Úvodní stránka Monday, December 11 2017  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
René González: Nikdy jsem si nemyslel, že budu muset napsat tenhle dopis Tisk E-mail
Pondělí, 05 březen 2012

Rene GonzalesVe čtvrtek byl publikován dojemný dopis Reného Gonzálese do Havany jeho bratrovi Robertovi, jenž je vážně nemocný rakovinou.

René, jeden z pěti kubánských bojovníků proti terorismu, musí podle miamského politického procesu a dalšího absurdního rozhodnutí zůstat 3 roky na americké půdě po 13 letech ve vězení na základě nespravedlivého rozsudku. Požádal o dočasné povolení cesty na Kubu, aby mohl vidět svého bratra, ale dosud nedostal odpověď.

Je to další krutou kapitolou zacházení amerických úřadů s Pěticí.

Za této situace poslal René následující emotivní dopis svému bratrovi.

Celý článek...
 
Sýrie - válka špionů a tajná jednání Tisk E-mail
Středa, 29 únor 2012

Francouzští agenti držení v Sýrii? V rámci informací shromážděných v tomto bouřlivém období se informační síť Rete Voltaire dotkla některých témat, která se po několika dnech objevila i v jiných médiích. I když, jak jsme upozorňovali v předcházejících článcích, je nezbytné pracovat s tématy, u nichž je velmi obtížné ověření, a které jsou spojené s mediální válkou, bylo by nicméně chybné nebrat na vědomí anticipace, které se předkládají takovými podrobnostmi. Dokonce jsme hovořili o "prizmatické pravdě".

Celý článek...
 
Moskva a formování nového světového systému Tisk E-mail
Středa, 29 únor 2012

Vitalij Čurkin, představitel RF při OSNImad Fawzi Shueibi se zamýšlí nad důvody a důsledky nedávného postoje Ruska v Radě bezpečnosti OSN. Moskevská podpora Sýrii není gestem ale výsledkem hlubší analýzy měnící se globální mocenské rovnováhy. Současná krize vykrystalizuje do nové světové konfigurace, jež se z jednopolárního modelu zděděného po pádu SSSR postupně vyvine směrem k multipolárnímu systému. Nevyhnutelně tento přechod uvrhne svět do období geopolitických turbulence, jejichž dopady autor promýšlí.

Celý článek...
 
K volbám nového prezidenta Ruska Tisk E-mail
Úterý, 28 únor 2012

Prezidentské volby v Ruské federaci, jejichž první kolo proběhne již tuto neděli, budou mít velký význam pro vnitropolitický vývoj v této významné zemi, ale stejně tak v mezinárodních mocenských vztazích. Jejich výsledky se budou přirozeně projevovat i v České republice. Nelze si přitom nevšimnout, že jim komunisté věnují poměrně málo pozornosti. Proto zveřejňujeme jeden z názorových pohledů na otázku, oč v nich jde.

Celý článek...
 
První setkání mládežnických komunistických organizací z bývalých socialistických zemí Tisk E-mail
Neděle, 26 únor 2012

Ve dnech 18. - 19. února 2012 se v ukrajinském hlavním městě Kyjevě konalo první setkání komsomolů ze zemí bývalého socialistického bloku. Setkání se zúčastnili delegáti z Ruska, Ukrajiny, Běloruska, Moldávie, Lotyšska, Slovinska, Chorvatska, Srbska, Polska a České republiky. Pozvané, ale omluveně nezúčastněné byly delegace z Kazachstánu, Azerbajdžánu a Maďarska. Toto významné mezinárodní setkání bylo uspořádáno organizačním výborem tvořeným Komunistickým svazem mládeže z České republiky, Revolučním komunistickým svazem mládeže bolševiků z Ruské federace a Svazem komunistické mládeže Jugoslávie s organizační pomocí Svazu komunistů Ukrajiny a jeho mládeže Jiskra.

Celý článek...
 
A boj pokračuje! I po 20-ti letech mládež bojuje za socialismus! Tisk E-mail
Neděle, 26 únor 2012

Závěrečný dokument setkání komsomolských organizací bývalých socialistických zemí v Kyjevě 18 - 19. 2. 2012

 

 

 

 

 

 

My, mladí komunisté z bývalých socialistických zemí, se scházíme v Kyjevě na setkání pod heslem: "A boj pokračuje! I po 20-ti letech mládež bojuje za socialismus!", a přijímáme rezoluci o spolupráci.

Celý článek...
 
Prohlášení podpory protikapitalistickému boji řeckého lidu Tisk E-mail
Neděle, 26 únor 2012

 

 

 

 

 

 

My, delegáti Setkání mládežnických komunistických organizací bývalých socialistických zemí, které proběhlo v Kyjevě 18. a 19. února 2012, vyjadřujeme svoji solidaritu a podporu odvážnému zápasu řeckých lidových vrstev, dělnické třídy, komunistů a militantních odborářů.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 Následující > Konec >>

Výsledky 1282 - 1288 z 1386
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2017 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.