V České republice však za urážku ODS bez okolků poslala občana za mříže soudkyně Markéta Langerová, manželka jednoho z hlavních představitelů ODS Ivana Langera, známého v podsvětí jako Íčko.

Třicetiletý olomoucký řidič autobusu městské hromadné dopravy Roman Smetana v roce 2011 připisoval na agitační plakáty k předvolebním heslům dodatky označující zobrazené politiky za lháře, zloděje, korupčníky a prostitutky. Fotografie politiků navíc "vylepšoval" o tykadla nebo rohy. Nejčastěji takto upřesňoval a pravdě přibližoval předvolební plakáty ODS, v menší míře i ČSSD a KDU-ČSL. I sympatizanti ODS takto běžně vylepšují plakáty například KSČM, ale trestáni za to nikdy nebyli.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 Následující > Konec >>

Výsledky 1289 - 1295 z 1388
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2017 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.