Úvodní stránka Wednesday, October 18 2017  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Komunistická strana Řecka zavěsila na Akropoli transparenty se sloganem: Tisk E-mail
Sobota, 11 únor 2012

Pryč s diktaturou monopolů a Evropské unie

Pryč s diktaturou monopolů a Evropské unie Tyto dva obrovské transparenty Komunistická strana Řecka (KKE) pověsila na skálu Akropole v neděli ráno, druhý den dvoudenní generální stávky. Stovky členů KKE s rudými vlajkami v rukách skandovaly hesla proti barbarským opatřením vlády, Evropské unie a plutokracie a vyzývaly lid k všeobecnému povstání a k připravenosti.

Celý článek...
 
MILOSTNÝ DOPIS ADRIANY GERARDOVI: "Prosím, vrať se brzy, potřebuji tě" Tisk E-mail
Pátek, 10 únor 2012

Adriana(9. února 2012) Přetiskujeme dopis, který poslala Adriana Pérez O'Connorová svému manželovi Gerardovi Hernándezovi, vězněnému v kalifornském Victorville, kde si odpykává trest dvojnásobného doživotí plus 15 let, k němuž byl odsouzen. Jeden z přátel manželského páru, Yoerky Sánchez ho nechal kolovat po Síti. A Cubadebate se o něj chce podělit se svými čtenáři, abychom ani na okamžik nezapomněli na strašlivou nespravedlivost, jež oba zamilované odděluje.

Celý článek...
 
Sýrie v RB OSN: nová provokace proti Rusku a ČLR Tisk E-mail
Čtvrtek, 09 únor 2012

4. 2. 2012 proběhlo další zasedání RB OSN o situaci v Sýrii. Tentokrát byly útoky jejich delegátů proti Rusku a ČLR otevřeně provokativní.

Oficiálně je autorem návrhu protisyrské rezoluce Maroko, ke spoluautorství se přihlásilo devatenáct států, z toho 7 členů RB: USA, Francie, Anglie, Togo, Portugalsko, Německo a Kolumbie. Část delegací se dokonce pokusila prezentovat projekt rezoluce za postoj všech Arabů.

Celý článek...
 
Zastavit imperialistickou agresi proti Sýrii a Iránu, to je závazek týkající všech národů světa Tisk E-mail
Pondělí, 06 únor 2012

Komunistická strana Chile: "Zastavit imperialistickou agresi proti Sýrii a Iránu, to je závazek týkající všech národů světa"

Imperialistická ofenzíva Spojených států a imperialistických  mocností Evropské unie proti Sýrii a Iránu vytváří situaci, která hrozí rozpoutáním vojenské agrese proti těmto dvěma zemím.  

Poslední válka vyvolaná Spojenými státy a NATO v Libyi vzala za oběť tisíce mrtvých a způsobila hrozivé zničení země. Evidentním cílem nového evropského a severoamerického kolonialismu je zmocnění se přírodních zdrojů těchto zemí a realizace údajného práva na světovou nadvládu. 

Celý článek...
 
ACTA - kapitál proti lidem, lidé proti kapitálu! Tisk E-mail
Neděle, 05 únor 2012
Před nedávnem došlo k uzavření několika stahovacích serverů a několika zatčením s odůvodněním ochrany autorských práv. Současně s tím se připravuje mezinárodní dohoda pod názvem ACTA (Obchodní dohoda proti padělání). Na druhou stranu pozorujeme jako reakci na tyto kroky mj. koordinované hackerské útoky skupiny jménem Anonymous na weby nahrávacích společnosti, FBI, dokonce české vlády nebo ODS.
Celý článek...
 
Hledání nových variant legitimity agrese proti Sýrii Tisk E-mail
Pátek, 03 únor 2012

Vývoj situace v Sýrii se vyvíjí směrem, vyvolávajícím nové obavy.

Vzhledem k postojům ruské a čínské delegace nadále odmítajícími hlasovat v RB OSN pro násilnou intervenci, proběhlo i poslední jednání o syrském problému 24. ledna, nazvané "Situace na Blízkém východě" ve znamení pokusů západních delegátů i hlavních funkcionářů vedení OSN překonat jejich odpor a snahy dosáhnout jakékoliv dohody, která by umožnila opakovat libyjský scénář.

Celý článek...
 
Pentagon zařadil TeleSur do seznamu cílů pro své rakety Tisk E-mail
Čtvrtek, 02 únor 2012

TeleSurLatinskoamerický satelitní TV kanál vybudovaný z iniciativy prezidenta Cháveze začal vysílat v červenci 2005. K tomu, aby si získal jméno a popularitu a stal se pevnou součástí televizní sítě jižní části Ameriky, jasně specifikoval své ideologické zaměření a jeho správnou formu, potřeboval téměř dva roky. Z počátku se TeleSur zaměřil na auditorium Latinské Ameriky, objektivní objasňování politického, ekonomického a kulturního vývoje regionu. TeleSur se v průběhu let stal nejen efektivním nástrojem urychlení integračních procesů, ale i oknem, umožňujícím obyvatelstvu Latinské Ameriky a Karibské oblasti získat pravdivý pohled na vývoj v sousedních státech.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 Následující > Konec >>

Výsledky 1282 - 1288 z 1398
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2017 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.