Úvodní stránka Friday, August 07 2020  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Petice proti školnému v Poslanecké sněmovně Tisk E-mail
Pátek, 28 prosinec 2012

Klíčovou aktivitou, kterou se v současnosti zabývá studentská iniciativa SOS STUDENT, je snaha o zabránění záměru stávající protilidové vlády zavést školné na státních a veřejných vysokých školách.

Celý článek...
 
Vzkaz Romana Smetany o ponižování ve vězení Tisk E-mail
Čtvrtek, 20 prosinec 2012

V době, kdy si nekritická část české populace připomíná roční výročí nanebevzetí svého idolu Václava Havla, je ve vězení havlovské či posthavlovské éry ponižován politický vězeň Roman Smetana. Ten si nyní odpykává stodenní trest ve věznici v Rapoticích po té, co namaloval tykadla na předvolební plakáty mocným tohoto světa a doplnil je poznámkami o zlodějích a prostitutkách. Roman Smetana byl konfrontován s propagandou mocných stejně jako my ostatní. Dokázal se však veřejným způsobem vyjádřit, zatímco většina ostatních jen tiše brblá po hospodách. Situace došla do takového stavu, kdy je Roman vystaven ve vězení podmínkám, které už přesahují běžný rámec vězeňství. Předvánoční čas tráví Roman v samovazbě po té, co byl násilně ponižován vězeňskou ostrahou. Místo dlouhého článku zveřejňujeme kopii dopisu Romana Smetany, který zaslal svému kamarádovi. Omlouváme se za začernění úvodní části dopisu. Vzhledem k uvedeným jménům osob, které by mohly být vystaveny perzekuci a pro veřejnost malému významu osobního sdělení v této části dopisu, jsme se rozhodli úvod dopisu nezveřejňovat.

Celý článek...
 
Video: Rosicko-Oslavanská stávka 1932-1933 Tisk E-mail
Čtvrtek, 20 prosinec 2012
 
10. sjezd KSM: Budujme hnutí proti válce! Tisk E-mail
Středa, 19 prosinec 2012

První prosincový den se v Olomouci uskutečnil již 10. sjezd Komunistického svazu mládeže (KSM). Z organizačních otázek se jednání sjezdu zaměřilo nejen na změnu stanov sdružení, volbu jeho vedení, ale např. i na další rozvoj časopisu Mladá pravda či webu www.ksm.cz.

Celý článek...
 
V sobotu se v Olomouci uskutečnil 10. sjezd Komunistického svazu mládeže (KSM) Tisk E-mail
Pondělí, 10 prosinec 2012

V sobotu 1. prosince se v Olomouci uskutečnil 10. sjezd Komunistického svazu mládeže (KSM). 

Komunistická mládež na sjezdu zhodnotila svou činnost v uplynulém období, proces legalizace organizace a zapojení do současného protivládního hnutí, jehož je KSM aktivní součástí. Delegáti sjezdu dále např. diskutovali zkušenosti z práce ve studentském hnutí, boje proti vládním snahám o zavedení školného a postupné privatizaci vzdělávacího systému. KSM také zvolil nové vedení organizace a schválil úpravy stanov svazu. 

Celý článek...
 
Video: Dějiny KSČ a jejich antikomunistické falzifikace Tisk E-mail
Pondělí, 10 prosinec 2012

Přednáška komunistické historičky doc. PhDr. Hany Kračmarové, CSc. "Dějiny Komunistické strany Československa a jejich antikomunistické falzifikace," pořádaná dne 29. 11. 2012 Obvodním výborem Komunistické strany Čech a Moravy Praha 3.

 
Video: Velvyslanec Státu Palestina v ČR k uznání Palestiny nečlenskou zemí OSN Tisk E-mail
Neděle, 09 prosinec 2012

Velvyslanec Státu Palestina v České republice Mohamed Salaymeh hovoří o uznání Palestiny nečlenským státem Organizace spojených národů na slavnostním večeru při příležitosti Mezinárodního dne solidarity s palestinským lidem v Městské knihovně v Praze 3. prosince 2012.

 
<< Začátek < Předchozí 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 Následující > Konec >>

Výsledky 1261 - 1267 z 1371
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2020 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.