Úvodní stránka Monday, May 21 2018  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Přepis tiskové konference z 20. 8. 2012, 11:00 Tisk E-mail
Úterý, 04 září 2012

Martin Garbuso novém Přísežném prohlášení ke zpřístupnění, jež vyplnil Martin Garbus pro tým obhajoby Kubánské pětice

GLORIA LA RIVA: Dobré ráno našim posluchačům. Jmenuji se Gloria La Riva. Jsem koordinátorka Národního výboru pro osvobození Kubánské pětice.  

Dnešní tisková konference patří pánům Garbusovi a Norrisovi. Je o přísežném prohlášení, které bude dnes podáno. Nejprve bych ráda řekla, že to bylo 8. září 2006, kdy Miami Herald uveřejnil článek Oscara Corrala, jenž uváděl, že na výplatní listině USA bylo nejméně 10 novinářů, pracujících pro rádio a TV Martí.

Celý článek...
 
Nová etapa v odvolacím procesu Tisk E-mail
Neděle, 02 září 2012

Nový právní souhrn Kubánské pětice

Národní výbor pro osvobození Kubánské pětice

Ve svých právních informacích, vyplněných v únoru u Miamského federálního soudu, dva z Kubánské pětice - Fernando González a Ramón Labaňino - odpověděli žalobcům USA pádnými argumenty, proč musí být jejich rozsudky - i rozsudky jejich krajanů - vyvráceny.

Celý článek...
 
Odsuzujeme jakoukoli činnost prosazující vojenský útok na Írán Tisk E-mail
Sobota, 01 září 2012

Prohlášení Ústředního výboru íránské strany TUDEH

Zprávy z mezinárodních sdělovacích prostředků a znepokojující prohlášení tvůrců izraelské politiky, Spojených států a Islámské republiky Írán v posledních dvou týdnech signalizují vznik velmi nebezpečné situace ve vztahu k naší zemi, Íránu. Některé kruhy naznačují, že současná bojechtivá pravicová sionistická izraelská vláda, již vede Benjamin Netanjahu, se rozhodla napadnout Írán během několika příštích týdnů, před presidentskými volbami v USA. Ačkoli válku podněcující izraelský předseda vlády tvrdil, že Izrael dokáže napadnout Írán "nezávisle" na USA, jsou určité náznaky ukazující příchod koordinovaného úsilí kolem tohoto vojenského dobrodružství mezi reakcionářskou izraelskou vládou a vládnoucími kruhy v USA. 

Celý článek...
 
ČR nástrojem USA v Sýrii Tisk E-mail
Pátek, 31 srpen 2012

Velvyslankyně České republiky v Sýrii Eva Filipi v rozhovoru pro Českou televizi 28. 8. 2012 podrobně hovořila o tom, kterak se ČR přibližně před měsícem zavázala zastupovat v Damašku zájmy USA. Poté, co USA, jakožto mocnost vedoucí propagandistickou a teroristickou podvratnou válku s cílem svrhnout legální syrskou vládu, zavřela svůj zastupitelský úřad v Sýrii, převzal diplomatické zastupování USA v této zemi nejprve jeho dlouholetý zahraničněpolitický a vojenský satelit - Polsko. Po následném uzavření zastupitelského úřadu Polska převzala tuto zodpovědnost vláda České republiky. Česká republika tak nestojí stranou plánu USA a jeho spojenců a vazalů v čele s Izraelem a despociemi Arabského poloostrova na mocenskou restrukturalizaci Blízkého a Středního východu. Je jeho vědomou součástí a za tuto imperialistickou politiku přebírá zodpovědnost. Skutečnost, že vysoký zástupce ČR a nyní i USA v Sýrii v osobě velvyslankyně ČR artikuluje vyhlášení vlády USA, potvrzují slova Evy Filipi, že v Sýrii nevidí mírové řešení na základě dohody, jež absurdně označila za cíl Západu. Vláda ČR tímto způsobem zatahuje naši zemi do nedeklarované, ovšem naplno běžící horké agresivní války.

Celý článek...
 
Odhaleny podrobnosti o manipulaci kauzy 5 hrdinů v USA Tisk E-mail
Pátek, 31 srpen 2012

Washington, 20. srpna.- Obhajoba jednoho z pětice kubánských bojovníků proti terorismu Gerarda Hernándeze dnes na telefonické tiskové konferenci odhalila podrobnosti o manipulacích soudu a porušení zákona, jichž se vláda při procesu dopustila.

Americký advokát Martin Garbus zveřejnil Gerardovým jménem dlouhý seznam novinářů, kteří obdrželi federální peníze na vyvolávání nepřátelského ovzduší proti Pětici během soudního řízení. 

Celý článek...
 
Boj o tzv. církevní restituce Tisk E-mail
Čtvrtek, 30 srpen 2012

Nečasova a Kalouskova vláda již přes dva roky ostře prosazuje otevřeně protilidovou politiku. Pod heslem "rozpočtové zodpovědnosti" útočí na sociální výdobytky minulosti, programově omezuje přístup ke zdravotnictví nebo vzdělání, systematicky připravuje destrukci důchodového systému a bez skrupulí podporuje nárůst chudoby u velké části české společnosti. Tato údajná vládní honba za úsporami tak není nic jiného, než nástroj k ještě většímu zbohatnutí hrstky vyvolených skrz zbídačování většiny. Pokrytectví takovéhoto "šetření" však v současnosti nedemonstruje nic lépe než vládou razantně prosazované takzvané církevní restituce. 

Celý článek...
 
Vyvolení a ukradená generace Tisk E-mail
Čtvrtek, 30 srpen 2012
Charlie Perkins a aboriginská vlajka

Přívozy, které jezdí přes řeku západně od Sydney, nesou jména australských sportovních mistryň světa. Jsou mezi nimi zlaté olympijské medailistky Dawn Fraserová a Shane Gouldová a závodnice Betty Cuthbertová a Marjorie Jacksonová. Když nastupujete, vidíte fotografii atletek na vrcholu a přehled jejich úspěchů.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 Následující > Konec >>

Výsledky 1261 - 1267 z 1400
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2018 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.