Úvodní stránka Thursday, February 20 2020  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Převrat v Sýrii je na spadnutí? Tisk E-mail
Středa, 13 červen 2012

NATO připravuje velkou dezinformační kampaň

Některé členské státy NATO a Rady pro spolupráci arabských států v Zálivu připravují státní převrat v Sýrii a sektářskou genocidu. Pokud se chcete postavit proti těmto zločinům, dělejte něco ihned: nechejte obíhat tento článek na internetu a zalarmujte vaše zástupce v demokratických institucích.

 

Celý článek...
 
Video: Novináři, zranění, "rebelové" v Sýrii - každý den nová herecká role Tisk E-mail
Středa, 13 červen 2012

Video: Novináři, zranění, rebelové; každý den v nové roliNa tomto videu můžeme vidět sérii shotů zveřejněných syrskou opozicí, kde titíž lidé jednou hrají těžce zraněné palbou, jindy nezávislé novináře pro Al-Džazíru, a později zanícené bojovníky pózující se zbraněmi. Na dalším je aranžmá fingovaného masakru. 

 Pozoruhodné jsou rovněž herecké výkony postavy vystupující pod jménem Khaled Abu Saleh v první části videa, jenž nejprve vystupuje jako těžce zraněný v tzv. samozvaném emirátu Bab Amr, o několik dní později je opět ve formě a zaníceně pózuje před zapáleným a zkázu evokujícím pozadím, za dalších několik dní předstírá, že je opět těžce raněný se smrtí na jazyku, aby o pouhé tři dni později opět v plné síle lhal před ležícími osobami, jimž není vidět do obličeje, a o nichž prohlašuje, že se jedná o zabité novináře Marie Olvin a Remi Ochlik, které měly usmrtit střely syrské armády. 

 
Role Komunistické strany Řecka v současné situaci Tisk E-mail
Čtvrtek, 07 červen 2012

Zveřejňujeme přednášku Věry Klontza-Jaklové, která přináší informovaný pohled na základní politické rozpory řecké společnosti a jejich souvislost s politikou Evropské unie a kapitalistickou krizí a objasňuje postoje Komunistické strany Řecka.  


Celý článek...
 
Vzkaz Romana Smetany Klausovi a Langerovi Tisk E-mail
Úterý, 05 červen 2012

Řidič Roman Smetana, odsouzený k odnětí svobody na 100 dní za své politické vyjádření odporu vůči současnému establishmentu pomalováním předvolebních plakátů parlamentních politických stran, zareagoval na odmítnutí milosti od presidenta V. Klause následujícími slovy: "Od Václava Klause jsem milost stejně nechtěl. Já ho považuji za zloděje, je to člověk, který svým jednáním umožnil rozkradení země. Pomáhal zlodějům a z mého pohledu je to také zloděj".

Celý článek...
 
Na Vysočině se besedovalo o Sýrii Tisk E-mail
Pátek, 01 červen 2012

Ve čtvrtek 31. května se v Jihlavě uskutečnila beseda o aktuálním dění v Syrské arabské republice. Hojně navštívenou akci zorganizovaly společně jihlavský Městský výbor KSČM a Komunistický svaz mládeže. 

Současnou situaci v Sýrii uvedl účastník nedávné mezinárodní mírové pozorovatelské mise v této zemi Milan Krajča, který v ní působil jako zástupce KSM. Přítomné informoval o aktivitách společné delegace Světové rady míru a Světové federace demokratické mládeže vyslané do této země, která dnes čelí narůstajícímu tlaku ze strany USA, NATO, EU a jejich regionálních spojenců. Na konkrétních příkladech odhalil mediální propagandistickou manipulaci o dnešní Sýrii, která je takřka totožná s těmi, které předcházely agresím proti Jugoslávii, Afghánistánu, Iráku nebo Libyi. V neposlední řadě seznámil posluchače se stanoviskem KSČM, která jednoznačně odmítá jakoukoliv zahraniční intervenci v Sýrii a pod heslem "Ruce pryč od Sýrie!" otevřeně deklaruje, že o budoucnosti této země může rozhodnout jen a pouze její lid.

Celý článek...
 
Mladá pravda - květnové číslo Tisk E-mail
Čtvrtek, 24 květen 2012

Vyšlo májové číslo MLADÉ PRAVDY, časopisu KSM: 

Májové číslo Mladé pravdy Obsah: VLÁDNÍ ZVŮLE DOSTALA DO ULIC PŘES STO TISÍC OBČANŮ; ROMAN SMETANA ZATČEN; MLADÍ KOMUNISTÉ Z CELÉ EVROPY JEDNALI V PRAZE; DELEGÁTI 9. MECYO PŘIJELI VYJÁDŘIT PODPORU KSČM PROTI ANTIKOMUNISMU; SPOLEČNÉ PROHLÁŠENÍ 9. MECYO; MOSKVA A FORMOVÁNÍ NOVÉHO SVĚTOVÉHO SYSTÉMU; ZVYŠUJÍ TLAK NA SÝRII, ABY ZASADILI ÚDER OSVOBOZENECKÉMU HNUTÍ V OBLASTI; LEŽ JAKO VÁLEČNÁ ZBRAŇ: DESTABILIZAČNÍ KAMPAŇ PROTI SÝRII; VENEZUELA: KONSPIRACE BANKÉŘŮ; PRVNÍ SETKÁNÍ MLÁDEŽNICKÝCH KOMUNISTICKÝCH ORGANIZACÍ Z BÝVALÝCH SOCIALISTICKÝCH ZEMÍ; SOUD S TYMOŠENKOVOU ZNEPOKOJIL EUROAMERICKOU BURŽOAZII; HOLEŠOVSKÁ VÝZVA, NÁRODNÍ RADA A DEMONSTRACE 15. BŘEZNA 2012;

Časopis pro tisk si můžete stáhnout v pdf kliknutím na obrázek nebo zde ve formátu A5.

 
Ještě k výsledkům voleb v Řecku Tisk E-mail
Středa, 23 květen 2012
Výsledky voleb v Řecku zvýšily další zájem o dění v této jihoevropské zemi. Řečtí voliči dali svým hlasování jasně najevo, že tradiční u moci se střídající politické strany - Nová demokracie a PASOK ztratily jejich důvěru. Byly to totiž právě ony a jejich politika, která přivedla Řecko do velice složité ekonomické a sociální situace a jsou to právě tyto strany, které kývly na diktát EU a MMF, který nyní stojí za ožebračováním pracujících, vysokou nezaměstnaností, privatizací státního majetku a dalšími negativními společenskými jevy.
Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 181 182 183 184 185 186 187 188 189 Následující > Konec >>

Výsledky 1261 - 1267 z 1318
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2020 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.