Úvodní stránka Tuesday, March 31 2015  
Kdo jsmeWho we areKontaktujte násKalendář akcíOdkazyInternationalNávštěvní kniha
Advertisement
Americká ambasáda provedla v Praze generálku na státní převrat Tisk E-mail
Neděle, 23 listopad 2014

Kam až sahá drzost USA při diktování svých zájmů cizím zemím? Minulý týden jsme byli svědky politicky útočného aktu ze strany USA proti svrchovanosti České republiky. Americká ambasáda zorganizovala kartičkovou demonstraci proti prezidentu Zemanovi. Zástěrkou mělo být chování prezidenta. Ve skutečnosti Americe vadí Zemanův poměrně vstřícný postoj k Rusku. Demonstrace byla zcela okatě organizována podle stejného scénáře jako v Egyptě, v Srbsku, Kyrgystánu, Gruzii, nebo jako kyjevský Majdan. Výčet těchto Amerikou organizovaných pučů však má již kolem desítky položek. V Praze zatím proběhla generálka před převratem. Svému Majdanu se na poslední chvíli vyhnuly Slovensko a Maďarsko, kde tamější politické špičky jaksi "vyměkly". 

Celý článek...
 
Podobnost čistě náhodná? Tisk E-mail
Sobota, 22 listopad 2014

Tři středoevropské země se dostaly pod drobnohled USA. Maďarsko, Slovensko a ČR. A to je vždy riziko pro ty, kteří si dovolí mít neshodný názor s Bílým domem. Vybočení z řady dvacetosmičky se nelíbí ani EU, zakládající si na jednotě. Co s rebely? 

Celý článek...
 
Bulletin komise Evropy a severní Ameriky WFDY Tisk E-mail
Pátek, 21 listopad 2014
 
Americké velvyslanectví organizuje státní převrat v ČR Tisk E-mail
Pátek, 21 listopad 2014

Předáváme vám informaci o způsobech práce amerického velvyslanectví na území České republiky. Podobně jako majdan na Ukrajině i v České republice je "tzv. pouliční veřejné mínění" prací zahraničních mocností. Více se dočtete v článku:

http://aeronet.cz/news/vime-kdo-organizoval-rozdavani-cervenych-karet-proti-zemanovi-dukaz-o-bezprecedentnim-vmesovani-se-americkeho-velvyslanectvi-do-vnitrnich-zalezitosti-republiky-americane-organizuji-demonstrace-skrz/

 
Protizemanovské demonstrace jako další z německých provokací? Tisk E-mail
Středa, 19 listopad 2014

Nejen nedávné vulgarity prezidenta Zemana, ale i jeho trvalý vztah k alkoholu jsou předmětem kritiky ze všech stran. Zajímavé je však sledovat, kdo kvůli tomu nejvíce využívá mediální kampaně i pouličních demonstrací. Zeman je sprosťák a alkoholik, o tom asi nemá smysl diskutovat. Navíc je to jeden z představitelů restaurace kapitalismu v Českých zemích. Přesto i mnozí z komunistů jej volili. Nebyla to snadná volba, dát hlas někomu takovému jako je Zeman, ale když je protikandidátem feudál s fašistickým potenciálem, pak je přijatelný kdokoliv. Dnes už ve volbách nevolíme hrdou hlavu státu, ale jde nám jen o to, aby se tu znova nestavěly koncentrační tábory a šlechta s církví nepronásledovali kacíře. Z tohoto pohledu se Zeman ve volbách jevil jako spása. Jeho alkoholismus a vulgarity jsou normálnímu člověku vlastně lhostejné, vždyť je to přece normální. Vedle takových státních představitelů, jako jsou či byli Berlusconi, Jelcin, nebo Churchill, je Zeman naprosto standardním evropským prezidentem. Ostatně tolik obdivovaný Havel by se Zemanem rovněž mohl soutěžit o přední příčky alkoholické hitparády.

Celý článek...
 
Prohlášení TOP 09 k 25. výročí 17. listopadu 1989 je fackou všem občanům České republiky Tisk E-mail
Pondělí, 17 listopad 2014

Strana TOP 09 vydala k 17. listopadu prohlášení. Je plné již značně zešedlých klišé o svobodě a demokracii. Je to taková klasická sranda, kterou si dělá z obyčejných občanů každý rok tento slepenec představitelů šlechty, buržoazie a bývalých lidovců. Představitelé TOP 09 se značným způsobem zasloužili o potlačování základních práv občanů, jako jsou práva na bydlení, právo na vzdělání či právo na práci.

Celý článek...
 
17.-23. listopad - Týden akcí WFDY Tisk E-mail
Pondělí, 17 listopad 2014
 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Následující > Konec >>

Výsledky 85 - 91 z 1046
Top of Page Powered by Mambo Open Source
© 2015 Komunistický svaz mládeže
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.