Úvodní stránka Tuesday, May 03 2016  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Všichni sluhové trhu - Varufakisovy tarify Tisk E-mail
Úterý, 03 listopad 2015

Varufakis má zisky z krize řecké ekonomiky. To napsal řecký týdeník  Proto Thema, který zveřejnil email agentury London Speaker Bureau, jenž pak převzal Daily Telegraph. Je zde uveden seznam úhrad, které požadoval v létě letošního roku bývalý ministr Janis Varufakis za účast na konferencích a setkáních s veřejností. Pohybuje se od 60 tisíc dolarů za projev "mimo Evropu" po 5 tisíc za projev v Evropě až po 1500  dolarů za přednášku na univerzitě. Opravdu velká je účast v italském pořadu "Che tempo che fa", který moderuje Fabio Fazio a který bylo možno shlédnout 27. září 2015. Ten stál abonenty RAI 24 000 Euro. Více jak tisíc Euro za minutu vzhledem k tomu, že pořad trval 22 minuty. K tomu je třeba přidat výdaje za cestování v business class, ubytování,  letištní poplatky a poplatky za převoz a stravu a další výdaje.

 
Socialistická odpověď hegemonii kapitalismu Tisk E-mail
Pondělí, 02 listopad 2015

Nepřítele je potřeba osobně poznat, tím více nepřítele ideologického, se kterým se vede krutá, většinou skrytá válka. Tuto skutečnost znají lépe než kdekoli jinde v ČLR. Čínští komunisté nejenže analyzují zkušenosti z rozbíjení SSSR, ale i pozorně zkoumají tendence rozvoje současných mezinárodních vztahů. To potvrdilo i 6. Celosvětové socialistické fórum, které se uskutečnilo ve dnech 16. - 17.10 v Pekingu.

Celý článek...
 
Před velvyslanectvím USA se demonstrovalo proti blokádě Kuby Tisk E-mail
Neděle, 01 listopad 2015

Přes tři desítky demonstrujících se sešly v úterý večer před budovou velvyslanectví Spojených států amerických v Praze, aby protestovaly proti již více než půl století trvající blokádě Kuby. Shromáždění svolala Společnost česko-kubánského přátelství v souvislosti s projednáváním rezoluce Valného shromáždění Organizace spojených národů odsuzující blokádu karibského "Ostrova svobody" a vyzývající k jejímu okamžitému ukončení. Pro tuto rezoluci nakonec na zasedání v New Yorku hlasoval rekordní počet států, všechny kromě dvou - Spojených států amerických a Izraele.

Celý článek...
 
Poslední žijící hrdina dobývající Reichstag se včera dožil 93 let Tisk E-mail
Pátek, 23 říjen 2015

Posíláme velkou gratulaci do Petrohradu! Včera 22. října se dožil 93 let Nikolaj Michajlovič Beljajev. Jediný dosud žijící účastník útoku na Reichstag, legendární bojovník 756. pluku 150. střelecké divize, který byl u vztyčení rudé vlajky vítězství nad Reichstagem jako symbolem porážky  nacistického Německa.

Celý článek...
 
Zlost Tisk E-mail
Pátek, 23 říjen 2015
 
Mezinárodní solidarita s autobusáky z České Lípy Tisk E-mail
Čtvrtek, 22 říjen 2015

SOF v solidaritě s řidiči autobusů v České republice

Světová odborová federace, zastupující 92 milionů dělníků ve 126 zemích, vyjadřuje solidaritu řidičům autobusů v České republice v jejich právoplatných, spravedlivých požadavcích na lepší mzdy.

Vyjadřujeme solidaritu a plnou podporu odborové organizaci OSČMS v městské autobusové dopravě v České Lípě i všem dalším odborovým organizacím, pracujícím v podniku autobusové dopravy.

Celý článek...
 
Ruská operace v Sýrii a mezinárodní právo Tisk E-mail
Úterý, 20 říjen 2015

30. 9. 2015 oznámil prezident Putin zahájení vojenské operace proti uskupením "ISIS" v Sýrii.

V jeho vystoupení bylo nejdůležitější prohlášení, že protiteroristická operace se uskuteční za striktního dodržování mezinárodního práva.

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Následující > Konec >>

Výsledky 85 - 91 z 1142
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2016 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.