Úvodní stránka Sunday, May 20 2018  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
BBC v kontroverzi krytí "válečného zločinu" Tisk E-mail
Úterý, 28 srpen 2012

Stažené video BBC o válečném zločinu povstalců Kanál BBC lže, když tvrdí, že jeho reportér necharakterizoval incident vynuceného sebevražedného atentátníka jako "válečný zločin"

BBC si sama vykopala hlubší díru v důsledku kontroverze o cenzuře, kdy kanál stáhl video o syrských povstalcích nutících vězně, aby se stal nedobrovolným sebevražedným atentátníkem, přičemž BBC tvrdí, že její reportér nikdy necharakterizoval incident jako "válečný zločin", zatímco ve skutečnosti je opak pravdou.

Jak jsme zdůraznili včera, videoklip ukazující vězně donuceného syrskými povstalci řídit nákladní automobil plný výbušnin na vojenské kontrolní stanoviště v Aleppu, byl stažen jak ze stránek BBC tak oficiálního kanálu BBC na YouTube několik hodin poté, co byl zveřejněn. Blogeři byli schopni zachytit a nahrát kopii videa, který lze vidět výše.

Celý článek...
 
Izraelské hrozby zvyšují nebezpečí válečného konfliktu na BSV Tisk E-mail
Pondělí, 27 srpen 2012

Poslední hrozby Izraele, že i bez provokace vyvolá agresivní válku proti Íránu, podtrhují bezohlednost a zločinnost orientace politiky prezidenta Obamy na změnu státních hranic a upevnění americko-izraelské nadvlády v regionu. 

Zatímco izraelské vedení stále otevřeněji deklaruje své záměry, americká administrativa, bez jejíhož souhlasu nemůže Izrael udělat ani krok, pouze vytrvale opakuje, že pro donucení Íránu k poslušnosti zvažuje všechny možnosti: ekonomické a finanční sankce, politické tlaky prostřednictvím svých muslimských reakčních států a nakonec i vojenskou intervenci.  

Celý článek...
 
EU není přítelkyní Řecka Tisk E-mail
Neděle, 26 srpen 2012

Morning StarŘecký předseda vlády Antonis Samaras v červnu slepil dohromady koalici, vedenou jeho konzervativní Novou demokracií, a tvrdil, že vyjedná změny termínů splacení půjčky, uvalené na jeho zemi. Stojí si za tím stále, ačkoli takzvaná trojka- Evropská unie, Evropská centrální banka (ECB) a Mezinárodní měnový fond (IMF)- odmítly schválit sebemenší uvolnění oprátky na řeckém krku. 

Celý článek...
 
Ruské "punkerky" dostaly 2 roky vězení za husarský kousek Ministerstva zahraničí USA Tisk E-mail
Pátek, 24 srpen 2012

Americký divadelní soubor "aktivistek" pokračuje v pokusech rozdělit a podrývat ruskou společnost

[Pussy Riot. Momentálně jeden z nejskloňovanějších výrazů světa. Další klasický příklad ukřivděných ve zlé či despotické, přinejmenším "nedemokratické" společnosti. A svět se opět dojímá, píše petice, organizuje protesty. (Mimochodem, částečně jsem málem podlehl také.) Osobně jsem souhlasil s představeným pravoslavné církve v K. Varech, když mimo jiné řekl: "Ta reakce ve světě je naprosto špatná. Nikdo přece nemůže přijít do vašeho kostela nebo bytu a dělat si tam, co chce." (Deníky Bohemia, Záp. Čechy, 18. 8. 2012) Přesto, jak říká dále, osobně by je omilostnil. Na podporu Pussy Riot se, jak bývá dobrým zvykem v Čechách, vyslovil kdekdo. Jen na stránkách DB z 18. srpna mezi jinými Lída Rakušanová, předsedkyně České ženské lobby Jana Smiggels Kavková, Marta Kubišová, biskup Malý, z ciziny ministryně zahraničí EU C. Ashtonová. Ale v úterý 21. 8. se objevil následující článek. A najednou bylo všechno jinak - jak ostatně také bývá dobrým zvykem. (pozn. překl.)]

17. srpna 2012 - Když USA otevřeně podporují teroristické napadání Sýrie, dívá se na smrt, vysídlení a rozvracení milionů životů v cizině a přitom doma hostí uprchlého diktátora a masového vraha, co má být potom to, že podpoří chuligánský čin v ruském kostele, zaměřený na geopolitického rivala?

Celý článek...
 
Kapitalistická krize a zostřená agresivita Tisk E-mail
Pátek, 24 srpen 2012

Vyostřování agresivity vůči Sýrii je nezastavitelné. Imperialismus vsadil na odstranění syrského režimu, všemi prostředky, nakvap. Návštěva ministryně zahraničí USA v Turecku koncem druhé srpnové dekády tento účel jasně předkládá. Hillary Clinton letěla do Istanbulu na pomoc žoldákům "Svobodné syrské armády" (FSA) usazeným v Aleppu, aby za každou cenu zabránila jejich porážce armádou republiky.

Celý článek...
 
KSM na letním táboře Komunistické mládeže Polska Tisk E-mail
Čtvrtek, 23 srpen 2012

Již druhým srpnovým týdnem probíhá setkání Komunistické mládeže Polska (KMP) ve slezském městě Valbřichu. Polští svazáci tak navázali na mezinárodní setkání pořádaná naším českým Komunistickým svazem mládeže (KSM), naposledy v dubnu 2011 v Úpici. Polské setkání je organizováno jako průběžná akce s příjezdy a odjezdy účastníků dle jejich možností. KMP tím vyřešila problémy s časovým ujednocením účastníků. 

Celý článek...
 
Sýrie, manipulace a válka Tisk E-mail
Pátek, 27 červenec 2012

Čtenáři tohoto blogu (Il Fatto Quotidiano) si určitě všimli, že s mimořádnou pozorností sleduji přípravné práce k některým válkám, těm blízkým. Jedná se o Sýrii a Irán, dva jasné cíle. Činím tak proto, že jsem si jist, že to bude mít přímý dopad na naše životy a na životy našich dětí.

Proto používám nejlepší dostupné zdroje a mezi nimi právě ty, co připravují válku. Obecně jsou velmi dobře informovány.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 Následující > Konec >>

Výsledky 1268 - 1274 z 1399
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2018 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.