Úvodní stránka Saturday, November 01 2014  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Mají být účastníci zločinných válek označováni za hrdiny? Tisk E-mail
Pátek, 11 červenec 2014

Války, které největší světové velmoci, vedené Spojenými státy vedly ve 20. a 21. století proti Iráku, Jugoslávii, Afghánistánu, znovu proti Iráku, Libyi, Sýrii a Rusku prostřednictvím ukrajinských fašistů, byly rozpoutány pod nejrůznějšími lživými záminkami (prosazování svobody a lidských práv, boj proti světovému terorismu a extremismu) a mají jediný cíl - pokračovat v prohlubování a upevňování globální imperialistické hegemonie. K pochopení podstaty nutnosti vedení imperialistických válek je potřeba poznat imperialistickou, kolonialistickou orientaci "klasického neboli čistého kapitalismu", která byla rozkryta již na počátku minulého století v díle Rosy Luxemburgové (Akumulace kapitálu 1908) a V. I. Lenina (Imperialismus, jako nejvyšší stádium kapitalismu 1916).   

Celý článek...
 
V Afghánistánu zemřeli čtyři vojáci rukou islámského teroristy a Karel Čapek byl asi také terorista Tisk E-mail
Čtvrtek, 10 červenec 2014

Zpravodajství všech médií žije tento týden událostí čtyř zabitých českých tzv. vojáků v Afghanistánu. Neustále je opakováno, jak mírotvorci při rozdávání pastelek dětem byli brutálně zavražděni islámským teroristou. Vytváření slovních axiomů je zcela typické pro ideologie vládnoucích vrstev a označení někoho za "kacíře", "anarchistu", "židobolševika", "islámského fundamentalistu" je ve svých patřičných dobách využíváno k automatickému nasměřování fanatismu lidí proti nežádané skupině osob. I pro silně hnědnoucí ideologii politické propagandy současné České republiky je typické axiomatické označnení někoho za "odstranitelného", protože je komunista, muslim nebo dokonce jen nepřijímá dogmata euroamerické komerčně-spotřební společnosti. 

Celý článek...
 
Dopis KKE komunistickým a dělnickým stranám ve věci postoje KKE k Evropskému parlamentu Tisk E-mail
Čtvrtek, 10 červenec 2014

Dopis Komunistické strany Řecka (KKE) komunistickým a dělnickým stranám ve věci postoje KKE k Evropskému parlamentu

Vážení soudruzi,

jak jste si vědomi, KKE oponovala této mezistátní unii kapitalistických zemí v Evropě od založení Evropské unie a předtím EHS. KKE soustavně bojovala proti vstupu Řecka do EU. V řeckém parlamentu hlasovala proti přijetí Maastrichtské smlouvy a dnes bojuje za vystoupení Řecka z této imperialistické "dravé aliance" stejně jako za jeho vystoupení z NATO, za jednostranné stornování dluhu, zespolečenštění výrobních prostředků a zavedení centrálně plánované ekonomiky pod kontrolou pracujících a lidu.

Celý článek...
 
Kalich hanby Tisk E-mail
Středa, 09 červenec 2014

Důvody "nevměšování" a možné důsledky

Zuřivý antikomunista a rusofob Churchill jednou prohlásil: "Národ, který si vybere mezi válkou a hanbou, získá jak válku tak i hanbu." 

Na základě analýzy posledních událostí národně-osvobozenecké revoluce na Jihovýchodě Ukrajiny nezaujatý pozorovatel musí říci, že Rusko již svůj díl hanby dostalo a v budoucnosti se mu dostane i války. 

Celý článek...
 
Obyvatelé Kramatorska okupovaného vojskem kyjevské junty "vítají" "osvoboditele" Tisk E-mail
Pondělí, 07 červenec 2014

 

A jak zní pozdravy? "Fašisté!" a "Hanba!" 

http://www.youtube.com/watch?v=srS0VxSzqtI  
 
Americký "seržant" vydal příkaz! Tisk E-mail
Neděle, 06 červenec 2014

Úvaha generálplukovníka Leonida Ivašova o válce na Ukrajině.

Náhodou jsem si přečetl větu náměstka tajemníka Rady bezpečnosti Ruské federace E. Lukjanova z 2. 7. 2014, ve které uvádí: "Hegemonie USA na světové scéně se přiblížila ke konci... je potřeba zasednout a jednat o výsledcích studené války." Je potřeba se ptát: "o jaké studené válce jednat, jestliže americká hegemonie údajně končí a přesto stále, nyní prý ne-hegemon diriguje vojensko - politické procesy v Evropě, v Rusku, na Ukrajině, na Blízkém a Středním Východě atd."

Celý článek...
 
Co zaznělo na besedách s A. Batovem o Ukrajině a Rusku Tisk E-mail
Sobota, 05 červenec 2014

O současné situaci na Ukrajině a jejích příčinách se v současné době dozvídáme prakticky výhradně z proněmeckých potažmo euroamerických médií. Jen občas pronikne na české území zpráva ruského původu, ovšem opět poplatná mocným vrstvám, tentokrát ruské federace. Komunistický svaz mládeže pozval do České republiky hosta, který se pokusil vysvětlit situaci na Ukrajině s použitím informací, které západní ani východní propaganda nezveřejňuje, nebo je nepřehledným způsobem mlží. Člen ústředního výboru Ruské komunistické dělnické strany, tajemník pro práci s mládeží a bývalý předseda Revolučního komunistického svazu mládeže Alexandr Batov v Praze, na Svitavsku a v Olomouci hovořil o otázkách Ukrajinského konfliktu na veřejných besedách. Přinášíme přepis informací, které na setkáních zazněly. 

Celý článek...
 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Následující > Konec >>

Výsledky 85 - 91 z 942
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2014 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.