Úvodní stránka Wednesday, March 21 2018  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Na mírové pozorovatelské misi v Sýrii Tisk E-mail
Pátek, 15 červen 2012

Syrský lid musí být vlastním pánem svého štěstí, bohatství a budoucnosti. Pod žádnou záminkou neakceptujeme zahraniční politickou nebo vojenskou intervenci v Sýrii, která je v současnosti plánována USA, Izraelem a NATO.

Celý článek...
 
Vztah mezi bezprostředními úkoly komunistů a jejich bojem za socialismus Tisk E-mail
Čtvrtek, 14 červen 2012
Ve dnech 18. až 20. května 2012 se 59 komunistických a dělnických stran ze 49 zemí sešlo v Bruselu na 21. mezinárodním komunistickém semináři, který je jedním z nejdůležitějších mezinárodních diskusních setkání komunistických a dělnických stran. Zástupci účastnících se stran si vyměnili názory a zkušenosti týkající se vztahu mezi bezprostředními úkoly komunistů a jejich bojem za socialismus. Účastníci pocházeli z Afriky, Asie, Středního východu, Ameriky a Evropy. KSČM žel opět chyběla, zatímco menší KSS se semináře aktivně zúčastnila.

Celý článek...
 
Převrat v Sýrii je na spadnutí? Tisk E-mail
Středa, 13 červen 2012

NATO připravuje velkou dezinformační kampaň

Některé členské státy NATO a Rady pro spolupráci arabských států v Zálivu připravují státní převrat v Sýrii a sektářskou genocidu. Pokud se chcete postavit proti těmto zločinům, dělejte něco ihned: nechejte obíhat tento článek na internetu a zalarmujte vaše zástupce v demokratických institucích.

 

Celý článek...
 
Video: Novináři, zranění, "rebelové" v Sýrii - každý den nová herecká role Tisk E-mail
Středa, 13 červen 2012

Video: Novináři, zranění, rebelové; každý den v nové roliNa tomto videu můžeme vidět sérii shotů zveřejněných syrskou opozicí, kde titíž lidé jednou hrají těžce zraněné palbou, jindy nezávislé novináře pro Al-Džazíru, a později zanícené bojovníky pózující se zbraněmi. Na dalším je aranžmá fingovaného masakru. 

 Pozoruhodné jsou rovněž herecké výkony postavy vystupující pod jménem Khaled Abu Saleh v první části videa, jenž nejprve vystupuje jako těžce zraněný v tzv. samozvaném emirátu Bab Amr, o několik dní později je opět ve formě a zaníceně pózuje před zapáleným a zkázu evokujícím pozadím, za dalších několik dní předstírá, že je opět těžce raněný se smrtí na jazyku, aby o pouhé tři dni později opět v plné síle lhal před ležícími osobami, jimž není vidět do obličeje, a o nichž prohlašuje, že se jedná o zabité novináře Marie Olvin a Remi Ochlik, které měly usmrtit střely syrské armády. 

 
Konflikt v Sýrii by se mohl zvrhnout ve světovou válku Tisk E-mail
Úterý, 12 červen 2012

Ruská varování

Přinášíme článek Thierry Meyssana, který již v minulosti prokázal, že patří mezi analytiky, jehož závěry je třeba se vážně zabývat. Nejen on se domnívá, že situace kolem Sýrie spěje do nebezpečné koncovky. Naše stránky informují o vývoji v regionu Středního východu již delší dobu, cílem je přispět k zabránění oné nebezpečné variantě vývoje, ke které bohužel situace kolem Sýrie zřejmě dospěla. Zkušenosti z imperialistické agrese proti Libyi ukazují, že před propuknutím přímého a otevřeného zásahu sil USA a NATO probíhá mediální příprava, že se vede psychologická válka proti vlastnímu obyvatelstvu. Té jsme svědky i nyní a ti, kteří onu přípravu provádějí, to mají velmi snadné. Všechna média v určité míře podporují přípravu agrese proti Sýrii, a i když toto dobrodružství může přerůst ve světový konflikt, "bojovníci" z jediné opravdové levicové strany KSČM spí jako Blaničtí rytíři. Zřejmě se domnívají, že se nás problém netýká. I proto se pokoušíme texty, které zveřejňujeme, alespoň drolit onu jednotnou mediální válečnickou frontu.

Celý článek...
 
NATO a EU připravují krveprolití Tisk E-mail
Neděle, 10 červen 2012

Tiskové oddělení ÚV KS Řecka vydalo komuniké v reakci na prohlášení Francoise Hollanda o Sýrii.

Prohlášení nově zvoleného prezidenta Francie Francoise Hollanda otevřeně orientované na možnost nové vojenské intervence v Sýrii mají vzhledem k přípravě nového masakru národů, který je připravován ze strany NATO a EU v naší oblasti, objasňující vyznění.

Celý článek...
 
Posílení KS Řecka určí postavení lidu den po skončení voleb Tisk E-mail
Sobota, 09 červen 2012

Generální tajemnice KS Řecka (KKE) Aleka Papariga na tiskové konferenci konané 5. června vyjádřila pozici Komunistické strany Řecka v předvečer voleb, které se budou konat 17. června.

Dilema "Euro anebo drachma", které prezentuje strana Nová demokracie stejně jako dilema "Memorandum anebo SYRIZIA" nastolené stranou SYRIZA, jsou obě falešné a zavádějící. Neodpovídají na reálná nebezpečí, kterým čelí řecký lid a kterému čelí národy Evropy v důsledku zhoršení kapitalistické krize v eurozóně.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 Následující > Konec >>

Výsledky 1275 - 1281 z 1405
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2018 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.